Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...143144145146147148149150151152...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 3 651 - 3 675 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 21:04:10
« Opcje

uuuu po co zes zrobil zdjecie karpat? :-[ ;-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 21:04:11

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 21:12:27
« Opcje

a bo dobra jest to sie dziele :-D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 21:24:34
« Opcje
Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 21:40:23
« Opcje

na tym durnym allegro nie dzialaja tagi html pod opera.. :/ zmusili mnie do korzystania z IE :/

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 23:02:44
« Opcje

na tym durnym allegro nie dzialaja tagi html pod opera.. :/ zmusili mnie do korzystania z IE :/

A raczej Opera poprawnie interpretuje kod nie dopuszczając do interpretacji błędnych zapisów ;-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 23:17:13
« Opcje

ale to wkurza kiedy robisz opis aukcji i chcesz skorzystac z czegos wiec piszesz <font color=blue> </font> albo <br> czy <div align=center></div> i nic ci to nie daje a w opisie wychodza ci szlaczki :p

Wypowiedź dodana: 19 lipca 2007, 23:48:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 00:07:55 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

bo:
1. font color jest niepoprawnym znacznikiem (mimo, że wymienia się go w wielu kursach). lepiej używać stylu "color"
2. nazwy literowe zapisuje się w cudzysłowach
3. div chyba wcale nie ma znacznika align. Edycja: przepraszam, ma, ale co chcesz uzyskać dzięki niemu?

A tak do końca - to co niby nie działać ma? MAsz jakiś konkretny przykład? A ponadto, czy tylko z tych korzystasz, czy w jeszcze coś innego opakowujesz?

Daj przykładem kompletnym, to dopracuujemy.

*** Dodano o 23:55:45: *** (Autoscalanie)

Ale co prawda, to prawda - Allegro niby tworzy dokumenty w postaci HTML a usilnie używa notacji XHTML.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 00:36:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 00:37:06 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

2. nazwy literowe zapisuje się w cudzysłowach

Wiem.. pospiech robi swoje :-P
przypalałem bigos w trakcie pisania posta :-P

Cytat:

A tak do końca - to co niby nie działać ma? MAsz jakiś konkretny przykład? A ponadto, czy tylko z tych korzystasz, czy w jeszcze coś innego opakowujesz?

Pod opera jak wchodze w wystawianie rpzedmiotow i opis aukcji, wybieram tryb HTML to sie tam chyba nazywa edytor wizualny czy cos takiego..

No i ogolnie po napisaniu tekstu nie musze bawic sie we wpisywanie tagow HTML tylko u gory mam taki panel i zaznaczam sobei dany wyraz i np na tym panelu wybieram kolor jaki bym chcial by psoaidal zaznaczony rpzeze mnie fragment - to nie dziala. Wpisywanie tego za pomoca tago HTML`owskich tez nic nie daje :-P za to pogrubienie, kursywa, wyrownania - działaja.. ;/

Cala reszta nie..
Nawet jak wstawilem w opis aukcjiz djecia rpzedmiotu ( z innego serwisu.. no dobra.. z efotka :-P co bede placil im za wgrywanie zdjec :-P)
To tez sie nie pokazywaly...
To tez zmuszony bylem uzyc IE :-| :-P

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 06:06:51
« Opcje

Dla jakiej (której) Damy, te pantofle ? ;-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony baenre Kobieta Kopiuj nick (83.3.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 07:24:34
« Opcje

Dzień bry :-) :kawa:

Duuuuża kawa... :-)

Ciekawe pantofelki, biorąc pod uwagę rozmiar starczyłby mi jeden na dwie stopy ;-)

Blondynka ;)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 07:42:28
« Opcje

:-) Bry :-)

Repylku - to są pantofelki dla Syrenki :-)
Wspaniale, eleganckie płetwy wizytowe :-)

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 08:32:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 08:42:08 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Aaaaaa witajcie!

Już po łazieneczce (oj, to u mnie trwa :-P), zakupach, śniadanku... Uff gorąco się robi, a spotkanie czeka... Chyba jednak nagnę nieco swoje zasady i założę krótkie spodenki.

Może Allegro jakieś ograniczenia zaczyna wprowadzać?

*** Dodano o 08:42:08: *** (Autoscalanie)

Odkryłem dziś, że laptop świetnie spełnia rolę podkładki grzejnej pod różne potrawy :] Zawsze herbatka dłużej ciepła :]

A propos odkryć, to opracowałem właśnie nowy rodzaj bomby ukrytej w ładowarce do komórki. Przypomina zwykłą ładowarkę transformatorową, lecz w rzeczywistości kryje wyłącznie zasilacz impulsowy. Oczywiście można z niej tradycyjnie korzystać. Programowanie odbywa się poprzez interfejs będący wtyczką do telefonu. Kabel pełni jednak również funkcję anteny WLAN oraz UKF umożliwiając zdalne sterowanie funkcjami nie wymagającymi uprawnień administracyjnych (te wymagają fizycznego podłączenia urządzenia). Urządzenie zasilane jest akumulatorem o pojemoności 500mA co pozwala na aktywację induktora nawet po 72h. Oczywiście podłączenie do sieci pozwala ładować akumulator a także wzmacnia zasięg ze standardowych 100m dla WLAN i 1,4km UKF do 160m i 6,5km. Ciekawostką również jest, że induktor może służyć nie tylko do wyzwolenia zapalnika umieszczonego w 400g C4, lecz w przypadku podłączenia do sieci elektroenergetycznej, także do wysłania impulsu na wejście zasilające sabotując w ten sposób "od środka" sieć el-en.

nie wiecie, czy można do Urzędu Patentowego drogą elektroniczną wysyłać projekty?

mgr inż. Dżyszla

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.227.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 08:49:03
« Opcje

:kawa: :kawa: :kawa: :herbata: :herbata: :herbata:

Dziendobry :-)

wiemy, ale nie powiemy - sami wyslemy :]

btw - nie bedzie to za duze? Zwaz. ze ladowarki zazwyczaj sa dość małe - szczegolnie te dodawane standardowo.

I gdzie chesz umiescic ładunek wybuchowy - bo wtedy ladowarka znow sie rozrosnie ;-) rozwalenie sieci od srodka - moze i tak. Fizyczne obrazenia - musiałbyś miec naprawde mocny ładunek, an tyle, zeby mala ilosc pozwalała zniszczyc najblizsze otoczenie. A wiec mały zasieg - wieksza powierzchnia to juz wiekszy ładunek, szczegolnie w pomiezsczeniu, gdzie sa okna.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 08:54:20 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 09:15:50 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Cytat:

Drogi Monsieur Pracodawco!

Uprzejmie donoszę, że pani Mademoiselle Catherina M. w godzinach pracy korzystając ze służbowego łącza internetowego w Pańskim Zakładzie spędziła ponad 22 godziny na Forum, co przekłada się na blisko trzy roboczodni, co jest zdecydowanym nadużyciem przekraczającym jej przywileje!

W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę zakresu obowiązków tak, by uwzględniały konieczność obecności pani Mademoiselle Catherin M. na wyżej wspomnianym Forum przez co najmniej 4 dni w tygodniu!

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego uprzejmego donosu.
Anonyme

*** Dodano o 08:55:28: *** (Autoscalanie)

btw - nie bedzie to za duze? Zwaz. ze ladowarki zazwyczaj sa dość małe - szczegolnie te dodawane standardowo.

Transformatorowe ładowarki wcale nie są takie małe ;-) Wszystko się zmieści już wyliczone ;-) Poza tym moduł WLAN i FM mieszczą się nie w głównej obudowie a we wtyczce do telefonu!

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 09:03:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 09:04:53 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Popatrz na ladowarki siemensa, popatrz na te od se - malutkie.

Jest tyle innych sprawdzonych sposobów - nie kombinuj, bo wyjdzie na koncu, ze ladowarka bedzie rozmiarów pierwszych telefonów ;-) :-P

btw - donoszenie na Kasie, nawet w dobrej sprawie, nie jest git - to pomysłodawczyni i wspołzałożycielka CF-CW - jednej z bardziej radykalnych, wrednych i raczej zesonowych grup łobuzersko-dywersyjno-sabotażowo-smiechowych ;-)

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 09:06:46
« Opcje

A no popatrz

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 09:20:19
« Opcje

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 09:24:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 09:25:14 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

domestos - ja mówię o obudowie od transformatorowej nie impulsowej! dlatego umieszczając impulsową w obudowie transformatorowej jest naprawdę duużo miejsca.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:06:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 10:08:59 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Cytat:

Premier niech się na temat seksu nie odzywa się najlepiej, bo on tego uczucia bycia z kobietą w stałych uczuciach nie przeżył, więc niech on lepiej nie rozmawia o tym. To jest jego osobista sprawa i do osobistych spraw ludzi, którzy żyją w związku przez kilkadziesiąt lat, niech on się też nie wtrąca. Bo jakie ja rzeczy słyszałem na temat premiera, to też mogę je powiedzieć - stwierdził Andrzej Lepper w "Sygnałach Dnia"

buahahaha pojechal po całej linii ;D
OMG xD

*** Dodano o 10:08:59: *** (Autoscalanie)

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9038482&rfbawp=1184918806.864

zrodelko :-P

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:17:35
« Opcje
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:32:54
« Opcje

E, i tak kombinacje - ale coz, kombinuj - dwoch modow na stale jest, jakos poprowadzimy F. ZRobimy tez zrzute na paczki, gdy Cie już ABW zgarnie :]

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.147.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:37:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 10:39:49 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Dawid> Ty mi wymyśl tagą bombę, która sprowadzi deszcz nad Głogówek...

Lepper mówi rozsądnie. Paranoja. Ja chcę do Australii...

:-) Bry :-)

*** Dodano o 10:39:49: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Forma, w jakiej się to odbyło, świadczy o tym, że premier nie ma nawet odwagi usiąść z nami do stołu razem i porozmawiać jak będziemy pracować, tylko rozmawia z nami tak, jak swego czasu rozmawiał z Donaldem Tuskiem, poprzez media i drogą pisemną.

No i proszę. Jak ja lubię, kiedy spiskowcy się kłócą. Ile prawdy wychodzi przy okazji na jaw :-) :-) :-)

GnoM

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:45:09
« Opcje

G_no_M - daj mi współrzędne geograficzne

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:50:41
« Opcje

Tekst Leppera na temat odwagi [a raczej jej braku] jest chyba dość znamienny dla naszych czasów?

BTW - słyszeliście że Big Duck ma kolejnego pomysła?
Na ...Uniwersytet nowego rodzaju bez terroru intelektualnego.

Czy któ smi to kwaczenie przełoży na polski? :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.147.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 10:51:56
« Opcje

A co, skończyła się promocja na Google? ;-)

GnoM

Idź do strony:« Poprzednia12345...143144145146147148149150151152...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek