Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...381382383384385386387388389390...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 9 601 - 9 625 z 10 859
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 14:53:48
« Opcje

A że Micro$oft jest wzorem cnót wszelakich ze szczególnym uwzględnieniem uczciwości i troski o klientów - wiadomo przecież nie od wczoraj :-D

1.500.000.000 USD może w rozumieniu Gates'a i Ballmera usprawiedliwić każde świństwo, oszustwo i się zeszmacenie.

Begonia non kotlet

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 14:53:49

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.96.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 stycznia 2009, 09:57:02
« Opcje

Pewien... sporej części bywalców doskonale znany... gdy zobaczył w Wigilię...

to uwierzył, że ON TEŻ MOŻE, lecz gdy miast tego czego się spodziewał po upojnej nocy i na co miał nadzieję, rano obudził się i stwierdził, że czuje się adekeatnie do tego jakby mu w głowie...

...to doszedł do wniosku iż...

zaś do swych wielbicieli i wyznawców liżących mu dotychczas to i owo, zwrócił się z apelem:

Przykro jest budzić się z imaginacji o swej włąsnej wielkości i błędem jest budować życie na wyobrażeniach.

Temu, komu by nalezało nie dedykuję, gdyż i tak jest impregnowany na zdrowy rozsadek i konstruktywne myślenie...

;-)

Wypowiedź dodana: 6 stycznia 2009, 10:34:48
« Opcje

Czy on też UKRADŁ KSIĘŻYC ? ? ?

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (77.236.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 09:41:45
« Opcje

Dziendobry,dawno tu nie pisalem. Witam stara ekipe idg....

Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 12:16:49
« Opcje

smoterek - idg to nie ten wątek ;-)

Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 13:44:14
« Opcje

Nie bardzo rozumiem o co chodzi AlvinR....

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.102.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 17:34:40
« Opcje

Cześć, Smoterku :-) Ty już studiujesz? Bo dawno straciłem rachubę ;-)

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 17:40:57
« Opcje

A tak przy okazji jak juz tu jestem to zapraszam...

http://tmtz.wordpress.com/

I ostrzegam, że .:
strona może zawierać słownictwo uważane za wulgarne,opinie/spostrzeżenia/teksty/komentarze kontrowersyjne.

Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 18:06:35
« Opcje

A no studiuje od padziernika, znaczy usiluje....

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.222.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 12:06:01
« Opcje

Edit:
...Wietnam stawia na Open Source

Pod koniec 2009 roku 70 procent państwowych serwerów ma być wyposażone w produkty Open Source, przy czym 70 procent personelu ma przejść odpowiednie szkolenia, a co najmniej 40 procent z nich ma być zdolne do pracy z tego rodzaju oprogramowaniem. Zarządzenie przewiduje, że do 31 grudnia 2010 r. wszyscy pracownicy, a więc nie tylko personel IT, mają używać oprogramowania Open Source.

Do sugerowanych przez państwo wolnych programów należy pakiet biurowy OpenOffice, programy fundacji Mozilla Firefox i Thunderbird oraz wietnamski trener klawiaturowy Unikey. Rozporządzenie ministerstwa nakazuje sprzedawanie komputerów nie z pirackim oprogramowaniem, ale z Open Source....

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.163.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 12:59:58
« Opcje

I słusznie.
Po co co roku płacić haracz aka daninę Naszemu Najukochańszemu Niemonopoliście za coś co można mieć za praktycznie free, gdyż koszty szkolenia są porównywalne?

Do tego dochodzi bonus w postaci pełnej jawności tego, co dany soft naprawdę robi, co i komu przekazuje, itd, itp...

Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 17:44:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 stycznia 2009, 17:50:12 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Słuchajcie może ktoś mi pomóc ?
15 lat nauki w chorym polskim sytemie spowodowała, że ucząc się 4 lata ruskiego, rok niemieckiego i 2 lata angielskiego w szkole podstawowej, nie jestem w stanie nie tyle zrozumieć, co odpowiedzieć/odpisać komuś w języku angielskim.

To co poniżej jest napisane rozumiem conajmniej tak dobrze jak anglik :-P.. sęk w tym, że nie mam pojęcia jak odpowiedzieć...

Cytat:

What a wonderful nick do you speak italian?
I'm writing you to ask if I can use one of your image (this [link]) to put them (whituout retouching) on a template of my splinder blog... giving you credit, of course, and linking all your gallery and your photo.
I wait for your answer... if you say yes, before pubblicate the template, I'll show you my work.

Happy new year
a kiss from Italy

Może mnie ktoś z was naprowadzić jak powinna brzmieć odpowiedź w języku angielskim ?
Nie chcę wam dawać gotowca do przetłumaczenia..Zróbcie to tak Tak jak wy byście odpowiedzieli tej osobie..

*** Dodano o 17:50:12: *** (Autoscalanie)

oczywicie nie chcialbym skonczyc na krotkim i durnym - yes ;]

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.16.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 21:03:51
« Opcje

I'm always happy to share my work with others. On those terms, of course ;)

Unfortunately, in english I can only read. But next time I'll try to write something myself (no matter how crappy would that be) and ask others only to check it before I go looking for suckers who'd write everything for me. That's a promise. Cross my heart :]

Hope to hear from you soon.
Your Tommy

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.217.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 22:14:42
« Opcje

Ale jesteś as Soul :lol: :lol: ....dobre :piwo:

Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 22:31:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 stycznia 2009, 22:35:08 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Soul...
ja byłem skłonny to wysłać bez czytania...
Jednak po przeróbkach się udało... :p :piwo:

*** Dodano o 22:35:08: *** (Autoscalanie)

a tak swoją drogą za co taka uszczypliwość wobec mnie ? :->

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.16.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 22:54:13
« Opcje

Podejrzewałem, że przeczytasz zanim wyślesz (albo będzie wesoło :-D). Myślałem jednak, że spróbujesz sam dopisać jeszcze z jedno zdanie.

No cóż, może następnym razem. Leniu ;-)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 00:06:58
« Opcje

dopisalem troche ;-) mecząc sie z jakims slownikiem z gg :-P :-D

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.186.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 08:49:06
« Opcje

Klasyczny problem - jak pomóc głodnemu?

Dać mu:
- rybę?
- wędkę?
- nauczyć jak się robi wędkę?

:-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 11:07:40
« Opcje

I'm always happy to share my work with others. On those terms, of course ;-)

Unfortunately, in english I can only read. But next time I'll try to write something myself (no matter how crappy would that be) and ask others only to check it before I go looking for suckers who'd write everything for me. That's a promise. Cross my heart :]

Hope to hear from you soon.
Your Tommy

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Że też mi wczoraj nie starczyło wredoctwa aby coś takiego szurnąć :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 12:05:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 stycznia 2009, 12:07:04 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Ej nie śmiejcie sie ze mnie..

Ja jestem typowym przykładem jak polskie szkolnictwo potrafi zrobić idiotę z człowieka...
Uczyłem się 3 róznych języków w tym każdy z nich zmieniał się co rok..
W podstawówce rok ruskiego, ale jako ze to była jedyna klasa ktora sie ruskiego uczy - w nastepnym roku dlai nam angielski.. uczylem sie angielskiego 2 lata - poszedłem do średniej tam zaś uczyli niemieckiego. Niemiecki po roku został zastapiony przez angielski.. ja się oczyiwście nie załapałem do grupy więc musiałem się uczyć ruskiego. Efekt jest taki, że po rusku nie umiem nic, po niemiecku jedynie " eine bier bitte" a po angielsku ( z racji tego, że softy, gry i filmy staram się oglądać woryginałach) - potrafię zrozumieć i odczytać ale napisać uzywając odpowiednich zwrotów ( a zwłaszcza czasów) - nie jestem w stanie.. :-(
Pomyslec, że mam kecieć do Bradford.. przeciez ja tam sie nie dogadam xD..

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.186.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 12:14:22
« Opcje

Dogadasz się.
Co najwyżej - ręcę cię będą bolały.
A na serio - na początku będziesz mówił trochę na zasadzie "moja kupić twoja" ale anglicy są bardzo tolerancyjni w kwestiach gramatyki. W dużej mierze wywodzi się to z dużej ilości "foreinerów" na wyspach, z których każdy po swojemu zna język angielski.
BTW - po angielsku najpoprawniej mówią nie sami anglicy tylko Hindusi :-)

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 16:33:30 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 stycznia 2009, 16:35:06 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

Ej nie śmiejcie sie ze mnie..

Ja jestem typowym przykładem jak polskie szkolnictwo potrafi zrobić idiotę z człowieka...
Uczyłem się 3 róznych języków w tym każdy z nich zmieniał się co rok..
W podstawówce rok ruskiego, ale jako ze to była jedyna klasa ktora sie ruskiego uczy - w nastepnym roku dlai nam angielski.. uczylem sie angielskiego 2 lata - poszedłem do średniej tam zaś uczyli niemieckiego. Niemiecki po roku został zastapiony przez angielski.. ja się oczyiwście nie załapałem do grupy więc musiałem się uczyć ruskiego. Efekt jest taki, że po rusku nie umiem nic, po niemiecku jedynie " eine bier bitte" a po angielsku ( z racji tego, że softy, gry i filmy staram się oglądać woryginałach) - potrafię zrozumieć i odczytać ale napisać uzywając odpowiednich zwrotów ( a zwłaszcza czasów) - nie jestem w stanie.. :-(
Pomyslec, że mam kecieć do Bradford.. przeciez ja tam sie nie dogadam xD..

E.. tam. Bedzie OK.
Mój wujek pojechał 2 lata temu do UK i umiał po angielsku powiedziec tylko: OK, Good morning, Fuck.
2 tygodnie męki i juz powoli zaczynał większość słówek rozumieć i sie dogadywac- jako tako.

Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 16:55:36
« Opcje

To chociaż ten plus.. ;-)

Ja nadal nie wiem, czy wniosek o paszport mozna złożyć listownie.. ktoś się w tym orientuje ?
Ja na prawd enie zamierzam 20 razy jeździć do wrocławia/legnicy po jakiś denny papier..

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.184.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 18:11:03
« Opcje

NIestety - ale czeka cię zimowa podróż przez mękę.

Serwery Technetu przeciążone... :-/ komunikat - "Server is too busy"... :-/ a zdałoby się popróbować Windows-7-64... :-)

Wypowiedź dodana: 9 stycznia 2009, 18:38:12
« Opcje

Świetnie...
Jak był odpowiedni oddział w moim mieście to musieli to wszystko poprzenosić w psiazdu...
I niech mi ktoś powie, że ten kraj nie jest Aspołeczny...

Idź do strony:« Poprzednia12345...381382383384385386387388389390...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek