Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...149150151152153154155156157158...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 3 801 - 3 825 z 10 858
AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.153.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 09:41:26
« Opcje

:-) bry :-)

SzCzW? Szczwany Domi? :-D

Ja pod oczami mam plecaki. Na stelażu...

A do chichu - tigerwater:

GnoM

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 09:41:27

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 10:51:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 10:57:11 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Baenre - dzieki :-)

*** Dodano o 10:57:11: *** (Autoscalanie)

http://www.tvn24.pl/-1,1515436,wiadomosc.html

nic wiecej jak tylko...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 11:01:40
« Opcje

Wściec się idzie od samego rana. :-[ "nie jedź wtedy, nie jedź tym, jedź tym" :-[ sam sobie nic ustalić nie mogę :-[ co ja mam, "uciec" z domu, czy co? :-[ oj, do dupy widzę moje życie. może ożenić to ja będę mógł się po śmierci matki dopiero? :-[ shlag człowieka trafia... już jedna ręka przecięta, zaraz znów sobie coś zrobię.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 11:05:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 11:07:25 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Kochacie dode elektrode ???

"piekna", "inteligentna", "seksowna" ,"uwodzicielska" z "IQ pow 120" i smiechem jak...

to macie foto :-D

(nie wrzucilem obrazka w tagi img ze wzgledu na wrazliwe żołądki wielu userów tego forum...)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 11:31:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 11:32:22 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Doda elektroda? :-|
A co to jest? :-o
Nowy typ elektrody do spawania elektrycznego? :zawstydzony:
A do czego służy?
Do łączenia czy do cięcia?
Do sklejania czy do rżnięcia?

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 11:39:48
« Opcje

Do wysmiewania sie z jejtepoty mimo zabójczo wysokiego IQ :-D

Szczerze mówiąc to .:

-kijem bym jej nie dotknął,
-o "rżnieciu" nie ma mowy... nie moglbym na nia patrzec... xD
- ewentualnie 0,7 i "flaga na twarz i za ojczyzne" xD
-Dobre pytanie - "co to jest?" - ja sam nie wiem... :-D

ale ponoc dzieci w wieku 12-19 lat uwielbiaja ja i maja na nia ochote.. Ba.. Dzieki nim .:

Cytat:

Ankieterzy zapytali też Polaków, kto ich zdaniem reprezentuje (reprezentował) wyższy poziom artystyczny - młoda wokalistka Dorota "Doda" Rabczewska czy słynny tenor, gwiazdor scen operowych i operetkowych dwudziestolecia międzywojennego - Jan Kiepura.

Prawie połowa (44 procent) młodych respondentów uznała "Dodę" za artystkę reprezentującą najwyższy poziom artystyczny w Polsce, Kiepurę wskazało tylko czterech badanych na stu.

Tragedia...

AvatarZarejestrowany, zwieszony baenre Kobieta Kopiuj nick (83.3.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 11:43:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 11:43:26 po raz 1-wszy przez: baenre
« Opcje

:-) bry :-)

SzCzW? Szczwany Domi? :-D

Ja pod oczami mam plecaki. Na stelażu...

SzCzW = Szalony Czarnowołgista - od napisu na koszulce, w której łaził po Krakowie... Kamikadze jeden ;-)

To zapałki już nie wystarczają, że trzeba aż stelaż? ;-)

Blondynka ;)

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 14:24:47
« Opcje

Czy ktos z was zainteresowany jest numizmatyka.. ? :-P
Mam do sprzedania 3 monety po nie duzych cenach ;-)

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 15:37:50
« Opcje

A może coś kupisz?

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 15:44:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 15:47:10 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

http://allegro.pl/item219058804_pilsudski_70_rocznica_odzyskania_niepodleglosci.html

http://allegro.pl/item219066255_jan_pawel_ii_1987_10000zl_bcm.html

Zapraszam :-)

Dżyszla - dziękuje nie skorzystam :-)
Chcę się pozbyć tego w końcu ;-)

*** Dodano o 15:47:10: *** (Autoscalanie)

rower tez ktos moze kupic jak chce:P

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 15:57:57
« Opcje

ulala, to papież tak drogo już stoi? ja co prawda mam tylko z 83 1000, ale nie stać mnie jednak na tyle :-(

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 16:01:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 16:06:12 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Sam się zdziwiłem :-)
Niestety 250zł nie uzyskam bo to cena monety menniczej.. ta co mam była w obiegu... Choć wcale nie wygląda tak źle :-) są okazy po ok 100zł ale zdeczka zaniedbane... :-)
tydzien temu skonczyla się aukcja z moneta papieza z okazji 10lecia pontyfikatu... cena wylictowana ? 4,500zł

http://allegro.pl/item214369664_jan_pawel_ii_1982r_bankowa_folia_1_000_zl_.html

*** Dodano o 16:04:33: *** (Autoscalanie)

http://allegro.pl/item210482275_5000_zl_1989_jan_pawel_ii_kratka_1000_sztuk.html

czemu ja takich nie mam :-(

*** Dodano o 16:05:54: *** (Autoscalanie)

http://allegro.pl/item205806544_polska_komplet_jan_pawel_ii_1989_ngc_proof_69.html
:-o

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 16:09:06
« Opcje

Wolę jednak inwestować w coś innego :] Piękne :] Tak do obiegu by mogła trafić taka przez pomyłkę wpuszczona :-P

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 16:11:49
« Opcje

i trafic na mnie :-D bylbym zadowolony :-D
mam nadzieje ze ktos kupi te monety... co prawda naklad 15 tysiecy monet z papieżem to dośc sporo ale...
z piłsudskim gorzej bo mial naklad 1 000 000 sztuk :-D

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 16:19:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 16:24:46 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Ale TEGO to chyba z leksza porypało :-P Aż tyle warte to one nie są :-P

*** Dodano o 16:20:49: *** (Autoscalanie)

Ja głównie obiegowe mam, mało kolekcjonerskich... Niestety, nie te poziomy finansowe :] Choć dziś można by na coś się załapać pod Opolskim oddziałem NBP, ale... Stać się nie chce :-P

*** Dodano o 16:24:46: *** (Autoscalanie)

Najfajniejsze, że te popularne obiegówki ostatnie (Seria: miasta polski) chodzą po cenie dwa razy wyższej niż nominalna, a da się je w sklepie znaleźć! Pluję sobie w brodę, że jak Pszczynę puszczali i prezes NBP albo min. finansów (nie pamiętam) był w Pszczynie i rozdali ileś tam... w TV powiedzieli dopiero po fakcie ;(

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 16:47:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 16:48:14 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

taaaa... te okolicznosciowe 2 złotowki sprzedawalem po 5-6 zł i ludzie kupowali.. a nabylem je w sklepie.. podczas zakupów... :lol:

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 17:37:10
« Opcje

Ehh... Zrobiłem dzisiaj nową kopię dysku, więc mówię sobie "a co mi tam, pobawię się". Chciałem zaprzeczyć tezie, że nie da się przełączyć dysku w tryb AHCI (SATA/RAID) bez reinstalacji systemu. Znalazłem już odpowiednie narzędzie do tworzenia dyskietki startowej na stronie Intela, znalazłem Virtual FDD jakiś, stowrzyłem dyskietę, wymusiłem instalację tych sterowników w miejsce dawnych kontrolerów w Menedżerze urządzeń... No i zrestartowałem system, przełączyłem w tryb AHCI i... zonk... Coś niedobrego z nowozainstalowanym sterownikiem. Wyłączyłem AHCI w BIOSie - teraz był problem identyczny, jak poprzednio przy próbie załączenia, gdy były normalne sterowniki - STOP 7B (czy 7D). Tryb awaryjny - to samo. A więc w konsekwencji Zablokowałem dostęp do Windowsa :-D Z pomocą pospieszył Ghost :-D

A może jednak ktoś zna sposób przejścia na AHCI/SATA/RAID bez konieczności reinstalacji Windowsa?

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 17:57:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 18:00:12 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

looknij do kopii strony (oryginał nieczynny)
wpadka!

wpisz w Google pl
AHCI/SATA/RAID bez windowsa

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 18:09:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 18:17:51 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

To coś po czesku?

*** Dodano o 18:10:45: *** (Autoscalanie)

Z tego co zrozumiałem to i tak reinstalacja potrzebna.

*** Dodano o 18:17:51: *** (Autoscalanie)

ehh, kobiety...

Agata - to zimna suka, która daje dupy tylko bardzo bogatym sk***ielom.
Agnieszka - to cicha woda, udaje cnotkę, a jest nimfomanką.
Aldona - to typowa matka Polka. Bzyka się 2 razy w życiu i ma z tego dwójkę dzieci.
Aleksandra - lubi ciągnąć druta i trzymać za jaja.
Alicja - cicha, grzeczna, kulturalna, ale jak się najebie, robi striptease na stole.
Alina - lubi chodzić do koleżanek na pierdy. Wszystkim rąbie dupę, a najbardziej interesuje ją to, kto z kim śpi i kto kogo z kim zdradza.
Aneta - jest otwarta na świat i nowe wyzwania - nie ma takiego dużego członka, którego nie próbowałaby włożyć sobie do buzi. Uwielbia odbijać chłopaków koleżankom.
Aniela - to potencjalna zakonnica.
Anita - wszystkich podpuszcza, a potem nikomu nie chce dać, no chyba że po ślubie.
Anna - to ładna dupa, ale pasożyt, każdego faceta wycycka do ostatniego grosza.
Asia - jest przemądrzała i inteligentna, wie komu dać, a komu nie.

Barbara - to laska, z którą jest coś nie tak. Czeka godzinami na swojego faceta, a gdy ten juz przyjdzie, nie chce mu dać dupy. I jak z taką wytrzymać?
Beata - lubi pozycję na pieska, głośno krzyczy w czasie orgazmu.
Bernadeta - jest nudna i ma wąską cipkę, jest lesbijką.
Bogna - jest strasznie dziecinna. Co do ręki, to do buzi.
Bogusława - rzadko się myje, a potem się dziwi, że faceci nie chcą jej zrobić minetki.
Bożena - jest strasznie pobożna, lubi leżeć krzyżem, a wtedy możesz z nią robić wszystko.

Celina - daje się obmacywać, lubi starszych facetów.

Dominika - to krótko mówiąc alkoholiczka.
Donata - to kobieta, której strasznie śmierdzi cipka.
Danuta - całe życie wszędzie szuka bolca, a na końcu zostaje starą panną.
Dorota - jest ładna i elegancka, bez prezerwatywy jej nie przelecisz.

Edyta - to nudziara i lodziara, dobra na raz, w dodatku tylko po pijanemu.
Eliza - jest perwersyjna i mało inteligentna, wyznaje zasadę: byle z kim, byle gdzie.
Elżbieta - całą kasę wydaje na ciuchy, ale majtek raczej nie nosi.
Emilia - lubi się masturbować i często goli sobie cipkę.
Ewa - wykorzystuje każdą okazję do uprawiania seksu. Wierna to ona nie jest.
Ewelina - cicha myszka, ale wie co gdzie i jak.

Gosia - jest arogancka, patrzy z pogardą na wszystkich facetów mających ch**a krótszego niż 20 centymetrów.
Grażyna - jest wysoka, ma małe cycki i duże kompleksy z tego powodu.

Halina - ciekawy jestem, kto cię dyma, jak mnie ni ma?
Hanna - jest słaba w łóżku i w kuchni, ale za to dobra, jeśli chodzi o wydawanie cudzej kasy.
Helena - jest cholernie w****iająca, ubiera się w lumpeksie.
Honorata - jest światową kobietą, dużo podróżuje i waliła się już na wszystkich kontynentach.

Ilona - szuka ciągle kandydata na męża, marzy o solidnym bolcu, ale nie daje dupy.
Irena - dobra z francuskiego, lubi szybkie numerki w samochodzie, uwaga: łapie na ciążę.
Iwona - jest malutka, wesoła, nie stroni od zabawy i uciech cielesnych.
Iza - złośliwa, obrażalska, nie wie, czego chce, a chce tylko kasy, głośno jęczy w czasie uprawiania seksu.
Izabela - złośliwa, obrażalska, nie wie, czego chce, a chce tylko kasy, głośno jęczy w czasie uprawiania seksu.

Jadwiga - znasz może przysłowie: komu wsadzi, jak nie Jadzi? Nie martw się, Jadziunia, ktoś ci w końcu wsadzi...
Janina - ma staroświeckie imię i staroświeckie poglądy, bzyka się od święta i tylko po bożemu.
Joanna - jest przemądrzała i inteligentna, wie komu dać, a komu nie.
Jolanta - późno zaczyna życie seksualne, erotomanka-gawędziarka.
Julia - to romantyczna cipeczka. Czeka na swego Romeo, by w końcu w strachu przed staropanieństwem wyjść za Zdzicha-pijaka.
Justyna - to straszna zdzira. Leci na kasę, a gdy już gościa wycycka do cna, rzuca go dla bogatszego.

Kamila - chciałaby, żeby ktoś ją w końcu wydupczył, ale ma małe szanse, bo jest bardzo brzydka, lubi przebierać się za facetów.
Karina - daje się obmacywać w tańcu i w ogóle lubi być macana.
Karolina - ma zadatki na *****ę.
Katarzyna - lubi pozycję na jeźdźca, nie nosi stanika, chociaż ma duży biust.
Kinga - to ładna laska z jędrnymi cycuszkami i fajną dupeczką. Wszystko chce wiedzieć, a nie wie, z kim rypie się potajemnie jej facet.
Klara - to poczciwa stara klempa, z olbrzymimi, obwisłymi cycami.
Klaudia - to miła dziewczyna, ale nikt jej jeszcze porządnie nie wyruchał i chyba już nie wyrucha.
Krystyna - jest wesoła i rozrywkowa, faceci ja lubią (zwłaszcza ruchać).

Lidia - to mała cipka, ale lubi facetów z dużymi fujarami.
Lucyna - jest lekko opóźniona w rozwoju. Późno zaczynają jej rosnąć cycuszki, a jeszcze później pojawia się u niej owłosienie łonowe. Nadrabia inicjatywą, łatwo namówisz ją nawet na bardzo wyszukane numery.

Łucja - to poważna kobieta, nie lubi się dymać, woli zostać dłużej w pracy.

Magdalena - lubi się opalać topless i wcale się z tym nie kryje.
Małgorzata - jest arogancka, patrzy z pogardą na wszystkich facetów mających ch**a krótszego niż 20 centymetrów.
Maria - to cichodajka, nikt na prawdę nie wie, ilu miała facetów i dlaczego tak dużo.
Marianna - to ćpunka i miłośniczka mózgojebów.
Marika - wyznaje zasadę: byle z kim, byle gdzie.
Mariola - myśli, że wszyscy ją lubią, a wszyscy ją dymają i się z niej śmieją.
Marzena - lubi robić lody i robi to dobrze.
Maryla - to gruba krowa z wielką pipą, rozwaloną od notorycznego ruchania się z facetami obdarzonymi dużymi ch***mi.
Marta - lubi się rypać z małolatami.
Milena - niby chce się pieprzyć, ale jak przyjdzie co do czego to s*****a.
Mirosława - ma męskie imię, to typowy babochłop, przeklina i pije wódę.
Monika - to pyskata *****a i tyle.

Natalia - to typowa pracoholiczka. Za*****a od rana do wieczora, a rypie się tylko w soboty.

Olga - ma ruskie imię i ruski temperament. Stosuje też ruskie ceny: w paszczu trista, w ruru piatsa.
Oliwia - lubi seks... i eksperymenty, ale cicha woda nie przyzna się do tego i udaje cnotkę.

Patrycja - jest ładna, cycata i wesoła, nie za bystra, ale dobra w łóżku i lubi ten sport.
Paulina - ma duży, jędrny biust, daje się obmacywać, ale nie chce dawać dupy.
Renata - to gaduła i plotkara. Jest kiepska w łóżku, ale przynajmniej ma duże cycki i często daje.

Roksana - lubi obciąganie, lubi biednych i nudnych facetów.
Róża - lubi przyrodę, śpi nago i najchętniej kocha się w kwiatach lub w krzakach.

Sabina - ma ładne imię, ale dla psa, a nie dla kobiety
Sandra - jest uczynna i daje dupy za talerz zupy.
Sylwia - jest przyjacielska, wesoła, naiwna, wszyscy ją ruchają

Teresa - jest bardzo gadatliwa, swoim gderaniem potrafi każdego wyprowadzić z równowagi. Lubi spać w bardzo prześwitujących koszulkach nocnych, ale przeważnie na podpuszczaniu kończy się jej życie erotyczne.

Urszula - jest bardzo wstydliwa, bzyka się tylko po ciemku.

Wanda - łatwo zachodzi w ciążę. Co rok to prorok. Fajna babka: i do tańca i do różańca.
Weronika - jest ładną kobietą i faceci na nią lecą, ale ona woli dziewczyny.
Wiesława - chętnie stawia pały, lecz daje dopiero po ślubie.
Wioleta - to cipułka, która uwielbia pozycję na jeźdźca. (Wio! Leta!)

Zdzisława - wie, jak trzymać faceta za jaja.
Zofia - ma dużą kolekcję wibratorów.
Zuzanna - ma duże cyce i pusty łeb.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.241.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 18:44:30
« Opcje

Słuchajcie...

Czy ktoś TAM jest nieprzytomny [i to chyba raczej nie jedna osoba] i przespał premierę Visty wraz z falą gorącej jej krytyki?

Czy też to może mnie się przyśniło w pijanym widzie, że coś takiego jak jej premiera już daaaaawno miała miejsce?

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 19:27:26
« Opcje

Czy jest tu ktoś z wrocławia bądź bardzod obrze zna miasto, ciekawe miejsca itp rzeczy aby mozna było wyjść z kobietą i zapewnić jej na prawdę wyjątkowy dzien.. ?
Tym bardziej, że ona mieszka we wrocku... a ja 100km dalej.. xD

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.241.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 19:30:02
« Opcje

Gdy przeczytałem, że mam poważną obsesję na punkcie Microsoftu, która szczególnie wyraźnie dawała / daje znać o osbie w okolicach niejakiej Wiśty-wio byłem bliski sprawienia co poniektórym wielkiej frajdy i popadnięcia w głęboką melancholię.

Uratowało mnie przed nią nieocenione i niedoceniane niejakie idg, które było uprzejme opublikować na swych internetowych łamach wypowiedź niejakiego Gianfranco LANCI, szefa koncernu ACER.
Co prawda nie znam go osobiście ale po przeczytaniu jego wypowiedzi doznałem niezmiernej ulgi konstatując, że nie jestem w swej dyskredytującej mnie w oczach wyznawców i wielbicieli KoBE Billa obsesji odosobniony.
W
I dla mej ulgi nie ma znaczenia, że ten wspomniany delikwent jest skrajnym [zapewne] ignorantem, który ni w ząb nie kuma nic co dotyczyło by komputerów i w swych ocenach jest skrajnie zaślepiony prostacką żądzą zysku.
Zysku, którego jakoś wspomniana Wiśta-wio nie chce mu dać.

Tym niemniej, ulżyło mi... nie jetem w mej chorobie sam...

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 19:32:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lipca 2007, 19:49:23 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=2013601753
hahaha southpark rulezz :-D

*** Dodano o 19:48:06: *** (Autoscalanie)

http://www.wowwiki.com/Gladiator's_Slicer

*** Dodano o 19:48:43: *** (Autoscalanie)

http://www.wowwiki.com/Gladiator's_Slicer

*** Dodano o 19:49:23: *** (Autoscalanie)

pierwszy link nie wszedl;/
miecz ingame :-P
Hehe jeszcze troche i ebde w jego posaidaniu ;-)

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 22:16:40
« Opcje

Alvin - a czy nie warto powspominać dawnych czasów? :-)

A tutaj LINK do skomentowania artykułu "Twojego" ;-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 lipca 2007, 22:33:42
« Opcje

Czy ktoś może polecic mi dobry program który .:

-Automatycznie rozpozna "złe" wpisy w rejestrze i je wyczysci
-pozwoli mi wywalic pliki z autostartu
-nie ebdzie wymagal ode mnie dobrej znajomosci kompuitera i rejestrow...

cos ja EASYCLEANER + odkurzacz takie 2 w 1...
Do niedawna uzywalem auslogicboostspeed ale wkurza mnie powoli ten program :/

No i taka dziwna rzecz - moze ktos bedzie wiedzial OCB

Przy opcji rpzywracania systemu po resecie wyskakuje mi blad liku BOOT.INI - system mimo to sie ładuje, wyskakuje komunikat, że przywracanie sie nie powiodło.
Natomiast restart, ponowne uruchomienie kompa nie owocuje w pojawianie sie napisu z bledem pliku BOOT.ini :-| ten windows mnie rozbraja ostatnio.. :-D

Idź do strony:« Poprzednia12345...149150151152153154155156157158...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek