Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...342343344345346347348349350351...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 8 626 - 8 650 z 10 858
 Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.34.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 kwietnia 2008, 14:20:10
« Opcje

Nie działało, ale align="left" zadziałało i mi to wystarczy :-)

Duszołap

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 23 kwietnia 2008, 14:20:11

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (89.206.17.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 kwietnia 2008, 19:25:45
« Opcje

Czy to twoja K0 HANKA? :-D

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 kwietnia 2008, 20:51:49
« Opcje

ehhh

1sz aminut ameczu barcelony z manu - rzut karny i kto musial wykonywac ??
Lanser C. Ronaldo...
Nie trafił.. :lol:

tak to jest jak się na pokaz wszystko robi... ehhhhhh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 01:03:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 kwietnia 2008, 01:07:29 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Amerykański satelita spadł wprost na mój samochód...

Wieloślad:

Kontakt z drzewem na wyjściu z zakrętu:

*** Dodano o 01:07:29: *** (Autoscalanie)

Nie wiem czemu, ale mnie to trochę odstresowuje... Strasznie napięty ostatnio chodzę... A naprawa zegarka ma wynieść 150 zł :-/
Poza tym się z nikim nie umiem dogadać ostatnio, z promotorką włącznie... No i czuję, że się kłócę z koleżanką, choć oficjalnie nic nikomu o niczym nie wiadomo... Kasa mi strumieniami z portfela wypływa... Nawet mnie nie będzie stać na to, żeby ktoś przytulił :-( Fatalnie się czuję... Nawet zdjęcia nie pomagają... Nie mam ochoty na żadne hobby. Ja chcę tylko posłuchać serca, które bije spokojniej od mojego...

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (127.0.0.*->83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 08:22:36
« Opcje

ehhh

1sz aminut ameczu barcelony z manu - rzut karny i kto musial wykonywac ??
Lanser C. Ronaldo...
Nie trafił.. :lol:

tak to jest jak się na pokaz wszystko robi... ehhhhhh

Skończ w końcu z tą żenadą :-[

Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 10:22:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 kwietnia 2008, 17:45:32 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

*** Dodano o 10:28:12: *** (Autoscalanie)

masz z czyms jakis problem ??

Zanim cos uznasz za żenade to może sprawdź opiinie o tym piłkarzu albo poogladaj apredziesiąt meczyz jego udziałem...
Chłopak ma na prawde niezłą technike ale co z tego skoro na boisku zachowuje się jak indywidualista ??
Bieganie z piłką "na chama" czy pchanie się do każdego rzutu wpolnego / karnego i partolenie go to nie jest jak dla mnie sport a jedynie lansowanie się.... Tylko nie wiem w jakim celu...
Pooglądaj mecze reprezentacyjne portugalii jak nie mozesz obejrzeć meczu Manchesteru...
Przyjrzyj się temu jak ten dzieciak się zachowuje na boisku a potem mi odpisz...
Moze zechce to przeczytac.

Zrozumiałbym sytuacje w której miałby to być decydujący moment w meczu - 90 minuta, mecz rewanzowy, ważace się leosy tego, czy dostaną się do finału czy też nie.
Wtedy zrozumiałe jest to, że jest presja, strach itp rzeczy...
A wczoraj ??
chłpaczek podszedł do piłki zasadził petarde tylko pytanie - po co ?
Później za wszelką cenę starał sie wyżulic kolejne rzuty karne...
Na szczescie nie uznane bo strach pomyśleć co by się działo gdyby znów on miał je wykonywać...

Mecz jak dla mnie był świetny, szkoda jedynie, że bez bramek...
I sędzia zbyt łagodny...
W kilku momentach powinien jednak siegnąc po kartonik chociażby dla Ronaldo czy Evry...
Szkoda, że nie ma już Pierluigiego Colliny myśle, że mecz byłby jescze ciekawszy gdyby to on sędziował.

Jak cos jest dla ciebie żenujące to ***** tego nie czytaj ;]
Problemu nie widze...

---

EDIT

Dżyszla nie wiem co sie stało ale cos się skaszaniło...
Zapisało moją odpowiedz jedynie w niewielkim fragmencie, a pozniej autoscalanie zapisało całość tak jak powinna być..

Moderowane przez _domestos_ :

slowo na 5 liter na k - potrzebne bylo? Moze pomoga zimne prysznice albo szklanka wody - spróbuj, ponoc dziala ;-)

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (127.0.0.*->83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 10:38:20
« Opcje

Problem jest z Tobą, nie ze mną ;-)

Rozumiem, że nie wyszedł mu karny, co w zupełności przekresla go jako piłkarza.

Znajdź przykład innego lansera, który w tak silnej lidze jak angielska strzela 28 bramek w sezonie (nie zakończonym jescze) przy 73 całego zespołu plus kolejnych 12 w pucharach - razem 40. Ilu takich będzie?

Nie panujesz nad emocjami, że bluzgasz?

Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 11:31:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 kwietnia 2008, 11:32:21 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Rozumiem, że nie wyszedł mu karny, co w zupełności przekresla go jako piłkarza.

Nie - nie przekreśla go.
Problem polega na tym, że ten chłopaczek po prostu (w moim odczuciu) zamierza uchodzic a najlepszego/niezastapionego/jedynego słusznego gwiazdora w piłce noznej a tak nie jest i nie będzie...
Pamiętam sezon w którym przyszedł do Manu ( bodajże 2003 rok) i już zaczęły się jego popisy, kto to nie on itd...
Pamiętam mecze portugalii jakie widziałem z jego udziałem, gdzie praktycznie od połowy boiska latał sam nie zauwazajac partnerów i strzelając (niestety nieskutecznie) z każdej pozycji wraz z tymi z których strzelenie gola to jak wygrana w totolotka ;-)

Tera zmu sie troche zmieniło - częściej podaje.. co nie zmienia faktu, że i tak często sie cpha nie tam gdzie powinien i marnuje dogodne okazje...
Gdyby wczoraj trafił tego karnego to kto wie jakie byłoby widowisko...
A raz, że nie trafił to jeszcze próbował wymusic kolejne karne...
Symulant cholerny...
Nie trawie tego goscia jako piłkarza z wyzej wymienionego powodu jak iz tego powodu, że gdy juz straci piłke to albo symuluje albo zaczyna faulowac..
Nie moge się do tego dzieciaka przekonać od 5 lat...
I cholernie ubolewam nad faktem że Real chce go miec na Santaigo Bernabeu :-/

Znajdź przykład innego lansera, który w tak silnej lidze jak angielska strzela 28 bramek w sezonie (nie zakończonym jescze) przy 73 całego zespołu plus kolejnych 12 w pucharach - razem 40. Ilu takich będzie?

Może nie do końca lanser ale...
raul był królem strzelców W primera division 1999-2001
Największa ilość goli w LM - 61
W lidze hiszpanskiej strzelil ponad 290 bramek
w tym sezonie tylko 17 goli :-( aczkolwiek w sezonie gdy blyszczal talentem tak jak c. ronaldo- 25 albo 26 bramek (98-99 rok)
2gi piłkarz świata według FF ( po sezonie 2001)
3ci piłkarz świata wg. FIFY
W lidze mistrzów król strzelców z 10 bramkami ( sezon 2001)

Jest też R. Van Nistelrooy
Który w PSV strzelił w sezonie 98-99 (nie jestem pewien) w samej lidze 31 bramek...

Jak widzisz jest chociaż jeden taki piłkarz.
Który błyszczy talentem do dziś, a nie jest takim pyszałkiem jak C.Ronaldo.

Nie panujesz nad emocjami, że bluzgasz?

Uwierz, że gdybyś tak fatalnie zaczął dzień jak ja to tez byś bluźnił...
Ale nie chce mi się o tym gadać a wam tego czytać: P

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 12:16:09
« Opcje

Babelec- wiesz jaka jest największa wada Ronaldo?
Nie gra w Realu Madryt ;-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 12:31:37
« Opcje

psss
Kiepska prowokacja :-P

To największa zaleta jak narazie :-/

A tak na prawde to niech mi ktos powie jakijest sens sprowadzania C. Ronaldo do RM gdy dysponuje się taka linia pomocników jak .:

- Robben
- Guti
- Sneijder
- Baptista

Zaś w ataku ( gdzie równiez grywa C.Ronaldo)

- Nistelrooy
- Robinho
- Raul
- Saviola

Po co kolejne znane nazwisko ??
PRzecież to nie nazwiska tworzą zespoł...
To, że ściagną kolejnego Ronaldo, czy messiego czy kogokolwiek innego - nie sprawi, że będą grać jescze lepiej :-/

Tak więc dla mnie jako kibica i fana realu takie posuniecie jest bezesensowną strata pieniedzy...
Tyle nazwisk przewinęło się przez ten klub i ani to nie polepszylo sytuacji a jestem sklonny zaryzykowac, ze nawet pogorszyło, rozbijąjac druzyne która była ze sobą świetnie zgrana...

Patrzcie na Henry...
W Arsenalu błyszczał...
Przyszedł do barcy...
I owszem talent ma, gra dobrze ale nie jeest już tym Henry`m z arsenalu...
Z prostego powodu - w arsenalu wszyscy grali pod niego...
W Barcelonie to on ma się dostosowac do zespołu i gry jaka on prowadzi a nie zespół pod niego...
I w Realu jest drugą stronę - zespół który świetnie sobie radził jako team - teraz szuka zawodnika pod którego mógłby grać i który zapewni im sukcesy.. To chore...
Mam nadzieje, że Mourinho tego nie będzie kontynuowac... (jesli faktycznie zastapi schustera )

Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 18:53:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 kwietnia 2008, 18:54:14 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

po długiej, wyczerpującej, stresującej i motywującej rozmowie postanowiłem, że zrobię coś pieknego dla sztuki i zrezygnuję z fotografii...
Nie ma sensu.
Nie będę robić kpiny...
nie będę parodiowac sztuki ani nic innego...

---

Kurde czekam na paczke priorytetową już 4 dzien... Dowód andania mam zeskanowany, a awizo brak... paczki tez..

*** Dodano o 18:54:14: *** (Autoscalanie)

domestos - A Dżyszla to może tak ? :lol: :p

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.117.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 19:31:46
« Opcje

Bo najprosciej jest się poddać.
Po co ty to robisz? Dla uwielbienia widzów, czy dla własnej przyjemności?

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 20:04:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 kwietnia 2008, 20:04:33 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

będę cykać do szuflady tak samo jak do szuflady pisałem wiersze...
Bo gdy je opublikowałem w sieci - to teraz czytamz nich denne wierszyki do smsów :-/

i masz racje...
Najłatwiej się poddać...
A ja nie mam sił i chęci do żadnej walki...

*** Dodano o 20:04:33: *** (Autoscalanie)

... nawet o swoje...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.100.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 20:35:41
« Opcje

Widzieliście takie zdjęcie? :-D :lol:

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 21:26:00
« Opcje

a nawet trochę więcej :-D
http://www.fototok.tkb.pl/pt/2/50/

Wypowiedź dodana: 24 kwietnia 2008, 22:06:25
« Opcje

albo mam depresje....
albo sie wypalilem...
w ostatecznosci mam depresje i sie wypalilem...
nie wiem.. i nie chce wiedziec...
nic w sumie nie chce...
jedyna wizja jaka mam rpze doczami to ja za 30-40 lat z łapą w nocniku...
heh... słodko...

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 00:13:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 kwietnia 2008, 00:14:06 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

http://www.youtube.com/watch?v=yTkqS6s4XMc

Wideo z ostatniego dzisiejszego wyścigu..
W sumie to początek..
Tor Albert Park w Melbourne..
2gii albo 3ci zakręt za startem..

nie chwaląc się - kierowca Mclarena widoczny w pierwszej części filmiku to JA :-P
Kierowca ferrari - mój "przewspanialy" kumpel, który jak zwykle ma spóźniony zapłon.. W tym wypadku hamulec ;-)
Z 8wyścigów chyba w 3 dojechałem do mety ( na 12 kierowców na mecie pojawiało się 4-6 ) xD
W ostatnim wyścigu na torze Katalonii na ostatnim okrążeniu 2 zakręty przed metą....
Spaliłem hamulce co spowdowało zakończenie wyścigu przeze mnie i utrate 1pozycji xD

*** Dodano o 00:14:06: *** (Autoscalanie)

straszna kompresja jest na tym youtube :-/ filmik wygląda okropnie..

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 12:36:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 kwietnia 2008, 12:47:57 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

mój nowy nabytek xD

(to telefon przejściowy... ;-)kosztował mnie przejście się do kumpla ;P )

*** Dodano o 12:44:18: *** (Autoscalanie)

http://www.youtube.com/watch?v=yTkqS6s4XMc

nie wiem czy wy tez to macie..
Ale ten filmik mozna obejrzec high quality i low quality...
Strasznie duza kompresje ma youtube.. na low wyglada koszmarnie..

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 12:52:03
« Opcje

Zbyt duże balans hamulców na tył, a Ferrari za późno zaczął hamować.

Youtube strasznie kompresuje, nie raz już wspominałem o tym.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 13:04:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 kwietnia 2008, 13:05:18 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

sęk w tym, że tam mało kto hamował xD

ja widząc ze sie 2 przede mną roztrzaskało - szykowałem się na zdobycie 1 pozycji i przychamowałem by w nich nie wbić....
kumpel w F. hamulca używa na 3 zakrętach ;-) ( nie dosłownie - jedynie chodzi o to, że raczej noga na gazie lezy niz na hamulcu ;-) )
W Ferrari wbił się mój braciak swoim Sauberem, w niego zaś toyota...
do mety chyba 5ciu albo 6ciu dojechalo :-/

A balans ustawiłem dość mocny bo bolid ma vmax 330-340km/h ma na moich ustawieniach (standartowe ustawienia ok 305-310km/h i zdarzalo sie ze i tu hamulce byly za slabe) i bałem sie, że nie wyhamuje a przy tym nie chcialem przednich kol blokowac by nie polecieci jak pocisk bez sterowania :-P
Ogólnie szukam dobrego balansu między rpzyspieszeniem a vmax...
Z przyspieszeniem to w tym bolidzie dosyc kiepsko jest i majac PP na starcie bierze mnie BMW i Ferrari :-/

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 13:24:48
« Opcje

Cytat:

szykowałem się na zdobycie 1 pozycji i przychamowałem by w nich nie wbić....

no... przychamowali faktycznie wszyscy :-D, z hamowaniem gorzej było :-) Za to lubię LFSa, bo jak ktoś nie używa hamulców to leci...

Nie bardzo widzię związek między balansem hamulców a przyspieszeniem :-| no chyba, że mówisz o przyspieszeniu wstecznym. Hamulce ustawia się tak, aby podczas hamowania, gdyby siła była wstanie zablokować koła, to powinno nastąpić zablokowanie wszystkich, lub nawet tylko przednich w pierwszej kolejności (łatwiej zapanować nad podsterownością niż nadsterownością w tylnonapędowych pojazdach). Podczas hamowania siła docisku na przód jest wielokrotnie większa, stąd balans zawsze idzie na przód w granicach 65 do nawet 80%. Zaś samo hamowanie i ustawienia z nim związane nie mają żadnego wplywu na układ napędowy.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 13:57:28
« Opcje

źle mnie zrozumiałeś... Nie chodzi mi o przyspieszenie ani o nic z tymz wiązanego...
Po prostu gdy miałem mniejszy balans ustawiony to bolid z pełnej prędkości długo wyhamowywał ( ja mam w zwyczaju pędzić jak długo się da i na 50-40m od zakretu hamowac ;-) )

Balansu natomiast szukam miedzy tym aby bolid byl dosc szybki a przy tym mial dobre przyspieszenie...
Obecnie udaje mi sie wycisnac z bolid nawet 360km/h ale przy wysjciach zz akretu nie am takiego przyswpieszenia jakie powinno byc.. na starcie z reszta tez... i to o ten balans /przyspieszenie/predkosc chodzilo :-)

tak aby oba atrybuty byly przyzwoite...
Bo tak jak mowilem to co strace na zakretach is tarcie andrabiam na dlugich prostych ale np w monaco ciezko jest rozpedzic bolid i tu przydaloby sie dobre przyspieszenie na wyjsciu z zakretow i rotkich prostych... natomiast na Albert park najlepiej by bylo aby vmax byl rpzyzwoity i przyspieszenie tez gdyz sa szybkie zakrety ale tez takie ktore wymagaja docisniecia hamulca i szybkiego wystrzelenia na koncu zakretu..

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 15:02:26
« Opcje

Cytat:

Balansu natomiast szukam miedzy tym aby bolid byl dosc szybki a przy tym mial dobre przyspieszenie..

Jak ja mam rozumieć w takim razie, skoro ewidentnie wiążesz oba parametry? Balans siły hamowania nigdy nie jest związany z przyspieszeniem czy prędkością.

Co do ustawień, to dobiera się je zawsze względem charakterystyki danego toru. Przy torach krętych i "wolnych" stawia się na przyspieszenia zmniejszając przełożenia - odwrotnie niż przy torach szybkich. Jeśli tor ma mieszaną charakterystykę, to zawsze faworyzuje się jeden typ jazdy, choć wtedy często biegi 6/7 (jeśli o F1 mówimy) ustawia się już dużo dłuższe niż wcześniejsze. Często też np. skraca się biegi, przy których najwięcej się jeździ lub wykorzystuje się je przy jazdach pod górę.

Ponadto warto zadbać o właściwy docisk przy ustawieniu skrzydeł. Ponadto cała kwestia zawieszenia jest istotna przy zapewnieniu przyczepnści przy jak największej szybkości na zakrętach. I także w tej kwestii faworyzuje się najczęściej "skrętność" tory poprzez asymetryczne ustawienie pochylenia kół.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 15:20:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 kwietnia 2008, 15:23:46 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

dzyszla nie zapominaj ze to jest gra... ;-)

Tutaj nie widzę nawet żadnej różnicy przy tym jak zatankuje bolid 65litrami paliwa a 7litrami na 1 okrązenie...
Rzekłbym ze przyspieszneie sterownosc vmax waga w ogole sie nie zmieniaja a czasy z 7litrami sa prawie ze identyczne jakz tymi gdy masz 65 litrow :-/
Tak wiec boje sie ze ustawienie spojlerow/skrzydel w tym przypadku takze bedzie miec znikomy wplyw np na docisk do podloza...
Na niektórych torach rzadko się zdarza bym miał bieg wyższy niż 6ty.. Natmoaist na szybkich torach w polowie 7mego biegu osiagam ok 335km/h i zaraz trzeba hamowac :-)

To tylko gra...
Szkoda, że EA przestało sie zajmowac tym pomysłem na PC..
Chętnie bym zagrał w naprawde dobry symulator F1 w którym każde ustawienie setek suwaków będzie mieć wpływ na rozgrywke

*** Dodano o 15:22:40: *** (Autoscalanie)

co do nierozumienia chodzi mi o balans jak na wadze
gdzie po jednej stronie masz odwaznik 1kg a po drugiej masz odwaznik 2kg :-P

w moim przypadku na wadze lezy po jednej stronie przyspieszenie po drugiej v.max

i chce tak ustawic bolid aby bylo na rowni vmax i przyspieszenie (rownowaga:P)
Zwlaszca ze ścigamy sie najczesciej na albert park, monza i w katalonii

Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2008, 17:10:45
« Opcje

Cytat:

Na niektórych torach rzadko się zdarza bym miał bieg wyższy niż 6ty.. Natmoaist na szybkich torach w polowie 7mego biegu osiagam ok 335km/h i zaraz trzeba hamowac

Zbyt duże przełożenia.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia12345...342343344345346347348349350351...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek