Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...326327328329330331332333334335...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 8 226 - 8 250 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 16:30:43
« Opcje

Veselé Velikonoce !
audio:
http://geocities.com/velikonoce8/
foto:

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 16:30:44

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (80.52.197.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 16:43:28
« Opcje

http://playwielkanoc.pl/
Najlepszego na święta

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 16:57:06
« Opcje

Masaju... dzięki za życzenia

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (80.52.197.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 17:26:02
« Opcje

No co na żartach się nie znasz?
Jeszcze tylko 1,5h i do domu :-D

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 18:36:02
« Opcje

Piszac o 1,5h zapewne miales na mysli poltora godziny... ale zapis ten w moim mniemaniu jest nie prawidlowy gdyz godzina nie ma 100minut co wynika z tego zapisu... :-P

Powinno chyba byc 1,30h :-D

W kazdym abdz razie wiecie o co mi chodzi nie ? :-P zawsz emialem problem z tym jak pisac - 1,5h czy 1,30h :-D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (10.5.10.*->83.19.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 20:56:44
« Opcje

Idąc dalej tym tokiem rozumowania to zamiast 1h powinno się pisać 0,6h ...

Konrad

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 21:19:49
« Opcje

Vayshan, jeśli już to twój zapis powinien wyglądać tak "1,5h czy 1:30h"
wg twojego rozumowania 1,30 zrozumiał bym jako 1 godzinę i 18 minut :-P

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 21:36:51
« Opcje

1h 30m - jesli uywamy liter. A jesli nie, to 1:30.

Natomiast 1,5 oznacza "jeden i pięć dziesiątych".

---

BTW czy ktos z was uzywa jakiegos programu do czyszczenia rejestru?

Duszołap

Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 21:55:13
« Opcje

Zdarzało się ale zauważyłem że efekty takich działań są nie najlepsze.
Np. po czyszczeniu rejestru programem Registry First Aid po starcie systemu długo uruchamiał się explorer.exe

Wypowiedź dodana: 21 marca 2008, 22:24:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 21 marca 2008, 22:24:41 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

ja czyszcze rejestry w auslogics boostspeed i jeszcze nie mialem problemu ;-)
o ile mozna nazywac " czyszczeniem rejstrow" cos co kasuje tylko bledne wpisy ;-)

hmm a Easy Cleaner ??

Wypowiedź dodana: 22 marca 2008, 00:13:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 marca 2008, 00:22:08 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Frostmourne replika

Ja chce to dostac na dzien dziecka, zajaczka, gwiazdke / bez okazji w kazdym abdz razie musze to miec :-D :-D

*** Dodano o 00:15:17: *** (Autoscalanie)

cena to tylko 379 $ czyli ok 870zł :-(

*** Dodano o 00:19:36: *** (Autoscalanie)

http://www.epicweapons.com/products/frostmourne/

przeciez to jest... Przepiękne :-D

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 marca 2008, 13:19:21
« Opcje

Święta zaczęły się cudnie. Stopniał śnieg i zsunął się z dachu na mój samochód. Szkody:
1)rozwalona przednia szyba
2)wgnieciony dach
3)drzwi pasażera uszkodzone
Ubezpieczyciel ma wolne i Pani nie wie jakie Ja mam ubezpieczenie i czy przysługuje mi samochód zastępczy czy nie. Samochód już mam(Cordoba '98 straszny rupieć) ale zwrotu za wypożyczenie nie otrzymam. Mam dostać jakiś od Hestii ale kiedy? Jaki? W jakim trybie nikt nie wie.
Super, normalnie super...

Wypowiedź dodana: 22 marca 2008, 14:40:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 marca 2008, 14:41:01 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

rozmowa z moja mama .:

ja - ten cukier waniliowy jakos dziwnie wanilią smakuje...
mama - bo jak sama nazwa wskazuje to jest kakao

wez sie dogadaj w tym domu :-D

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 10:24:38
« Opcje

sie Kubicy poszczescilo...
I juz w TV wielka podnieta...

Rzygać mi sie chce od tego :-/
Juz zeby nawet księży wypytywac o opinie itd.. toż to zakrawa na śmieszność...

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 10:57:04
« Opcje

swoją drogą - to ciekawe - nagle bolid ktory sie psul ( cos sie Kubica zalil ze skrzynia nie taka, opony, silnik) - nagle jest niezawodny, silnik super, skrzynia boska, itd :-D

w nastepnym wyscigu zaloze sie ze uslyszymy o zlej skrzyni itp problemach technicznych :]
Co ciekawe - nikt poza kubica nie narzeka...
Malo tego - Kubica wygrywa - bolid jest super - Kubicy nie wyszlo - wina bolidu xD

nie mniej jednak gratuluje sukcesu...
Ale mysle ze na tym koniec...
Tak jak w ubieglym sezonie najwyzsze miejsce bylo 3cim.. tak w tym sezonie niewiele sie zmieni i to 2gie miejsce bedzie chyba najwyzszym miejscem na podium na ktorym stanie Kubica...
Szkoda tylko ze mclaren dal dupy z gumami... Wtedy watpie czyy bylby taki sukces Kubicy..

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.189.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 12:31:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 marca 2008, 12:35:24 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Primo - wesolych swiat

Secundo - na przyszlosc Naj niech pozostanie na krotkie pytanie i krotkie odpowiedzi, cos wiekszego - zachecam do tworzenia nowego watku, to proste - naprawde! Wydzieliłem, jesli cos przeoczylem - pisac

Tertio - Tomusio - widziales? Ten Pan znalazł sobie zajecie na 6 lat. Pomysl o tym, poszukaj, moze stworz repliki ukochanych graczy, trenerow albo i stadionu realu z zapałek? Nie bedzieszw tedy narzekal na wszystko - nie wiem, to chyba z nudy wynika? Pokusilym sie o dalsze szukanie przyczyn - ale swieta sa, radosny jestem, dosc gleboko je przezywam - wiec powsciagne swoj jezyk.

Poszczescilo - wszedzie jest porzebne szczescie, musisz sie mscic na wszystkim, ze Tobie nie zawsze dopisuje? Dzisiejsza pozycja dowodzi, ze bolid jest dobry - jesli jest dopracowany i w pelni sprawny. Problemy - chyba juz rzadsze. Sukces - przypuszczalnie by był, to swietny kierowca, kontrola trakcji byla w sumie dla Niego nowoscia.

Quarto - miecz ze stali nierdzewnej, do tego zapewne fatalnej jakosci... podziekuje, totalnie nieuzytkowa ozdoba. No, ew listy tym moze uda mi sie otworzyc po naostrzeniu.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.34.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 12:44:54
« Opcje

Rownież życzę wszystkim wesołych świąt!

Vayshan, ja bym usuwał to, co wypisujesz... flame i niewiele ponadto.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 13:32:33
« Opcje

domestos ja mam sporo zajęć i to dość ciekawych :-)
tak jak już gdzieś napisałem - żenuajcy jest ten zachwyt i podnieta bo się trafiło ślepej kurce ziarenko...
W następnym wyścigu znów będzie "nie ta skrzynia nie ten silnik" albo inne usprawiedliwienia swoich nieumiejętnosci :-)

whatever...

co do miecza - jest to replika miecza z gry która jedyne co ma na celu to "pryozdobić" pokoik a nie służyć za miecz do samoobrony, świrowania, ganiania po mieście za ludźmi w celu ich wyrżnięcia, walk demonstracyjnych, inscenizacji/rekonstrukcji bitew itd...

Nikt tego nie ukrywa, że ten miecz jest co najwyżej do cięcia papieru o ile w ogóle będzie naostrzony ( co jest dla mnie wątpliwe). Dodatkowo miecz ten służy do promocji/przykucia uwagi (do dodatku Wrath of the Lich King)/zaspokojenia fanów gry World of Warcraft.
Nie wymagam od ciebie byś się zachwycał tym mieczem ale dla kogoś kto .:
- interesuje się i grywa w WoW`a,
- zna świetnie historię Azerothu,
- czytał opowiadania o świecie warcrafta/WoW`a
Ten miecz to na prawde coś ciekawego, fascynującego,coś co będzie chciał powiesić sobie na ścianie choćby dlatego, że to jedyny przedmiot (do tego ściśle powiązany z fabułą gry) ze świata Warcrafta który ujrzał swiatło dzienne :]

Jak tobie nie pasuje - kup sobie Katane i wyjdz na miasto ;]
Wole taki miecz niż jakikolwiek śmieszny macgyver`owski scyzoryk ;-)

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 14:24:14
« Opcje

żenuajcy jest ten zachwyt i podnieta

Tak to jest w telewizji. Dlatego nie oglądam i nie słucham głupich komentarzy. Podobnie, jak nie czytam "Pani Domu" ani "Przyjaciółki".

Duszołap

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.189.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 14:53:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 marca 2008, 14:55:04 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Chodze po miescie z roznymi rzeczami, zdarza sie, ze i z czyms wiekszym - bo lubie.

Katana - nie te koszta.

A dobry scyzoryk/multitool bedzie kosztowal znacznie mniej niz to badziewie za tyle kasy i bedzie o niebo bardziej uzytkowy. Co wiecej - piekny.

Ot, odnosnie stalowych rzeczy wole utylitaryzm - ozdobnego sobie niczego nie kupilem. Ok, czesc moze oszczedzam - ale to nie znaczy, ze nie moge ich uzywac. Dostane kaprys - czasem dostaje - uzywam. Proste.

Ganianie ludzi po miescie z mieczem - co na to Twoj lekarz prowadzacy? ;-)

Slepej kurze... dobra druzyna, w przypadku niezle dobranej strategii i braku awarii bolidu moze mierzyc sie z najlepszymi, co udowodnil dzisiaj... dobre warunki, brak na dobra sprawe elemntow losowych (deszcz, nieuprzatniete resztki bolidu, kraksy na torze etc)... co tam, nie umie. Czolowy zawodnik F1 nie ma umiejetnosci... bo Polak? Wiem, ze potrafilbys tych wszystkich cieniasow przegonic chocby maluchem - tylko Ci sie nie chce. Ok, szanuje to.

Jesli zachwycaja sie nad Realem to tez jest zenujace etc?

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 15:31:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 marca 2008, 15:31:42 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

żenuajcy jest ten zachwyt i podnieta

Tak to jest w telewizji. Dlatego nie oglądam i nie słucham głupich komentarzy. Podobnie, jak nie czytam "Pani Domu" ani "Przyjaciółki".

Nie da sie nieogladac tv...
Tzn da sie bo sam TV ogladam coraz rzadziej i jest to zaledwie 2-3 h dziennie...
Dzisiaj do śniadania człowiek chciał coś obejrzeć w tv... Ale się nie dało...
Człowiek chciał wiadomości jakieś obejrzeć to co zamiast wiadomości leci ?? Wywiad z jakims tam ksiedzem i durne pytania o Kubice i F1 :-/ OMFG :-/ Czy w tym czasie tematem nr 1 nie powinny być świeta Wielkianocne ?? Zmartwychwstanie, religia itd ??
Robią z Kubicy to samo co z Fortuny i Sikory... Żal słuchać o 2ch w.w " mistrz olimpijski, zloty medalista..." To bylo XX lat temu i do tego JEDEN RAZ - teraz nie ma nic no ale oczywiście to jest mistrz świata/olimpiady itd i w ogole chluba narodu :-/ żal...
Fajnie że polacy odnoszą sukcesy zwłaszcza że niewiele tych sukcesów na arenie światowej mamy ale ludzie - czy Anglicy podniecają się Chelsea ? Czy Niemcy podniecają się Schumacherem ? Czy ktoś sie podnieca golfistami lub jakimkolwiek innymi osiągnieciami w sporcie ?? Ok - udało sie wygral ten nie inny - w wiadomosciach poświęca mu sie 5-10 minut a w nastepnym wyścigu/meczu/pojedynku zapomina że był pierwszy bo ważne jest który będzie teraz... A unas zaraz sie niemalże pomniki stawia, padają koemntarze "światowej klasy kierowca/piłkarz" bo dalo sie komus cos tam osiagnac :-/ ale &^%$# mac daleko "naszym" do klasy światowej w wielu dziedzinach sportu... ( rozumiecie ocb prawda ?? :-/ ) to chore jest...

domestos - ty wolisz miecć czym dźgnąć kogoś, ściaosać patyk w lesie, wykopac dziure na puszke z piwem a ja lubie mieć w domu ładny przedmiot na scianie z certyfikatem oryginalnosci itd.
Wole powiesic na scianie fajny miecz i certyfikat zwlaszcza gdy jest to limitowana edycja, wole na scianie piękny potężny obraz, czy przy TV postawić miedzianą figurkę hutnika ważącą dobre 5 kg.. ( lub inny cenny rpzedmiot/pamiątkę).

Zachwyt nad Realem zawsze jest znikomy wśród mediów i komentatorów sportowych (no chyba że wygraja "derby Hiszpanii" z Barcą). Nigdy sie nie zachwycałem nad Realem w takim stopniu jak chociazby Polscy kibice nad Barca (którzy gdy abrca odnosila same porazki to nikogo po swojej stronie nie miała-pojawiły się sukcesy - pojawili sie kibice - to nie jest chyba normalne ale taka najwidoczniej mentalość narodu Polskiego) i gdy trzebabyło to potrafiłem wytykac błędy w dyskusjach z innymi fanami Realu...
Bo co z tego ze dajmy na to osiagneli zwycięstwo skoro np zdobyli kontrowersyjna bramke/mecz był nudny jak flaki z olejem, a na zwyciestwo zaslugiwal preciwnik... Pilka nożna pod wieloma wzgledami to bardzo "niesprawiedliwy" sport...
I tu trzeba na prawde wiele wysiłku,determinacji,potu, krwi, łez by coś osiągnąć... Wtedy można się zachwycać gdy ktoś w jednym sezonie zgarnia 3-4 tytuły a nie statuetke co mecz/wyscig...

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 17:08:57
« Opcje

Vayshan, zygać to sie chce jak sie czyta Twoje teksty. Ciągle tylko narzekasz, marudzisz, doszukujesz sie jakiś dziwnych afer.
Zamiast sie cieszyć, ze Kubica zajął 2 miejsce, to Ty płaczesz. Jak masz wiecznego dola to Twoja sprawa, ale nie musisz nam przedstawiać swojego żałosnego życia.

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 17:11:37
« Opcje

W jednym się z Vayshanem zgodzę, sukcesy Kubicy są wyolbrzymiane (nie piszę tu że są przeceniane) ale Vayshan musisz też zrozumieć że pokonać Sauberem Ferrari i McLarena to nie pikuś i nie przyzwyczajajmy się za bardzo do podium bo kierowcy Saubera będą stali na pudle tylko w wyniku błędów kierowców Ferrari i McLarena.
Taka jest prawda że BMW Sauber narazie jest za mały żeby w równorzędnej walce pokonać tych rywali.

Jest również druga strona medalu. Nie lecz własnej deprechy gnojąc Kubicę ;-)

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 18:25:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 marca 2008, 18:32:59 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

mariusz - ja nikogo nie gnoje.. nie podoba mi sie ten caly zachwyt nad doslownie niczym... Nikt nie widzi tego, ze kubica wygrywa korzystajac nafatalnych bledach kierowcow innych teamow... Gdyby dzisiaj MClaren (chyba hamilotn albo kovalainen zuzywal opony jak glupi) dobral wlasciwe opony a nie miekkie gumy to kubica bylby zapewne poza podium...
Tego nikt nie widzi.. Robi sie z niego neiwiadomo kogo i tyle...
A pozniej znow bedzie jęk zawodu jak z Małyszem,Fortuną, Sikorą...

quadro - nim zaczniesz cokolwiek do mnie pisac .:

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=55425

i kto tu jest żałosny ? ;]

Wypowiedź dodana: 23 marca 2008, 18:48:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 marca 2008, 18:49:44 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Debile się zachwycają ponad miarę, debile potem jęczą (nikt nie ma wiekszych sukcesow w skokach niz Małysz, a oni narzekają). I jaki masz z tym problem? Ja to olewam.

Linuksowcy, mam drobne pytanie :-)

No i który pakiet ja mam ściągnąć? Taki banał, a już mi linux mąci...

Duszołap

Idź do strony:« Poprzednia12345...326327328329330331332333334335...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek