Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...172173174175176177178179180181...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 4 376 - 4 400 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 12:42:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 12:56:09 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Ktos usunal moja wiadomosc czy sie nie zapisala... ?

heh jestem sam.. !!! ;(

po 3 latach dawania z siebie wiecej niz moglbym dac, robienia raju na ziemi, bycia na kazde zawoalania, pomagania w kazdej sytuacji, bycia caly czas dla niej, odmawiania sobie przyjemnosci na rzecz jej przyjemnosci...

sam...

sam...
sam...

sam...
kurwa sam.. ;(

*** Dodano o 12:56:09: *** (Autoscalanie)

sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam

zaraz zeswiruje ;(

nawet slowa wyjasnien.. nic.. zero ... nawet najglupszego " bo chcialam sprobowac" albo nie wiem.. cokolwiek.. zadnego slowa... po prostu spierpzaj i juz... ;(

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 12:42:17

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 15:54:32 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 16:11:53 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

pekly 2 flaszki na 2.. przylazlem cos zjesc i spietalam dalej pic.. ;(ktos sie rpzylaczy ?;(

*** Dodano o 16:02:39: *** (Autoscalanie)

echhh ;(

glupi dzien nie dosc ze dol to jeszcze 2x 0,5l na glowe nic mi nie zrobilo mimo 28st w cieniu ;(

*** Dodano o 16:11:53: *** (Autoscalanie)

cholernie potrzebuje kogos z kim mozna pogadac :-P wiec wychodze dalej chlac... ;/

milego popoludnia ludziki... ;(

i oby was panny nigdy w ch nie ladowaly ;(

Zarejestrowany sza_ry Kopiuj nick (83.7.41.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 17:06:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 17:10:22 po raz 1-wszy przez: sza_ry
« Opcje

Vayshan> powtórzę to co mi cały czas mówią "tego kwiatu jest pół światu" ;-)

Podziwiał bym taką która by ze mną wytrzymała :-D więc puki co jestem sam - też da się wyżyć. Na dodatek (na złość tym co mnie nie chcą) jestem szczęśliwy :-)
I jeszcze jeżeli można nie używaj i nie sugeruj słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Taka mała prośba.

Alkochol od czasu do czasu jest wskazany, ale nie bardzo leczy złamane serca. Do tego potrzebny jest czas. A jeszcze lepiej inna miłość ;-)

G_no_m> to nawet szczaw dostawał :-D Rozpuściłeś nam Dzidzię. Kto z nim teraz wytrzyma, a miała być sama żerzucha ;-)

A poza tym chyba nie puścisz dzidzi samej w taką wielką podróż. Dzidzią się trzeba opiekować. Po drodze miasto Kraka nawiedzisz. Zapraszamy :kawa:

Gentoo Sem3+ 512MB DDR Ati RV350 SBLive Chieftec GPS-450AA-101A

AvatarZarejestrowany, zwieszony baenre Kobieta Kopiuj nick (87.207.251.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 17:31:05
« Opcje

O tak tak, dobrze sza_ry gada, zaopiekuj się Dzidzia G_no_Mie :-D Kawy mu!
To wstawiać już to ciasto? :-D

Domi wrócił :-)

Blondynka ;)

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 17:39:14
« Opcje

Wrocił - nie dosc, ze dosc głeboko przezylem to duchowo - chyab najabrdziej z tych 4 razy, ktorych bylem, to zawarłem bliskie znajomosci z wieloma ludzmi i - tak na zlosc Dzyszli - nawyciskałem sie mnostwo :-P

tylko cos nie moge zdjec przerzucic na kompa - chyba za duzo, ponad 2,5k :-P

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.88.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 18:35:21
« Opcje

O, cześć Domi. :-) Cześć wszystkim. ;P Mnie upał wymęczył i korki. :/

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 19:06:08
« Opcje

Vayshan> powtórzę to co mi cały czas mówią "tego kwiatu jest pół światu" ;-)

Podziwiał bym taką która by ze mną wytrzymała :-D więc puki co jestem sam - też da się wyżyć.

aljke ja nie chce bycs zsam to byly cholrene cajeybiste 3 lata.. ;( echhh byly.. ;(

Cytat:

Na dodatek (na złość tym co mnie nie chcą) jestem szczęśliwy :-)

a jan nie;(

Cytat:

I jeszcze jeżeli można nie używaj i nie sugeruj słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Taka mała prośba.

sorry ;(

Cytat:

Alkochol od czasu do czasu jest wskazany, ale nie bardzo leczy złamane serca.

ale speirpzy mi moja i tak juz zwalona watrobe wiec jest nadzieja ze zdhecne jak pies i bedzie spkoj;(

Cytat:

Do tego potrzebny jest czas. A jeszcze lepiej inna miłość ;-)

ale to jej sie oswiadcylem a nie inej;( inne gowno znacza;(

----

peklay 4 flaszki.. ledwie widz ena cozy.;(
w sumie to nic niw widze..;(
boli mnie leb i jest mi neidobrze;( czy to juz smeirc ? oby xD ;(

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 19:23:53
« Opcje

Dzidzia dziś wyjeżdża, będzie można wreszcie odwalić loszek. Już mi zbrzydł suszony szczaw na każdy obiad ;-) :-D :lol:

GnoM ty cholero! Przez Ciebie musze jutro piłować po mysz, bo na tej co mam to mnie krew zalewa :-D
Potrące Ci 30% ceny :-D
Dobra dobra- za tydzień ty przyjedziesz do mnie... :-D

...

G_no_m> to nawet szczaw dostawał :-D Rozpuściłeś nam Dzidzię. Kto z nim teraz wytrzyma, a miała być sama żerzucha ;-)

A poza tym chyba nie puścisz dzidzi samej w taką wielką podróż. Dzidzią się trzeba opiekować. Po drodze miasto Kraka nawiedzisz. Zapraszamy :kawa:

I ty Brutusie?
A gdzie tam- pogonił mnie, nie chciał jechać. I to pogonił dosłownie bo ostatnie 100 metrów do pociągu grzałem jak Struś Pędźiwiatr (jak na Dzidzi standardy)
Pisze sobie z grodu Kraka.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 19:26:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 19:27:14 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

jezuuuuuuuuuu jakie bledy :-(

bo pijany jestem sorry edycja nie dziala ;/

*** Dodano o 19:27:14: *** (Autoscalanie)

i dzidzi sie wcielo :p ;(

no to twoje zdrowie :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: bo piwo jeszcze mam ;( :piwo:

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 19:30:56
« Opcje

Na prośbę GnoMa- zamieszczam świetną stronkę z tymczasowymi adresami mail.
http://www.no-mail.pl/

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 19:32:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 19:40:32 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

:piwo: dla Gnoma - za dyski i wyganianie mnie do psychiatry via PW :piwo: - chyba skorzystam.. o ile nie ebdzie za pozno... "zycie to smiertelna choroba przenoszona droga plciowa" w moim przypadku trzeba umrzec by docenic zycie.. zawsze doceniam cos wtedygdy strace... ;(

i piwo dla dzyszli :piwo: :piwo: jak na zlosc nie chce wprowadzic mechanizmu banowania.. a wypadaloby na takiego trola jak ja...

:piwo: kufel :piwo: dla domestosa - za czepliwosci i opieprzanie via pw :-P i link do dysku samsunga...

:kawa: dla baenre :kawa: bo lubi kawe i slucha mojego durnego belkotu na gg... sorry ze tak cie wkurzam... ech... ;( i tak lubie gadac z toba...

:piwo: dla alvina- jedno ze wzgledu na wiek i wieksz ailosc moze zazkodzic buehehe :-D - za ogol... :p i czepliwosc na idg

i dla stasia tez :piwo: :piwo: za susla i "dobre slowo" po usunieciu mojej wiadomosci...

i dla repylka za kilka porad :piwo:

i dla wszystkich co pominalem tez :kawa: :herbata: echhh ;(

*** Dodano o 19:36:25: *** (Autoscalanie)

BTW mowilem ze poznaniaki jezdza jak durnie ??

wlasnie na rondzie roztrzaskala sie astra z bmka .. bo kochany poznaniak astra wjechal pod prad na rondo i czolowo sie wcisnal w bume.. xD echhh... kto im dal prawko ?

*** Dodano o 19:40:32: *** (Autoscalanie)

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.87.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 20:01:16
« Opcje

:piwo: :piwo: Tomuś, głowa do góry. Flaszki odłóż i zajmij się czymś innym. Może jakąś gierkę sobie odpal? Na pewno lepiej na Ciebie podaiała niż alkohol.

Co do ankiety: wczoraj wieczorem w wiadomościadh mówili, że nie mamy szans się wyrobić w terminie (czyli do połowy 2010) i będą prosić o przedłużenie terminu. Także to "nie" jest dobrze uzasadnione :-D Nie ma jak polska organizacja :lol:

Stasiek

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 20:58:39 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 21:01:37 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

taa ;(

jestem tak beznadziejny ze nawet przechodzac pomyslnie instalacje opensuse tera zmnie nie chce zalogowac do susla :/ wywala mi nieprawidlowy login w safe mode a normalnie w ogole mnie nie loguje nie rpzyjmuje hasla ani loginu ;( juz nawet nie wime czy dorbz epodaje;(

gowno;(

*** Dodano o 21:01:37: *** (Autoscalanie)

chcialem zainsalowc gruba ale nie wiem anwet ktorego sciagnac ;/ jakija jestem beznadzijnuy;(

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 21:09:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 21:13:51 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

Dzidzia nadaje z Safari. GnoM jakieś blokady porobił, u niego tylko FF można było ściągnąć :-D
Jest dużo lepiej, nie wywaliła mi się jeszcze przeglądarka, nie ma problemu z wyświetlaniem stron, ale brak polskich fontów- chyba jakieś skróty wchodzą...

___

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 21:33:26
« Opcje

stasiu badz czlowiekiem pomoz z linuxem :-P ;(

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 21:59:15
« Opcje

wiesz, tomek, nie pogniewaj się, że tak powiem, ale jak instalowałeś pod wpływem, to możliwe, że Ci się źle wpisał login albo hasło. Możesz spróbować zalogować się na roota (użytkownik: root, hasło: <takie jak ustawiłeś>).
Jeśli nie pójdzie, to ja bym instalował od nowa, ale może jeszcze ktoś na to coś poradzi.

Co do gruba- nigdy go nie instalowałem, zawsze po prostu zaznaczałem w instalatorze, żeby go automatycznie zainstalował i działało...

Stasiek

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:06:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 22:08:05 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

stasiek, kiedy ja haslo i login pamietam dokladnie.. ale nie chce mnie zalogowac :/

Instalacja susla to ponad godzina :/
myslalem ze zwariuje :/
a gruba nie bardzo moge zaznaczyc by zainstalowal
bo jak instaluje linuxa to drugi dysk odlaczam coby sie nie pomylic :/

*** Dodano o 22:07:24: *** (Autoscalanie)

no i drugi dysk jest na slave...

*** Dodano o 22:08:05: *** (Autoscalanie)

tzn ten linuxowy... i nie obrazam sie... o nic.. mozes zmi anwet nawrzucac jak chcesz.. czemu ludzie rpzepraszaja bez powodu.. ajak powinni rpzperosic to nie mowia nic?

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:14:37
« Opcje

Tomusio- Prześpij się chłopie- dobrze Ci zrobi, jutro spojrzysz chłodnym okiem i problem rozwiążesz.

___

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:16:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 22:17:07 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

Nie odłączaj tamtego dysku. Jeśli w instalatorze zwrócisz uwagę na etap partycjonowania to krzywdy nie zrobi, a wszystko zainstaluje automatycznie. To, że na slave nie przeszkadza.

A z tym hasłem to nie wiem dlaczego (bo rozumiem, że np. CapsLock masz wyłączony). Masz gdzieś np jakieś znaki narodowe albo coś? Bo może coś z układem klawiatury jest nie tak...

Stasiek

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:20:40
« Opcje

a jak zwrocic uwage.. ja na prawde z linuxem sie nie kocham... ;p
uklad klawiatury standartowy jak w windowsie... myslalem ze Z podmienilo sie z y ale nie...

Dzidzia dzieki ze mnie wyganiasz ale isc spac to njagorsze co moge teraz zrobic.. tak to chociaz nie mysle o tym co sie dzieje:(

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:24:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 22:27:44 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

Vayshan, ale w instalatorze masz to wszystko graficznie i widać zaraz co jest windowsowe. Zresztą- najprawdopodobniej domyślnie zaproponuje Ci zostawić windowsa w spokoju i zainstaluje się na tym dysku, gdzie chcesz. Wystarczy czytać to, co do Ciebie pisze.

No to jak nie układ klawiatury to nie mam pomysłu czemu może nie logować...

*** Dodano o 22:27:44: *** (Autoscalanie)

Swoją drogą, Tomek, spać musisz. Bo inaczej będzie z Tobą tylko gorzej.
A instalacja może i trwa długo, ale wymaga uwagi tylko na początku (to nie to, co, windows ;-) )

Stasiek

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:30:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 23:21:16 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

nie musze spac.. nie spalem 4 dni.. nie lcizac 3godzin dzisiaj...
ja bede cyborgiem... :-P ;(
nie m apo co spac... bedzie tylko gorzej.. przysni sie...
i znow bede zalowa ze sie obudze...

moze i sie uzalam...

ale to nie jest jak sobie myslicie...
po prostu gotow bylem jej dac swoje nazwisko... pieprzone nazwisko... to nie jest jakas tams zczenieca milostka.. :-(
ech k**** oswiadczylem sie komus kto mnie zrobil w ch.. ;(

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:35:51
« Opcje

Tomek, może to i nie pociecha, ale ciesz się, że nie po ślubie. Bo w tej sytuacji masz jeszcze wiele możliwości przed sobą. A jeśli "zrobiła cię w ch" to może nie była taka, jak Ci się wydawała. Może tak naprawdę nie zasługuje na Twoje nazwisko. Mówię Ci człowieku. Ciesz się, że przed ślubem.

(sorry, jeśli nie będę odpowiadać, ale na razie wstaję od kompa)

Stasiek

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:22:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 23:48:40 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Tomusio - idz spac, to powinno naprawde pomoc.

Przydałby sie Quadro i Jego oslawione juz powiedzenie "idz do specjalisty" - nadałoby sie idealnie. To wsio wydaje sie juz chorobliwe. Gadałeś z jakims bardziej uznanym psychoteraputą z doswiadczeniem? Moze bedzie w stanie pomoc

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:30:56
« Opcje

Tomusio- sam się nakręcasz. Przecież Cię nie wyganiam, tylko dobrze radze.
Ja wiem że to można w nieskończoność się pogrążać, ale daj spokój, wyśpij się pojedź na rower, zmęcz się porządnie.

___

Idź do strony:« Poprzednia12345...172173174175176177178179180181...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek