Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...388389390391392393394395396397...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 9 776 - 9 800 z 10 859
 Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.216.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lutego 2009, 15:24:24
« Opcje

Hmm pierwsza sesja i ani jednego egzaminu nie miałem :-|
Do chemii mnie nie dopuścili bo musiałem laborki zaliczyć, a teraz jak zaliczone to egzamin za 2 tygodnie dopiero....

....czy to dobrze ze moja pierwsza sesja to raczej nie była sesja ? :-D

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 13 lutego 2009, 15:24:25

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lutego 2009, 15:43:33
« Opcje

Jeszcze się doczekasz... :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 00:45:34
« Opcje

Smoterek ciesz się, że nie jestem modem, bo za taki komentarz dostałbyś bana z miejsca :-P
To ja tu się z 15 egzaminami użeram, a ten tu... ehhhh... sprawiedliwość.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (87.205.56.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 08:56:33
« Opcje

I tam... bedzie dobrze :-). Co prawda raz mial byc luz - i prawie sie udalo - ale teraz sie mecze z jeszcze jednym. Wyszedlem z przeswiadczeniem ze zdane, bo napisalem 2,5/3 - ale Profesor mial inne zdanie :-D.

Ide biegac.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 12:03:17
« Opcje
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 14:32:08
« Opcje

Czy ktos jest w stanie w operze otworzyć ta strone ?? http://www.datech.com.pl/
Czy tylko u mnie na operze ona jest tak skrzaczona.. :-/

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (89.74.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 15:35:19
« Opcje

Jest skrzaczona tylko gdy opera przedstawia się jako opera.
Widać jakiś "geniusz" robił tą stronę.

Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 15:45:47
« Opcje

Dzięki...
Chciałem zobaczyć ceny podzespołow do kompa a to chyba jedyny tani sklep w moim miescie :-/

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.234.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 18:06:37
« Opcje

Przepraszam wszystkich za ten zuchwały post na samej górze, czuje się winny....

No ale tak to jest wyzaliczać prawie wszystko w zerówkach :-P

Zresztą i bez tego miałbym tylko 4 egzaminy....

A czy to nie jest tak, że na inzynierskich mam wszystko rozłożone w semestrze i ciągle się uczę, a na humanistycznych nie ma czegos takiego jak kolos i wszyscy się męczą z sesją ?

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 20:04:02
« Opcje

Smoterek - naśladuj wciąż tak dobrze admina! :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 21:52:12
« Opcje

...
A czy to nie jest tak, że na inzynierskich mam wszystko rozłożone w semestrze i ciągle się uczę, a na humanistycznych nie ma czegos takiego jak kolos i wszyscy się męczą z sesją ?

To już wiem dlaczego mam przeje... przewalone przez cały semestr i w czasie sesji.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 14 lutego 2009, 23:48:42
« Opcje

No czyli jest jak napisałem czy jak ? Znaczy znajomi np. na administracji to się dziwili ze mam jakieś kolosy:D

Ale mam u siebie warunki do jaaaazdy, do dziewczyny ledwo z łańcuchami dojechałem, śniegu ponad pół metra na polach, na drodze warstwa około 10 cm, przy drodze zaspy koło metra :-D

To że mieszka 2km w górę cały czas to inna sprawa :-P

Ale wesoło nie jest... jak w innych częściach Polski ?

Zarejestrowany sza_ry Kopiuj nick (87.96.102.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 02:10:27
« Opcje

Bardzo fajnie :-) Trzy razy odkopywałem się ze śniegu. Dokładniej odkopywałem domek. A teraz dalej pada i mogę spokojnie iść odkopywać znów :-D
Ale za to jest pięknie aż żałuję że nie mam dużego statywu. W dzień pewnie cały śnieg znajdzie się na ziemi. A o świcie raczej będę smacznie spał :kawa:

Gentoo Sem3+ 512MB DDR Ati RV350 SBLive Chieftec GPS-450AA-101A

Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 09:08:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 lutego 2009, 09:09:41 po raz 1-wszy przez: smoterek22
« Opcje

Do 2:10 odkopywałeś dom ? :-D

sza_ry: w jakim województwie mieszkasz ?

U mnie sypie dalej.... nie wiem co to będzie, ale nawet mi się podoba.....szkoda ze jedno odśnieżenie koło domu zajmuje mi 3 godziny z 2 braćmi :-D

Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 10:00:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 lutego 2009, 10:06:31 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Ja wczoraj Żory -> Łódź -> Żory... Od Częstochowy w górę bez problemów było rano, wieczorem spore opady. Na południe od Katowic drogi białe.

Ale śnieg to i tak nic w porównaniu z debilami, jakie jeżdżą po Łodzi... Jedzie taki, przez pół minuty z dokładnością telegrafisty przy użyciu świateł drogowych przekazuje mi komunikat "SSS" (czyt.: spierdalaj). Jako, iż oczywiście nie miałem możliwości jakiegokolwiek zjechania ze swojego pasa ruchu, grzecznie odpowiedziałem mu światłami stopu krótkim "E" (czyt.: "nie-e"). Gdy tylko prawy pas posiadał lukę umożliwiającą swobodne opuszczenie zajmowanego do tej pory pasa lewego, opuściłem umożliwiając wyprzedzenie nader spieszącemu się kierowcy... Ten wyprzedził, po czym wjechał tuż przede mnie i rozpoczął (c?)hamowanie. Jako, iż "droga była śliska, a rozpoczęcie gwałtownego hamowania mogło by doprowadzić do nieopanowania samochodu, przeto moje hamowanie było znikome", lecz połączone z bardzo wyraźnym nadaniem przydługiej litery "T" przekazanej zarówno przy użyciu sygnału świetlnego jak i dźwiękowego trwającego przez cały okres hamowania spieszącemu się ongiś kierowcy (strasznie się spieszył, skoro się prawie zatrzymał). Gdy w końcowej fazie rozpocząłem omijanie go, ten ze zwinnością pantery ponownie zajechał drogę. Świadom tego, iż komunikat mógł nie dotrzeć, powtórzyłem go jednocześnie informując innych kierujących, że po trasie porusza się - nie bójmy się nazwać rzeczy po imieniu - debil, który powinien znaleźć się czym prędzej pod obserwacją psychiatryczną. Wreszcie odjechał, ale nie daleko, gdyż do najbliższych świateł, gdzie czerwony sygnał zabraniał - jak z poczatku się wydawało - dalszej jazdy. Gdy zobaczył wymierzony w jego stronę aparat [niestety, nie załączony - do wiad. red.], kolor świateł sygnalizacji świetlnej przestał odgrywać znaczenie - wskazując (chyba na Boga?) środkowym palcem ręki, pospiesznie odjechał. Teraz zrozumiałem, że spieszyło mu się właśnie Tam.

A poza tym miałem babkę, która przejechała na czerwonym świetle tuż przed moim nosem w Łodzi... Jak na ironię powtórzyłem jej błąd 30 metrów dalej (za co przepraszam wystraszonego kierowcę, który uciekł przede mną) - rozkojarzenie + stres + brak znajomości terenu skutecznie ukryły sygnalizację świetlną. :-(

Tak więc nawet 10m śniegu nie jest w stanie przykryć ludzkiej głupoty lub nieuwagi.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.97.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 10:12:46
« Opcje

Dżyszla - mam do Ciebie prośbę...

Nie obrażaj debili!!! porównaniem do tego czegoś spotkanie z czem opisujesz :-D

Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 11:11:13
« Opcje

No ładnie Dawidzie.... ale masz nerwy, ja to bym zaraz wyskoczył z auta z jakąś wiązanką słowna pewnie :-P

Ja za to uczyłem jakiś krakusów jak się zakłada łańcuchy na koła :-D

Ależ mi się podoba ten śnieg :-D

Zarejestrowany sza_ry Kopiuj nick (87.96.65.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 20:44:53
« Opcje

O 2.10 to już mi się nie chciało odśnieżać :-D

Co do sytuacji na drogach, hmm... wszyscy się gdzieś śpieszą denerwują, dlatego proszę nie denerwujcie się nawet gdy jest o co. Tak to jest raz Tobie zajeżdżają drogę (ktoś usiłował mnie znokautować z podporządkowanej) chwilę później Ty wymuszasz (po prostu nie zauważyłem tzw. bałwanka - samochodu zasypanego śniegiem łącznie z szybami i bez świateł). Całe szczęście że jeździ się w sumie dość wolno (na tyle warunki miejskiej bieli pozwalają) i zdąży się na czas odbić/zahamować.

Co do panów i pań szybkich i zganiających innych z drogi - puszczam ich wolno. Jak ich się nie pobudzi jest większa szansa że nikogo nie zabiją. A nie ma co się na nich denerwować i tak za chwilę przyjmie ich z lubością jakiś rów lub słup.

A teraz kończę :kawa: i idę podłożyć drew do pieca :-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.184.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 21:08:20
« Opcje

Swego czasu, sporo lat temu, jechałem Żukiem po dośc wąskiej drodze-ulicy.
W pewnym momencie pojawił się za mną śliczny nowiutki Ford CAPRI, który baaaardzo się spieszył i co chwila usiłował mnie wyprzedzić choć nie było na to warunków.
Wreszcie - udało mu się wi wyprosnął do przodu.
Za jakieś półtora kilometra zobaczyłem gościa jak tłumaczył się misiom z radarem talerzowym i chyba coś tam uiszczał, może mandat za przekroczenie szybkości.
PO jakichś 6 - 7 kilometrach CAPRI znów mnie wyprzedził tnąc jakieś 130 - 140...
Daleko nie ujechał :-(
zapewne podczas kolejnego wyprzedzania na siłę wbił się czołowo pod ŻUBRA - dla młodzieży - protoplastę późniejszych ciężarowych JELCZY...

Dlatego - ja mówię, że skro musisz - to rób na drodze co chcesz ale pod jednym warunkiem:
Wiedz co robisz! ! !

Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 21:58:10
« Opcje

szary - z przyjemnością i chęcią puszczam, ale co w sytuacji, gdy puszczenie musiało by oznaczać zjechanie do rowu?

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany sza_ry Kopiuj nick (91.94.196.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 23:41:12
« Opcje

Ach.. no tak...
Nie każdy oglądał sławetną scenę gdzie niejaki Arnold Schwarzenegger puszczał wolno jakiegoś złego człowieka ;-) Fakt było to w commando z 1985. Ale takie sceny co i rusz pojawiają się w filmach akcji.

Praktycznie nie masz szans wpłynąć na takiego. Cokolwiek zrobisz i tak sam puści się w kierunku swojego rowu, czy w gorszym przypadku Żubra. Wszystko co można zrobić to nie dać się zabrać w tą podróż w jedną stronę :-( A może sam zdąży zmądrzeć.

Ostatnio staram się przewidywać i zostawiać sobie czas i miejsce gdzie mogę uciec gdy taki ktoś pojawi się w okolicy. Tak na przykład żeby nie oberwać wrakami jeżeli któryś tam z kolei manewr wyprzedzania na trzeciego,czwartego, piątego nie powiedzie się.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.7.18.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 lutego 2009, 21:31:33
« Opcje

No czyli jest jak napisałem czy jak ? Znaczy znajomi np. na administracji to się dziwili ze mam jakieś kolosy:D

Dla mnie to norma, że z każdego przedmiotu masz minimum jednego kolosa, a przeważnie system jest taki, ze ma się kolosy albo dwa albo z mniejszych partii materiału co 2 tygodnie. A potem z tego wszystkiego + wykłady ma się egzamin. Czasem dwa, ustny i pisemny.
A jak się kolosów nie ma to się raczej studiuje rozrywkę i rekreację.
A zima ładna, dobrze że Szary ma ciepło w pracy :-D

___

Wypowiedź dodana: 19 lutego 2009, 12:36:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 lutego 2009, 12:48:07 po raz 4-ty przez: tmz
« Opcje

Cytat:

Fundacja Mozilla przyznała, że wersja pre-alpha jej przeglądarki mobilnej, Fennec, w wielu przypadkach jest bezużyteczna. Powodem problemów jest sposób zarządzania pamięcią przez system operacyjny Windows Mobile.
-----
Spora liczba osób, które pobrały i zainstalowały przeglądarkę Fennec na swoich telefonach narzekały, że po wpisaniu jakiegokolwiek adresu na ekranie nie widać nic, prócz obrazka przedstawiającego szachownicę. Jej twórcy przyznali, że błąd leży po ich stronie.

A nie mówiłem, że opera ponad wszystko ? :-D
Na Omnii śmiga mi niesamowicie :-D
Z resztą było to widac w wątku wifii gdzie Robiłem zrzuty ekranu z Omni z odpalona operką :p

Problem z FF`em polega na tym, że będąc dłużej na rynku i mając na nim reklame/przywiązanie ludzi którzy od pierwszej wersji na nim pracowali - uważa iz to co wydaje to najlepszy w świecie soft.
Później się okazuje, że aby był funkcjonalny choc w połowie tak jak inne przeglądarki należy ściagać do niego 500mb dodatków ;-)

Jedna rzecz mnie zastanawia..
Jeśli Mozilla wiedziała o tym błędzie i o fakcie że Fennec jest spitolony - po co go wypuściła w obieg ? EPIC FAIL ??

---
żeby nie było - opera też mnie wnerwia już od jakiegoś czasu, bo schrzaniono w niej to co najlepiej działało w poprzednich wersjach (np możliwość utworzenia własnego buttona do blokowania reklam który w obecnej wersji opery oraz w 9.0 za chusteczke nie chce działać...)

Dodatkowo odnosze wrażenie, że Opera mini (ta z Omnii) działa o wiele przyjemniej i sprawia wrażenie bardziej funkcjonalnej mimo iż jest okrojona w stosunku do PC`towej wersji...
Nie spotkałem się w niej jeszcze z żadną reklamą która mi wyskakuje na konkretnych stronach mimo iż mam poinstalowane flashe a nie posiadam żadnego adblocka.

Pod IE z Windows Mobile 6.1 nie jest już tak ładnie..

Cytat:

W tym czasie konkurenci Mozilli tacy jak Opera, Apple czy Microsoft zdążyli wprowadzić na rynek własne wersje przeglądarek dla urządzeń mobilnych. Co więcej, od tego czasu wydali już do nich szereg uaktualnień oraz dodali nowe funkcjonalności. Na rynku pojawił się również nowy gracz w postaci przeglądarki Skyfire.

Powstaje zatem pytanie czy Fennec, kiedy już ukaże się na rynku, będzie w stanie podjąć walkę z produktami, które są na nim już od dłuższego czasu i które zdobyły sobie niemałe grono wiernych użytkowników?

O i to jest właśnie to co się sprawdza w przypadku przewagi FF`a na innymi przeglądarakami (poza IE) - FF zostanie wydany o wiele później a co za tym idzie - będzie znikomą konkurencją dla przeglądarek w PDA/PPC co w sumie nawet mnie cieszy ;-)
Chociażby dlatego, że w końcu chociaż w tym zakresie przestanie się spekulowanie nad tym iż FF jest lepszy od XYZ.
Bo obecnie jest "lepszy" tylko przez to, że dłużej jest na rynku (w porównaniu wersji ma PC gdzie z akonkurentów ma Operę, Safari etc) ;-)
Mniej więcej jak TPSA czy Poczta które uważają się za monopolistów na rynku polskim tylko dlatego, że jako pierwsze wprowadziły jakieśtam usługi ;-).

whatever...
Musiałem sie wygadac bo przynajmniej przez to zapomniałem o tych parszywych zatokach :-/ :p

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.165.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lutego 2009, 04:57:11
« Opcje

Czy komuś w M$ coś se aby nie pomerdało pod rozumkiem?

M$ twierdzi, że to strony są niekompatybilne z MSIE-8 a powinien się walnąć w łepetynę Ballmera i przyznać, ze to IE jest niekompatybilny ze standardami W3C oraz ze stronami :-D

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lutego 2009, 14:20:25
« Opcje

cyt. "M$ twierdzi, że to strony są niekompatybilne z MSIE-8 ..."
Po zastosowaniu opisanej tam poprawki. różnica w moim IE8 RC! jest taka, że wcześniej wszystkie te strony otwierały mi się bez problemu, a teraz muszę wykonać 2 kliki w celu potwierdzenia ich "zgodności". :'-(

Idź do strony:« Poprzednia12345...388389390391392393394395396397...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek