Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...277278279280281282283284285286...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 7 001 - 7 025 z 10 859
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.160.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 13:33:29
« Opcje

Jak top co można zrobić?

Natychmiast zgłaszasz do prokuratury, która ma obowiązek wszcząć postępowanie karne gdyż to co zrobili jest przestępstwem określonym w szeregu artykułów kodeksu karnego a aminowicie:

Cytat:

Art. 267. 
1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym.
§ 3. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1 lub 2 ujawnia innej osobie.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Art. 268. 
§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Art. 268a. 
§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa, zmienia lub utrudnia dostęp do danych informatycznych albo w istotnym stopniu zakłóca lub uniemożliwia automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie takich danych,
§ 2. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1, wyrządza znaczną szkodę majątkową,
§ 3. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Art. 269. 
§ 1. Kto niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia dane informatyczne o szczególnym znaczeniu dla obronności kraju, bezpieczeństwa w komunikacji, funkcjonowania administracji rządowej, innego organu państwowego lub instytucji państwowej albo samorządu terytorialnego albo zakłóca lub uniemożliwia automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie takich danych,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto dopuszcza się czynu określonego w § 1, niszcząc albo wymieniając nośnik informacji lub niszcząc albo uszkadzając urządzenie służące do automatycznego przetwarzania, gromadzenia lub przekazywania danych informatycznych.

Art. 269a.
Kto, nie będąc do tego uprawnionym, przez transmisję, zniszczenie, usunięcie, uszkodzenie lub zmianę danych informatycznych, w istotnym stopniu zakłóca pracę systemu komputerowego lub sieci teleinformatycznej,

Art. 269b. 
§ 1. Kto wytwarza, pozyskuje, zbywa lub udostępnia innym osobom urządzenia lub programy komputerowe przystosowane do popełnienia przestępstwa określonego w art. 165 § 1 pkt 4, art. 267 § 2, art. 268a § 1 albo § 2 w związku z § 1, art. 269 § 2 albo art. 269a, a także hasła komputerowe, kody dostępu lub inne dane umożliwiające dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej,
§ 2. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1, sąd orzeka przepadek określonych w nim przedmiotów, a może orzec ich przepadek, jeżeli nie stanowiły własności sprawcy.

Jeżeli chodzi o stronę dowodową, to przecież wszyscy ISP mają obowiązek przechowywania logów ruchu sieciowegpo przez okres minimum 2 lat :-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 13:33:30

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 15:06:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 grudnia 2007, 15:08:42 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

I zwiedzisz prokuraturę. Następnym razem załatwisz wszystko sam :-)

Te błazny piszą (oczywiście bez polskich znaków): "wspolpracujemy z "hackerami", dzieki czemu jestesmy na bierzaco", "server", "servis" oraz "posiadamy zasady ktorych przestrzegamy" :-D

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.14.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 15:34:06
« Opcje

Dzięki AlvinR :piwo: :kawa: :herbata:

Na szczęście usunęli tylko tabele newsów i strukturę menu.

Konrad

Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 15:35:49
« Opcje

Nieważne co - ważne, że wleźli tam gdzie nie wolno a na dodatek po to, aby cię grkhm... "nakłonić" do wydania kasy na ich korzyść.

IMHO - kryminał i nie ma co gównojadom popuszczać.

Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 15:39:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 grudnia 2007, 15:40:13 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Oczywiście. Pomyślą tylko, że są bardziej bezkarni. A nawet samo przesłuchanie na komendzie sprawi, że gówniarze poczują się mniej pewnie.

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 19:03:41
« Opcje
 Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 21:45:14
« Opcje

chciałbym sie pochwalić że

Data oryginalnej instalacji: 2007-07-21, 01:55:10

mój XP z SP2 chodzi już 5 m-cy bez reinstalacji, backupów i żadnej zwiechy :-D
to nie podobne do niego :-P
Albo się krzaczył przez podzespoły albo sam z siebie :-D

---

BTW - jest taka wnerwiająca opcja...

W moim bloku jest kilku sąsiadów którzy .:

1 - mają za duzo wolnego czasu
2 - mają za mało pracy
3 - są emerytami
4 - wolny czas wykorzystują na p**** bzdur "kto i co widział"

OD 2 miesiecy ciągle ktoś z mojej rodziny jest zaczepiany bo .:

1-śmierdzi na klatce
2-domofon jest rozwalony
3-szyba od drzwi wybita
4-chodnik zapluty
5-chalas pod oknami

bla bla bla lista jest cholernie długa a w odpowiedzi " co ja/brat/syn ma z tym wspolnego" pada odpowiedz a bo ja ciebie/jego tam widzialem ( dowcip polega na tym, że przez ost 2 miesiace raczej nie bylo ani mnie ani brata na osiedlu) i gdy się to wytyka sasiadom padają odpowiedzi "a bo to twoi/jego koledzy " powoli mnie zalewa krew i pewnie któregos dnia po takim tekscie zasadze kopa w dupe jednemu i drugiemu sasiadowi i karze wy*** i czepiac sie tych co stoja a nie tych ktorych owy cymbal rzekomo widzi...

Pytanie (z racji tego ze kopanie w dupe sasiadow to ostatecznosc ) brzmi - jak z tymi cymbalami walczyc w oparciu o jakie przepisy pozywac do sądu o pomowienia itp sprawy i jak owes prawy mialy by przebieg ? i czy w tej sytuacji w ogole si eoplaca to robic ? ( nikt oczywiscie nie widzial kto zniszczyl np domofon ale na pewno ( w mniemaniu durnych sasiadow) bylem to ja albo moj brat :] ).

Malo tego - zamierzam sie wybrac na zebranie lokatorow i po nazwiskach przy spoldzielni dowalic owym sasiadom najlepiej w oparciu o jakies stosowne pismo/artykuly itd aby sie w koncu odpierdzielili.. cos mozecie doradzic ??

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.192.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 22:31:11
« Opcje

No, moi mili - milego nowego roku. Wybywam do Genewy na spotkanie Taize. Roaming bedzie, wiec w razie pilnej potrzeby dreczyc innych modow :-D.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (78.8.66.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 22:56:48
« Opcje

Tomuś > Coś Ty taki nerwowy? ;-)

Robert
Klik!

Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 23:07:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 grudnia 2007, 23:09:03 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

no bo mnie juz to wkurza...

wychodzisz z klatki i slyszysz "niby to po cichu mowione" - znowu ten taki owaki zepsul to. o patrz pan szyba zbita to pewnie znow ci... itd :-/

stoje se z matula pod winda wchodzi sasiadz co to on "wszystko wiem o niczym" i zaczyna pierniczyc 3po3 ze

Sasiad .:
- "w piwnicy smierdzi,ja ciebie 2 dni temu widzialem jak tam szczasz, co to kibel jest ?? "
Ja
- widział mnie pan ? ciekawe.. a o ktorej ??
sasiad
-" schodzilem po sloiki wiec to kolo 15tej było"
ja
- tak ? no to rozcvzaruje pana bo o 18 wrocilem od ciotki...
sasiad
- "no to wlasnie gdzies tak o tej porze bylo jakos tak po 17.. "

:/

No urwał nać...
Grzecznie mu powiedzialem, ze zamiast nowych skarpetek na gwiaxdke to zona mu powinna kupic porządne cyngle, dzieci zegarek a wnuki powinny go umowic u specjalisty bo schizofrenie sie leczy i polalzlem do windy...

mozes zmi wierzyc ale od ostatnich 2-3 miesiecy takich odpałow jest wiecej w moim kierunku i kierunku mojego brachola... :-/ to co podałem to i tak "bardziej cywilizowany" zarzut... na klatce smierdzi kotami - oczywiscie to ja koty sprowadzam do piwnicy i odprawiam satanistyczne rytualy na nich... :-/

A ze powoli mnie to drazni to zamierzam sasiadowi zapewnic wizyte w sadzie.. i to nie jedna...

Wypowiedź dodana: 26 grudnia 2007, 23:29:34
« Opcje

Tomusio - zamiast saię tak wnerwiac zagraj z gościem jego metodą i na taką odzywkę odpowiedz mu, że to ty jego widziałeś jak się odlewa i żeby nie zwalał na ciebie swoich smrodów.

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 00:03:36
« Opcje

wiesz - z takim nie wygrasz - pozniej ebdzie lazic i rozpowiadac po sasiadachb jaki to ja podly jestem niewychowany i w ogole... z takim ostro trzeba... w naszym rpawie chyba jest cos takiego jak mozliwosc oskarzenia o oczernianie czy pomowienia.. :-/
Szukam czegos na ten temat ale jak sie nie wie gdzie...

No i druga sprawa - morde jakos trzeba zmknac kilku sasiadom...
To ze sasiad nade mna rzuca puszkami po piwie przez balkon (dziennei dobre 6-8 puszek leci) i latem zalewa mi balkon i pranie piwskiem - nikomu nie przeszkasza... ale jak popsul ktos domofon czy elektrycy zbyli szybe by wejsc do klatki - to oczywiscie jest robota moja i mojego brata ;/

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 00:13:05
« Opcje

Może ma demencje i zaden sąd już nie pomoże...

Duszołap

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 00:43:54
« Opcje

miał wylew ale badiania wyszly mu ok... poza tym ze sie zaczal jąkac to w sumie jest to zdrowy facet... z reszta... u mnie kazdy sasiad ktory byl czy wydawal sie byc spoko - ostatnio dziwacznieje :-/

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 01:23:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 grudnia 2007, 02:07:22 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Mikołaj przyniósł mi prezent i problemy więc muszę opisać.
Dostałem drukarkę HP M1005MFP. Ucieszyłem się, że będę miał wszystko to co chciałem. Dziś próbowałem zainstalować to urządzenie na moim systemie (Vista Buisenss 64bit) i poniosłem porażkę. Oryginalna instalka nie działa ale to nie problem. Sciągnąłem specjalną instalkę dla Visty i tu też porażka. Wywala się przy wyszukiwaniu drukarki. Bardzo długo szuka i wreszcie nie znajduje. Zwróciłem się do pomoc na chat do HP. Po pytaniach standardowych czy wiem co tabel usb i czy drukarka jest włączona poradzono mi przeinstalować sterowniki USB(tu chodziło chyba o program ze strony HP). Nie daje to żadnego rezultatu. Testowane na 6 porach USB, 2 kablach. Jeżeli nie uda się zainstalować to wywalam Vistę na dobre
Edycja:Udało się. Rozwiązanie to albo angielskie sterowniki bo polskie są uszkodzone albo restartowanie spoolera podczas instalacji

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.118.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 10:55:04
« Opcje

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc ;-)

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.185.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 15:10:53
« Opcje

Co jak co ale nie posądzałem nigdy masaja o masochizm... :lol:

Po kiego diabła męczyć się z niedopracowaną Vistą kiedy stary dobry XPek chodzi OK ?
No... chyba, że Vista daje jakąś istotną wartość dodaną jeśli chodzi o walory użytkowe...

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 15:25:52
« Opcje

aukcja allegro napisał(a):

Kupując ten przedmiot udzielasz nam pełnomocnictwa do jednorazowego reprezentowania w Urzędzie Pocztowym,opłacenia kosztów wysyłki i przesłania w Twoim imieniu zakupionego na naszych aukcjach przedmiotu..

Moze mi to ktos przetlumaczyc na polski tak zebym zrozumial o co chodzi temu komus ??
I czy w ogole taki zapis jest prawidlowy ??

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 15:35:49
« Opcje

Spoko

Ten ktoś sam nie wie o co mu chodzi.

A prawdopodobnie, chce nadać przesyłkę w imieniu odbiuorcy coby nigdzie w papierach nie pozostał ślad po jego danych adresowych bo przecież nadając czy to list polecony, czy wartościowy czy też paczkę zawsze musisz wpisać dane nadawcy bo bez tego ci nie przyjmą przesyłki.

Reasumując - koleś jest mocno niepewny jako kontrahent.

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 15:41:24
« Opcje

a mimo to ma 54915 pozytywów...
tak więc nie wiem czy kupowac u niego czy nie...

http://allegro.pl/my_page.php?uid=3816249

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 15:47:26
« Opcje

Dam ci dobrą radę:

Rób jak uważasz ! ! !

.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.118.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 17:28:16
« Opcje

Vayshan> To nie jest supersprzedawca. Przy tej ilości komentarzy, to jest co najmniej podejrzane. Nie ryzykowałbym.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 18:40:39
« Opcje

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 19:07:52
« Opcje

Coś dużo tych negatywów
Szczególnie przez ostatnie kilka dni.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.157.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 grudnia 2007, 19:44:18
« Opcje

Koleś ma prawie dwa tysiące negatywów i ludzie jeszcze od niego kupują a potem się dziwią, że zostali oszukani.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Idź do strony:« Poprzednia12345...277278279280281282283284285286...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek