Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...233234235236237238239240241242...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 5 901 - 5 925 z 10 858
 Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.69.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 20:21:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 31 października 2007, 20:23:59 po raz 1-wszy przez: Sbstn-S
« Opcje

Ragnarok Online? Jeśli o masywne gry online, to jestem na odwyku od WoWa, już miesiąc i trzymam się pewnie. ;-)

Dzidzia, tego jest cała seria:
Meet the Heavy
Meet the Heavy (po rosyjsku)
Meet the Engineer
Meet the Soldier
Meet the Demoman

edycja:
A tu po prostu trailer Team Fortress 2.

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 20:21:26

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 22:39:54
« Opcje

RO - Red Orchestra?

A ja sie niedawno zanudzalem przy NWN2. Na szczescie Wiedzmin nadszedł. Ale gdy tylko wszedlem do miasta to mi sie znudzil chwilowo :-)

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 23:10:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 31 października 2007, 23:23:41 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Jeśli o masywne gry online, to jestem na odwyku od WoWa, już miesiąc i trzymam się pewnie. ;-)

Obyś nie miał jak ja...
Na odwyku od 5 miesięcy...
I caly czas bez dodatku jechalem...
Teraz jakbym chcial wrocic to ze 2 dodatki mnie czakaja do kupienia co imho mija sie z celem..

wracajac do sedna - po 5 miesiacach powoli mnie cholera beirze.. bo mam ochote wrocic na Kilorgg`a i pobawic sie moim humanoidem SHADOW Priestem i pokosic kilka przyglupich undead :-D Ewentualnie wrocic do lvlowania mojego 18 lvl`owego Taurena shammiego... Cos mysle ze moze zrobie sobie prezent na gwiazdke...
BTW - ciekawe czy znow będą patenty na swieta w postaci jakis ładniejszych dropów :-D Kiedyś mi 3 razy fioletowy mieczyk wypadł z jakiegoś wilka w Elwyn Forrest (chyba cos nie tak z pisownia) wiem ze ten mieczyk to ustawia nie jednego gracza :-P od lvlu 35 do 47 to nic lepszego mi nie dropnęło :-D

Mniejsza o większość...
Coś czuje, że nie pociągne dłużej bez WoW`a tym abrdziej, że czasu mam w nadmiarze bom wolnym człowiekiem jest..

*** Dodano o 23:23:42: *** (Autoscalanie)

<SGR> Szef TVN24 do dziennikarzy: Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 23:45:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 31 października 2007, 23:47:34 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Ta gra nie jest zła do czasu zdobycia ostatniego poziomu. Jednak jakies 2 miesiące (o ile dobrze pamiętam) później, juz po zdobyciu ostatniego lvl-u, to najgorszy szajs, jaki widziałem. W dodatku do gry są 15- lub 25- osobowe raidy, człowiek umowiony na kilka dni z góry, stałe grupy, przywiązany do kompa i non-stop zdobywa sprzęt, aby statystyki wzrosły - celnosc o 2,38%, krytyczny o 1,87% oraz 3,2% większa szansa na Resist czaru - i zanim zdobedzie pół zestawu pancerza to jest nowy patch lub teraz dodatki, które wprowadzają nowe podziemia z równie wysoką szansą - 2,6% - na zdobycie naramienników z kolejnego (!) zestawu. Przy czym pierwszeństwo ma ten, który uzbierał więcej punktów, bo częściej grał (czyt. siedział przy grze po 18h przez 7 dni w tygodniu lub chociaz codziennie do 2 w nocy od przyjscia z pracy/szkoły).

Wspaniała gra. Majstersztyk. $

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 00:11:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 listopada 2007, 00:12:38 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Masz troche racji.. ale tylko troche...

Jesli chodzi o pierwwszeństwo to punkty sa przydzielane nie temu który był wiecej razy tylko nastepnemu po nim.. Inaczej nikt by tych setów nie uzbierał bo dropowałoby cały czas tylko i wyłącznie ajczęstszym uczestnikom rajdów...
Dawno nie grałem, nie wie jak teraz wyglądają punkty dropów ale pewnie wiele się nie zmieniło..

Uwierz mi, ze na 60lvl`u czy tez 70 z dodatkiem i w przyszlosci 80 lvl`u tez z dodatkiem jest co robić...
Tak na prawde gra zaczyna się od 60-70 lvlu ( zalezy czy masz dodatek czy nie :-P )
Battlegroundy, raidy itd..
Pozatym zawsze jak nie masz co robić to gankujesz lolvl`e podczas questów.. uwierz - nie ma nic bardziej wnerwiajacego dla ally czy hordy jak gankujacy wróg ;D walczysz z potworem jestes ledwie zywy brakuje ci doslownie jednego uderzenia by ubic moba a tu wyskakuje Ci roque zza pleców i padasz na glebe :lol:

Poza tym, zawsze możesz wziąśc browar , 40 członków guildi i iść na plaże/jezioro - ryby łowić :-D
Pamietam takie akcje w guildi.. szło się najczęscie w okolice deathmines w westfall siadało się przy altarni morskiej popijało piwsko i łowiło ryby xD

Zawsze jest co robić a gdy faktycznie nie ma już pomysłu na gre - robisz alta i jazda :-D

Z jednym się zgodze - WoW przez długi czas był swietną grą...
Teraz z kazdym nowym dodatkiem IMHO traci swój urok... Nie lubie być zmuszany do kupowania dodatku + jeszcze 120zł abonamentu (pre-paidy)

Ja np swoim priestem nie mam setu z zadnego raidu... uwazam za zbedne :-P
Tłuke sie na battlegroundach i wnerwiam horde...
Wszystko byłoby ok.. gdyb nie uD warlock`i :-P doslownie imba :-/

Przepasc jaka keidys dzielila locka od priesta powoli sie zmienia ale i tak locka priestem rozlozyc to dosc duze osiagniecie... Jeszcze niech z felguardem wyskoczy xD to anwet uciec nie zdaze :-/
ale i tak skill > all

Gram (no dobra.. grałem) w wowa dosc dlugo i nigdy szczerze mowiac sie nie nudzilem :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 10:46:40
« Opcje

Reklamowa wojna samochodowa :-D

LOL

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 12:24:00
« Opcje

Świetne :-D :piwo:

Ja nie twierdzę, że WoW jest nudny (zależy, jak bardzo kogoś kręcą nowe buty :-P), tylko, że człowiek jest właściwie uwiązany do kompa, jesli chce coś osiągnąć. A i tak zanim zdobędzie, będą już nowe zestawy do zbierania.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 12:41:11
« Opcje

Wiesz...
W guildi w ktorej gralem byl koleś - miał żone, dziecko i robote...
Grywał przeważnie 2-3 godziny po pracy a mimo to miał cały tier 2 i połowie tier 3 :-D
To po prostu zalezy od tego jak grasz :-P
Ja np swoje postacie lvluje dosc dlugo xD
Wylewelowanie postaci to ok 2 tygodnie takiego grania...
Ja 60lvl mialem po ponad 2 miesiacach i sie wszyscy w guildi brechali ze mnie xD
A ja po prostu jak mialem dosc biegania za questami to lazilem farmowac ziola itp :-D

Wbrew pozorom nowe zestawy tak szybko się nie pojawiają...
owszem raz pojawia sie z patchem update do tierów dla magów, miesiac pozniej dla priesta czy warriora itd ;-)

Tez uwazałem, że grajac w WoW`a trzeba być no-life`m
A jakos umialem pogodzic gra, panne i codzienne obowiazki :-D
I do tego co nieco osiagnac w grze :-P

ALe z jednym sie zgodze - WoW przywiazuje doslownie do fotela/krzeselka... Nie tym ze chcesz cos osiagnac ale klimatem...
I nie wiem skad ten klimat... Bo questy jak na RPG sa dosyc malo ciekawe...

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 15:32:12
« Opcje

Prawdziwa perełka na koniec

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 17:23:31
« Opcje

zna ktoś dobry program do łączenia filmików ?
Mam 4 pliki filmowe chce je połączyć w jeden.. coś jak movie maker w windowsie byleby szybciej to zrobil bo 4 godziny na połączenie 4 plików to żenada...

aaa i byleby to nie był vdub - ten porgram jest *** w łeb :-/

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 18:04:36
« Opcje

Dobra poradzilem sobie TYMprogramem..

Zrobił w minute cos, co windowsowski movie maker chcial zrobic w 185 minut xD

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 19:14:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 listopada 2007, 19:17:35 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

No to dla Vayshana +1 za pomoc, bo program dobry jest :-D

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 19:44:02
« Opcje

No to nie kupuj dodatku, bo grupy są mniejsze i bardziej stałe. Chociaz teraz jetem słabiej zorientowany w tym wszystkim. Na poczatku tych raid'ów w dodatku jeszcze mniej mi sie to podobalo niz do tej pory. Nie lubie byc przywiazany do kompa. A te 3-4 godziny to absolutne minimum na taki raid (zajazd? ;-)).

Klimat? Ten statek kosmiczny? Czy potwory typu "dziewiąty pasażer Nostromo"? Ja stawiam na dobrą i ciekawą mechanikę gry, bogaty, stworzony juz dawno świat oraz niezły, jednolity styl graficzny. No i oczywiscie ciągłe zmiany oraz nowe przedmioty i lokacje (instance'y).

---
Z innej beczki. Tekst na koniec mnie rozwalił :lol:
http://www.tvn24.pl/2082997,28378,0,1,1,wideo.html

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 20:23:55
« Opcje

dodatku nie mam żadnego i troche żałuję bo jak widze jakie fajne bajerki mozna robić na jewelcraftingu to aż zal mnie ściska :-D lepsze to niż enchanting/tailoring xD
Może zainwestuje w TBC w końcu święta niedługo... :-D

Ta gra ma właśnie ten klimat który bierze sie nie wiadomo z czego... Questy w większości przapków rożnią się od siebie tylko ilością odnalezionych itemów.. przykładowo .:

quest na 10 lvl - zbierz 30 jabłek
quest na 60lvl - zbierz 130 jabłek

Ale właśnie te lokacje, grafika (która mimo swego wieku wyglada lepiej niz w nie jednej nowej grze ), moby, ludzie.. przede wszystkim ludzie, mozliwości chocby głupich zlotów guildi czy wyskoczenia z kumplami na instance by pomóc komuś w guildi zrobić np znienawidzone przeze mnie Uldaman czy ZF ;/ sprawia, ze przy tej grze przynajmniej ja - odpływam...
Nie raz mialem moment gdy siadłem niby na pół godziny a okazało się, że to już 4 nad ranem i gram dobre 5h xD

I dlatego właśnie uznałem, że musze przestać na jakiś czas grac... A druga saprawa-szkoda było mi w pewnym momencie siania.. Pojawiły sie inne wydatki :-P

Uważam tą grę za najelpsza w swoim gatunku i do tego ponadczasową...
Na korzyść niech wpłynie fakt, że zadna gra online podobna do WoWa nie skupia przed monitorem tylu ludzi...

Dla przypomnienia - w WoWa gra OFICJALNIE ponad 9 milionów ludzi.. Nie oficjalnie (czyli na pirackich serwerach) pewnie gra jeszcze z milion ? tego nikt nie wie bo statystyk się nie robi w tym kirunku..

Natomiast Guild Wars skupia niecałe 2 miliony graczy...

To chyba tyle w tym temacie :-P

Wszyscy wiedza , że WoW wymiata, a im wiecej o nim pisze tytm bardziej chce kupić pre-paida więc ćśśś xD

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.73.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 20:41:09
« Opcje

Bluźnisz, ZulFarrak jest świetny, mogę zrobić go spokojnie teraz solo. ;D
Ale fakt, na 70 gra się zdecydowanie zmienia, choćby dlatego, że wszyscy zaczynają zbierać 5000g na epickiego latającego mounta. :-P Trochę korci, żeby wrócić do mojego druida (dps feral :-P ), ale to chyba taka sama zasada, jak palacz, który rzuca: ciągnie chwilami niesamowicie.

Co by zmienić temat: http://groups.google.com/group/warszawa-jug/web/warsjava Wybiera się ktoś może? :-)

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.77.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 21:45:36
« Opcje

NIom...

Jego Excellencja Imperator Urwis Pierwszy łaskawie dopuścił mnie do kompa... ;-)

Pytanko:
Szukam free softu do backupu poprzez klonowanie partycji systemowej tak, aby po wykonaniu klonowania można było z klona odpalać system...

Jakieś podpowiedzi...?

Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 22:44:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 listopada 2007, 22:47:22 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

jedyne co mi do głowy przychodzi to paragon drive backup ale to jest trialowka to raz a dwa - nie za wiele wymagasz ?
W tej cenie to nic nie dostaniesz... xD
jeszcze troche to za online skanery AV bedzie trzeba placic 10,99 od partycji

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.81.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 listopada 2007, 23:07:02
« Opcje

Nie.
Nie za dużo.
Miałem kiedyś taki soft zainstalowany ale po padzie hdd nie potrafię go odnaleźć.
BYł on na jakiejś z płytek do ktoregoś z magazynów ale... poszukiwania w domowym archiwum dały w efekcie ZONK :-(

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.123.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 18:13:07
« Opcje

Alvin, zerknij na GParted-clonezilla-liveCD

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 19:56:13
« Opcje

Alvinie...
przejrzyj kategorię: Backup Software na ZDNET, użyj filtra

Acronis True Image Home
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1721&t=31

doszła ?

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.249.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 20:33:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 listopada 2007, 20:44:04 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Repylku - wielkie dzięki :-) :kawa: :herbata: :piwo:
Dzisiaj wracam ci ja do domu i znajduję w szkrzynce na listy :-)

*** Dodano o 20:44:04: *** (Autoscalanie)

Podziwiam ludzką inwencję...

A konkretnie, podziwiam teraz kompik z WinXP postawionym na 64 MB RAM [słownie: sześćdziesiąt cztery megabajty]

I wiecie co?

To-to nawet działa :-)
Oczywiście - nie pytajcie mnie Jak działa ;-) gdyż to chyba jest wiadomym :-D

Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 21:52:04
« Opcje

Cytat:

"Będę za godzinę - kierowca" - taką informację zostawił policjantom 36-letni mieszkaniec Sierpca, kierowca lanosa, który dachował w Trzepowie koło Płocka. Wiadomość zapisana była na kartce, a kartka leżała na wywróconym kołami do góry aucie. Kierowcy nie było bo... poszedł załatwić pilną sprawę.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.00. O leżącym do góry kołami samochodzie zawiadomił policję przejeżdżający drogą przypadkowy kierowca.

Na miejsce natychmiast przyjechała policja, straż pożarna i karetka. Ku zdziwieniu policjantów, wewnątrz samochodu nikogo nie było, a na wywróconym kołami do góry lanosie funkcjonariusze znaleźli kartkę: "Będę za godzinę - kierowca".

Mężczyzna rzeczywiście pojawił się po upływie godziny i oświadczył, że musiał załatwić bardzo pilną sprawę. Pechowy kierowca, któremu nic się nie stało, przyznał się, że spowodował kolizję, przyjął mandat i na własny koszt zabrał samochód.

ŹRÓDŁO

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (62.87.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 23:22:59
« Opcje

eFotek w tej chwili ma przerwę techniczną do jutra z powodu zmiany serwera w związku z czym, nie wyświetlają się pliki, które zostały wgrane na eFotek. Za utrudnienia przepraszam.

Robert
Klik!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 23:42:34
« Opcje

Dzięki za info :piwo:

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.134.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 listopada 2007, 00:06:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 listopada 2007, 00:07:42 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Dzidzia, wymiękłem :lol:

Zonewelld napisał(a):

Piotrusiu to co tu wyprawiasz sprawia że mi się włos jeży na głowie. Od kilkunastu stron dostajesz dowody i argumenty na kaczonalizm a ty nadal swoje.
Szkoda mi Cię jako żywo.
Bo jesteś w moim wieku. Aż strach, bo ludzi starszych i niewykształconych to jeszcze coś tłumaczy.
Ty naprawdę tak mało widzisz?
Pozwól sobie pomóc.

"Pozwól sobie pomóc" - no nie moge :-D

*** Dodano o 00:07:42: *** (Autoscalanie)

O, mam avatar na eFotku ;-)

Duszołap

Idź do strony:« Poprzednia12345...233234235236237238239240241242...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek