Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...225226227228229230231232233234...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 5 701 - 5 725 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 października 2007, 23:38:14
« Opcje

http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0

Nie chciałem dzisiaj z tym wyskakiwac bo cisza...
Genialne...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 21 października 2007, 23:38:15

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 01:21:49
« Opcje

---
Każda rzecz na powierzchni ziemi może opowiadać historię wszystkich innych. Otwierając książkę na przypadkowej stronie, rozkładając karty, przyglądając się dłoniom ludzi czy lotom ptaków, każdy z nas może odkryć związek z tym, czym właśnie żyje. W istocie, rzeczy same w sobie nie mówią nic, to tylko człowiek, obserwując je bacznie, odkrywa sposób, by dotrzeć do Duszy Świata.
---
P.Coelho -Alchemik

Kocham tą książkę...
Akurat natrafiłem na ten fragment przy robieniu fotki...
Hmmm ?

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 06:47:16
« Opcje

cyt. "Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało – oto, co powinien usłyszeć wczoraj wieczorem Jarosław Kaczyński. Wyliczenie błędów, jakie popełnił podczas dwuletnich rządów PiS, zajęłoby całe wydanie Faktu. Istotniejsze jednak jest, że przez ten czas PiS zrobiło wszystko, aby mieć przeciwko sobie niemal wszystkich: media, inteligencję, emigrację, młodych profesjonalistów, nawet umiarkowanych konserwatystów, których wśród Polaków jest bardzo wiele. Gwoździem do trumny była końcówka kampanii PiS z wystąpieniem Mariusza Kamińskiego. „Ciemny lud” tego nie kupił – sprawa była szyta zbyt grubymi nićmi..."
za:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=64909

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 08:34:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 08:38:01 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Vayshan, jednego parametru zapomniałeś wymieni - żywotności ;-)

Wszystkie wypowiedzi dotyczące polityki i wyborów zostały przeniesione do właściwego wątku

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 17:03:06
« Opcje

Na stronie www.apple.com można sobie zobaczyć film prezentujący "Windowsa za 10 lat" Czyli nowe dziecko Appla- MacOSX Leopard.
Zachęcam zainteresowanych tematyką IT do obejrzenia i ożywionej dyskusji ;-)
Jestem nieco sfrustrowany TimeMachine- miało działać bez niczego, a tu się okazuje że owszem działa- ale po podłączeniu dysku FW o odpowiedniej pojemności (co do których gościu zaprosił na zakupy do sklepu apple grrr...)
Ale ogólnie wygląda cool :-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:04:29
« Opcje

Cieszylbym sie z MacOS tylko wtedy gdyby producenci gier zaczeli pisac gry pod owy system i programy tez...
Poza tym MacOS skazuje mnie dodatkowo na intela którego nienawidze...

To samo tyczy się linuxa...
Z tą różnicą, że ten działa na wszystkim...

I tak oto jestem skazany na winde

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:10:38
« Opcje

Winda nie jest zła.
Oczywiście - pod wqrunkiem że nie zatrzymuje się pomiędzy piętrami ;-) :-P

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:19:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 18:36:14 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Ciemniejsze obramowanie aktywnego okienka. You can instantly find an active window... no no, o to ci chodzilo? Windows za 10 lat? :-P

btw w OS X Tiger jeszcze tego nie ma?!

*** Dodano o 18:36:14: *** (Autoscalanie)

Kolejne spostrzezenie - co to za porąbana moda na takie krótkie rękawy? Gość wygląda jak pajac. Myślę, że może być dla ciebie lepiej, jeśli nie zaczniesz w takich chodzić ze względu na zainteresowanie jabłuszkiem :-P :piwo:

Duszołap

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:41:19
« Opcje

Winda nie jest zła.
Oczywiście - pod wqrunkiem że nie zatrzymuje się pomiędzy piętrami ;-) :-P

żart dobry...

Powiem Ci, że tak na prawde na windowsa nie narzekam...
mam swojego Xp`ka z SP2 do tego jedynie doinsralowałem .NET 2.0
I żadnych upadków zawieszek zmuleń itd.. wywaliłem IE syfu nie łapie i jest w miare ok...
A i co was może zdziwić - nie mam żadnych łatek poinstalowanych przez windows update xD

I zaczynam dochodzić do wniosku, że to te łatki chyba najwięcej waliły w systemie... Bo obecnie od 5 miesięcy mi się windows nie krzaczył ( Nie licząc okresu w którym miałem uszkodzony dysk ale to nie wina systemu akurat...), z niczym nie było problemu, szybko startuje dość szybko pracuje - mi wystarcza..

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:49:03
« Opcje

Cieszylbym sie z MacOS tylko wtedy gdyby producenci gier zaczeli pisac gry pod owy system i programy tez...

No to tu dałeś czadu :-D
Oto brak gier na Maka.

Soul- nie zrozumiałeś- zrobili to bardziej wyraźne, wrażenie trójwymirowości- widzisz od razu które okno jest aktywne.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:50:02
« Opcje

Dobry Windows nie jest zły ;-)
Nie narzekam, przeszedł już wymianę płyty głównej i zasilacza.
Przeżył również SP2 na który wszyscy tak swego czasu narzekali :-).
Visty kupować nie zamierzam. Pewnie poczekam do następnego Windowsa, zdaje się Vienna ma się nazywać :-D

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 18:51:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 18:53:00 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

BTW- mniejsza o wygląd, mnie straszelnie irytuje ta wszendobylska amerykańska cukierkowa uprzejmość... bleee

*** Dodano o 18:53:00: *** (Autoscalanie)

Następca Visty z tego co mi się o uszy obiło to ma być Windows 7.
Ciekawe :-D

___

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 19:03:32
« Opcje

Dzidzia, gry na Maca są... tylko ile ich było na tamtej stronie, 65? :-D Nie czarujmy się, jeśli chodzi o komputery osobiste, to gry produkuje się na PC, na Maca wychodzą rzadko.

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 19:16:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 19:16:35 po raz 1-wszy przez: Mariusz_1004
« Opcje

Następca Visty z tego co mi się o uszy obiło to ma być Windows 7.
Ciekawe :-D

O ile pamiętam jeszcze przed premierą Visty mowa była o Viennie.
Mniejsza o nazwy z Visty raczej nie skorzystam :-P

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 19:16:32
« Opcje

Nie czarujmy się- gry wychodzą na konsole w drugiej kolejności na PC.
Ja tam i tak nie mam nic czego by na tamtej stronie nie było :-)
Bo ja ogólnie nic nie mam :-D

___

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 19:39:10
« Opcje

Pogrywam sobie teraz w Portal, za chwilę TeamFortress2 i wreszcie Half-Life2... oj, czyżby tego na Makówce nie było? :>

Nie czarujmy się- gry wychodzą na konsole w drugiej kolejności na PC.
(...)

Nie zgadzam się, część gier to konwersje z jednej platformy na drugą, część gier jest rozwijanych na różne platformy równolegle, części gier na konsolach nigdy nie będzie.
>

(...)
Ja tam i tak nie mam nic czego by na tamtej stronie nie było :-)
Bo ja ogólnie nic nie mam :-D

Więc "jeśli Apple tego nie oferuje, to mi to niepotrzebne"? :>

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 20:14:53
« Opcje

Nie no Sebastian- tego nie powiedziałem.
Chciałem tylko pokazać Tomusiowi, że gry na Maka są. Bardzo nie lubie jak ktoś wali mi takimi niesprawdzonymi hasłami. Tomusio raz że nie sprawdził co plecie, dwa- nie obejrzał nawet filmu który podlinkowałem- tam jest pokazany Tiger Woods 2008.
Ale Tomusiowi wybaczam, kilka dni temu pojawił się na IDG teks kolesia który stwierdził że Mak to się właściwie do niczego nie nadaje i kupując go MUSIMY się zaopatrzyć w Vistę bo będzie armageddon.
I tam oprócz stwierdzenia że gier na Maka nie ma, pojawiło się info że EA miało gry na Maka wydwać, ale się z tej obietnicy wycofało.
I to w "poważnym" wydawnictwie IT...

___

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.227.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 21:11:19
« Opcje

Ale gier mało jest - przeliczajac na zlotowki sa tkze drozsze - ale tam gry na pc tez moga byc drozsze :-).

Dostalem wlasnie odpowiedz od goscia i nie do konca wiem, czy dobrze sobie przetlumaczylem:

I also have the cold weather OD that goes inder the steel pot that is also a part of the era uniform. Let me know if you want a photo of one if you are not familiar with them. I had planned to list the three items but couls not find it at the time I was listing. I will offer it to the high bidder. I have a few more of these type caps somewhere in storage. Good luck.

Mam takze na zimna pogode w kolorze olive drab (ale co?), ktora "idzie" pod stalowy garniec (hełm pewnie) ktory jest takze czescia munduru tamtych lat. Daj mi znac, jesli chcesz fote jednego z nich, jesli nie jestes z nimi zapoznany. Planowalem wystawic 3 przedmioty - ale nie znalazlem ich w czasie, gdy wystawialem. Oferuje wysoka znizke mam takze kilka takich czapek gdzies na magazynie.

Mniej wiecej git?

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 21:44:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 21:51:35 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

OD to chyba cos, co wklada sie pod hełm. Popros o fotke, to mze poznasz ;-)

*** Dodano o 21:51:35: *** (Autoscalanie)

"to high bidder" - tego, kto da najwiecej. bidder - tutaj błędnie - licytator

Duszołap

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.227.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 21:51:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 22:01:11 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Mozliwe - ale OD to najczesciej skrot wlasnie od Olive drab - czyli takiego oliwkowego koloru. Ale fotke wyczaje - podejrzewam, ze to jednak siakas boba - moze jeep cap?

edit: tego slowa wlasnie nie kojarzylem, gdziesz wyczaiłem - handlujacy an targu. A wiec targowanie (niby bargain, ale...) - widze wiec to, co chce :-P.

dzieki :-) :piwo:

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 21:53:20
« Opcje

Dopisalem cos wyzej. Reszta ok moim zdaniem.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 22 października 2007, 22:01:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 października 2007, 22:02:15 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Chciałem tylko pokazać Tomusiowi, że gry na Maka są. Bardzo nie lubie jak ktoś wali mi takimi niesprawdzonymi hasłami. Tomusio raz że nie sprawdził co plecie, dwa- nie obejrzał nawet filmu który podlinkowałem- tam jest pokazany Tiger Woods 2008.

Dzidzia.. Bo się obraże...

1- na liscie jest 65 pozycji
2- pozycje te są na prawde mało atrakcyjne
3- z tych 65pozycji dobre 10 to simsy :lol:
4- osobiscie z 65 pozycji mnie interesują 3 w tym, pozostałe które mnie interesują na tej platformie sa niedostępne
5- komputer w moim domu to centrum rozrywki... MAC się do tego nie nadaje z 4 wyzej wymienionych powodów

i w tym momencie to Ty za przeproszeniem walisz farmazony ze ja wale farmazony... :-P
Równie dobrze ta lista mogłaby zawierać 2 tytuły - wtedy zapewne też byś powiedział, że na maca sa gry i inni się nie znają..

reasumując

ilość gier na maca = 65
ilość gier na windows (nie chce wyolbrzymiac)siega pewnie ok miliona ? moze wiecej... moze mniej

pytanie retoryczne - mac 65 gier windows przykladowo milion - na któą platforme są gry a na którą "nie ma" ?

Filmik obejrzałem...
Powiedziałem dlaczego NIE dla MacOS i tyle..
Nawet jeżeli byłyby gry dla MAC`a to nie skorzystam z systemu ktory będie działać tylko na platformie INTEL`a ;/

Wypowiedź dodana: 23 października 2007, 02:06:53
« Opcje

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 października 2007, 12:06:30
« Opcje

Strona M$ Office w Operze:

i w IE7:

Pomylili przyciski i ustawili blokadę "standardów" na swoją przeglądarkę :-D

Wypowiedź dodana: 23 października 2007, 12:57:00
« Opcje

LOL Babelec, duże :piwo: :-D
Tomusio:
1. Na liście narazie jest 65 pozycji, bo gry są dostępne od niedawna.
2. ?! Co kto lubi- ja tu widzę wszystkie największe tytuły z wszystkich bodajże rodzajów gier. Jest w czym wybrać.
3. No cóż- to się ma sprzedać, simsy są popularne.
4. ...
5. Nie. Dowiodłeś, że Mak nie uruchomi gier na których Ci zależy. Przez centrum rozrywki ja np. rozumiem jeszcze filmy i muzykę w ładnym opakowaniu i z możliwością wygodnego katalogowania i wybierania multimediów.
Do czego Mak się nadaje jak żaden inny system.

No ale to jest moja opinia, a to Twoja.
A co Ci Intel zrobił takiego? :-)

___

Idź do strony:« Poprzednia12345...225226227228229230231232233234...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek