Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...389390391392393394395396397398...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 9 801 - 9 825 z 10 859
AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (77.253.134.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lutego 2009, 14:27:42
« Opcje

Tmz... wydzieliłem Ci watek ze sprzetem - pisz prosze tam. Zaraz poprzenosze.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 21 lutego 2009, 14:27:43

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lutego 2009, 21:45:11
« Opcje

Moderowane przez Dżyszla :

Jakby ktoś zauważył niezgodności pomiędzy autorem wątku wyświetlanym w spisach wątków/najnowszych/kanałach RSS a faktycznym pierwszym wypowiadającym się w wątku - informować mnie na PW (jeśli dodatkowo stało się po po edycji/przeniesieniu/usunięciu postu - zaznaczyć).

Forum jako ostatnie oczekuje na modyfikację w wydajności działania (RSS zostały właśnie zoptymalizowane), a wprowadzone zmiany przygotowują do kolejnych zmian.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 17:59:17
« Opcje

Obecnie od dłuuuuugich lat siedzę na Windows XP + SP2 (jedyny stabilny i najmniej mieszający w systemie wg mnie... poza tym aktualizacje zawsze naucyzłem sie wyłączać już od win 98SE :p)

Ze zmianą sprzętu myślę o zmianie OS`a... Braciak ma Viste w lapku ale to jest taki gamoń, że jegoo opinie nie pytam, dla niego google to zbyt trudna rzecz by obsłuzyć...

Vista + SP1 - działa to tak stabilnie i bezproblemowo jak XP z SP2 i warto inwestować, czy lepiej dociągnąć SP3 do XP`ka ?

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.91.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 18:14:54
« Opcje

Lepiej weź XP SP-3
Jezeli już musisz zminiać system - to poczekaj na Win-7 ale sens tego widzę tylko przy instalacji >4 GB RAM i wtedy instaluj 7-64

Z tego co widzę po 'zabawie' z Win-7, niestety ale M$ nieustannie stara się stworzyć system dla idiotów. System, który lepeij od ciebie wie co chcesz zrobić, gdzie chcesz trzymać swoje pliki itd..itp... - bo przecież użytkownik to takie duże bydlę, które bez wszechogarniającego OSa nie potrafi dokładnie NIC :-D

Tak więc - póki pracuję na RAM < niż 4 GB nie ma mowy o przesiadce.

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (87.206.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 18:20:40
« Opcje

Akurat tmz wspominał, że będzie chciał 8gb, więc warto w tym wypadku zastanowić się nad jakąś 64bitową Vistą, albo poczekać na Win7.

Więc, tak jak Alvin prawi. :]

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 18:39:30
« Opcje

Czyli jak mam 4GB ramu to lepiej zaktualizowac XP do SP3 aniżeli się pchać w Viste ?
Tak więc zrobie.
Musze tylko ściągnąć sp3 i zintegrować instalke.. Zapomniałem jak to się robi...
(nie chce mi się wszystkich aktualizacji ściągać więc wolę zintegrować isntalke tak jak zrobiłem z SP2).

Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 19:25:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lutego 2009, 19:27:28 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

W wersjach 32 bitowych XP obsługuje 4 GB RAMu tak samo jak Wiśta-wio czyli niespecjalnie

*** Dodano o 19:27:28: *** (Autoscalanie)

Jak chcesz, to wypróbuj 7-x64
Co prawda pobieranie jest już zablokowane ale mogę ci podesłać płytkę DVD

Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 19:48:27
« Opcje

WOlęzostać przy czymś stabilnym z mnoga ilością sterowników niz być królikiem doświadczalnym ;-)
Dzięki za rade :-)
Poczekam na 7mkei tak szybko mi sie nie spieszyz dokupowywaniem ramu.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.37.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 21:36:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lutego 2009, 21:40:44 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Ale Windows XP obsluguje do 3GB RAM.

Ja w kazdym razie jechałbym na 3GB do czasu Win7. Niedługo będzie już wersja RC. Sądzę, że powinna działać bez zarzutu.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 21:51:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 lutego 2009, 21:51:45 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Właśnie o to mi najbardziej chodzi, a nigdzie nie jest to sprecyzowane.

Czy te 3GB widzi sam Windows i tylko tyle jest w stanie obsłuzyć, natomiast gry/programy - widza 4GB i wykorzystują je w pełni, czy też widzą tak samo jak windows- 3GB i warto w tym momencie zmienić OS na Viste x64 by w pełni wykorzystać te 4GB ?

Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 22:09:23
« Opcje

Precyzując - Win-32 widzi 4 GB ale obsługuje bezpośrednio udostępniając userowi i softowi 3,25 GB - reszta jest zarezerwowana dla obsługi pamięci grafiki, hdd i innych komponentów.

Co do 7-64 = ma on od cholery i jeszcze trochę sterowników i nie ma tu takiego czopka w... jak w przypadku XP-64 czy Wiśta'wio-64, że był to goły system nie będący w stanie obsłużyć niemal niczego

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 22:11:49
« Opcje

Vista + SP1 - działa to tak stabilnie i bezproblemowo jak XP z SP2 ...?

Nie.
Działa lepiej. Pod wieloma względami.
Zwłaszcza jeśli potrzebujesz systemu 64 bitowego to w XP 64 się nie pchaj.
Win7 hobbistycznie, nadal to nie jest zbyt stabilne, choć to taki właściwie SP2 do Visty chyba jest :-D
Mam na lapku i używam cały czas Win7 i czasami się potrafi nieprzyjemnie wysypać...

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 24 lutego 2009, 22:39:32
« Opcje

No i znów zdania podzielone :p

Ehhh MOże zmiast kupowac viste, poproszę wujka ze stanów o prezent imieninowy ?
Bo jak mam wydać ~400zł na OS który okaże sie lipny to lepiej wy sie wujcio wykosztował a nie ja..

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 00:16:41
« Opcje

Na Viście masz 30 dni na aktywację, może sobie wypróbuj? :-P

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 09:54:00
« Opcje

www.microsoft.com niekompatybilne z MS IE 8 :-D :lol: :-P

Pomijając kwestię, co z czym jest niekompatybilne - witryna z przeglądarką czy przeglądarka ze standardami, to coś mi się wydaje, iż przy tego typu "jakosci" koordynacji prac w firmie niedługo doczekamy się komunikatów w stylu:

MS OFFICE - niekompatybilne z MS WINDOWS
MS WORD - niekompatybilne z MS EXCEL
Steve Ballmer - niekompatybilny z Microsoft ;-)

Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 14:45:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lutego 2009, 14:45:59 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Możecie mi powiedzieć co jest z nami (Polakami) nie tak ?

Nie mam jeszcze podzespołów pod reką aby złożyć wkońcu tego pc`ta ( powoli mnie to wnerwia bo wywaliłem 2000zł i czekam jak osioł) więc postanowiłem sobie przeczytać instrukcje od płyty głównej i karty graf.

Biorę do ręki jedna ksiażeczke, drugą, trzecią, skróconą isntrukcje montażu płyty itd.
Szukam naszegoojczystego języka a co widze ?

Ruski, Tajski, Chiński, Japoński, Hiszpański, Włoski, Francuski, Turecki, Ukraiński, Niemiecki, Angielksi... Cholera - Gdzie jest Polska wersja tego tekstu !?
5 książeczek - w ani jednej nie ma nawet słowa po polsku.

Biorę więc książeczkę od GF`a - coś co z założenia jest "user manual" - w moim rozumieniu = instrukcja obsługi = książka która ma objaśnić uzytkownikowi co mu wolno a co nie i co uwzględnia reklamacja itd.
Przeglądam - instalacja itp rzeczy - Koreański, angielski i jakiś tam inny japoński = jakieś 45 stron tekstu.
trafiam na cos zwanego "graphic card isntalacion - francuski, serbski perski - łącznie 25 języków - o jest polski.
Zaglądam - no Qwa... (kliknijcie to sie powiększy :-P sorry za jakość - omnia nie ma rewelacyjnego aparatu :-/ )

To jest cała zawartość tej książki w języku Polskim...

Książeczka jest grubości następującej .:

z czego 3/4 to jest user manual po angliesku i tajsku ( czy chińsku). ;|

Pomijam olewanie Polaków przy tworzeniu gier (lokalizacje/spolszczenia itd) - ale nie mam obowiązku znania języka angielskiego a co za tym idzie - zapoznania sie z User`s Manual.

Reasumując - nie znam języka = nie wiem co mi wolno a co nie - uszkodziłem płytę/kartę graf. poprzez np czyn który został zawarty w UM po angielsku. Prawdopodobnie gwarancja/zwrot nie zostanie uznany gdyż nie działa to z mojej winy - niby słusznie ale czy zgodnie z prawem ?

Nie mogłem przecież wiedzieć, że nie wolno tak robić gdyż nie znając angielskiego - nie mogłem się zapoznać warunkami gwarancji etc.
Jak to wygląda ze strony prawnej ? Czy obowiązkiem producenta jest opisanie warunków gwarancji/uisntrukcji obsługi w języku kraju do którego owy sprzęt trafia czy też nie ?
Znam mase osób które z angielskim nie miały styczności (zwłaszcza z tech. samochodowego w moim mieście gdzie od wieków ucza j. niemieckiego).

Czemu taki taiwan, pakistan, serbia, ruscy - maja przetłumaczoną przez producenta isntrukcję, a Polacy nie ?? :-/

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 15:22:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lutego 2009, 15:31:16 po raz 2-gi przez: Soul
« Opcje

Zadzwon tutaj

http://www.uokik.gov.pl/pl/kontakt_20/

*** Dodano o 15:29:25: *** (Autoscalanie)

A uniwersalna instrukcja jest tańsza, ze względu na prostszą produkcję i późniejszą dystrybucję produktów.

Może jakiś kurs angielskiego?

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (93.105.59.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 15:50:22
« Opcje

Cytat:

Do k#$wy nędzy czy angielski to jedyny słuszny język na świecie :-/
Czy fakt że jest językiem powszechnym oznacza że można olewać klienta bo... tak jest taniej i wygodniej?
Tak jest ze wszystkim
Gdzie nie przeczyta się jakiegoś postu/newsa do którego pojawi się komentarz o nieznajomości języka, zaraz pojawi się jakiś mądry który zaproponuje kurs j. angielskiego.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 16:14:30
« Opcje

Soul - Mariusz ma rację.
Co innego - znajomość języka, raczej dość powszechna "w branży" a co innego - obowiązki sprzedawcy [nie producenta!] w przedmiocie dołączenia do sprzedawanego produktu dokumentacji w języku polskim.
Tu mała uwaga - gwarancja jest dobrowolnym, nie objętym żadnymi obowiązującymi regułami zobowiązaniem producenta (lub w jegom imieniu sprzedawcy - o czym dalej) natomiast jeżeli chodzi o zobowiązania wynikające z mocy prawa to jest to odpowiedzialnośc sprzedawcy za wydanie konsumentowi towaru niezgodnego z umową tak się to 'naukawo' nazywa ale jest to okreslenie ustawowe obligatoryjnego zobowiązania sprzedawcy wynikającego z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej

Tym samym - nie można się czepiać za brak gwarancji po polsku, bo jak powiedziałem nie musi jej być wogóle, natomiaST JEŻELI JUŻ JEST UDZIELANA TO WÓWCZAS MUSI BYĆ TO DOKUMENT W JĘZYKU POLSKIM.
Natomiast brak dokumantacji można zgłosić do UOKiKu - na kontakt podany przez Soula.

Gdyby zaś zaszła konieczność "targania się po szczękach" ze sprzedawcą, to bezpłatnej porady prawnej udziela Stowarzyszenie Konsumentów Polskich na bezpłatnym numerze infolinii konsumenckiej 0 800 800 008. zaś w stanie ostatecznej potrzeby bezpłatnej pomocy w przygotowaniu dokumantów dla sądu udziela Federacja Konsumentów w swoich placówkach terenowych.

I tu jedna uwaga, podstawowa:
Składając jakąkolwiek reklamację ze sprzedawcą się NIE ROZMAWIA A WYŁĄCZNIE KORESPONDUJE

W PRAKTYCE, OCZYWIŚCIE ROZMOWY JAKO TAKIE MAJĄ MIEJSCE ALE WSZELKIE NASZE STWIERDZENIA I ROSZCZENIA REKLAMACYJNE SKŁADAĆ NALEŻY WYŁĄCZNIE NA PIŚMIE ! ! ! I ŻĄDAĆ POTWIERDZENIA OTRZYMANIA EGZEMPLARZA PISMA.

Jeżeli natomisatadresat reklamacji odmówi podpisania kopii pisma, że je otrzymał wówczas wysyła mu się je listem poleconym ze zwrotnym poświadczeniem odbioru!

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (78.8.71.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 16:50:38
« Opcje

Obecnie od dłuuuuugich lat siedzę na Windows XP + SP2 (jedyny stabilny i najmniej mieszający w systemie wg mnie... poza tym aktualizacje zawsze naucyzłem sie wyłączać już od win 98SE :p)

Ze zmianą sprzętu myślę o zmianie OS`a... Braciak ma Viste w lapku ale to jest taki gamoń, że jegoo opinie nie pytam, dla niego google to zbyt trudna rzecz by obsłuzyć...

Vista + SP1 - działa to tak stabilnie i bezproblemowo jak XP z SP2 i warto inwestować, czy lepiej dociągnąć SP3 do XP`ka ?

Zgadzam się z Dzidzią, sam od ponad roku korzystam z Visty i nie mam z nią żadnych problemów.
Chodzi bardzo dobrze i za nic nie wróciłbym do XP.

Robert
Klik!

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 17:04:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lutego 2009, 17:08:22 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Źle to napisałem :-) :piwo: Moja sugestia dotycząca angielskiego nie miała najmniejszego związku z tą sytuacją, tylko była bardziej ogólna. Po prostu z obcych języków zwykle najbardziej opłaca się znać właśnie angielski. Ale lekcewazenie osób nieznających angielskiego jest niedopuszczalne.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 17:35:20 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lutego 2009, 17:42:42 po raz 4-ty przez: tmz
« Opcje

Zadzwon tutaj

http://www.uokik.gov.pl/pl/kontakt_20/

*** Dodano o 15:29:25: *** (Autoscalanie)

A uniwersalna instrukcja jest tańsza, ze względu na prostszą produkcję i późniejszą dystrybucję produktów.

No własnie wydaje mi się, że powinno to zostać gdzieś zgłoszone.
Więc zapewne napiszędo UOKIK.
Spotykam się z tym nie pierwszy raz gdy kupuję jakieś części do PC. Głośniki itp rzeczy - mają co mieć powinny, karty, procesory, płyty główne - tu jest problem.

I nie chodzi mi o to, że nie znam angielskiego.
Mój angielski jest na poziomie uimejętności czytania ze zrozumieniem wszelkiej maści instrukcji czy książek ale nie potrafię odpowiedzieć w formie pisemnej ( problem min. z czasami i pisownią wyrazów ;-) ).
Ogólnie rozchodzi mi się o to, że jeżeli cos trafia na rynek Polski - powinno mieć osobną - Polską - instrukcję obsługi w formie większej aniżeli 8 linijek tekstu z 3ma podpunktami - wyjmij z pudełka, włóż do slotu, podłącz napięcię - congratulations.

Do k#$wy nędzy czy angielski to jedyny słuszny język na świecie :-/
Czy fakt że jest językiem powszechnym oznacza że można olewać klienta bo... tak jest taniej i wygodniej?
Tak jest ze wszystkim
Gdzie nie przeczyta się jakiegoś postu/newsa do którego pojawi się komentarz o nieznajomości języka, zaraz pojawi się jakiś mądry który zaproponuje kurs j. angielskiego.

No nie gań Soula za dobre chęci, się chłopak martwi o innych i doradza :p
A tak ogólnie - masz rację - Angielski mimo iż jest popularny, być może jest i językiem międzynarodowym - nie jest wymogiem aby wszyscy na świecie go znali. A nawet ci co znają - powinni otrzymać instrukcję w języku Polskim chociażby ze względu na to jak dana firma podchodzi do klienta.
Kupując ostatnio odkurzacz (z jakimś filtrem HEPA :-P )dostałem isntrukcją obsługi tego odkurzacza o takiej grubości jak ta na zdjęciu powyżej (od GF`a) - wszystko w języku Polskim (MGM PRODUKT to chyba niem. firma).

[zbyt długi wywód a trzeba oszczędzać miejsca na serwie] :p

Alvin myslę, że troche odbiegasz...
Warunki gwarancji oprócz tych angielskich - mam na osobnej karcie już po polsku (nie zwróciłem uwagi).
Chodzi mi natomiast o te książeczki Users guide lub users manual w których jest też zawarta informacja o tym co gwarancja obejmuje, czego nie, objasnienie co z czym i dlaczego nalezy tak a nie inaczej podłączyć itd.

I rozchodzi mi się o sam fakt tego, że nie jest ona spolszczona, a to co spolszczone - to 3 podpukty - jak podjąć kartę do płyty gł.

No właśnie ja pracując na lapku braciaka (pomijam fakt, że u niego rejestr to niezły burdel jak cały system xD) - wcale źle mi się nie pracowało a błędy wynikały raczej z syfu przy odinstalowywaniu/bajzlu w rejestrach aniżeli z samego systemu.
Jedyny minus - brak możliwości ustawienia wyglądu okienek tak jak w starym win ME (styl klasyczyny systemu windows).
Styl klasyczny jaki mam w XP diametralnie się różni od tego co nazywa się stylem klasycznym w Viście i to mnie trochę zraża ;-).

-------------------------------------------

Właśnie odebrałem pamięć i procek.

To co mi się spodobało - babka w sklepie otworzyła przy mnie pudełka i nakleiła nalepki gwarancyjne. [przeważnie w innych sklepach były juz otwarte aczkolwiek przy dokładnym przeglądzie i poźniejszym sprawdzeniu w systemie - zgodne było to z oryginałem i nie nosiło śladów użytkowania, nie mniej jednak fakt, że pudełka były otwierane przed sprzedażą, źle świadczyły o danym sklepie (min Datech i Starcom w Głogowie) - tutaj tego problemu nie miałem ba - osobiście mogłem przeciąć taśmę zabezpieczającą/otworzyćzaklejone przez producenta pudełko.
Wielki plus dla Infocentrum. (bodajże mają jeszcze siedzibę w Polkowicach tak więc polecam zakupy tam :p).

Dzisiaj leci mecz (Galacticos będa miażdzyć liverpool :p) - jak znam zycie coś spapram i nie będę w stanie do 20;30 uruchomić kompa, więc albo zabiorę się za składanie go po meczu/ewentualnie jutro rano.
Żeby nie robić sobie problemu - posiadając płytę Gigabajta w maszynie na której teraz pisze - myślę, że rozsądnym będzie zrobić foto kabelków odpowiedzialnych za podłączenie odpowiednich wyjść na panel przedni :p
Poprzednio coś ponmieszałem i musiałem odnosić sprzęt do sklepu by go złozyli za mnie :lol: :lol:

*** Dodano o 17:41:04: *** (Autoscalanie)

A poza tym jestem w szoku.
Przyzwyczajony do tego, że boxowe chłodzenie w procesorach od AMD = wysokość 20piętrowego budynku - otwierając pudełko z boxowym E8400 i ujrzywszyten mały w porówaniu do AMD wentyl + radiator z ust mi się wyrwało "ale maleńśtwo" na co dziwnie sprzedawczyni zareagowała rumieniąc się... xD :lol:

*** Dodano o 17:42:42: *** (Autoscalanie)

Kolejny szok - gdzie w tym procku sa nóżki ? :-D
Boże - troche techniki i vayshan głupieje :-| :lol:

Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 18:00:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lutego 2009, 18:04:18 po raz 3-ci przez: animek3
« Opcje

tmz > Kwestia przyzwyczajenia do nowego układu ;-) Mówię oczywiście o Vista.

*** Dodano o 18:03:46: *** (Autoscalanie)

Tak w ogóle, to aktualne chłodzenie jakie daje AMD jest chyba nawet mniejsze od Intela... ;-)
Może troszeczkę wyższe, ale nie takie szerokie ;-)
Chyba, że coś mi się pomieszało :-D

Robert
Klik!

Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 18:22:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lutego 2009, 18:26:44 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

Animek znajdź różnice .:

Pomijam kolory/wygląd folderów/dysków (to akurat nakładka na system ale okna się nie zmieniły)

*** Dodano o 18:23:11: *** (Autoscalanie)

nie pomieszało ci się - jest dosyć szerokie ale nie ma wysokości 20 metrów :-P

Usunałeś fotkę :->

ale byłem szybszy - tu ejst Twoja vista w klasycznym ustawieniu :-D porównaj z tym co mam wyżej

http://gfx.efotek.pl/images/a1z3ygpd615tj91lq2qw.jpg

Wypowiedź dodana: 25 lutego 2009, 18:57:56
« Opcje

Tragicznej różnicy nie ma - ledwo, ledwo... :->

Robert
Klik!

Idź do strony:« Poprzednia12345...389390391392393394395396397398...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek