Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...255256257258259260261262263264...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 6 451 - 6 475 z 10 858
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 12:28:35
« Opcje

Chiński:
多麼好是baranek
| 并且叫醒sobie ranek,
| 并且跑到polanek,
| 并且唱歌就像那樣:
| 是,採取我的kopytka。,
| 是,採取我的kopytka。

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 12:28:36

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.205.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 13:02:38
« Opcje

Dzyszla> :lol: :piwo:

Dobre to było :-D

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 13:18:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 grudnia 2007, 13:19:44 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Dżyszla - xD :piwo:

Już myślałem, że się zapowiada nudna sobota, wychodze do okna a tu takie cuś :-D

Moje osiedle nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... :-D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 13:52:14
« Opcje

Dżyszla - xD :piwo:

Już myślałem, że się zapowiada nudna sobota, wychodze do okna a tu takie cuś :-D

Moje osiedle nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... :-D

Ja miałem lepsze, choć troche dalego i słaby aparat jeszcze wtedy: http://www.dzyszla.aplus.pl/galeria-24.html

A i tak nic nie przebije babki podjeżdżającej płonącym samochodem na stację benzynową w Rybniku :-D

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 15:08:17
« Opcje

Możliwe , że lepsze ale patent jest taki że .:

Auto które się u mnie na osiedlu zajarało było w trakcie ruchu :-D
Babka wycofywała, zawróciła i już chciała wyjezdzac z parkingu kiedy autko sie zajarało, baba z krzykiem wybiegła z auta i mimo, że nikogo nie było drze sie " ma ktoś gaśnice ?? " :lol:

Uratowała tylko parasolke... po ugaszeniu auta oczywiście... :-P
Nie pomyślałem wcześniej by chwicić za aparat to bym ujął dośc wysokie jak na takie małe zadymienie - płomienie które buchneły z pod silnika...
Zapewne instalacja gazowa pierdykła bo płomień był dosć wysoki :-/

Co do aparatu...
Twój stary parat podobnie działa jak mój zoom cyfrowy (4x łącznie) w telefonie na zoomie 2.0 :-D

Ogólnie nie jest źle.. aczkolwiek dość kiepsko ;-)

Fakt... płonące autko + stacja benzynowa.. z radością czekałbym na małe Buuum...
Z daleka rzecz jasna :-D

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 15:48:38
« Opcje

Woleliśmy nie czekać :-) Aj, gdybym miał wtedy ten aparat co teraz, to by super zdjęcia wyszły... Jak sie dobrze przyjrzeć, to na jednym z tych moich widać płomienie ;-)

A jesteś pewien, że to gazowa się zapaliła? Moim zdaniem to prędzej dojdzie do pożaru, gdy paliwowy gdzieś pęknie.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.239.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 16:00:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 grudnia 2007, 16:15:04 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

We-w temacie literatury - poczytajcie sobie
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca

Wiele tam prawdy o życiu...

*** Dodano o 16:15:04: *** (Autoscalanie)

A tak wogóle, to miłych wizyt w gabinetach tatuażu :-)

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 16:16:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 grudnia 2007, 16:17:07 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

A jesteś pewien, że to gazowa się zapaliła? Moim zdaniem to prędzej dojdzie do pożaru, gdy paliwowy gdzieś pęknie.

No właśnie nie wiem.. ale to dość dziwne by się auto zapaliło tak z nagła... przechodziłem rano koło samochodu tego i nie śmierdziało benzyną ani gazem ani niczym innym. Babka po południu wsiadła do auta, przejachała 5 metrów i sie zajarało xD

Odnośnie tego tematu - jaki sens ma trzymanie gasnicy w samochodzie ?
Oglądałem jakiś miesiąc temu na TVN turbo jakiś program..
Bodajże to był Raprot czy coś takiego.
Strażacy podpalili silnik ( symulując awarie podobna do tej na zdjęciu) - zanim udało im sie opanowac czy choć troche stłumić ogien - zużyli...

10 GAŚNIC SAMOCHODOWYCH :-| Więc pytam - jaki jest sens...

W styczniu tego roku wracając z ojcem z niemiec na wysokości jaczewa ( pod moim miastem prawie) byliśmy świadkami zderzenia na skrzyżowniu 2 tirów... w tym jeden zaczął się palić czy też tlić.. wyciagnelismy faceta z kabiny i zanim ugasiliśmy ten płomyczek - znikły 3 gaśnice samochodwe - mojego ojca i 2 ludzi których zatrzymaliśmy.. na całe szczeście zdążyła dojechać straż i zając się samochodem...
IMHO - przereklamowany i zbędny "patent" który tak na dobrą sprawe życia nam nie uratuje... ognisko w lesie i to te kontrolowane podczas pieczenia kiełbasek, czy też grill na ogródku to max co można tymi "gasnicami" gasić :-/

Jesli nawet ową gaśnicą policjant nie mógł ugasić palącej się sterty (dużo tego nie było taka kupka metr na metr i wysk 50-60cm ) papierów i sklejki na osiedlowym placu...

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 19:18:16
« Opcje

To prawda - gaśnice samochodowe 0,5kg absolutnie nie wystarczają do niczego poza wybiciem szyby. Jak tylko widać płomienie w samochodzie trzeba wiać jak najdalej a nie gaśnicy szukać. no chyba, że dodatkowo chce się zniszczyć silnik, bo gaśnica proszkowa wyrządza dużo większe szkody niż sam ogień!!! (z resztą na szkoleniu BHP nawet o tym mówili :-P)

Z resztą podobnie jest z gaśnicami w budynkach... Jeśli pożar jest mały wiemy, że nie ma szans na rozprzestrzenienie się - można gasić. Ale w przeciwnym razie wiać jak najdalej! Bo czas zmarnowany na uruchomienie gaśnicy i próbę zużycia jej środka może skończyć się tym, że już nie będziemy mieli którędy uciekać.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.133.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 20:37:26
« Opcje

Co śmieszniejsze, afair, znacznie skuteczniejsze gaśnice halonowe wycofano ze względu na szkodliwość na środowisko.

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 21:59:12
« Opcje

Co śmieszniejsze, afair, znacznie skuteczniejsze gaśnice halonowe wycofano ze względu na szkodliwość na środowisko.

W przypadku halonu powodem jego wycofania było to, iż w warunkach występowania w powietrzu chloru [a takie sytuacje wbrew pozorom nie są rzadkie, gdyż chlor w trakcie pożaru wydziela się z wielu materiałów] w podwyższonej temperaturze halon wchodzi w reakcję z chlorem w wyniku czego powstaje sarin.

Tak więc gaszenie pożaru halonem można było porównywać do leczenia dzumy cholerą albo syfilisa AIDS.

(...)

No to lipa. Mi przychodzi na myśl jeszcze jedno porównanie, leczenie trzeciej RP czwartą RP. :]

Tomek, o Sony poczytaj.
http://www.cdrinfo.pl/newsy/archiwum/008943.php#008943
http://www.google.pl/search?q=bojkot+sony

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 22:15:22
« Opcje

ale to muzyka :-P plyty itd.. ja chce aparat do robienia zdjec i mam w nosie to ze jakas tam firma narobila cos zlego... plyt sonego nie uzywam i nie kupuje, omijam wszystko co w muzyce ma zwiazek z sonym.. ale aparat to aparat :-P

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 22:42:09
« Opcje

Ale to ta sama korporacja.

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 22:58:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 grudnia 2007, 22:59:41 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

w takim badz razie zrobilem błąd bo mam SONYEricssona, karte pamieci do niego mam firmy SONY. Moja wieża jest na podzespołach bazowych firmy Sony a wiekszosc z was nawet nie wie , że mimo iż nic nie kupiło z logiem tak znienaiwdzonego sony to i tak macie coś co albo maich podzespoły albo jest bezpośrednio od nich :-P ;]
Np płyty BMG SONY POLSKA ;]

Co mnie obchodzi afera z DRM na płytach sonego ? płyt sonego nie używam - jeśli aparaty mają w porzadku to dlaczego mam ich nie kupowac ??

Chore..
I dziecinne :p

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.239.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 00:05:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 grudnia 2007, 00:27:46 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

*** Dodano o 00:06:52: *** (Autoscalanie)

A oto siła nałogu... :lol:

*** Dodano o 00:11:16: *** (Autoscalanie)

A teraz, coś dla mieniących się być dobrymi kierowcami...

milusi byłby zjazd tą dróżką...

.

*** Dodano o 00:12:29: *** (Autoscalanie)

no i...
nie przeszkadzać koszce w polowaniu :lol:

*** Dodano o 00:15:59: *** (Autoscalanie)

Jak tam szła "Reduta Ordona" ? ;-)

czy aby przypadkiem nie było to tak:
[b]"Nam myśleć nie kazano..."

*** Dodano o 00:24:53: *** (Autoscalanie)

Ech koty...

Stoicki spokój...

i... kotek potrafi :-D

*** Dodano o 00:27:46: *** (Autoscalanie)

Kto to strzelał?

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.205.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 00:30:59
« Opcje

Alvin> świetne :lol: :piwo:

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 01:40:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 grudnia 2007, 01:41:25 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

hmmm. no i jak to się otwiera ?

Ostrożnie! Zła żona!
Żona na łańcuchu! Życzę powodzenia.

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.103.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 10:43:46
« Opcje

Jeśli dobrze patrzę, Stasiek-j ma dziś urodziny, sto lat! :]

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.200.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 15:54:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 grudnia 2007, 20:36:53 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

E, mozliwosci lusterka sa duze z natury - jasne, aku, karciocha, lampa, torba, ladowarka - ale do kompaktu tez to trzeba dokupic. Szkla - kosztuja swoje, prawda. Ceny jednak poleciały ostro w dol, wiec...

Tomaszu - daleko masz do media markt? Swego czasu szukalem swojego aparatu - zajrzalem tez tam. Byl i 6500 i 9600 - drozsze niz w necie - ale w przedziale sie miesciły. Nie rozumiem awersji do netowych sklepow - bez nich zycie byloby uciazliwe strasznie.

A odnosnie sklepow - nie ma ktos przypadkiem znajomych w U$A, co to w czasie w sumie nieodleglym (no dobra, tak przed marcem moze albo kwietniem) beda nasz kraj wizytowac? Chyba zachorowalem znowu. Zaczelo sie niewinnie - kupi sie tania w sumie kopie boonie hat w 3-kolor. Kupilo sie. Potem tania m65 w tricolor. No zdarzylo sie. Teraz sie czaje na obszyty mundur 3-color. Dojda pewnie nametape`y i - co bardzo lubie - naszywka POW MIA. Do tego mialy byc jungle boots - ale zachorowalem na butki jedne. W USA ok 90$, z przesylka ~300pln. W kraju ok 100 wiecej - niby sie oplaca ze stanow - ale nowe buty moga utknac na cle - i oszczednosci moga sie zmienic w straty. Do diaska - a ponoc wielkopolanie sa oszczedni :\.

Nie do konca wiem po co mi to wszystko - przeca na pustyni szybko sie nie znajde. Ok, przewiewnosc, lekkosc i kolor - ale... ten, no... wazne, zebysmi zdrowi byli :-P.

Btw robie porzadki w szafie - musialem znalezc wieksza polke dla militarnego szpeju :-P - i znalazło sie pare czesci.

Dysk maxtor ide 6L250R0 - 250gb, szybki
Topek p3 500w
ga k8ns - ale bez koszyczka
semp 2800+ 64bit 754
kingstony na tccc 400mhz - 256x2 + 256. Dwa od duala, jeden luzem.
radziu 9200 - 128mb 64bit - biurowa w sumie, pasywna z tvout - do taniego htpc moze?
radziu 9700 - artowal bez oc, wiec uwalony - ale moze ktos?
kanapka zalmana - ZM80C-HP - szara.
I wentylatory roznych rozmiarow :-)

Ceny do dogadania - konkurencyjne beda ;-).

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Gość de_sant Kopiuj nick (91.15.203.*)
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 19:26:43
« Opcje

a ja se stawiam distro na nowo / bo se poprzednie wyslalem na ksierzyc
wlasnie sie instaluje a ja pisze z livecd
kursor troche tnie / niepoprawny uklad klawiatury

na szczescie nie byl to kompletny pad / mam na DVD skopiowany caly katalog usera wraz z ustawieniami

w sumie i tak planowalem na swieta porzadki

System debian SID / ktos wie jak bez zgonu dzwieku zainstalowac alse itd - karta SB audigi 2 ZS platinum PRO

bo ja nie / nawet z poradnikiem w reku
:P

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 19:37:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 grudnia 2007, 19:38:58 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

Kurdę...
Człek ma wreszcie wypasionego kompa i nie ma w co pograć...
Gdzie są te wszystkie tytuły na które sobie ostrzyłem zęby, poza Wiedźmakiem nie widzę nic wartego uwagi. Przecież nie kupie Football Managera 2008 jak mam wersje 2007...

*** Dodano o 19:38:58: *** (Autoscalanie)

A jeśli wierzyć plotkom i Wiedźmak ma 5 aktów, no to się powoli kończy...

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 20:58:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 grudnia 2007, 21:03:56 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

Domi ile byś sobie liczył za dysk?

*** Dodano o 21:03:57: *** (Autoscalanie)

To jest ATA?

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 21:10:27
« Opcje

Tak, ata. Dysk jest wart tyle, ile kupujacy chce za niego dac :-D.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.154.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 22:11:36
« Opcje

5 zł będzie ok ? ;-)

tak serio do dysk mi nie potrzebny.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2007, 22:21:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 grudnia 2007, 22:24:21 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Jasne - ale odbior osobisty w takim wypadku. Oplaci Ci sie. Mnie tez - pange sie podostrzy, plynne ciecie - i bedzie breloczek jak znalazl, organy pusci sie na bazarku :->.

Dysk jest Ci potrzebny - tylko do konca o tym nie wiesz. Pomysl, poki kukri nie ma ostrosci zyletki nowej :->.

Idź do strony:« Poprzednia12345...255256257258259260261262263264...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek