Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...317318319320321322323324325326...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 8 001 - 8 025 z 10 858
 Gość nabijam licznik Kopiuj nick (91.15.199.*)
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 10:42:02
« Opcje

8tys wypowiedz w tym watku.

ten post pisze dzieki uprzejmosci jednego z nieopodal miszkajacych posiadaczy sieci WIFI z zabezpieczeniem WEP :-)

wlasnie wpadla mi w rece sprawna karta wifi wiec ja na chwilke podlaczylem i potestowalem okoliczne sieci.
karta leci zaraz do kosza

pozdrawiam :-) - PS po IP dojdyiecie kto mogl pisac

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 10:42:03

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 11:10:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 11:11:33 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

8tys wypowiedz w tym watku.
(...) PS po IP dojdyiecie kto mogl pisac

Gratuluję (ale 8tys odpowiedzi, bo wypowiedź to była 8001 ;-))! A IP wskazuje na okolice De_santowe :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.241.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 11:27:39
« Opcje

ciekawe jak ojciec może prowac swoje dziekco.. skoro jest ojcem.. xD

jak czytam komentarze na onecie to wiekszosc zdecydowanie zyczy powodzenia tacie

znam podobne historie z "wlasnego podwórka" - moze nie do konca podobne - chodzi o to ze kobiety roznych narodowosci lapia facetow na ciarze - nastepnie sie decyduja na wyjazd wiec szukaja pracy, odchodza na krotko od ojca - zakladaja sprawe o alimenty - po przyznaniu alimentow uciekaja do siebie - Ukraina, Polska ..
i zyja sobie z alimentow. A wysokosc tych alimentow jest niemala - przynajmniej w niemczech

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 12:48:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 13:03:55 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Bo kobiety to takie **** są...
Rownouprawnienia chcą, ale wiek emerytalny taki sam jaki maja mezczyzni to juz nie, siatki maja im chlopi tachac, najlepiej jak bedzie jeszcze utrzymywac ją i spelniac jej finansowe zachcianki tak zeby ona mogla latac na ploty do psiapsiolek i chwalic sie nowym "zejebistym" pierscionkiem :-/ a w tej sytuacji jeszce "przyszpanic" tym jaka to ona amdra byla i urobila chlopa, zyje z alimentow, jako kobieta samotnie wychowujaca dziecko jeszcze dodatkowa kase dostanie itd :-/

Chcialbym aby final tej sprawy byl po pierwsze w belgisjkim sadzie po drugie aby wyrok w tej sprawie byl na korzysc ojca a po trzecie - belgijski sad nakazal POLSKIEJ matce placic alimenty na dziecko :]

EDIT

Zauwazyliscie ze kobeity chca rownouprawnienia tylko w poszczegolnych sytuacjach ??
Istnieje w ogole cos takiego jak rownouprawnienie "sytuacyjne" ?? xD

Jeslit ak chca rownouprawnienia to niech zapie*** jak faceci..

w kopalniach, na budowach, wszystkich innych pracach fizycznych, niech zapieprzaja do wojska...
Domagaja sie takiej samej placy jak nasza ale tyrac tak jak my tyramy to zadna nie chce.. bo paznokcie polamie, bo sie pobrudzi, bo sobie palca zedrze :-/
jeszcze do tego zenuajce tlumaczenie -"kobieta jest slabsza fizycznie"..
Skoro jest slabsza to jest mniej wydajna a coz a tym idzie mniej zarabia ;] banalne..

Dobrym przykladem jest Francja...

Cytat:

Policjantki chciały równouprawnienia przy płacach i w każdej innej działalności policyjnej. Więc zrównano wymogi sprawności fizycznej przy badaniach okresowych

to jest rownouprawnienie czyz nie ?

Co zrobily kobiety ?? otoz zaczely lamentowac ze to jest dyskryminacja xD

BTW
rzygam na ten 8my marca :-/ korzystajac z rownouprawnienia - nie skladam zyczen kobietom i nie pamietam o ich swiecie tak jak one nie pamietajem o dniu faceta czy cos w tym guscie :p (nie wliczajac w to matki i babci z oczywistych wzgledow)

I jakkolwiek moja wypowiedz brzmi - nie jestem seksista...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 13:21:20
« Opcje

Pomijając, że od kilku dni ewidentnie żywisz urazę do tej jednej konkretnej, to mimo przyjętego pryzmatu, ja rację Ci przyznaję. A w szczególności w tym przedostatnim akapicie :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 13:29:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 13:31:16 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

Vayshan napisał(a):

Dobrym przykladem jest Francja...
Cytat:

Policjantki chciały równouprawnienia przy płacach i w każdej innej działalności policyjnej. Więc zrównano wymogi sprawności fizycznej przy badaniach okresowych

to jest rownouprawnienie czyz nie ?

tu sie zgodze - chca tego rownouprawnienia a gdy dostana i nie moga podolac to placza

i podam przyklad inny
troche sie krece w srodowisku muzycznym i musze przyznac ze panie "muzykantki" nie narzekaja ze sa dyskryminowane - bo i powodow nie maja.
w muzyce po prostu liczy sie UHO ;-)

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 13:44:54
« Opcje

Pomijając, że od kilku dni ewidentnie żywisz urazę do tej jednej konkretnej, to mimo przyjętego pryzmatu, ja rację Ci przyznaję. A w szczególności w tym przedostatnim akapicie :-)

nie mam urazu sotanio do jednej kobeity. raczej chyba do ogółu... :-/
Z resztą ostatni miesiąc jakiś kompletnie dziwny jest bo wszystko jest nie tak.. albo sie starzeje albo mam depresje...

ale dzieki za przyznanie mi racji..

De Sant

nie się czepiać ale ucho to nie jedyny wyraz jaki zle napisales dzis :-P
Ale co racja to racja - w zawodach w ktorych na prawde cos trzeba umiec by zainstniec i dostac pieniadze - kobeity jakos nie placza....

a taka pani krysia z biura - "pach stempel, pach stempel, pach stempel" od rana do nocy i chcialaby 3000zł na reke...

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 14:30:27
« Opcje

Sorki za moje kalectwo w pisaniu - ale juz kiedys uprzedzalem :-D

u mnie termometr w cieniu wskoczyl na 16 stopni :-)
caly dzionek siedze przy otwartym balkonie i dopiero teraz zwrocilem uwage ze cos nie gra - okno otwarte a ja nie rozgladam sie za panelem od ogrzewania.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.36.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 14:39:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 14:42:14 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Męczę się ostatnio trochę z kodekami. Mam problem z importem divx/xvid oraz AC3 do Adobe Premiere Elements. Czy polecacie może jakieś paczki? Wgrywanie każdego osobno też mi stwarzało potem jakieś problemy.

system walki - N.N.2 oblivion gotyk

NN2 czyli pewnie NWN2. W kazdym razie, systemu walki mieczem te gry nie mają żadnego. W NWN klikasz raz i tylko patrzysz, a w Oblivion klikasz ciągle, czasem jak bezmózgi golem. W Gothic 1 i 2 jest faktycznie ciekawie, ale jest też niejeden błąd, np. w G2 wszystkie potwory można zabić machając lewo-prawo.

Co do równouprawnienia, to nie chodzi o protesty kilku idiotek, tylko realne równouprawnienie. Takie same wymogi i pensje w takiej samej pracy.

Cytat:

Przeciez to jest absurdalne. Narzekanie, że kobiety są "złe" jest tak samo bezsensowne, jak narzekanie, że faceci są "źli". Ludzie są różni. Bez względu na płeć. I tyle.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 14:46:55
« Opcje

Cytat:

Przeciez to jest absurdalne. Narzekanie, że kobiety są "złe" jest tak samo bezsensowne, jak narzekanie, że faceci są "źli". Ludzie są różni. Bez względu na płeć. I tyle.

pisalem to w oparciu o wlasne doswiadczenia...

co do gier...
wole ciagle klikac/machac myszą niż trzymac lpm i czekac.. malo tego nawet klikajac i rpzytrzymujac bywa ze postac nie ma zadnej reakcji... :-(

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 14:56:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 14:57:04 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

lol padłem :lol:

sorry :-D

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.119.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 15:01:23
« Opcje

Po co przytrzymujesz?
Czytałeś instrukcję?
Masz kliknąć a potem kliknąć po raz kolejny gdy kursor będzie otoczony takim "płomieniem" i tak w kółko, możesz w trakcie sekwencji zmieniać oponentów.
To najlepszy system jaki znam

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 15:06:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 15:07:20 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

De_Sant> Korzystasz z Opery? Tutaj jest narzędzie do sprawdzania pisowni. Wystarczy w Operze ustawić katalog ze skryptami i tam go umieścić. W samym skrypcie można ustawić wybrane języki w sekcji engines.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 15:13:03
« Opcje

Soul, ale ja też powiem, że mam dużo więcej zatargów z kobietami niż z facetami... Więc coś w tym może jest... Skoro kobiety nie mają a faceci mają, to czemu tak samo nie może być z ich charakterem? :-P

Dzidzia - a gdzie jest w myszce autofire? :-D

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 15:15:14
« Opcje

Mam Debiana i Liska - i cos mam nie tak ze slownikiem i kodowaniem

co bym nie napisal to wszystko mam na czerwono

a w UHO to zjadlo mi literke

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 15:27:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 15:28:47 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Soul, ale ja też powiem, że mam dużo więcej zatargów z kobietami

No ja Ci nie powiem, dlaczego tak masz, bo nie wiem :-P

Ale poważnie, to w kontaktach mężczyzn z kobietami uwikłane jest znacznie więcej emocji niż w kontaktach osób tej samej płci (przeważnie ;-))

*** Dodano o 15:28:47: *** (Autoscalanie)

Autofire popsułby sekwencję. Trzeba klikać w odpowiednim momencie :-) Nie za wcześnie i nie za późno.

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 15:51:42
« Opcje

Dlatego, ze piszesz zamiast "ś" to "s" niestawiając kresek na literami :-P
Miałem to samo w FF :-D

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 16:02:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 16:02:31 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

Zainstaluj sobie słownik polski z mozilla.org wpisz w adres about:config filtruj zmienną spellcheck albo coś takiego i zmień EN-en na PL-pl, restart- powinno pomóc

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 17:14:04
« Opcje

dokladnie to mam Iceweasel i slownik od firefoxa sie nie instaluje
( blad ze niewlasciwy format czy cos takiego )
mam zainstalowane aspell-pl i wszystko niby poustawiane dobrze - ale slownik jakies bzdury pokazuje.

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 17:31:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 17:32:32 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Po co przytrzymujesz?
Czytałeś instrukcję?
Masz kliknąć a potem kliknąć po raz kolejny gdy kursor będzie otoczony takim "płomieniem" i tak w kółko, możesz w trakcie sekwencji zmieniać oponentów.
To najlepszy system jaki znam

to przeciez o tym pisalem...
trzymaj lpm, a gdy pojawi sie plomien wcisnij jeszcze raz xD jakz robisz to za szybko to ch.. z ataku xD litosci...
wlasnie ten system jest najbardziej beznadziejny... rodem z amigi :-/
Chciałbym sam decydowac kiedy mam walczyc a kiedy sie zaslaniac a nie jenym przyciskiem myszy zrobic wszystko na raz :-/

To nie FPS, ze wystarczy trzymac lpm by zabic... (a i tu sie zdarza ze wygodniej ejst strzelac wciskajac kilka razy lpm niz trzymac i"walic serie")

jak dla mnie to jest to wada wiedzmina...
to samos ie tyczy walk na piesci... :-/
te same oklepane ruchy +rpm jako blok...
I sama reakcja postaci na polecenia ataku czy bloku bywa ... dosc opozniona...

to nie jedyne minusy...
dodałbym do tego jeszcze .:

- wygląd postaci ci wiesniacy sa ludzaco do siebie podobni...
- tu się nie gra.. tu jest się prowadzonym za rękę od początku do konca...
- wczytywanie każdej lokacji do ktróej się wchodzi ( domy piwnice pietra)
- Jak dla mnie idiotyczny jest fakt, że mogę bezkarnie wejść do czyjegoś domu, na oczach mieszkancow zabrać wszystko co jest do zabrania i wyjść...
w oblivionie czy gotyku zaraz dopadłaby mnie straż/milicja/wlasciciele i w jakis sposob musialbym odpowiedziec za owy proceder
- wiekszosc postaci o tym samym wygladzie ( :-/ )
- liniowosc
- nie do pomyslenia jest by gorka wysokosci 20-30 cm o nachyleniu 40stopni uniemozliwiala bohaterowi wejscie na nia i skrocenie sobie drogi... nie mozna zleciec ze schodow nawet gdy nie ma barierek LOL, wchodzac na jakies pomosty sa dziwne "niewidzialne bariery" uniemozliwiajace wpadniecie do wody, natomiast do rzek mozna wejsc na odleglosc ok 10 cm od brzegow, dalej jest jakas niewidzialana sciana xD ( ot taki zamkniety swiat)
- swietnie fizycznie wyszkolony wiedmzin wykonujacy salta przewroty uniki itd nie potrafi przeskoczyc 40 cm plotka... (ogolnie pokonywanie przeszkod a raczej jego brak to koszmar jak na gre robiona w XXI wieku )
- brak zbalansowania postaci - na zadaniach z 1 czesci walki troche wysilku wymagaja.. im wyzej tym... łatwiej... ostatnie walki mozna przejsc nie uzywajac miecza a jedynie znaku IGNI :-/
- optymalizacja... ogolnie gra mi smiga w max detalach bez zadnej przcinki ale sa sytuacje ze biegając kilka razy w te i spowrotem nagle, w miejscu gdzie nic sie nie cielo - ilosc fps drastycznie spada :-/
- animacja twarzy podczas dialogów...

rozczarowuje mnie ta gra z każdą minutą :-(

i jedyne co tu śmieszy to zachwyty nad tą grą...
Owszem jest to NAJLEPSZA POLSKA gra...
Ale na tle konkurencjii zza polskich granic wypada przeciętnie..

co nie zmienia faktu że mi się nie podoba... dobra jest na te 2-3h dziennie...

i ma w miare fajny soundtrack..
http://www.speedyshare.com/680418455.html
jeden z fajniejszych kawałków w grze.. ;-)

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 18:20:20 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 18:26:21 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

"Kliknięcie" to nie jest przytrzymanie klawisza. Nadal nie wiem, po co wlasciwie trzymasz ten przycisk. Serie są zawsze skuteczniejsze. Może jeszcze wybierasz nie te style walki co trzeba?

I zainstaluj patche

*** Dodano o 18:26:21: *** (Autoscalanie)

Nudy w NWN2 i Oblivion doprowadzały mnie do rozpaczy. A Wiedzmin dostał tyle nagród za najlepsze RPG roku i tak wysokie oceny, że raczej jest to sukces na skalę światową, a nie "przeciętna gra".

Duszołap

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 18:47:24
« Opcje

DOBRA REKLAMA I NIC WIECEJ...

Gre mam w versji 1.2 chyba nie ma juz wiecej patchy.. albo ja o nich nic nie wiem..

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 19:03:42
« Opcje

1.2a
Nie dobra relkama, b ma bardzo wysokie oceny za recenzje.
Nie podoba Ci się walka- OK. Jak dla mnie i 99% graczy to jest genialne.
Nie mam nic przeciwko walce rodem z NWN, choć jest schematyczna, ale NWN to RPG pełną gębą.
Wiedźmin i np. Oblivion to RPG/Akcja a od takich pozycji wymagam dynamicznej walki.
Dlatego przeturlałem się ze śmiechu po podłodze widząc walkę w Oblivionie.
Mi ta z wiedźmina pasuje, frajda jest niesamowita na trudnym poziomie, gdy trzeba się "wczuć" i wsłuchać w sekwencje aby ją skończyć. Bo wtedy nie masz już błyskającego kursora.
Co do skoków- to jest jednak RPG, a nie GTA, brak skoku nie przeszkadza w rozgrywce.

___

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 19:11:42
« Opcje

De_sant - i jak kwestia opisu?

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 8 marca 2008, 19:23:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 marca 2008, 19:25:16 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Co do skoków- to jest jednak RPG, a nie GTA, brak skoku nie przeszkadza w rozgrywce.

do wieksozsci twoich slow odnosic sie nie ebde bo komentarz adlem kilka postow wyzej.

brak skokow nie przeszkadza ?
mi tak.. chociazby z racji tego ze nie moge przeskoczyc glupiego plotka albo wskoczyc 40 cm wyzej by byc zaraz przy domku w ktorym mam zadanie niz biec dookola mapy...
i nie przesadzaj - jest multum osob ktore narzekaja na tryb walki.. wiec te 99% jest nietrafione...

ja wiem ze to wielka podnieta, radosc,fascynacja bo .:
- fani sapkowskiego maja cos o czym snili
- bo to polska produkcja
- bo to jedna z niewielu gier z porzadna lokalizacja..

ale otworzcie oczy...
ta gra to nie ideal..
ALbo robi się RPG z prawdziwego zdarzenia albo robi sie wiedzmina i zakasa rekawy zerujac na fanach powiesci...
Sam rpzyznales ze wiedzmin nie jest prawdziwym RPG.. wiec juz wiemy czym jest..
Zadania też są "na poziomie" - "przynies mi 5 sztuk XYZ, znajdz 5 sztuk ABCD"

nie mowie ze gra jest okropna nudna etc
ale jest w niej sporo bledow, niedogodnosci...

zaden z was nie ma odpowiedzi na podawane przeze mnie bledy po za
ty jestes glupi a ta gra jest super bo polska lub bo to nie jest typowy rpg

jest masa gier ktore nies a typowymi rpgami np FABLE a mimo to gralo mi się w nie przyjemniej..

Idź do strony:« Poprzednia12345...317318319320321322323324325326...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek