Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...403404405406407408409410411412...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 151 - 10 175 z 10 858
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.103.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 17:24:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 kwietnia 2009, 17:25:25 po raz 2-gi przez: AlvinR
« Opcje

De_sant - toć to się nadaje do Joe'Monstre's [specjalnie w para liczbie mnogiej a'la saxon's ;-) ]

A swoją drogą - czyżby zmieniły się tam znów zasady?
Boć u pewnego nad'geniusza zauwazyłem sygnaturkę złożoną nie z 7 [jak to swego czasu było legalne] tylko z 10 wersów...
Ale jak to już swego czasu zauważył niejaki Eric Arthur Blair - aka George Orwell:

Cytat:

Wszystkie żwierzęta SĄ RÓWNE!
Ale... świnie są równiejsze !!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 17:24:16

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 19:05:47
« Opcje

O żesz... FIDG wygląda gorzej niż dawniej! Od dawna się męczycie w takiej dziwacznej szerokości? :-)
BTW - ściągnijcie tu Sharka - trzeba tu pewien dział wypełniać :-D A skoro tam duszy nie odnalazł w dawnym FIDG, to nieomylnie tu jej cząstkę znajdzie :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.194.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 19:52:39 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 kwietnia 2009, 19:56:21 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

Ja podziekowalem IDG za uslugi 1 tydzien po odejsciu Babiego.
Trolle i glowny pastuch troli zmontowali mocna ekipe na forum i pomyslalem ze trzeba zmienic knajpe/stolik - bo nie lubie jak mi ktos do kufla sika.

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.204.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 20:06:11
« Opcje

Patuchem troli jest Ta... ?

Ryszardzie, wiesz że ten filmik był już linkowany w tym wątku ?

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.232.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 20:08:37
« Opcje

O żesz... FIDG wygląda gorzej niż dawniej! Od dawna się męczycie w takiej dziwacznej szerokości? :-)
BTW - ściągnijcie tu Sharka - trzeba tu pewien dział wypełniać :-D A skoro tam duszy nie odnalazł w dawnym FIDG, to nieomylnie tu jej cząstkę znajdzie :-)

Zeby wyglądało normalnie, trzeba zmienic skina. Co ciekawsze mozna to zrobic tylko bedąc zalogowanym :lol:
Napisać do Sharka?

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 20:31:01
« Opcje

http://wklejto.pl/txt32149

Coś w tym siedzi czy nie ? :-//

AvatarZarejestrowany, zwieszony Cz3rw0ny Mężczyzna Kopiuj nick (89.76.161.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 20:36:10
« Opcje

U mnie nie ma problemu z szerokością - może próbowali unowocześnić wygląd i zmienili proporcję na 16:9? Po za tym jak dość często przeglądam na ekranie 5:4 również jest ok.

Ech, szkoda że tak dużo nowych użytkowników doszło do FIDG i zaczyna pisać nawet o odkurzaczach. To mnie poraziło jeden nowy nawet wrzucił fotę swojego i opowiedział jak czyści swój piecyk. Przez pewien czas zastanawiałem się co stało się z Babim, a najwyraźniej nie miał już sił do ogólnego dość sporego syfu. Dział gry-onilne mnie wręcz przeraża. Raz miałem nawet chęć zrobić troszkę porządek i w pewnym stopniu pomógł mi R-A lecz nadal 5 wątków o jednej głupiej grze klikanej przez przeglądarkę mnie przerasta. Jak doszedłem półtora roku temu aż tak źle nie było.

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 21:01:10
« Opcje

Napisać do Sharka?

Pewnie :-) Najlepiej w... Pogaduchach tamtejszych ;-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 21:08:42
« Opcje

ślepcy :-D
to ja spadam dalej piwsko żlopac ;p
BTW - ma ktoś alkomat ? :lol:

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 21:42:42
« Opcje

Zmieniając temat i tak przy okazji - używa ktoś z Was iGoogle?

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 22:53:59
« Opcje

Ja używam iGoogle - i przyznam, że odkąd zacząłem to klasyczny wygląd google mnie nie pasi.. ;-)
To co chcę to mam pod ręką (np. komiks niezawodnego garfielda :-P ), informacje itp rzeczy jakie tylko sobie zapragnęa do tego jeszcze google labs...
Tylko dostęp do skrzynki taki udzinwiony jest.. ale da się żyć ;-)

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 23:20:26
« Opcje

O, Garfield jest? :-) Aż poszukam...
A mojego gadżetu ja na razie chyba jedynym użytkownikiem? :-/

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 23:39:05
« Opcje

A co masz użytecznego ? :-D
To może sie przyda :-D

Garfield dla igoogle

Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 00:49:42
« Opcje

AVAST przegina...

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 08:49:31 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 08:50:31 po raz 1-wszy przez: abigaill
« Opcje

De_sant - toć to się nadaje do Joe'Monstre's [specjalnie w para liczbie mnogiej a'la saxon's ;-)

tyczy się to pogaduch idg http://forum.idg.pl/na_kazdy_temat-f56-pogaduchy_ix-t19405-p-80.html

co w tym dziwnego, możesz mi wyjaśnić

*** Dodano o 08:50:31: *** (Autoscalanie)

Napisać do Sharka?

Pewnie :-) Najlepiej w... Pogaduchach tamtejszych ;-)

nie zabierajcie mi Sharka - nie będę miał co czytać :-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.73.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 09:43:57
« Opcje

Aigaill - nawet na pogaduchach, wskazane jest by przynajmniej 50% wypowiedzi miała jakikolwiek sens...

Inaczej - można np serwować posty składające się z wyrazów dowolnie wyrwanych z jakigokolwiek słownika :-D

BTW - Dżyszla - a może byś machnął jakiegoś bota walącego takie "teksty" ? ;-) :-D

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 09:52:27
« Opcje

mam taką cichą nadzieję że może będzie to miało 50% treściwych wypowiedzi. większość może skupi się na najdłuższym a tu wpadnie ktoś od czasu do czasu, tak na spokojnie.
ale nie rozumiem co w tym takiego dziwnego, zabawnego, innego (wybierz co chcesz ) by mogło się znaleźć Joe'Monstre's

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.200.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 10:31:39
« Opcje

Alvin napisał(a):

BTW - Dżyszla - a może byś machnął jakiegoś bota walącego takie "teksty" ?

Sprobuje zmusic Fail2ban by wysylal logi do najdluzszego za miast do /var/log/... I tak wiele osob nie zalapie.
A bym zapomnial - logi z routera tez mozna tam przekierowac :-D
;-)

Gość ewe Kopiuj nick (83.19.244.*)
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 10:58:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 17:23:46 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Apropos ja mam taką propozycję lub prośbę do administratora/moderatorów, aby dyskusje o forum idg , czy też żale usera ciumars (zwanego przez niektórych ciumkiem) przenieść do odpowiedniego wątku.
http://forum.dzyszla.aplus.pl/topic209.html
dziękuje

Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 11:21:14 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 11:44:07 po raz 5-ty przez: tmz
« Opcje

HEIDFELD POZBAWIŁ KUBICE SZANS NA PUNKTY Nie moge, **** nie moge już czytać i słuchać tego typu pieprzenia...

Po każdym wyscigu - "BMW winne", "kierowca teamu xyz winny tego, że kubica dojechał ostatni", "stratedzy winni", "BMW odebrało Kubicy to...", "BMW nie dało Kubicy kers`a - to źle bo nie ma szans na rywalizację", "dostal kers to zle bo to nie taki", "dostał kers to tez zle bo nikt nie poinformowal go jak to uzywac a w zwiazku z tym team BMW SAUBER odebral Kubicy szanse na dobry start..."

ja ******* ile można... ??????
Jak już widze gdziekolwiek nagłówek "BMW (...) kubicy" to mi się rzygać chce...
Nie kto inny jak sam "uber alles" Kubica gadał, ze boid na ten sezon ma swietny i swientie przygotowany itd i co ? podmienii mu bolid ?? biedaczek

paranoja

Na truskawki niech spieprza a nie się w wyścigi bawi...

Niestety - oglądałem wczorajszy wyścig - wiadomo było jaki to jest zakręt, czego można się spodziewać itd. O punkty walczy nie tylko Kubica ale pozostałych 19 kierowców wiec wypadałoby skończyć z tym popieprzonym gadaniem i Kubicomanią i w końcu otworzyć oczy...

*** Dodano o 11:44:07: *** (Autoscalanie)

Możecie mi powiedieć co ja mam myśleć n/t AVAST`a ??

Jak widaćpowyżej - Hijacka uznał jako virusa (nigdy do tej pory tego nie robił), teraz odpaliłem winfastpvr (tv) - i avast zgłasza mi go jako wirusa junkpoly - tak jak na screenie powyżej :-/

Paranoja..

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.212.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 12:17:44
« Opcje

Możecie mi powiedieć co ja mam myśleć n/t AVAST`a ??

Niewatpliwie jest to kolejny dowod na wyzszosc Windowsa nad Linuksem.

(wrooooc - a moze odwrotnie? :-D)

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 12:45:59
« Opcje

Są 3 opcje:
Avast jest jakoś wymyślnie zainfekowany, że zgłasza dobre pliki jako wirusy (mało prawdopodobne)
lub
Avast łyknął jakąś trefną aktualizację (bardziej, ale też mało prawdopodobne)
lub
Złapałeś jakiegoś syfa, który Ci infekuje wszystko, co wykonywalne. (bardziej prawdopodobne) Kolega takiego miał. Pomógł format C: + usunięcie wszystkich plików wykonywalnych z pozostałych partycji.

Stasiek

Gość tmz Kopiuj nick (89.151.30.*)
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 13:00:29
« Opcje

stasiu jak widzisz watek w odpowiednim dziale powstal...
zlapalem jakiegos syfa, dodatkowo blokuje mi dostep do stron symanteca... na chwile ocecna operuje z laptopa braciaka (tu jest czysto i dostep do stron symantec`a mam). sciagnalem fixvirut`a, zobaczymy jak sobie poradzi...
nie znam sie na combofixie wiec jakby ktos moglpoprowadzic coi jak bylbym wdzieczny...

ewenutalnie jakis watek...

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.212.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 13:48:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 13:55:39 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

zlapalem jakiegos syfa, dodatkowo blokuje mi dostep do stron symanteca...

Robak Conficker – informacje heise Security
http://www.heise-online.pl/security/Strona-informacyjna-heise-Security-dotyczaca-robaka-Conficker--/features/8186

Heise-Online.pl conficker napisał(a):

Wielu producentów opracowało narzędzia do wykrywania i usuwania Confickera. Poniżej wyszczególnione nie wymagają instalacji pełnej wersji pakietu antywirusowego. Najprostszym sposobem, aby załadować narzędzie, jest pobranie go na niezainfekowanym komputerze, skopiowanie na pamięć USB lub płytę i uruchomienie na zainfekowanym komputerze.

Test na obecność Confickera (stworzony przez heise Security)
http://www.heise.de/security/dienste/browsercheck/tests/conficker/conficker_e.shtml

Test na obecność Confickera (przygotowany na Uniwersytecie Bonn)
- prawdopodobnie jest juz blokowany przez confickera - wiec proponuje wersje heise-security
http://iv.cs.uni-bonn.de/fileadmin/user_upload/werner/cfdetector/

Edit
Obchodzenie blokady

Conficker blokuje możliwość połączenia się z pewnymi stronami, aby uniemożliwić narzędziom antywirusowym aktualizację baz sygnatur do wersji, które byłyby w stanie go wykryć. Możesz wyłączyć tę blokadę, klikając opcję Uruchom z menu Start i wpisując następujące polecenie

:

NET STOP Dnscache

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.159.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 14:03:22
« Opcje

No i Kompuytonik ma w plecy... :-D

Najpierw naprawiali mobo 2 mieiące...
Potem - nikt nie wiedział co się z nią dzieje i czy - że wogóle byłą jakaś reklamacja...
Potem - odmówili przyjęcia wypowiedzenia umowy kupna-sprzedaży konsumenckiej z ich winy i zwrotu ceny... [bez odsetek]
No to teraz mają do zwrotu zarówno cenę jak i odsetki ustawowe pd daty złożenia pierwszej reklamacji do dania zaplaty...
13% - żaden bank tyle nie da za lokatę :-D

Idź do strony:« Poprzednia12345...403404405406407408409410411412...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek