Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...404405406407408409410411412413...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 176 - 10 200 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 14:20:02
« Opcje

obrazki widzewszystkie wiedz chyba conficker odpada

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 14:20:03

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 17:21:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 17:25:17 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

A co masz użytecznego ? :-D
To może sie przyda :-D

Się czyta, się wie... A gdzie się czyta i gdzie się patrzy to już nie raz pokazywałem... A potem zawsze zaskoczenia zmianami... :-/

*** Dodano o 17:25:17: *** (Autoscalanie)

Co do avasta - swego czasu wskazywał na mój własny program! Po wysłaniu do nich pliku z informacją - usunięto w następnej aktualizacji ten false positive.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 19:20:45
« Opcje

Jak w IDG nie wiedzą jak ma być szerokość strony to może dopasują ją do najnowszych technologii?
To ja proponuje 480 by 320 Pix. Akuraśnie na iPhona :-P

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 20:46:16
« Opcje

Się czyta, się wie... A gdzie się czyta i gdzie się patrzy to już nie raz pokazywałem... A potem zawsze zaskoczenia zmianami... :-/

Dzyszla ja wczoraj całą storne "przeleciałem" w poszukiwaniu jakiegoś gadżetu do igoogle i nie znalazłem.. serio :-D
Może źle informujesz.. ? :-D

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 20:57:47
« Opcje

a co na głownej stronie jest napisane i na każdej stronie gdzie przycisk dodania jest?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 21:00:39
« Opcje

hahahaha tyle tu reklam od google, że myślałem, że to następna ;-) :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.212.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 21:07:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 21:11:08 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

Ja troche odblokowalem i dzis przeczytalemnajnowsze info.
Ale na laptopie jak tu zagladam to prawie nic nie widze :-D
mam ustawione strasznie agresywne adblockowanie i noscriptowanie.

edit: btw na pcwk chyba "filtruja" to Forum - jak dzis dodalem komentarz z linkiem do przypadlosci TMZ-eta to nie opublikowali go ( nie zawieral zadnych niemerytorycznych/wulgarnych/spamerskich tresci - wczesniejsze 2 opublikowali)

Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 21:11:09 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 27 kwietnia 2009, 21:24:36 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Ehhh wiesz jak tragicznie wygląda opera bez adblocka ? ;|
Dzizas ja pierwszy raz od dawien dawna wszedłem na "czystej" operze na WP - tam to dopiero reklam...
ide szukac jak najprędzej adblocka

*** Dodano o 21:24:36: *** (Autoscalanie)

mam java scripty do blokowania reklam w operze, jako ze przeważnieużywałem urlfilter`a, co mamz robić z tymi JS`ami ?

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.232.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 21:51:19
« Opcje
 Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.70.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 23:27:18
« Opcje

mam java scripty do blokowania reklam w operze, jako ze przeważnieużywałem urlfilter`a, co mamz robić z tymi JS`ami ?

Preferencje - Zaawansowane - Zawartość - Opcje Java Script - na dole ścieżka

Duszołap

Wypowiedź dodana: 28 kwietnia 2009, 00:11:22
« Opcje

:piwo: :-D
Tak proste, że aż się wierzyć nie chce :-D

Wypowiedź dodana: 28 kwietnia 2009, 00:57:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 28 kwietnia 2009, 01:16:05 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

czy to nie aby śmieszne... ?

Antyvirus ( w tym rpzypadku DR Web ) uznaje innego antyvirusa ( w tej roli Combofix) za virusa BATCH.virus twierdząc, że "kontener zawiera zainfekowane obiekty" :lol:

*** Dodano o 01:16:05: *** (Autoscalanie)

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=11298&Bezplatny+Outpost+Firewall+2009

Warto, czy polecacie coś innego ?

Wypowiedź dodana: 28 kwietnia 2009, 02:02:51
« Opcje

Kurde po zainstalowaniu tego prędkość z 10Mb/s pobierania z np rapidshare spadła mi do 50kb :-/ bleee w dupe z tym :p

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.212.*) |  
Wypowiedź dodana: 28 kwietnia 2009, 11:20:00
« Opcje

Piętnaste urodziny Opery

W 1994 roku na komputerach osobistych królowały systemy DOS 5.0/6.0 i Windows 3.1x, a Internet Explorer – w co trudno uwierzyć – jeszcze nie istniał. Do surfowania w Sieci używano zazwyczaj Mosaica. Właśnie wtedy, 28 kwietnia 1994 roku, dwóch inżynierów norweskiej firmy Telenor rozpoczęło pracę nad własną przeglądarką internetową.

...W ciągu ostatnich piętnastu lat Opera zyskała uznanie 40 milionów użytkowników. Ostatnie statystyki mówią o jej pięcioprocentowym udziale w rynku przeglądarek. Natomiast wśród osób odwiedzających witrynę heise online aż 12 procent preferuje norweski program.

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 28 kwietnia 2009, 16:30:59
« Opcje
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 28 kwietnia 2009, 18:09:27
« Opcje

edit: btw na pcwk chyba "filtruja" to Forum - jak dzis dodalem komentarz z linkiem do przypadlosci TMZ-eta to nie opublikowali go ( nie zawieral zadnych niemerytorycznych/wulgarnych/spamerskich tresci - wczesniejsze 2 opublikowali)

A dziwisz się/
Przecież - prawda w oczy kole a "begonia non kotlet" jak mawiał pewien bardzo Ważny Wicepremier z filmu "Ryś" :-D

Wypowiedź dodana: 29 kwietnia 2009, 11:07:51
« Opcje

Naraziła państwo na stratę 2 groszy i staneła przed sądem

Cytując W. Szymborską...

"Czasami mi się wydaje, że ten kraj jest chory psychicznie."

I tu wypadałoby przypomnieć Kubę Wojewódzkiego u którego Stelmaszyk i Raczkowski wsadzili Polską falgę w gówno - popieram ponownie.
Żyjemy właśnie w takim gównie,którego przykład widac powyżej a mnozyć ich można na potęgę...

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 kwietnia 2009, 14:54:51
« Opcje

TMZ - ogólnie rzecz biorąc, Tobie wszystko się nie podoba, wszystko krytykujesz, jak byś mógł to byś wszystko w gównie wytaplał, (jeśli nie jesteś ideałem to nie zapomnij też o sobie).

myślisz że w innych krajach jest inaczej, że nie mają takich jazd? mylisz się

Wypowiedź dodana: 29 kwietnia 2009, 15:18:37
« Opcje

takichjak w PL na pewno nie. :-)
ET

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (80.50.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 kwietnia 2009, 19:11:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 kwietnia 2009, 19:13:08 po raz 1-wszy przez: abigaill
« Opcje

tak na szybkiego - z wyszukiwarki google

Cytat:

Narzekałeś kiedyś na polskie prawo? Nie przejmuj się! U nas możesz przynajmniej nazwać swojego knura Napoleon. We Francji to poważne wykroczenie! Mało tego, w Indonezji za masturbację karą jest ścięcie głowy - pisze "Dziennik", który za serwisem "Times Online" prezentuje 25 najgłupszych przepisów prawa.

Oto one:

25. Nielegalne jest przewożenie w londyńskich taksówkach wściekłych psów i zwłok ludzkich.
czytaj dalej

24. Nie wolno umierać w gmachu brytyjskiego parlamentu.

23. Przyklejenie na pocztówce znaczka z brytyjskim monarchą do góry nogami to zdrada stanu.

22. We Francji nie wolno nazwać prosiaka Napoleon.

21. Luka prawna w brytyjskich przepisach podatkowych: nie wolno ci nie powiedzieć urzędnikowi skarbowemu o czymś, czego nie chciałbyś, aby wiedział, lecz nie musisz mu powiedzieć czegoś, co twoim zdaniem on już wie.

20. W Alabamie nie wolno kierowcom prowadzić samochodu z zamkniętymi oczyma.

19. W Ohio prawo stanowe zakazuje łowienia ryb po pijanemu.

18. Załoga każdego statku Królewskiej Marynarki Wojennej w Wielkiej Brytanii, który przybija do londyńskiego portu, ma obowiązek przekazać naczelnikowi twierdzy Tower of London baryłkę rumu.

17. W Wielkiej Brytanii ciężarna kobieta może legalnie wypróżnić się gdziekolwiek zechce - jeśli sobie zażyczy, to nawet do kasku policjanta.

16. W Lancashire nikt nie ma prawa podjudzać psa do ujadania, gdy zostanie zatrzymany przez policjanta nad brzegiem morza.

15. W Miami na Florydzie nie wolno jeździć na deskorolce po posterunku policji.

14. W Indonezji masturbacja jest karana ścięciem głowy.

13. W Anglii wszyscy mężczyźni powyżej 14. roku życia powinni ćwiczyć strzelanie z łuku dwie godziny dziennie.

12. W Londynie każdy obywatel ma prawo przeprowadzić stado owiec przez most London Bridge bez płacenia myta. Może także pędzić gęsi przez ulicę Cheapside.

11. W mieście San Salvador pijani kierowcy mogą zostać rozstrzelani przez pluton egzekucyjny.

10. W Wielkiej Brytanii każda osoba, która zmuszona jest oddać mocz w miejscu publicznym, może tego dokonać pod warunkiem, że sika na tylne koło swego wozu, a prawą ręką opiera się o ten pojazd.

9. Na Florydzie każda nieżonata kobieta skacząca na spadochronie w niedzielę może trafić za to do więzienia.

8. W stanie Kentucky nielegalne jest noszenie ukrytej broni dłuższej niż 6 stóp, czyli około 180 centymetrów.

7. Walijczycy w mieście Chester (stolicy historycznie wrogiego im hrabstwa Cheshire) nie mają prawa wejść do miasta przed wschodem słońca i muszą opuścić je przed zachodem.

6. W obrębie murów miasta York wolno zamordować Szkota jedynie pod warunkiem, jeśli niesie on łuk z kołczanem.

5. W Boulder w stanie Kolorado nie wolno zabijać ptaków w obrębie miasta, a także "posiadać" zwierzęcia. Mieszkańcy miasta, zgodnie z literą prawa, są jedynie "opiekunami zwierząt".

4. W Vermont kobieta musi otrzymać pisemne pozwolenie od małżonka na noszenie sztucznej szczęki.

3. W Londynie nie wolno zatrzymywać taksówki, jeśli jest się chorym na dżumę.

2. W Bahrajnie każdy lekarz ma prawo badać kobiece narządy rozrodcze, lecz jest zakazane patrzenie na nie bezpośrednio. Może im się przyglądać jedynie poprzez odbicie w lustrze.

1. Głowa każdego martwego wieloryba znalezionego na brytyjskim wybrzeżu jest własnością króla. Ogon natomiast należy do królowej - w przypadku gdyby potrzebowała kości do nowego gorsetu.

źródło informacji:

za http://nt.interia.pl/newsroom/news/oto-najglupsze-przepisy-prawa-swiata,962370

idiotyzmy ludzkiej myśli można mnożyć, i nie są to tylko złote mysli naszych polityków

Wypowiedź dodana: 29 kwietnia 2009, 21:43:17
« Opcje

absurdalne, martwe prawo/przypisy/zakazy/nakazy to zupełnie co innego aniżeli ściganie emerytki za 2gorsze a później zapewne jeszcze zasądzenie na nia pokrycia kosztów rozprawy.

Jeżeli tego nie odróżniasz, to raczej nie mamy o czym gadać.

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 13:28:13
« Opcje

doskonale odróżniam, chodziło mi o wykazanie idiotyzmów jakie są na całym świecie.
myślisz że w innych krajach nie ma takich idiotyzmów jak te w/w 2 grosze, mylisz się, istnieją i dobrze się mają tak jak u nas. z tą małą różnicą to że nasze media lubują się w takich ciekawostkach, ludzie po prostu lubią czytać o absurdach. by poznać absurdy w innych krajach to trzeba tam mieszkać i uczestniczyć w ich życiu

Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 16:20:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 30 kwietnia 2009, 16:21:49 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Jeydne mi osobiście znane absurdy to takie, że będąc w anglii możesz jedynie pół rokujeżdzić np na polskich "blachach" później masz obowiązek przerejestrować auto.
Drugim zaś jest to, że gdy nie masz ubezpieczonego/opłaconego pojazdu a stoi on na ulicy/parkingu - to ci go odcholuja na parking policyjny chyba i jeśli go nie wykupisz to auto trafia do kasacji.
Dodatkowo zostajesz obciążony kosztami pobytu pojazdu na parkingu które wynoszą 70Funtów za dobe.

Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 17:04:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 30 kwietnia 2009, 17:16:37 po raz 2-gi przez: tmz
« Opcje

PIS - WÓDA CZYNI CUDA

o FUCK

MAJEWSKI TO ISTNY GENIUSZ

*** Dodano o 17:16:37: *** (Autoscalanie)

http://szymon.plejada.pl/25,5552,1,odc13_-_seria_vii,2,wideo.html

mpffffffffff hahaha

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (80.50.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 20:23:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 30 kwietnia 2009, 20:31:45 po raz 1-wszy przez: abigaill
« Opcje

Jeydne mi osobiście znane absurdy to takie, że będąc w anglii możesz jedynie pół rokujeżdzić np na polskich "blachach" później masz obowiązek przerejestrować auto.
Drugim zaś jest to, że gdy nie masz ubezpieczonego/opłaconego pojazdu a stoi on na ulicy/parkingu - to ci go odcholuja na parking policyjny chyba i jeśli go nie wykupisz to auto trafia do kasacji.
Dodatkowo zostajesz obciążony kosztami pobytu pojazdu na parkingu które wynoszą 70Funtów za dobe.

a ja bym to nazwał porządkiem a nie absurdem

tak na szybkiego jeszcze raz, kilka absurdów z unii europejskiej.
o 2 groszach oczywiście nie ma nic,. bo tym by się nawet nie zajmowali.
Badanie grubości miąższu w wiśniach,
Krzywizny w bananach
Wytyczne dotyczące urządzenia do ścierania pazurów w fermach kurzych, oraz to, że grzęda ma mieć szerokość pozwalającą kurze na postawienie na niej wszystkich czterech palców nogi.
dla francuza marchewka to owoc
i można tak w nieskończoność można

Idź do strony:« Poprzednia12345...404405406407408409410411412413...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek