Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...315316317318319320321322323324...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 7 951 - 7 975 z 10 859
 Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 15:48:17
« Opcje

Były dwa pytania w jednym trzeba było podać jakie będzie opóźnienie dla kabla UTP o długości 150m, w odpowiedziach jednostką były nanosekundy. Było też drugie takie samo pytanie, tyle że jednostką były bity :-/

Może chodzi o to ile bitów zostanie wysłanych zanim odbiorca zacznie je odbierać ?

Konrad

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 15:48:18

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 15:53:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 marca 2008, 15:56:02 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

W uproszczeniu można przyjąć, że opóźnienie tego 150 m kabla wyniesie 0,000000527s (527 ns). A o bity może o to chdziło właśnie, co wspomniałeś, ale to zależy wprost od potocznie zwanej "prędkości" transmisji, a więc długości bitu.

W obliczeniach przyjęto prędkość prądu wynoszącą ~0,95c co powinno oddawać zarówno wolniejszy ruch prądu w przewodniku jak i faktycznie dłuższą drogę do przebycia ze względu na splot skrętki)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 20:17:36
« Opcje

Jak to powiedział Julian Tuwim a niedawno mówiąc o... wiadomo kim przypomniał prof. Władysław Bartoszewski, nazwanie kogoś idiotą to nie jest obraza a jedynie diagnoza.

Po zapoznaniu się z wymyśloną przez MIcrosoft procedurą instalacji Windows 2003 Serwer dochodzę do wniosku, że nazwanie idiotą kogoś odpowiedzialnego za ten genialny pomysł byłoby chyba absolutnie nieuzasadnioną nobilitacją...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.16.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 20:47:41
« Opcje

Piękne :-D Poznałem ten "problem braku stacji dysków" osobiście. Długo myślałem, ale na coś takiego to już nie mogłem znaleźć słów komentarza :-D

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 21:17:53
« Opcje

Hmmm...
Gdzies mi się niedawno obił o oczy materiał dot. problemów z otwieraniem w MS Office 2003/2007 dokumentów zapisanych w Office 95 / 97 oraz o sposobach ich obejścia.
Nie sądziłem, że kiedyś mnie to dotknie więc nie zlinkowałem sobie tego a tymczasem...

Ma ktoś może namiar na ten materiał?

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 22:56:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 marca 2008, 22:58:09 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

rwaa mać...

Bernd Schusterpowinien dostać wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym... :-[
Ten człowiek nie potrafi prowadzić żadnej drużyny a żeby real odpadł z ciotowatą Romą na swoim stadionie przegrywając 1-2 to jest KOMPROMITACJA :-[

Przypominam, że na ostatnie 7 meczy real wygrał -2 :-/

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.16.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2008, 23:11:58
Za tą wypowiedź przyznano użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.119.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 08:11:23
« Opcje

rwaa mać...

Bernd Schusterpowinien dostać wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym... :-[
Ten człowiek nie potrafi prowadzić żadnej drużyny a żeby real odpadł z ciotowatą Romą na swoim stadionie przegrywając 1-2 to jest KOMPROMITACJA :-[

Przypominam, że na ostatnie 7 meczy real wygrał -2 :-/

Bo Real nie umie grać, a "citowata" Roma była lepsza. W obu meczach.
I tak ci z Madrytu mają szczęście że im sędzia bramkę sprezentował.
Choćbyś nie wiem kogo zatrudnił- Real zawsze będzie Real, za ciency są na LM.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.187.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 08:24:16
« Opcje

Duszołapie - to jest to :-)

Więlkie dzięki :-)

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 11:26:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 marca 2008, 11:34:24 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Bo Real nie umie grać, a "citowata" Roma była lepsza. W obu meczach.
I tak ci z Madrytu mają szczęście że im sędzia bramkę sprezentował.
Choćbyś nie wiem kogo zatrudnił- Real zawsze będzie Real, za ciency są na LM.

Słuchaj dzidzia - może na komputerach znasz się doskonale ale na temat Realu Madryt się nie wypowiadaj prosze cię..

Gdyby było jak piszesz to Real w życiu by nie zgarnął 9 trofeów z Ligi Mistrzów.
Mało tego - żaden klub w Europie nie ma takiego dorobku jeśli chodzi o puchary Uefy wiec j****ś babola jakich mało ;-)

Mało tego - real ma 30 mistrzostw Hiszpanii i bodajze 17-18 mistrzostw w Copa Del Rey... w chwili obecnej bedzie poand 300meczy w europejskich pucharach...
Coś dużo jak na drużyne nie ptorafiącą grać co... ?

Przypomne ci też, że gdy prowadził ten zespół V. Luxemburgo i Fabio Capello to nie było mocnych na Real - przysedł Schuster i co mamy ?? zespół który nie ma zgrania i zdycha w 2giej połowie...
Gdyby w zespole był ktoś kto ptorafi wykończyć akcje to real śmiało zdobyłby wczoraj 3 bramki - okazji nie brakowało... Tyle tylko, że okazje nie wygrywają... niestety...
Przy okazji ciekawi mnie co spotka PEPE...
Myśle, że powinien solidnie w dupe dostać jakąś karą finansową za głupote... (mam namyyśli prace na czerwoną kartke w takim meczu )

Do tego jesli uważnie oglądałeś mecz - SEDZIA (jego mać...)

1- 2razy zawodnicy Romy zagrali ręką przy polu karnym - sędzia nie odgwizdał ani jednego wolnego..
2- 1 raz była ręka w polu karnym - NIC - ZERO reakcji sędziego
3- Pepe wyleciał z boiska za głupi faul ktory można było potraktowac ostrzeżeniem zamiast dawać czerwoną kartke ale gdy w 80 minucie Drenthe wychodził sam na sam z Donim i sedzia bez powodu przerwał akcje(karygodne)
4- później bodjaże Guti wyprowadzał akcje która mogla się skonczyć bramką i jeden z piłkarzy Romy podciął go od tyłu - sedzia przerwał mecz ale nie dał nawet żółtej kartki - przypominam, ze sam faul od tyłu premiuje czerwonym kartonikiem ;]

Sytuacji w których sedzia nie gwizadał a powinien było wiele i myśle, że ta bramka ze spalonego to takie "odpokutowanie" sedziego za błedy jakie robił... Bo spalony owszem był ewidentny...

Więc jeśli możesz z łaski swojej - nie chrzań głupot...
Można gre realu usprawiedliwać tym, że we wczorajszym meczu nie było czołowych zawodników (kontuzje) czy też tym, że sedzia odwalil więcej BABOLI niż te które wymieniłem ale prawda jest taka, że Schuster nie nadaje się na trenera... Niszczy ten zespół i jego potęgę... Niech spieprza do Doniecka albo fotuny kolonia - to sa druzyny ktore ktos tak nieodpowiedni powinien prowadzić... ewentualnie 2ga polska liga...

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 16:35:23
« Opcje
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 17:38:11
« Opcje

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

ciekawa stronka na ktorej mozna sprawdzic czy dana gra nam odpali czy nie ;-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.119.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 18:11:04
« Opcje

Nie panikuj Tomek, nie panikuj.

Nie neguję osiągnięć Realu Madryt.

Ale to było dawno, zaspół jest wymieniany średnio co 3-4 lata.

A ten co jest obecnie- jest po prostu słaby.
Zespół to nie tylko zawodnicy.

Dlaczego się pienisz gdy powiedziałem że Real jest słaby? Dlaczego nie pomyślałeś że może jestem fanem Romy (nie jestem, ale...) i twoje określenie klubu z Wiecznego Miasta jest dla mnie obraźliwe?

Strasznie nie lubie podejścia rodem z Madrytu "wygraliśmy LM 9 razy to macie nam dać wygrać 10"

Gdyby decydował skład to mistrzem Europy ze 3 razy byłaby Chelsea, gdyby determinacja to pewnie Lyon. Tak dobrze nie ma.

Dlatego nie widzę powodu ubliżać Romie, skoro w obu meczach była lepsza, lepiej broniła, składniej atakowała.

Na temat sytuacji nie będę dyskutował, bo możemy się kłócić w nieskończoność. Wg. mnie Real wczoraj zasłużył żeby dostać ze 3:0, nie mam jakiejś strasznej sympatii lub antypatii do Madrytu, ale po prostu słabo grali.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 18:38:06
« Opcje

Beautiful team
czwarty sezon kończą w 1/8 finału :-P

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 18:48:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 marca 2008, 18:52:24 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Nie panikuj Tomek, nie panikuj.

Wiesz dla mnie piłka nożna jest jak religia mówiłem to nie raz...
Real Madryt jest dla mnie tym czym/kim jest Bóg dla chrześcijan...
pasja, wiara, nadzieja, milosc - Real :-P
jakbym mgół to bym nawet skarpetki z logiem RM miał :-P

Zonewelld napisał(a):

Nie neguję osiągnięć Realu Madryt.

Pisałeś, że Real się nie nadaje do LM - gdyby tak było - nie miałby najwięcej trofeów w europie :-)

Zonewelld napisał(a):

Ale to było dawno, zaspół jest wymieniany średnio co 3-4 lata.

Jeśli chodzi o Real to ten skład rzadko był odświeżany - gdy zaczeli "odmaładzać" drużyne to widć co się dzieje - Nie zapmne czasów gdy grał Mcmanaman i morientes - nie było mocnych na ten duet ewentualnie Morientes - Raul... Teraz co się dzieje ? co dał beckham, zidane, cannavaro, sneijder, saviola ? Co z tego, że w innych klubach grali dobrze skoro tutaj nie ma między nimi zgrania... "zwycieskiej drużyny sie nie zmienia" i coś w tym jest jeśli chodzi o real...

Zonewelld napisał(a):

A ten co jest obecnie- jest po prostu słaby.

Jako indywidualności to rpzecież mistrzowie ;-)
Teraz kluczowy moment - dlaczego zespół jest słaby ?
Bo Chuster nie potrafi tutaj nic zmienić...
To nie zespół jest winien niepowodzeniom tylko trener tak było jest i będzie..
I Real zamiast wydawac na "gwiazdy" powinien przeprowadzić zmiany w kadrach trenerskich i rpzede wszystkim pozbyc się Schustera i zatrudnic kogoś na miare Mourinho...

Zonewelld napisał(a):

Strasznie nie lubie podejścia rodem z Madrytu "wygraliśmy LM 9 razy to macie nam dać wygrać 10"

Tu chodzi raczej o fakty - 1szy mecz był potężnym rozczarowaniem gdy roma wygrywała zwłaszcza,że real był faworytem.
2gi mecz- sedzia...
W meczu tej rangi nie powinien poepłniać tak karygodnych błędów i tu się ze mną zgodzą fanatycy ligi włoskiej jacy mnie otaczają a także przeciwnicy RM... Sędzia dał w tym meczu dupy - kto wie jak by się ten mecz zakończył gdyby odgwizdał anleżnego karnego dla realu, 2 rzuty wolne, gdyby wyrzucił w 80-84minucie zawodnika któy dość brutalnie rpzerwał kontratak realu (który na pewno skończyłby się dobrą sytuacją podbramkową, może i bramką)- faul w nogi,od tyłu = czerwona kartka i zero dyskusji do tego przerwanie na prawde groznego kontrataku to tez w wiekszosci przypadkow owocuje kartonikiem...
Do tego czerwona kartka dla PEPE - na drugi żółty kartonik owszem - zasłużył - ale peirwszy jego faul który był nagrodozny zółtą kartką ?? :-| żal.. w lidze angielskiej sedzia by pewnie anwet nie zareagował ewentualnie dał reprymende słowną... natomiast gdy Guti dostał lokciem w twarz ( i nie wygladało to na przypadek) poza wolnym - nie było nic...
rozbawił mnie pomeczowy komentarz "znawcy" jakim jest Engel - że śedzia gwizdał na strone Realu LMAO xD on chyba nie ten mecz oglądał... Jak nigdy nie czepiam sie sędziów w porażkach realu tak ten jeden raz - to po prostu masakra...

Cytat:

Wg. mnie Real wczoraj zasłużył żeby dostać ze 3:0,

Szczerze mówiąc to real był stroną dominująca w pierwszej połowie i to powinno już owocować wynikiem 2-0 dla realu...
2ga połowa była 55-45 bądź 50-50 w sytuacjach podbramkowych i roma miała to czego brakło realowi - człowiek który zamknałby ataki...

jeśli mam być szczery to w moim odczuciu ten mecz to nic innego jak gra przypadków... "uda sie albo nie uda".. i jak wielbiłem Raula za jego gre tak po tym meczu mam potężny niesmak.. poza 3ma sytuacjami praktycznie nie było go widać...

I tak oto 4 rok z rzędu Real odpada w 1/8..

EDIT

Nie mam nic do Romy :-P
Choć ogólnie nie lubie włoskiego stylu gry - brutalnego stylu...
Liga angielska przy włoskiej jest niewinna..
Wystarczy taki jeden idiota jak Materazzi.
A nie tylko on ma poronione we łbie...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 19:49:13
« Opcje

No i co z tego? Wszyscy mają się podporządkować twoim paranojom? Wyluzuj.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 19:53:18
« Opcje

cyt. ' A gdyby chciał kupić tanie wina? Wystarczy mu pieniędzy na milion 541 tys. butelek. Zakładając, że z kolegami będzie pił nawet po 20 win dziennie, daje to 211 lat picia."
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article134897/Kupil_tanie_wina_i_zostal_milionerem.html

Polak potrafi! Ciekawe ile lat jemu to zajmie? ;-)

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 20:12:47
« Opcje

No i co z tego? Wszyscy mają się podporządkować twoim paranojom? Wyluzuj.

jezeli wg ciebie miliony ludzi na swiecie sa paranoikami to tak... ;]

rozpytaj wsrod fanow chelsea, manu, spartaka, realu, interu, evertonu itd - powiedza ci to samo...
A nie daj boze gdy trafisz na ULTRAS ;]

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 20:35:33
« Opcje

Vayshan, sorry że się wtrącam ale potwierdzam opinię Soula.
Twoje reakcje wyglądają tak jakbyś chciał się bić z całym światem dlatego że odważył się mieć zdanie odmienne od twojego :-o
Patrzę na to przez pryzmat naszej ostatniej dyskusji.

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 21:06:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 marca 2008, 21:12:11 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Vayshan, sorry że się wtrącam ale potwierdzam opinię Soula.
Twoje reakcje wyglądają tak jakbyś chciał się bić z całym światem dlatego że odważył się mieć zdanie odmienne od twojego :-o
Patrzę na to przez pryzmat naszej ostatniej dyskusji.

ja mams woje zdanie i ktos ma swoje - czy cos jest zlegow tym ze bronie swojego zdania i je przedstawiam ?? malotego - jestem bezposredni jesli cos mi po prostu "je**e" to powiem ze "je**e" a nie ze brzydko pachnie... ;]

to pierwsza sprawa a jezeli soul albo ty cos do mnie macie to piszcie to wprost a nie "naokolo" jak jakis ratlerek ktorzy szczeknie i spieprzy na drugi koniec ulic zanim dostanie buta w dupe ;]
Z zasady nie reaguje na szczekania byle burka ale jezeli ktos dla kogo jedynym "zainteresowaniem" czy hobby jest "skopcic bonia" bedzie mi mowic ze moja fascynacja futbolem jest paranoją to oczywistym faktem jest że albo ostroje zjade mu po dupie/ewentualnie gdy nie zrozumie - uzyje silnego argumentu nie mylic z argumentem siły :]

*** Dodano o 21:11:13: *** (Autoscalanie)

Odnosnie dyskusji o RM - nie gloryfikuje RM, nie wychwalam i mimo, że boli mnie proażka - nie uważam że to real powinien przejść dalej...

Ukazałem tylko rażace błedy przy sędziowaniu (na korzyść romy) a także fakt tego, że najprawdopodbniej gdyby w realu byl ktos kto by potrafil wykonczyc akcje to real bylby teraz w 1/4 rozgrywek. zasluzenie czy nie - ale by byl.
Nie uwawazam ( i nie tylko ja) ze roma zasluzyla na awans.. po prostu mieli wiecej szczescia ale gra nie zachwycali tak jak real...

I czy to si ekomus podoba czy nie- bede przedstawial swoja opinie za kazdym razem gdy bede mialku temu okazje...

I w dupie mam czy ktos mnie nazwie apodyktycznym czy też nie...
To nie ja a wy macie problem...

Temat odnosnie przegladarek byl taki sam jak rozmowa kibica realu z kibicem barcelony... zabiliby sie ale do kompromisu nigdy by nie doszli.. :]

dlatego postanowilem zignorowac twoje PW i nie udzielac sie w temacie...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 21:15:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 marca 2008, 21:20:39 po raz 1-wszy przez: Mariusz_1004
« Opcje

Miło ze określiłeś mnie "ratlerkiem który szczeknie i spieprzy na drugi koniec ulicy". Ja widzę to odwrotnie (wiesz z jakiego powodu ;-) ) ale nie o tym teraz mówię.

Ja nic do Ciebie nie mam ale widzę że usilnie próbujesz to zmienić.
Nie chodzi o to że masz zdanie i go bronisz ale o to że nie pozwalasz komuś mieć SWOJEGO zdania a to zmienia postać rzeczy.
W takiej sytuacji nikt z tobą nie będzie dyskutował bo to nie jest dyskusja.

*** Dodano o 21:20:39: *** (Autoscalanie)

Piszę w odpowiedzi na twoją odpowiedź w autoscalaniu.
Jeśli nie widziałeś chęci kompromisu z mojej strony to znaczy że nie mamy o czym ze sobą rozmawiać bo ty udzielałeś odpowiedzi w sposób nie dający nadziei na kompromis (Firefox be Opera = bóg)
W przeciwieństwie do moich (Firefox = Opera) i zakończmy na tym tamten temat.

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.199.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 21:42:11
« Opcje

mialbym prosbe do ludzi bieglych w Ebayu
otoz mam w Tibi wypasione konto ( Sorcerer 186 lvl i Knight 111
lvl )
czy ktos by sie podja sprzedazy tego konta na ebay ?
konto nie jest kradzione ani takie tam - stoi na mnie.
juz od kilku miesiecy nie gram a za 20 dni konczy sie PACC i wiecej nie mam zamiaru w to grywac
Szkoda by konto ot tak przepadlo - o ile mi wiadomo mozna za takie konto sporo wyciagnac

nie chce kasy za to konto - kwote ze sprzedazy konta mysle przeznaczyc na jakis dom dziecka ( lub podobny cel )
jest tylko jeden problem - takie konta trzeba umiec sprzedawac
(regulamin tibi zabrania sprzedawac konta - jedno konto dla jednego usera )
mam tez tibijska kase do sprzedania - nawet niemalo - wiem ze to ludzie sprzedaja na allegro i jest spore zapotrzebowanie - tylko ja nie handlowalem na allegro i szczerze nie mam zamiaru zaczynac

Podejmie sie ktos tego zadania ? - oczywiscie taka osoba by sobie pobrala stosowna kwote by pokryc koszty wlasne - i w sumie to sprzedajacy by zadecydowal na jaki publiczny cel przeznaczyc te pieniadze.

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 21:46:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 marca 2008, 21:48:57 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Ale ja sądzę, że nie zabrania sprzedaży lecz tylko posiadania dwóch kont jednocześnie. Ale mogę się mylić... Jednocześnie czemu eBay a nie Allegro? Już widziałem takie aukcje. Móglbym to wystawić u siebie, jesli się zgodzisz. I przygotujesz jakiś opis, bo ja sie kompletnie nie znam na tej grze :-P

*** Dodano o 21:47:15: *** (Autoscalanie)

Vayshan, co się ostatnio dzieje, bo się strasznie nerwowy zrobiłeś...

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.199.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 22:06:16
« Opcje

opis moglbym przygotowac - moze nawet ktos by sie w to wlaczyl ( pomogl zredagowac notke ) . screny itd
a ebay napisalem z przyzwyczajenia - mialem na mysli Allegro

chodzi o to ze chyba w czasie aukcji nie mozna zdradzac nazw postaci ( bo wtedy linkuja na forum GM i konto moze byc zbanowane - a zyczliwych nie brak tym bardziej ze glowna postac ma 186 lvl )
wiec nazwe postaci raczej trzeba by podawac zainteresowanym na priva / GG

wiec wstepnie przygotuje postac i spytam kolegi ile jest kasy w schowku ( bo zlecilem mu sprzedaz dobytku )
kase mozna wystawic na osobnej aukcji ile tego bedzie nie wiem ale ponad 500 - 1000Tys GP powinno byc

Wiec rozejrzyj sie Dawidzie - co i po ile chodzi
i jesli sie zdecydujesz to daj znac

Wypowiedź dodana: 6 marca 2008, 22:21:54
« Opcje

Co do użyczenia konta to nie ma na prawdę problemu - chętnie sprzedam. Jeśli zupełnie nie zależy Ci na kasie, to po prostu puści się aukcję od złotówki i ile będzie to będzie - najwyżej poprosi się kupującego o przekazanie Tobie i co zechcesz to zrobisz. Bo po ile co ma chodzić to ja się zupełnie na tej grze nie znam to nie wiem, jak sprawdzać i co się sprzedaje. No i Twoja (wasza) głowa, aby nie naruszyć Regulaminu tej gry :-)
W ogóle można zrobić całość jako tzw. aukcję grzecznościową i wszelkie pytania potencjalni kupujący również by kierowali nie do mnie. Dla mnie to żaden kłopot nie będzie wystawienie aukcji :-)

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia12345...315316317318319320321322323324...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek