Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...323324325326327328329330331332...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 8 151 - 8 175 z 10 859
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 14:58:33
« Opcje

Vayshan, pragnę zauważyć, że przytaczany przez Ciebie Małysz zdobył nie jedno mistrzostwo świata, zaś w przypadku F1 Kubica jest jednym z 22 najlepszych na świecie kierowców. Więc naprawdę nie wiem, kogo byś chciał w tych sportach w zastępstwie polaków umieścić.
Aha, zapomniałeś jeszcze Pudzianowskiego przytoczyć. On też się nie nadaje, bo albo kark boli, albo klej nie trzyma... Tylko czemu on też jest mistrzem?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 14:58:34

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 15:10:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 16 marca 2008, 15:12:10 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Dzyszla nie chodzi mi o to ze nie stac ich na msitrozstwo ale o glupie usprawiedliwienia - jesli sie czegos nie umie to sie tego nie robi, jesli sie "wypalilo" to sie mowi " wypalilem sie, nie chce psuc wrazenia jakie po sobie zostawilem - koncze ze sportem" a nie wymyslac o zlych wiatrach ciulowych nartach, zlych kombinezonach...

Najlepiej zwalic wine na innych...
W wiekszosci rpzypadkow to taki malysz/kubica/pudzian daje dupy a nie klej narty czy paliwo...

Zastanawiajace prawda ?? Bolid Kubicy ciagle sie pieprzy ale inni kierowcy z teamu do mety docierają o.O zapewne sabotuja kubice czlonkowie ferrari/renault etc..

Przeciez bolid podczas testow byl wspanialy swietny i och ah.. a tu silnik nie takia opony za szybko sie sceiraja a to bak za pelny a jakby nikt mu w dupe nie wjechal to by pewnie plakal ze " za malo paliwa bylo" :-/

Sylwek_siwy Grałem 4 lata w piłke halową (wczesniej szkolki pilkarskie nie powiazane z futsalem) z całkiem dobrymi wynikami.. gdyby nie kontuzja ktora skreśliła u mnie możliwość uprawiania jakiegokolwiek sportu kto wie co teraz bym robil...

animek - winą kubicy jest nieumiejetnosc panowania nad bolidem/nieumiejetnosc wykrozystania tego bolidu /cokolwiek innego co sprawia ze musi sie usprawiedliwiac...

Jestem ciekaw czy jak dostanie bolid ferrari to tez nagle pojawia sie problemy techniczne tylko u niego...

zonewelld nie spalem 18 godzin by obejrzec ktory ogolnie byl wielkim rozczarowaniem + durne tlumaczenia...

Dziwne - podczas kwalifikacji wszystko bylo ok a w wyscigu nie...

tak wiec owszem mam problem - jestem nieywspany i wnerwiony bo pierwszy raz w zyciu ogladalem na zywo sport ktorym przez Kubice wszyscy sie podniecaja by zobaczyc czy kubica faktycznie jest wart tego by zarwac noc przed tv i czy ten caly zachwyt jest sluszny... IMHO - nie - nie jest i tego nie rozumiem... ale to inna bajka ;-)

ide po jakiegos BURN`a czy cus by sie obudzic w koncu..

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 15:34:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 16 marca 2008, 15:34:54 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Cytat:

animek - winą kubicy jest nieumiejetnosc panowania nad bolidem/nieumiejetnosc wykrozystania tego bolidu /cokolwiek innego co sprawia ze musi sie usprawiedliwiac...

Vayshan, człwiek to nie komputer i zawsze będzie popełniał jakieś błędy. A Ty wymagasz, zeby wszyscy byli nieomylni. Ważne jest to, że potrafi w ogóle jechać, czego prawdopodobnie by nikt z obecnych tutaj nie potrafił, podobnie jak i 90% ludzi.

A jeśli Tobie coś nie wychodzi, to dlaczego dalej próbujesz, a nie powiesz, ze nie potrafisz? (a o co chodzi, to sobie sam potrafisz odpowiedzieć)

Cytat:

zonewelld nie spalem 18 godzin by obejrzec ktory ogolnie byl wielkim rozczarowaniem + durne tlumaczenia...

Najlepiej podaj organizatorów do sądu za to.

Powiem krótko - przesadzasz i jak zwykle przelewasz swoje żale na wszystko dookoła. Jesteś identyczny jak Ci, których przytaczasz w Twoim rozumowaniu.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 16:44:56
« Opcje

cyt. ' Japończyk Kazuki Nakajima z Williamsa został ukarany za uderzenie podczas wyścigu o Grand Prix Australii bolidu Roberta Kubica, co w efekcie spowodowało, że Polak z BMW musiał wycofać się z rywalizacji.
Japończyk zostanie ukarany przesunięciem o 10 miejsc do tyłu na starcie wyścigu o Grand Prix Malezji
."
http://sport.onet.pl/0,1248769,1711468,wiadomosc.html

Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 16:52:56
« Opcje

A jeśli Tobie coś nie wychodzi, to dlaczego dalej próbujesz, a nie powiesz, ze nie potrafisz? (a o co chodzi, to sobie sam potrafisz odpowiedzieć)

Nie wiem o co ci chodzi..

ale wiedz ze obecnie odpuscilem w 90% rzeczy jakie robilem zamierzalem robic itd :-)

Jedyne czego szukam to konkretnej pracy i taka wegetacja na lini dom->praca->dom do emerytury :-)

(pisząc DOM nie mam na mysli wracania do domu pelnego gromadki dzieciakow,zony, psa itd... DOM = 32m kwadratowe z wydzielona kuchnia lazienka i pokojem, kilkoma meblami, kompem i tv oraz niebednym sprzetem agd [czytaj kuchenka lodowka 2 garnki patelnia i 2 talerze +widelec i lyzka] )

Ja nic na nikogo nie przelewam...
Ja jedynie mam tendecje pisac ze jest zle wtedy gdy jest zle i nie nosze rozowych okularow na oczach ;]
Wbrew pozorom - jestem optymista ;]

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.119.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 17:09:45
« Opcje

Nie spałem 34 godziny, Kubice w międzyczasie oglądałem, ale nie zarzucam wszystkim tego co ty.
Spróbuj coś osiągnąć ponad przeciętność, zobaczysz, że czasem mimo Twoich wysiłków, wszystko się obraca przeciwko tobie.
Wszystkich których przytoczyłeś, szanuję i życzę jak najlepiej, bo to oni- a nie takie marudy jak ty, sprawiają że bywam dumny z bycia Polakiem.
Typowe zachowanie Rodaka- zgnoić, zglebić i obsmarować.
Co Ci leży na wątrobie?
Zazdrość?
Bo ty jesteś szarym człowieczkiem, a oni mają wszystko o czym marzy każdy z nas? Kasa, sława i perspektywy?
Czego pieprzysz pierdoły na ludzi którzy całe życie pracowali żeby coś osiągnąć i im się to udało? Co w tym złego?
Jak ktoś nie jest najlepszy non-stop to znaczy że się nie nadaje?
Kubica jest 6 najlepszym kierowcą na świecie, człowiek który pochodzi z kraju w którym nie ma ANI JEDNEGO toru po którym może jeździć coś więcej niż gokard!
Co takiego osiągnąłeś żeby się nabijać z tych ludzi?

Ile ludzi jest potrzebnych do uruchomienia i ruszenia z miejsca bolidu F1?
Ile ludzi jest odpowiedzialnych za taktykę i ustawienia bolidu F1?
Ilu ludzi projektuje i wdraża rozwiązania w F1?
Co ma powiedzieć kierowca, który nie kończy wyścigu bo ktoś w niego wjechał?
"Przepraszam, że żyję. Przepraszam, że jechałem tym torem, następnym razem zjadę na bok i przepuszczę wszystkich, to moja wina. Bardzo mi przykro że nikt nie docenił talentu Tomka i moja mierna osoba musiała wystąpić w tym wyścigu."

To by Cię zadowoliło?

Bardzo Cię proszę, skończ tę szopkę, bo widzę że coraz więcej ludzi już nie wytrzymuje Twojego marudzenia.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 17:52:59
« Opcje

Cytat:

Co Ci leży na wątrobie?

Nie wiem.. ani ja ani lekarze z przychodni hepatylistycznej :-(
ALAT mam zawyzony dwukrotnie :-(
Skad wiedzialeś że coś z moją wątrobą jest nie tak ? :-(

Cytat:

Zazdrość?

Wątpie.. F1 i skoki mnie nie interesują ;]

Cytat:

Bo ty jesteś szarym człowieczkiem, a oni mają wszystko o czym marzy każdy z nas? Kasa, sława i perspektywy?

jeśli masz kase i sławe jesteś kimś ??

troche smutny światopogląd :-(

Cytat:

widzisz ? a wystarczy JEDEN człowiek by spieprzyc robote tylu ludzi...

Cytat:

Co ma powiedzieć kierowca, który nie kończy wyścigu bo ktoś w niego wjechał?

"moglem sie trzymac caly czas za Hamiltonem jednak jestem an tyle slaby ze nie podolalem temu" xD

Cytat:

Bardzo Cię proszę, skończ tę szopkę, bo widzę że coraz więcej ludzi już nie wytrzymuje Twojego marudzenia.

pamietasz jak mowilem ze Dżyszla w koncu wprowadzi system banowania ? ;] czuje ze jestem blisko :-D

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.61.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 18:29:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 16 marca 2008, 18:30:30 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Z trollingu też można zrobić sport, ale szczerze mówiąc nie wiem, co to za przyjemność w prowokowaniu kłótni. I nie wiem, jak Ty, ale ja wolę normalne rozmowy, bez doprowadzania ludzi do szału.

W końcu nikomu nie będzie się chciało z Tobą rozmawiać. Wiec jesli na tym Ci zalezy to moze od razu przestań się odzywać do innych. Zaoszczędzisz czas i nerwy wszystkim, łącznie ze sobą.

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.119.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 19:51:40
« Opcje

No... robisz wszystko żeby zmusić Dzyszle do pracy ;-)
Nie chce mi się odwoływać do Twoich wypowiedzi powyżej.
Idę spać...

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 16 marca 2008, 19:58:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 16 marca 2008, 20:01:00 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

Gdzieś tu, kiedyś Vayshan pytał mnie dlaczego Polkowiczanie jeżdżą do Głogowa i biją Głogowiaków?
Nie wiedziałem więc nie odpowiadałem.
Ale teraz choć ich nie usprawiedliam, potrafię ich zrozumieć. ;-)

Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 05:38:01
« Opcje

Boże... i kto tu jest "ciamciaramcia' ? :-|
3-ci raz z koleii...
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article138907/Lech_Kaczynski_pozycza_na_tace.html

Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 07:31:00
« Opcje

Cytat:

widzisz ? a wystarczy JEDEN człowiek by spieprzyc robote tylu ludzi...

JEDEN choćby nie wiem jak się starał, to nie da rady zrobić wszystkiego za taką ilość ludzi. Myślisz, że to Kubica postanowił zjechać do boksu, zatankować pod korek i założyć miękkie opony? Myślę, że w tym momencie Twoja odpowiedź na kolejne zdanie traci sens jednocześnie.

pamietasz jak mowilem ze Dżyszla w koncu wprowadzi system banowania ? ;] czuje ze jestem blisko :-D

Nie sądzę. Dyskutujemy. To, że masz tak radykalnie odmienne od większości poglądy i takie nastawienie to jeszcze nie powód, by banować od razu. Sęk w tym, że zdaje się, iż wszyscy dostrzegają pewne nieprawidłowości w Twoim rozumowaniu, więc może zamiast tak usilnie forsować swoje osamotnione zdanie, choć zastanowisz się przez chwilę...

Było kiedyś takie przysłowie mówiące o sytuacji, w której wydaje się, że wszyscy się mylą... Przytoczyłbym, ale nie pamiętam dokładnie :-)

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 09:43:31
« Opcje

Vayshan, tak ma. W zyciu mu nie wyszlo, wiec szuka usprawiedliwien, ze inni nie mają aby lepiej od niego.

Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 12:10:07
« Opcje

tak quazimodo zwlaszcza ty i IDG... :-D

Dzyszla dlaczego ciagle robisz pod gorke ? :>
Zobacz ile spraw by rozwiazal jeden prosty przycisk "BAN" :-D :-P
Nie chcesz uszczesliwic mnie - uszczesliw reszte ;-)

repylek to dla polkowiczan przewaznie konczy sie zle ;]

cos tam jeszcze mial soul i reszta ale nie chce mi sie klawiszy marnowac ;-) tak wiec n/c

dzyszla - popracuj nad dobrymrozwiazaniem :-P

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 12:19:03
« Opcje

Ale z ciebie konfliktowy czlowiek. Najlepiej obrazic wszystkich wokolo, a pozniej narzekac, ze wszyscy sie odwracają od Ciebie.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (80.52.197.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 12:51:54
« Opcje

Może ktoś mi pomoże.
Kupuję mieszkanie przez Agencję nieruchomości. Wszystko jest ok, muszę zapłacić 3% prowizji i... agencja chce prowizję w gotówce a nie przelewem. To normalne? Niby wystawiają fakturę ale kasę muszą dostać w papierkach. Czy to nie dziwne? Ktoś miał może doświadczenia w tym temacie?

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (127.0.0.*->83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 14:59:34
« Opcje

Pewnie mają jakieś długi i chcą je szybko spłacić gotowizną ;-)

Zarejestrowany, zwieszony smolki Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 15:19:01
« Opcje

Hej, zapytałem mądrych głów, które w niejednej agencji pracowały. Mówią że to nie jest nic niezwykłego, agencje zabezpieczają się tak żeby na pewno otrzymać prowizję. Inaczej ktoś może zrobić ich w balona a później muszą ciągać się po sądach przez całe lata. Wolą więc mieć pewność że dostaną prowizję.
Postaraj się dogadać, może np. przelew przez internet w obecności pracownika, albo np. wypisanie weksla. Ja zrobiłem przelew przez internet u notariusza i nie było problemu.

Pozdrawiam

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (80.52.197.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 15:25:37
« Opcje

No właśnie bronią się jak mogą przed przelewami i nawet przelewu przez internet nie chcą przyjąć.
Dziś próbowałem ich podpuścić aby obniżyli cenę. Zadzwoniłem i powiedziałem, że rozważam inne, większe w podobnej cenie. Pani nie załapała aluzji i powiedziała, że jak znalazłem to mogę kupić. Może jakiś inny sposób?

Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 15:46:24 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2008, 16:01:49 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

O, który ściągnął smołkiego, przyznać się! :-)

*** Dodano o 16:01:49: *** (Autoscalanie)

Pokazywali to wczoraj w szkle. Niesamowite :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=PhOHMS-yfRI

I tak nic nie przebije Tresowanych rybek

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 16:39:41
« Opcje

W pierwszej chwili nie poznałem nicka.
Kolor dla VIPów został jakoś niefortunnie dobrany ;-)

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (78.8.79.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 16:55:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2008, 16:57:07 po raz 1-wszy przez: animek3
« Opcje

No tak, bo najczęściej spotykanym tutaj żółtym nickiem jestem Ja :-P
A tak poważniej... ;-)
Kolor VIP`ów powinien być bardziej jaskrawy ;-) W tej chwili podpada już raczej pod brąz... Czy cuś takiego... ;-)
Dzyszla, może taki kolorek: animek3 [#f2eb23].
Tak on będzie wyglądał:

Czytelny... :-D
To taka moja skromna propozycja ;-)

Robert
Klik!

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.1.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 18:44:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2008, 18:46:16 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

O, który ściągnął smołkiego, przyznać się! :-)

Nie powiem ;-)

I tak nic nie przebije Tresowanych rybek

To tylko instynkt stadny, który jakimś podstępnym oszustwem udało im się "uruchomic"! Te biedne rybki same nie wiedzą, dlaczego tak robią.

Ale ten mors jest chyba co najmniej tak inteligentny jak pies :-)

Duszołap

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.1.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 20:18:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2008, 20:19:23 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

U konkurencji IDG też nędza :-D

http://newsroom.chip.pl/news_220197.html

jeden z komentarzy: hehe już zostaliście wyśmiani na apple blogu

Duszołap

Wypowiedź dodana: 17 marca 2008, 22:08:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2008, 22:22:27 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

"Jerry Askew, konsultant z Los Angeles, zakupił dla swojej 81-letniej babci cyfrową ramkę firmy Uniek. Jednak po podłączeniu urządzenia do peceta, program antywirusowy maszyny natychmiast wykrył wirusa. Kosztująca 50 dolarów ramka została wyprodukowana w Chinach - w jej pamięci znajdowały się cztery wirusy, w tym jeden, którego celem jest kradzież haseł. Eksperci ds. bezpieczeństwa uważają, iż złośliwe oprogramowanie ładowane jest w końcowej fazie produkcji – gdy gadżety zjeżdżają z taśmy produkcyjnej i są podłączanie do komputerów w celach testowych." ciekawe komentarze:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=8509&Cyberprzestepcy+testuja+nowe+metody+ataku

http://www.dziennik.pl/swiat/article139310/Uwazaj_na_wirusy_w_fabrycznie_nowym_sprzecie.html

Idź do strony:« Poprzednia12345...323324325326327328329330331332...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek