Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...365366367368369370371372373374...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 9 201 - 9 225 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 05:30:08
« Opcje
 Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 05:30:09

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 11:01:28
« Opcje

Alvin > Ano "zwirtualizowałem", lecz mam mały problem ;-)
VMware pozwoliło mi ustawić tylko 400MB RAM`u, a co za tym idzie Seven się strasznie muli ;-)
Nic, w przyszłym tygodniu planuje zakupić 2 GB RAM, więc zarzucę mu 1 GB i powinno dać się testować ;-)

Gospodarzem jest Windows XP?

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 15:33:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2008, 15:33:53 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

kubica jest piąty bo ma miekkie opony...

hahahahahahaha

Ch***j że wszyscy jechali bądz jada na miekkich oponach i sa na lepszych pozycjach - kubica ma widocznie nie takie opony jak inni :LOL:

żal... :-/

To tak jak z tym karnym dla austrii...
Karny byl ale oczywiscie sedzia złooo

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość Quadro Kopiuj nick (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 20:21:35
« Opcje

Czytając Vayshan normalnie jestem za eutanazją. Takiego marudę i pesymistę to dawno nie widziałem.
Ciągle tylko narzeka, jęczy i stęka.
Kubica wygrywa, to źle, bo to pewnie fuks i szczęście głupiego.
Kubica przegrywa, to źle bo jest cienki bolek i nic nie potrafi, bo mu opony przeszkadzają, bo asfalt nie taki.
Piłkarze to tez beznadziejni są i w ogóle powinni podawać piłki innym.
Co Ty osiągnąłeś w życiu kolego. Spójrz na siebie. Na zachodzie takich ludzi jak ty nazywają loserem. Ciągły pesymista narzekający na cały świat wokoło. Zal dupę ściska jak się czyta Twoje teksty

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 21:10:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 czerwca 2008, 08:49:15 po raz 11-wszy przez: _domestos_
Za tą wypowiedź odjęto użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

Napisałem na prawdę dość obszerny tekst w odpowiedzi...

Ale uznałem, że nie warto ruszać gówna bo tylko smród się narobi... :-)

Tak więc dla braku twojej satysfakcji o wielki prezesie ChGW czego z osiągnieciami dowrónującymi geniuszom z NASA i chorymi fetyszami w postaci eutanazji - nie odpowiem ci ani słowem na te pierdoły które napisałeś i dodam , że nie życze sobie aby ktoś twego pokroju pisał do mnie per "kolego" z racji tego, że nie piłem z tobą ani piwa, ani wódki ani nawet wody mineralnej a ręki nawet jakbym miał możliwość to ludziom twojego pokroju w zyciu bym nie podał. :-)

I szczerze - *c*** ci do tego- co w życiu osiągnąłem - ty możesz być pewien, że nigdy nie osiągniesz 1/3 tego co ja :-/

*- Dżyszla - musiałem bo krew mnie zalewa na takich....
Kurde... mimo wszystko ludzi :-/

Moderowane przez _domestos_ :

ile mozna... niby nie napisales, bo sie powstrzymales - ale potem musiales napisac. O ile ciezko nazwac opinie Q lagodna - o tyle trudno stwierdzic tez, ze poszedl ostro. Poskramiaj emocje

*** Dodano o 21:31:44: *** (Autoscalanie)

Kiedy będę chciał - będę poskramiał !

Odpowiadaj - ale kulturalnie. Ok, mozna spokojnie uznac wypowiedz Q za obrazliwa - ale to stricte kwestia intepretacji. Eutanazja wszak jest dobrowolna (ale nie bede wchodzil w dalsze dywagacje - chyba przykrym standardem jest niski poziom dyskusji). Niepisane zasady wspolzycia spolecznego nakazuja nie przeklinac. Prosilem wiele razy, poprawialem. Tym razem punkt. Wielokrotnie sie spierales z roznymi ludzmi - i sporo bylo w tym wyszydzania drugiej osoby. Z grubsza przymykalem oko - owszem, byly napomnienia, byly napomnienia ze strony zwyklych uzytkownikow. Nalegam - dyskutuj kulturalnie. Poskramiaj emocje, jesli maja byc szkodliwe/obrazliwe/masz tam umiescic przeklinanie.

*** Dodano o 21:41:35: *** (Autoscalanie)

Kiedy będę chciał będę poskramiał !

---

Co do eutanazji - w polsce jest zabroniona.

A poza tym czytając wypowiedzi Q jestem za dzieciobójstwem ;] Podoba ci się to ? ;]

Zabroniona nie zabroniona - ktos moze byc za. Ktos moze byc za wystapienie Polski z UE. Q wyrazil poglad - niezbyt pieknie - ale jednak.

Nie podoba - ale poziom dyskusji swiadczy o Was. Jestescie dorosli - i moje napomnienia na niewiele sie zapewne zdadza. Nie zmienia to faktu, ze beda napominal i staral sie gasic emocje. Slowem czy - w ostatecznosci punktem.

Zreszta - czy tak trudno nie przeklinac?

*** Dodano o 21:55:57: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Zreszta - czy tak trudno nie przeklinac?

Nie którzy inaczej nie zrozumieją ;]
Poza tym lubie nazywać rzeczy po imieniu i jak komuś jest ch. do czegoś to napisze, że ch. mu do tego ;]

Wykropkowanie jest co prawda marna namiastka kulturalnej dyskusji - ale sam, poprawiajac, wykropkowuje/wygwiazdkowuje. I do takiego czegos nie bede wkraczal edycja. Nie pochwalam - ale zycie ponoc nigdy nie bedzie idealne. Takie cos - w ograniczonej ilosci - bede tolerowal. Swiadczy to juz o Tobie.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 22:07:32
« Opcje

Niestety Tomek, ale przeginasz. Nie będę Ci prawił morałów- zgadzam się z Quadro i pewnie jak tak dalej pójdzie, to nie będę często zaglądał do Dzyszli. Płakać pewnie nie będziesz, ale mi będzie szkoda. Już kilka osób wybrało takie wyjście, w ten sposób robisz na złość najbardziej Dzyszli.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 22:07:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2008, 22:10:11 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Wychodze z założenia ze nalezy być bezposrednim w tym co sie robi i mówi :]
Chcesz to pisz sobie pietruszka twoja mac czy nać ci w zad ;]
Ja to ja - taki byłem jestem i będę czy to się komuś podoba czy nie.
Wolę by mnie nienawidzono za to niż uwielbiano za cymbała ktorego musze udawać ;]

*** Dodano o 22:10:11: *** (Autoscalanie)

Niestety Tomek, ale przeginasz. Nie będę Ci prawił morałów- zgadzam się z Quadro i pewnie jak tak dalej pójdzie, to nie będę często zaglądał do Dzyszli. Płakać pewnie nie będziesz, ale mi będzie szkoda. Już kilka osób wybrało takie wyjście, w ten sposób robisz na złość najbardziej Dzyszli.

a jakże banalnie było spełnić jedną prosta prośbę o system banowania :-D

Gość desant Kopiuj nick (91.15.198.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 22:16:07
« Opcje

a ja myslalem ze takie ... to tylko w erze

:(

swoja droga Pawel tez niepotrzebnie wyjechal z eutanazja

kiedys tez tak szmaty darlem na fidg - i szczerze odradzam / nie polecam. ( nie ma lepszych gorszych wygranych - smierdzi na cala okolice )

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2008, 23:25:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2008, 23:27:47 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Vayshan, skończ już obracać kota ogonem tak tylko, aby podpasować wszystko pod swoje teorie. To już jest nudne! Co się nie stanie w sporcie, to już Twoja wypowiedź jest z góry znana bez pisania jej.

*** Dodano o 23:27:47: *** (Autoscalanie)

a jakże banalnie było spełnić jedną prosta prośbę o system banowania :-D

Daj mi odpocząć, ok? proszę.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (127.0.0.*->83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 09:30:35
« Opcje

Jedyny ruch na tym forum generuje tomusio ze swoimi żałosnymi tekstami, więc nie dziwię się, że jest tolerowany.

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (88.156.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 10:26:36
« Opcje

Zostawcie zgryźliwe komentarze dla siebie. Takie rzeczy na pw/pm.
Jeśli się komus coś nie podoba. Niech nie zagląda, nie komentuje... Naprawde szkoda słów.

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (87.105.233.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 14:00:02
« Opcje

Alvin > Ano "zwirtualizowałem", lecz mam mały problem ;-)
VMware pozwoliło mi ustawić tylko 400MB RAM`u, a co za tym idzie Seven się strasznie muli ;-)
Nic, w przyszłym tygodniu planuje zakupić 2 GB RAM, więc zarzucę mu 1 GB i powinno dać się testować ;-)

Gospodarzem jest Windows XP?

Nie, Windows Vista.

Robert
Klik!

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 20:17:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 czerwca 2008, 20:18:35 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Tomusio przegiął i wątpliwości co do tego chyba nie ma.
Tym niemniej - nie można odnosić się wyłącznie do jego reakcji na najzwyczjaniejszą w świecie beszczelną prowokację, jaką jest propozycja jaka padła ze strony JEPP.
Onże ma zadziwiającą skłonność do zachowań typu
"Mamusiu on mnie pobił a ja go przecież przedtem tylko oplułem i kopnąłem w zadek!"

Wiecie, czym różni się wypowiedź JEPP wzywająca do eutanazji Tomusia od wypowiedzi tego... no ... Rydzyka, wzywającego do eutanazji Pierwszej Damy, za która to wypowiedź został - i słusznie - jednoznacznie oceniony przez wszystkich niezaślepionych pisuaryzmem i mocherami?

Ano tylko tym, że wypowiedź Rydzyka była skierowana do jednak ograniczonej grupy odbiorców natomiast wypowiedź JEPP jako sformułowana publicznie i adresowana do dowolnie wielkiej grupy odbiorców zasługuje na potępienie w dwójnasób.

I dlatego, jakkolwiek nie rozgrzeszam bynajmniej Tomusia za to co był uczynił poprzez swoje komentarze do tekstu JEPP, uważam, że JEPP Quadro powinien zostać ukarany co najmniej w ten sam sposób jak Tomusio choć pomijając osobiste zaszłości i animozje przyznałbym mu jako prowokatorowi podwójną dawkę karną.

Pod rozwagę decydentom.

*** Dodano o 20:18:35: *** (Autoscalanie)

Acha - żeby nie było sugestii iż coś tam komuś chciałem ubliżać - przypominam, iż skrót JEPP w ty,m przypadku nalezy rozwijać jako
Jego Ekscelencja Pan Prezes - jakim się wszak mieni być ;-)

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (89.206.17.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 21:19:05
« Opcje

tomusio siał zamęt i robił bagno na fidg - poleciał za to.
Wtedy wielu miało za złe, że takich osobników się tam toleruje.

Teraz robi to samo tutaj i jest git. Co najwyżej ubędzie mu tam jakiś nic nie znaczący punkcik. Ale jak wspomniałem, statystyki robi i chwała mu za to :-D

Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 21:59:26
« Opcje

Ale czy wy wszyscy nie rozumiecie, że banowanie, szczególnie tutaj, nie ma zupełnie sensu bytu?

1. Trzeba by opracować specjalny mechanizm i rozgrzebać kody
2. Zbanuję konto - napisze jako niezalogowany
3. Zbanuję IP - założy nowe konto (konta są wyciągnięte spod banowania IP dla całego serwisu)
4. Zablokuje zupełnie dostęp do serwisu dla danego IP - ksorzysta z PROXY.

Więc jaki sens jest banowania? Tak przynajmniej wiadomo, kto pisze i co można ignorować i czego się spodziewać. Podszyje się pod kogoś innego i będą kolejne niepotrzebne dyskusje i cała procedura od nowa. TO NIE MA SENSU!

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 22:00:15
« Opcje

Chciałbym powiedzieć, ze owszem spodziewałem się reakcji ze strony moderatorów za tą moją wypowiedz. Sam na Forum IDG bym za to dał procenty. Ale jak widać po wcześniejszych wypowiedziach Tomusia tu toleruje się tego typu wypowiedzi. Mi się owszem należało za to co najmniej ostrzeżenie, ale Tomusia za to co reprezentuje tutaj na Forum już się powinno dawno zbanować. Jak widać komuś pasuje aby na Forum Dżyszli było bagno.

P.S. Dżyszla, przykro mi bardzo, za te słowa, ale poziom się obniżył w porównaniu do tego co było kiedyś

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 22:22:32
« Opcje

Dżyszla - ale kto mówi o banowaniu?
Wszak masz tu inne środki do dyspozycji
Chodzi o jednoznaczne napiętnowanie nieprzemyślanych - by nie rzec bezmyślnych i skrajnie obscenicznych zachowań a nie o banowanie.

Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2008, 22:51:36
« Opcje

a o jakich jeszcze?

heh, nie dość, że przytulić nikt nie przytulił, to jeszcze wszyscy jakieś pretensje do mnie mają... dajcie mi chociaż żyć jeszcze do półnoy... wystarczy, ze przed kompem świętuję.

mgr inż. Dżyszla

Gość desant Kopiuj nick (91.15.234.*)
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2008, 00:46:41
« Opcje

( po ip widac ze jestem autentyczny )

Na wstepie przytulam Dzyszlaka :-) i dodaje otuchy

Mam prosbe do Alvina - "stary" kolego Alvinie
nie sadzisz ze twoje postepowanie jest do bani ?

Wiem ze jestes osoba dla ktorej priorytety, zasady i kindersztuba nie sa obce.

Zacznij rachowac - co zyskujesz prezentujac taka a nie inna postawe wobedz Pawla ?

Tworzyliscie i stworzyliscie - fajna ekipe oraz podwaliny Forum PCWK ( pomijam IDG )

Dzis Repylek zapodal wasza fote na FIDG - staliscie "banda " usmiechnieci.

po co ta "malownicza" poza i pretensje ? )

mi nie wypada - ale przydalo by sie by jakis lokalny autorytet zdja wreszcie pasek i postraszyl zwasnione dzieci

;)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.70.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2008, 08:18:23
« Opcje

Widzisz desant - niektórzy nie widzą granicy po przekroczeniu której sami się szmacą...
Temat tegoż osobnika był swego czasu ostro analizowany i ocena jego postepowania zxnajduje się gdzieś na tym forum - bodajże w wątku o IDG
ERGO: nie będę go traktował inaczej - lepiej aniżeli on sam był się łąskaw przedstawić swoim postępowaniem.
Obiecałem Dżyszli, że nie będę "nadużywał" tu określeń więc poprzestanę na jednym najłagodniejszym - zakłamany tchórz.

EOT

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2008, 21:57:30
« Opcje

No, cóż, jak widać Alvin ciągle jest sfrustrowany.
Odgryza się, ze stracił stanowisko moda.
Alvin - myślisz ze tak łatwo jest pozbawić moda jego uprawnień?
Nie wpadłeś na to, ze po prostu sam jesteś sobie winny. Sam swoim zachowaniem jako moderatora na IDG. Przemyśl to, bo chyba tylko Ty tego nie widzisz
Nie mowie już o tym, ze na własne i tylko własne życzenie dostałeś zakaz wstępu na Forum IDG
Wiec już skończ powtarzać ciągle te teksty bo po prostu są już nudne i oklepane. Nikt tego już czytać nie chce. Każdy już sobie w tamtej sprawie wyrobił zdanie, a i Twoje znamy na pamięć, wiec nie musisz sobie i nam przypominać jakie masz zdanie.

Obudź się wreszcie. Świat nie stoi w miejscu. A Ty ciągle żyjesz przeszłością.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.187.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2008, 15:00:22
« Opcje

Ech...

na stanowisku moda tak mi zalezało że przy każdej okazji krytykowałem zarówno IDg jak i ich głównych reklamodawców.
krytykowałem słusznie.

Natomiast tobie nie może się pomieścic w głowie, że byłeś, jesteś i będzies zkrytykowany za sposób w jaki się zachowałeś.
Za działanie w stylu chowanie się za czyimiś plecami i udawanie, że to to coś co śmierdzi to nie aj tylko "ktuś"
Za tchórzostwo ibrak odwagi cywilnej.

Przeczytaj sobie co na ten temat pisałem nie ja tylko obiektywni, bezstronni komentatorzy.

Ale cóż...
Tchórz jest tchórzem i tchórzem pozostanie a w ramach tego nawet się przed sobą samym nie przyzna do błędu - z tchórzostwa, że zakłóci mu się w jego wyidealizowany obraz siebie samego.

A o to, że "wyrok" na mnie był wydany zanim jeszcze rozpętałeś tę śmieszną nagonkę, najlepiej świadczy taki drobny fakt, że "ostateczna decyzja" została ogłoszona w momencie, gdy na spokojnie, bez emocji, przedłozyłem konstruktywną propozycję :-D

Nie można tego było dłużej ciągnąć, bo nagle by się mogło okazać, ze nie bardzo jest za co wywalić... :-D

EOT RIP

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2008, 15:18:21
« Opcje

Dalszej dyskusji nie podejmuje, bo z Tobą nie da się normalnie rozmawiać. Nie dało się rozmawiać jak byleś modem na IDG i nie da się nadal rozmawiać. Dlatego wyleciałeś - bo nie potrafiłeś współpracować z nikim. Myślałeś ze jesteś jedynym nieomylnym. Ale takich ludzi nie ma - tylko szkoda ze do Ciebie to nie dociera

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.221.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2008, 16:30:11
« Opcje

Dalsze dyskusje prowadzcie droga prywatna, ok?

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2008, 18:38:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2008, 20:45:17 po raz 3-ci przez: Dżyszla
« Opcje

Dżyszla chciał spokoju ze względu na urodziny (śpoznione sto lat i czego tam sobie tylko zyczysz ;-) , drugie 24h minęło na nocce i robocie za dnia więc nie mogłem niestety brac udziału w tejże jak pieknej dyskusjii którą skwituję bardzo krótko .:

- Quadro - wysyłałeś mnie kiedyś do pscyhiatry/psychologa. Moja rada dla ciebie - skorzystaj z porady którą podałeś mi ;]
Nie wiem i nie chce wiedzieć jakie sa twoje problemy ( a te są oczywiste i widoczne).
Z mojego punktu widzenia jesteś jakimś zakompleksionym na każdym punkcie człowieczkiem który być może z racji tego, że każda osoba która ci rzuci prawda w oczy - szuka zaraz znikąd wzietych argumentów byleby sie obronic i do konca ratowac xxx. Problem polega na tym, że za kazdym razem próbując się w ten sposob bronic - pograżasz się ejscze bardziej wzbudzając litośc nawet u takiej osoby jaka jestem ja dlatego nie chcę ci jeżdzić bo tobie zycie już dawno pojechało i musisz z tym zyć.

Moderowane przez Dżyszla :

Jak już musisz publicznie komentować, to przynajmniej wyrażaj się! Bo się skończy permanentnym usuwaniem wiadomości!

Co do mojej osoby - mów sobie co chcesz - spływa to po mnie jak woda po rybie ;]

Cytat:

Co Ty osiągnąłeś w życiu kolego. Spójrz na siebie.

Nie wiem czy masz 1x lat czy 3x lat a może 6x lat wiem jedno - w całym swoim życiu nie osiągnąłeś bądź nie osiągniesz tego co ja :-).
Tak więc może jednak ty spójrz na siebie o zakompleksiony przesie czegosobietylkoniewymarze ;]

Cytat:

Na zachodzie takich ludzi jak ty nazywają loserem.

Często to słyszysz prawda ? ;]
LoSeRZe.

Moderowane przez Dżyszla :

I po co to? A poza tym żadne z was o sobie nie wie tak dużo, aby wypisywać to, co piszecie.

Powodzenia w życiu - na pewno będzie ci potrzebne.
aa ismmiem twierdzić że na idg to jednak ty grzebałeś w moim poscie odnosnie alvina ;] ale szczerze gdzieś to mam - nie mam dowodów ale jesli tak było to to świadczy tylko i wyłącznie o tobie/osobie ktora na sile coś probowala komus udowodnic... :-)
(ciekawe dlaczego nikt wtedy mimo setek prosb nie tylko moich nie pokazal logow z edycji tego posta ;])

dzidzia - do Ciebie nic nie mam - fajnie czesm się było o cos pospierac z tobą zwłaszcza w kwestii opery i nieudolnego filtra reklam :-)
Czasem miałeś racje cZasem nie... ot jak człowiek ;-) nie musisz sie zgadzac ze mna czy też podzielac opinii innych - miej własne zdanie :-P

Alvin - ;-)

Nie mam czasu na idiotyczne przepychanki rozmowy z zacofanymi zakompleksionymi ludzmi i marnowanie swoich nerwów na tym, że jakis skonczony ****** wp*** swoje 3 grosze nie wiedząc o co chodzi...
Mam tylko nadzieje, ze keidys komus zycie pokaze ze nie nalezy wtykać nosa w nieswoje sprawy ;-)
Moze wtedy bedzie rpezesowac na ostrym dyzurze ;-)

DŻYSZLA - jesli masz możlowiść - usun moje konto - moje fotografie z odpowiedniego wątku ;-) nie mam możliwości przeedytowania tych tresci a chętnie bym to zrobił :-)
Ogolnie dzieki za pomoc w kilku rzeczach nie tylko tobie ale i innym zwlaszcza za przeglądanie SMART`a ;-)

Nie mam czasu w życiu na takie peirdoły ajkie tu mają miejsce :-)
Fieste czas zacząć ;-)

/OFF

Idź do strony:« Poprzednia12345...365366367368369370371372373374...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek