Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...139140141142143144145146147148...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 3 551 - 3 575 z 10 859
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 10:23:53
« Opcje

TP S.A. potwierdziła przypuszczenia - tylko na wniosek prokuratury. No to jeszcze jeden telefon taki głuchy i dzwonię na policję :/

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 10:23:54

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 10:45:46
« Opcje

Policja olewa takie sprawy. Mi przy włamaniu na gg od razu powiedzieli, żebym sobie darował bo to za dużo zachodu i w sumie się nic nie stało bo już odzyskałem numer

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 10:56:53
« Opcje

*** Dodano o 10:50:49: *** (Autoscalanie)

Bo się na GG nie znają :-P Telefony jednak chyba poważniej traktują :-) A obowiązek przyjęcia zgłoszenia mają zawsze.

Wibra mi padła w telefonie :-[ Ehh... Niech się wreszcie coś miłego przydarzy! Same zmartwienia ostatnio.

*** Dodano o 10:56:54: *** (Autoscalanie)

Mały pozytywny aspekt (oby nie tylko) chwili: moje getin i orzełek się odbijają wreszcie po spadkach...

mgr inż. Dżyszla

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 11:27:27
« Opcje

Doradziłbym połaczenie z masażerem turystycznym, ale pare osob pewnie opatrznie by to zinterpretowało, wiec nie doradze ;-)

Do diaska! Tak trudno juz kupic 100cm kabel sata dobrej jakosci? Na revolteca sie czaje - w cooling.pl maja, w zenfiscie maja. W sklepach, gdzie sa tanie dyski - nie maja, nie sa nawet w stanie sprowadzic - nie ma na stanie dostawca :\ Cooling.pl w najlepszym wypadku chce 8pln za przesylke.

Warszawiacy - nie mieszka ktos/przejezdza blisko cooling.pl i nie udzieliłby pomocy oszczednemu wielkopolaninowi? ;-) Wystarczyłoby tylko odebrać tenze kabel, odbezpieczyc pudlo, wsadzic kabel i tekturke ew do koperty i wyslac poleconym do domiego - calosc wynioslaby wtedy 16pln jeno, nie ponad 20. Te 4pln możnaby spożytkowac rozsądniej znacznie jednak - miast nabijac kabze pp. Pytanie wazne, gdyby ktoś miał typowo "po drodze" - bo jesli specjalnie - to nie warto, 4pln to nie jest majątek przecie :]

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 11:42:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 18 lipca 2007, 11:43:11 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

http://www.pudelek.pl/artykul/4200/doda_wygwizdana_dostala_w_glowe_zapalniczka/

Cytat:

Po zagraniu 3 piosenek ktoś rzucił w nią zapalniczką. Wśród publiczności rozległ się śmiech.

szkoda ze nie zelazkiem...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.169.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:04:30
« Opcje

*** Dodano o 11:55:27: *** (Autoscalanie)

Głupoty gadasz. To że ona nie umie się zachować nie znaczy że jej "fani" mają być tacy sami. Jeśli coś im się nie podobało to należało zostać w domu, a nie zachowywać się agresywnie.

*** Dodano o 12:04:30: *** (Autoscalanie)

Bartek> tak se myślę i nie wiem czy mi się chce :-D Powiedz kiedy trzeba by to odebrać ?

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.33.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:31:06
« Opcje

Domi> niby ja moge...

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:32:36
« Opcje

Z Pruszkowa masz trochę daleko ;-)

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:36:21
« Opcje

No dziś w pracy luźniej. Dziś tylko sprawdzam jak systemy postawili na kompach. No i musze zniszczyć 5 kompów z P4 w środku jaka szkoda :-(
Po dentyście akt 2 ząb jeszcze żyje zosta akt 3 w piątek

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:42:37
« Opcje

Nie ma to jak stare sposoby - drabina, podłoga - i już wibra działa :-D

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:46:03
« Opcje

Masaju> Aż serce boli :-(

Zrób to chociaż w jakiś efektowny sposób - będziesz gwiazdą YouTube ;-)

Tomku> Ryzyko zawodowe. Recenzowanie artysty przy pomocy produktów spożywczych o różnym stopniu świeżości jest uświęcone tradycją ;-)

GnoM

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 12:56:02
« Opcje

Może i tradycja ale raczej prostacka ;-)

Zapalniczka i żelazko nie wydają mi się być produktami spożywczymi. Celny i mocny rzut mógłby się nawet okazać niebezpieczny dla zdrowia.

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:03:02
« Opcje

Andrzej - dlaczego musisz?

Warszawiacy - w sumie dysk pewnie bedzie za jakiś tydzień najwczesniej, moze kapke wczesniej - ale i tak bedei sie lenił, wiec wiecie - ze spokojem.

WV - dzieki, ale obawiam sie, ze za duzy kłopot bedzie dla Cie - podrecze Tomka, wypomne Mu pare starych spraw i to, ze był agentem w ub - pewno sie zgodzi, mapła ruda ;-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:06:21
« Opcje

Cytat:

Może i tradycja ale raczej prostacka ;-)

A tam, zaraz prostacka. Kiedyś używano toporków ;-)

GnoM

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:13:10
« Opcje

Nie będę się stawiał ;-)

Z tego co widzę to jest na granicy terytorium, które określam jako moją okolicę (dalej pieszo nie chce mi się chodzić) więc nie ma problemu.

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:24:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 18 lipca 2007, 13:29:48 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Ech... Wiecej z psem nie wyjde na dwór :-D
Dlaczego ?

1. zszargane nerwy
2. nasilajacy sie konflikt na lini znienawidzonych mieskznacow bloku i mojego psa
3. zdarte kolano prawe
4. zdarte kolano lewe
5. zdarta prawa dlon
6. zdarta lewa dłon
7. wysmiało mnie pol osiedla...
8. nawyzywałem wlascicielke psa ( ta od konfliktu... kiedys jej upitole glowe przy dupie.. i jej facetowi i jego bratu tez)
9. grozila mi :-D
10. kazalem jej spitalac... poszla po faceta... :-D
11. nic mi nie zrobił...
12. ale zrobi...
13. mam Berette... (wiatrowke), i basebala i gaz lzawiacy i kolegow... :-D
14. i nie zawacham sie jej/ich kufa uzyc..
15. wnerw taki ze zaraz pozagryzam :/

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:30:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 18 lipca 2007, 13:35:29 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

E... srednio mi sie podoba zabawa z beretta - zwaz, ze on moze miec wieksza/lepsza/prawdziwsza/znajomych czy tez normalną bron a nie cos, co sluzy do zabawy w celowanie i wyrabiania oka na linii muszka-szczerbinka ;-)

Rai - reszta na pw ;-)

edit:co wiecej - przemoc nie jest git i chyab nie jest do konca zgodna z prawem

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:42:26
« Opcje

E... srednio mi sie podoba zabawa z beretta - zwaz, ze on moze miec wieksza/lepsza/prawdziwsza/

Ja moge byc szybszy...
z reszta ten idiota jedyne co ma to łysy łeb ujemne IQ i tak samo inteligetnego brata...

Cytat:

znajomych

Mam takich ktorzy zabija za paczke fajek...
wystarczy słowo...

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:45:20
« Opcje

Niemniej jednak zabawa w przemoc nie jest git - na pewno. Szczegolnie publicznie.

Nie mozesz sie dogadac? Nie zwalaj na charakter, ze mozesz byc jak miod na serce, jesli ktos jest miły - wyladowanie za abrdzo nic nie da - teoria hydrauliczna freuda nie była git. Badz co badz - jestes konfliktowy.

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 13:50:25
« Opcje

Poszedłem do kuchni z zamiarem zjedzenia princessy kokosowej, zaglądam do szafki... a tam nie ma princessy :/

Jak mi ktoś wyskakuje z tekstem jakich to on ma znajomych to nigdy nie wiem czy się śmiać czy płakać :?

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 14:16:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 18 lipca 2007, 14:19:28 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

*** Dodano o 14:00:27: *** (Autoscalanie)

Niemniej jednak zabawa w przemoc nie jest git - na pewno. Szczegolnie publicznie.

Nie mozesz sie dogadac? Nie zwalaj na charakter, ze mozesz byc jak miod na serce, jesli ktos jest miły - wyladowanie za abrdzo nic nie da - teoria hydrauliczna freuda nie była git. Badz co badz - jestes konfliktowy.

I tu jest pies pogrzebany...

To nie ja jestem konfliktowy tylko ta "rodzinka". dlaczego ?

1. Mlodszy brat (facet tej laski co jej nawrzucalem) - wredny typ sku...syna.. Bezczelny, chamski, kompletnie poryty pod kazdym mozliwym katem
2. Starszy brat - patrz wyzej.
3. Laska - sama na siebie sprowadza klopoty - pamietam jak przez pol miasta gonili ja kolesie z manhatanu bo tak jak do nich tak do mnie chciala byc w uj madra... efekt ?
Pod kladka od domu zanim zadzwonila domofonem po faceta i jego brata - kolesie jej tak RYJ sprali ze przez 2 tygodnie nie wychodzila z domu - zbyt słabo widocznie to zrobili, jak chce byc madra - prosze bardzo znam tych kolesi wystarczy krotka rozmowa i znow bedzie miala z mordy sliwke.

Mało tego - braciszkowie wybiegli ja bronic...
Efekt.. ?
jeden z nich miał bliskie spotkanie głowy ze sciana...
Bardzo mi się to podobało gdy jeden z kolesi złapał go za łep i centralnie tym krzywym pyskiem trzepnal o sciane 4 razy pod rzad...

Ja im moge załatwic powtórke z rozrywki...

nie nie jestem konfliktowy...

ta laska jak i bracia - sami na wlasne zyczenie sie prosza o nienawisc i wpietol.

Moja matka 20 razy zwracala uwage tej malej szmacie... w koncu sie zamknela.. widac na krotko...
Te ich psy - sa agresywne, pogryzly wszelkie mozliwe psy na moim osiedlu byly setki skarg na nie, malo tego nic ich to nie nauczylo psy nadal chodza bez kagancow i na smyczy z ktorej kot bylby w stanie sie zerwac. (jakies podrabiane owczarki niemieckie)

Psy sa z jakiegos schroniska czy skad.. pogryzly nie raz dzieci na moim osiedlu... i nic.. nic nie dociera do tych zakutych pojechanych lbow...
Malo tego.. nic bym tej panience nie powiedzial gdyby ta szmata zawrocila wiedzac, ze oba psy nie lubia sie wzajemnie...
Ale nie.. ona celowo jescze zrobila kilka krokow w przod a jak juz nie moglem utrzymac psa to stanela i zalozyla rece i czekala co zrobie no kuwa łeb uj`ac przy samej dupie to mało...

*** Dodano o 14:03:17: *** (Autoscalanie)

i zaloze sie ze plynaca oaza spokojnosci, rzeka - domestos,dzyszla,gnom - na moim miejscu zrobilaby to samo... przy tych ludziach szlag trafia... w ciul...

*** Dodano o 14:06:15: *** (Autoscalanie)

edit - moj pies byl przyjacielkso nastawony do w.w psow poki te kundle go nie pogryzly... :/ od tamtej pory istna wojna...

*** Dodano o 14:09:09: *** (Autoscalanie)

i sory za ostry charakter posta ale mam takiego wnerwa ze az mi niemalze slina cieknie z geby a rece mi tak lataja... jakby teraz ktorykolwiek z tych madrali przeszedl obok mnie to by nie przezyl... heh...a na codzien jestem spokojny i sily uzywam w ostatecznosci... :/

*** Dodano o 14:16:52: *** (Autoscalanie)

liczenie do 200 wcale mnie nie uspokoiło... ech...

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 14:39:16
« Opcje

*** Dodano o 14:35:03: *** (Autoscalanie)

Pozmieniałem trochę funkcjonalność PW. Zaistniał teraz "Kosz" czyli lista wiadomości usuniętych (zarówno wysłanych jak i odebranych). Jeśli obie strony jej nie usunęły, to wiadomość dalej istnieje i właśnie można ją na tej liście odnaleźć. Powinno działać, aczkolwiek gdyby się zdarzyły takie przypadki, jak:
- usunięcie nie spowoduje usunięcia
- usunięcie spowoduje usunięcie natychmiastowe wiadomości u obu stron
- przywrócenie nie spowoduje przywrócenia
- przywrócenie spowoduje usunięcie wiadomości u obu stron
- w koszu znajdą się wiadomości usunięte przez obie strony
i wszelkie możliwe krzyżówki powyższych - to dajcie znać. Dlatego najlepiej jakby dwie osoby to nawzajem sprawdzały przy jakiejś okazji.

Acha, wysyłanie wiadomości do samego siebie, choć jest możliwe, to jednak nigdy nie umożliwi trwałego usunięcia wiadomości.

*** Dodano o 14:39:16: *** (Autoscalanie)

Aha, jeszcze jedno - prawdopodobnie wkrótce zostaną wprowadzone limity co do ilości trzymanych wiadomości w obu skrzynkach. A to dlatego, że nie usuwacie ich, a baza rośnie i rośnie i wkrótce braknie miejsca...

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony baenre Kobieta Kopiuj nick (83.3.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 15:03:25
« Opcje

Dostałam służbowy modem UMTS iplusa... Do lapka.
Jeśli mają nadzieję, że wezmę lapka na urlop to będę musiała ich mocno rozczarować :-D

Blondynka ;)

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 15:26:31
« Opcje

Ło, zostawisz nas? To plugawie i brzydko! Ze Domi tak zrobił to nie znaczy, ze Ty mozesz - wcale bo wcale.

Piotrus - berek ;-)

Cos pogoda brzydka - a mialem sie wybrac na focenie i ustalanie +/- miejsc podrózy po kraju. 3 miejsca pewne - kraków, wrocek i wawa - zlot i moze dzien dluzej sie uda zostac, to sie pojezdzi km i pofoci to i owo - obaczym. Reszta - niepewna, moze 3miasto jakos sie skapnie - czas i Jahwe pokaze ;-) :piwo: :piwo: :kawa: :kawa: :herbata: :herbata:

Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 15:41:14
« Opcje

Zostawi, zostawi... Więcej jak pewne.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia12345...139140141142143144145146147148...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek