Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...405406407408409410411412413414...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 201 - 10 225 z 10 858
 Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 21:04:44
« Opcje

Tak tylko jeśli jestespolakiem który pojechał do anglii własnym samochodem, zarejestrowanym w polsce i w polsce ubezpieczonym, a zamierzasz w anglii byc na czas nieokreslony w celach zarobkowych to i tak musisz po pol roku to auto tam ubezpieczyć/zarejestrować.

I to jest absurd.
Który jednak da się obejść - 6 miesięcy wynosi okres po którym jeśli nie masz dowodu, że auto jest krócej w uk to musisz wykupic road tax.
Za taki dowód może słuzyć bilet z promu jakiś rachunek z PL czy coś podobnego, co będzie podstawa do tego by stwierdzić, że auto jest w UK poniżej 6 miesiecy.
Przeważnie jest tak,na tydzien przed upływem okresu 6 m-cy bierzesz tygodniowy urlop i przyjezdzasz do polski apo powrocie do uk znów masz 6m-cy spokoju.
Po powrocie do UK gdy coś nabroisz na angielskich drogach bądź przy okzji rutynowej kontrololi pokazujesz np bilet z promu/tunelu z numerami blach samochodu.
Jeśli tego nie masz to jest problem...

A to w takim przypadku jest absurdem.

Do tegojest ejszcze Council Tax co też jest dosyć dziwne zwłaszcza, że jestes nim objęty nawet gdy wynajmujesz mieszkanie :-/

ale nieważne.

Znów czepiasz się pierdół - u nas pomidor i ogórek to owoce.
Co więcej -wspomniana przez ciebie marchewka to nie owoc we francji a w całej UE.
Dodatkowo brokuła i kalafior to kwiaty.
Co śmieszniejsze niedość że pomidor i ogórek to są owoce to do tego są to JAGODY.
Sam ogórek zaś jest gatunkiem DYNIOWATYM ;D

Tak więc te twoje absurdy to coś naciągane są ;-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 21:04:45

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (80.50.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 22:06:54
« Opcje

Tak tylko jeśli jestespolakiem który pojechał do anglii własnym samochodem, zarejestrowanym w polsce i w polsce ubezpieczonym, a zamierzasz w anglii byc na czas nieokreslony w celach zarobkowych to i tak musisz po pol roku to auto tam ubezpieczyć/zarejestrować.

dla mnie jest to prawidłowe, zwiększa bezpieczeństwo na drogach uk poprzez wyeliminowanie części samochodów z kierownicą po lewej stronie, zachęca do zakupu samochodu na ich rynku z kierownica po prawej stronie, co nakręca też rynek. więc same plusy dla uk. jeslik mam mieszkać przez dłuższy czas (lub czas nieokreślony) w uk to warto tam kupić samochód a nie jeździć z kierownicą po lewej stronie

Cytat:

I to jest absurd.
Który jednak da się obejść - 6 miesięcy wynosi okres po którym jeśli nie masz dowodu, że auto jest krócej w uk to musisz wykupic road tax.
Za taki dowód może słuzyć bilet z promu jakiś rachunek z PL czy coś podobnego, co będzie podstawa do tego by stwierdzić, że auto jest w UK poniżej 6 miesiecy.
Przeważnie jest tak,na tydzien przed upływem okresu 6 m-cy bierzesz tygodniowy urlop i przyjezdzasz do polski apo powrocie do uk znów masz 6m-cy spokoju.
Po powrocie do UK gdy coś nabroisz na angielskich drogach bądź przy okzji rutynowej kontrololi pokazujesz np bilet z promu/tunelu z numerami blach samochodu.
Jeśli tego nie masz to jest problem...

A to w takim przypadku jest absurdem.

absurdem jest to że my (mam na myśli polaków)szczycimy się tym że udaje się nam nagiąć, ominąć jakikolwiek przepis, nawet jeśli służy naszemu dobru.

Cytat:

Znów czepiasz się pierdół - u nas pomidor i ogórek to owoce.
Co więcej -wspomniana przez ciebie marchewka to nie owoc we francji a w całej UE.

dzięki francuzom mamy marchewkę jako owoc.
pomidor i ogórek jest warzywem

Cytat:

Dodatkowo brokuła i kalafior to kwiaty.

tak to są kwiaty, a dokładnie kwiatostany i tak jest na całym świecie

Cytat:

Co śmieszniejsze niedość że pomidor i ogórek to są owoce to do tego są to JAGODY.
Sam ogórek zaś jest gatunkiem DYNIOWATYM ;D

nie wiem skąd wziąłeś te jagody ale nie mylisz się co do rodziny, tak to są dyniowate ale tylko w przypadku ogórka.
pomidor wywodzi się z rodziny ziemniaczanej.
więc jednak troszeczkę się mylisz tutaj

Wypowiedź dodana: 30 kwietnia 2009, 22:40:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 30 kwietnia 2009, 22:44:59 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

absurdem jest to że my (mam na myśli polaków)szczycimy się tym że udaje się nam nagiąć, ominąć jakikolwiek przepis, nawet jeśli służy naszemu dobru.

Te przepisy omijają wszyscy obywatele z poza wysp.
Co prawda cwaniactwo to "nasza" specjalność ale akurat nie tym razem ;-)

pomidor i ogórek jest warzywem

OWOC.

skąd wziąłeś te jagody

Jagoda jest owocem pomidora i ogórka a klonkretniej formą owocu..

Pierwsza lepsza strona z google napisał(a):

Owocem pomidora jest soczysta jagoda.
Na rynku dostępnych jest wiele odmian pomidorów różniących się kolorem i kształtem owoców,

dodatkowo polecam zajrzec tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Jagoda_(botanika)

*** Dodano o 22:42:57: *** (Autoscalanie)

BTW wikipednia odnośnie pomidora .:

Cytat:

Owoce
Soczyste, duże jagody. W ostatnim czasie dostępnych jest wiele odmian pomidorów, o różnych kolorach i kształtach owocu. Owoce mogą mieć wielkość od 20 do ponad 100 mm średnicy. Kształt może być kulisty, wydłużony (przypominający śliwkę lub gruszkę) a także żebrowany (podobny do papryki). Barwa owocu pierwotnie i najczęściej czerwona. Występują też odmiany pomarańczowe, żółte, zielone (dojrzałe) oraz czarne.

*** Dodano o 22:44:59: *** (Autoscalanie)

a to powinno rozwiac twoje wątpliwości .:

Cytat:

W 1893 r. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych - porządkując kwestię zróżnicowania ceł na warzywa i owoce - dla celów podatkowych uznał pomidor za warzywo (na podstawie jego zastosowań kulinarnych), nie wyrokując jednak w kwestii jego klasyfikacji botanicznej.

Z naukowego punktu widzenia pomidor pozostaje owocem.

Wypowiedź dodana: 1 maja 2009, 12:57:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 maja 2009, 13:05:13 po raz 2-gi przez: abigaill
« Opcje

tu się praktycznie zgadzamy, jednak mówimy chyba o całkiem innych rzeczach, postaram się to jasno i w skrócie wytłumaczyć.
sprawę uk mamy chyba załatwioną i jasną - raczej zgadzamy się.
mylimy pojęcia owoc - warzywo
roślina która do rozmnażania wytwarza nasiona wytwarza owoce pozwalające na rozsiewanie, rozmnażanie się.
będą to owoce, np ogórka pomidorów, orzechy, ziemniaki, kasztany, truskawki (choć tu nie jest to takie oczywiste, bo owocem są tylko te zielonkawe nasionka na czerwonej truskawce), żołędzie itp - w tym przypadku to będą owoce danych roślin.
pomijając florę i biologię a wracając do klasyfikacji
warzywo - zaliczają się do tego rośliny okopowe i jednoroczne. czyli ziemniaki, marchewka, pomidor czy ogórek.
owoc - "owoce" roślin długo (kilku) letnich, najczęściej rosnące na drzewach, krzewach i krzakach, czyli jabłka gruszki,truskawki itp.
mimo że pomidor rośnie na krzakach to jest rośliną jednoroczną więc warzywem.

no to teraz jagoda - nie wiedziałem dokładnie o co ci chodzi, teraz już wiem. tak jak napisałeś.
jest to określenie tylko i wyłącznie formy wytwarzanego "owocu"

jeśli cytat

Cytat:

W 1893 r. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych - porządkując kwestię zróżnicowania ceł na warzywa i owoce - dla celów podatkowych uznał pomidor za warzywo (na podstawie jego zastosowań kulinarnych), nie wyrokując jednak w kwestii jego klasyfikacji botanicznej.
Z naukowego punktu widzenia pomidor pozostaje owocem.

miał rozwiać moje wątpliwości to tego nie zrobił, uznając pomidora za owoc, musielibyśmy uznać ziemniaki za owoce :-), jest to ta sama rodzina roślin z biologicznego punktu widzenia.
ziemniak i pomidor są to byliny należący do rodziny psiankowatych, różnią się tym że jagody ziemniaka są niejadalne a jemy bulwy, przy pomidorach jest odwrotnie.
Owoce pomidorów w systemach klasyfikacyjnych towarów spożywczych zaliczane są do warzyw psiankowatych

Wypowiedź dodana: 1 maja 2009, 13:36:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 maja 2009, 13:37:46 po raz 2-gi przez: tmz
« Opcje

Owoce pomidorów w systemach klasyfikacyjnych towarów spożywczych zaliczane są do warzyw psiankowatych

Pomidor w klasyfikacji jako towar spożywczy jest to warzywo.
W klasyfikacji botanicznej - owoc.

Reasumując - pomidor to owoc :-D

*** Dodano o 13:37:26: *** (Autoscalanie)

jestem ciekaw kiedy Dżyszla lub ktoś inny obrzuci nas pomidorami za ta dyskusję :lol:

Wypowiedź dodana: 1 maja 2009, 13:58:16
« Opcje

oby się tylko na pomidorach skończyło, może czas wcześniej to skończyć, zanim skończą z nami
w klasyfikacji botanicznej wśród roślin, "twory" pozwalające się rozmnażać w większości są to owoce. ale nie o tym mówimy, to jest oczywiste.
właśnie w klasyfikacji towarów spożywczych marchewka stałą się owocem - i to jest idiotyzm w ue a właśnie o idiotyzmach rozmawialiśmy

Wypowiedź dodana: 1 maja 2009, 15:18:44
« Opcje

co racja to racja :piwo:

Wypowiedź dodana: 1 maja 2009, 21:42:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 maja 2009, 21:46:10 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

Pamiętacie mój rower ? tą 20 kilogramową krowe ? :-D
Na dziś mam jej serdecznie dość z tego powodu.. :p

Ta zawrotna prędkość uzyskana w grodżcu za wiaduktemkolejowym... taka fajna górka prowadząca do drogi na sławe... aż w szoku jestem, że tyle się rozpędziłem..rowerowy licznik przekłamuje o 8km :-D
No i niestety zbyt późno odpaliłem GPS - start powinien być w miejscu w którym jest koniec - czyli z podmojego bloku.Odpaliłem go na starej odrze jakieś 3km od chaty :p

idesie umyc.. dzizas nie czuje nóg :-/

*** Dodano o 21:43:47: *** (Autoscalanie)

BTW - Rapocin to wioska widmo - jestna mapie ale nikt tam nie mieszka.. taki jakby czernobyl :p
Musze się z aparatem tam wybrać - świetny klimat ma ta wioska...
Taki leśny, powojenny :p

*** Dodano o 21:46:10: *** (Autoscalanie)

BTW 2 miałem aparat ale nie byłem w stanie się rpzedostaćprzez te haszcze a roweru nie chcialem zostawiac :-/
Możnatam autem pojechać więc może w niedalekiej przyszłości... ;-)
dobra ide bo zdycham..

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 maja 2009, 22:55:28
« Opcje

Ej no bez przesadyzmu ja dziś tyle przeszedłem na piechotę w trochę ponad 4 godziny. I żyję i nigdzie nie mam zamiaru zdychać :-P

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 00:09:42
« Opcje

wolałbym przejsc niz sie w takim terenie meczyc :-/
Jak widaćpół dorgi polami jechałem xD
Pozniej coprawda asfalt ale albo pod górke albo musiałem na pobocze (którego nie ma - wiemy jak wyglądają drgi w pl :-/) zjezdzac bo oczywiscie taka krowa jadaca samochodem mysli ze caladrogadla niej i jak na drugim pasie cos jedzie to on nie zamierza zwalniac by wyminac mnie 20 metrow dalej tylko na pelnym gazie przejechac 2cm obok mnie :-/

Do tego rower -20kg wagi , moja masa+ = 140kg - uciągnij to pedałujac przez 20km :p

Niestety rower jest jednak nie dla mnie :-/
Kolano mi się kilka razy "odezwalo" podczas jazdy.. ból taki, że bezproblemu mozna sie wygrzmocic z rowerem... Na szczescie jakas utrzymalem rownowage :-)

Bylo wesolo i przyjemnie - samotne wyprawy tez moga bycfajnejak widac.. :-D Szkoda zefoty mi zadne nie wyszly a głównie po to jechałem.. :-/

Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 10:49:10
« Opcje

po rowerowych szaleństwach dziś bolą mnie takie mięśnie o których dopiero się dowiedziałem, że istnieją :lol:
Jeny ledwo się ruszam :-/

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.216.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 12:06:23
« Opcje

Linux osiągnął magiczny 1% rynku
http://osnews.pl/linux-osiagnal-magiczny-1-rynku/
:-D

Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 12:52:27
« Opcje

I teraz wiemy czemu na linuxa nie ma virusów - kto by się zajmował 1% userów, kiedy pozostałe 90% to windows :-D

"linux jest bezpieczny bo nikt go nie uzywa" :-D

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 18:08:58
« Opcje

tmz : to tam masz jakieś góry ? :-D

Wczoraj również jeźdizłem na rowerze.... boli mnie dzisiaj odcinek między czymś a czymś w dolnej części ciała.....

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 19:36:49
« Opcje

cyt. "There are about 60,000 viruses known for Windows, 40 or so for the Macintosh, about 5 for commercial Unix versions, and perhaps 40 for Linux. Most of the Windows viruses are not important, but many hundreds have caused widespread damage. Two or three of the Macintosh viruses were widespread enough to be of importance. None of the Unix or Linux viruses became widespread - most were confined to the laboratory."
http://www.theregister.co.uk/2003/10/06/linux_vs_windows_viruses/

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=antivirus+linux&btnG=Szukaj&lr=

Wypowiedź dodana: 2 maja 2009, 20:06:46 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 maja 2009, 20:17:31 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Do szklarskiej poreby mam niedaleko ;-)

A w okolicy Głogowa są Wzgórza Dalkowskie (wzgórza morenowe) Bonowska Góra – 229 m n.p.m., Dalkowskie Wzgórza – 230 m n.p.m., Góra św. Anny – 175 m n.p.m. - świetne widoki, szkoda, że rowerem zbyt daleko ;-)
Do tego jeszcze dochodzi wieś Myślibórz - Organy Myśliborskie - świetne słupy zastygłej lawy... :-D
O ile dobrze pamiętam to był to kiedyś kamieniołom i przypadkowo odsłonili część komina wulkanicznego jaki tu powstał ok 30mln lat temu ;-)

Ogólnie Dolnyśląsk ma fajną historię i tereny...

Np Książ- w którym jedna z niemieckich organizacji (todt`a chyba) drążyła w skale schrony dla Hitlera i archiwa itd - z tego co można wyczytać min z książek B. Wołoszańskiego - tunele drążone w skałach pod zamkiem były na tyle wyskoie, że bez problemu mógł tam wjechać... POCIĄG.
Do tego dochodzi Czocha - Abwehra miała tu swój ośrodek szyfrantów,prawdopodbnie tu była rozkodowana przez TICOM (udziął w tym tez miał polski wywiad) ryba miecz..
W sztolniach niedaleko wałbrzycha Niemcy budowali bombę atomową.
W sztolni powstał reaktor służący do wzbogacania plutonu zaś w s okolicach Wałbrzycha niemcy wydobywali rudę uranową.
W Górach Sowich w tych samych skałach w których drążono schrony dla Hitlera w Książu budowano też obiekty strategiczne owczesnych niemiec...
Niemcy chcieli aby zamek był osiągalny jedynie podziemnymi szlakami doktórych prowadziły tunele dla samochodów i pociągów... Teraz w tych tunelach jest aparatura sejsmograficzna PAN`u.

Najdziwniejsze jest to, że utworzona przez Skorzenego formacja spinne (pająk) mająca na celu uchornienie SSmanów przed karami za zbrodnie prawdopodobnie była powiązana z....
Wywiadem amerykańskim... :-| :-|

ehhhhhh dobra koniec zanudzania.. się zdeka rozpisałem, wciągnąłem itd... ehhh szkoda, ż eo takich rzeczach nie uczy się na historii - zamist tego lepiej uczyć o tym, jak to pierwszy na ziemi czlowiek ostrzyl kamien by upolowac jakąś sarne czy cos albo dziobał maczuge by upolować... kobietę do łóżka.. :lol:

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 01:06:57
« Opcje

No to nieduże wzniesienia..... ogolnie w zimie macie prostą drogę. Miło...

Ja mieszkam u podnóża Kamionnej ( 805 m n.p.m ), a ok 15 km ode mnie jest najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego - Mogielica (1170 m n.p.m.).

Chociaż to też są wzniesienia.... jakoś nie wyobrażam sobie żyć nie między górkami :-D Tylko w zimie problem.... i na rowerze ciężko, ale uwielbiam moje górki :-)

BTW: o masz na myśli pisząc : " dziobał maczuge by upolować... kobietę do łóżka.."

:D :-D :-D

Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 11:48:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 maja 2009, 11:50:18 po raz 2-gi przez: tmz
« Opcje

BTW: o masz na myśli pisząc : " dziobał maczuge by upolować... kobietę do łóżka.." :-D :-D :-D

że mam pecha do kobiet ;-)

A tak bardziej serio - pamiętam jak na jednej z lekcji historii przekozacki nauczyciel (człowiek ktory mial wiedzę i wiedział jak ją przekazac ;-) ) - opowiadał dla jaj jak to pierwotni chodzili na podryw, czym próbowali imponować,i co mieli pod ręką gdy kobieta mówiła "nie" :lol:

--- EDIT ---

Dżyszla, nie żebym narzekał ale - mógłbyś zrobić opcję cytowania selektywnego ? :p
Jakoś mi dziwnie brakuje tu takiej możliwości :p

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2009, 13:56:52
« Opcje
AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (93.105.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2009, 16:55:09
« Opcje

Ze wszystkim można przesadzić.
Dlatego nie należy instalować zbyt dużo rozszerzeń.

W FF przynajmniej Ja wybieram co jest ;-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2009, 18:26:41
« Opcje

To TUTAJmasz rozszerzoną wersję newsa.

Wypowiedź dodana: 4 maja 2009, 19:26:18
« Opcje

:-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (93.105.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2009, 22:31:49
« Opcje

Alvin, gdybyś nie zrozumiał informacji jaką usiłowałem przekazać w poprzedniej wypowiedzi.

Mam adblocka natomiast nigdy nie przesadzałem z ilością rozszerzeń tzn. nigdy nie instalowałem NoScripta; przez co nie zauważyłem problemu ;-)

tmz
Każdy używa czego chce, więc nie sprowokujesz mnie do kolejnej debaty nad wyższością... no właśnie :-P

Dobranoc :piwo:

Wypowiedź dodana: 5 maja 2009, 13:47:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 maja 2009, 14:04:15 po raz 4-ty przez: tmz
« Opcje

Cytat:

"Już 5 maja odbędzie się ważne dla nas głosowanie w Parlamencie Europejskim dotyczące tak zwanego Pakietu Telekomunikacyjnego. Brukselscy oficjele postanowili ograniczyć nam dostęp do Internetu i podzielić go na tak zwane "pakiety". Co to oznacza w praktyce? Daje to prawo dostawcom usług internetowych na ograniczenie użytkownikom (klientom) dostępu do zasobów światowej sieci. Przykładowo: w najtańszym pakiecie dostaniesz dostęp do części witryn, a do innych już nie - zależy to od zasobności portfela właściciela portalu. Może się zdarzyć, że dostęp do niszowych, ale ważnych dla Ciebie stron internetowych zostanie zablokowany. Winne są korporacje, które lobbują na rzecz tych zmian pod pretekstem obrony przed piractwem. Jest prawie pewne, że dostęp do sieci p2p (wymiana plików) zostanie zablokowany, bo żadnemu usługodawcy nie będzie się to opłacać." - tak brzmi oficjalny apel zamieszczony na stronie stopcenzurze.wikidot.com

W niedawnym wydaniu Wiadomości na antenie TVP ze strony prezentera padł zarzut, że każdy kto broni wolnego dostępu do internetu, jest po prostu zwyczajnym piratem. I tu ponownie pojawia się pytanie: dlaczego nikt w polskich mediach nie jest w stanie zapoznać się z przepisami traktującymi o ściąganiu seriali na własny użytek? Z resztą, zobaczcie sami...

JAK TVP OBRAŻA INTERNAUTÓW

Pomijam, że cała otoczka odnośnie tych pakietów to jednowielkie sku***two i nie dlatego, że coś ścigam, choć owszem - zdarza się mp3 czy serial aczkolwiek nie wyobrażam sobie "tylko u nas pakiet google, o2, youtube, wp w promocyjnej cenie 20zł i szalenczym trasnferze 30kb/s" czegoś w tym stylu...

A TVP to banda p***ów - publiczna tv w której gówno mozna obejrzeć [ dziękuje s***lom z tvp za lige mistrzów...] a za oglądanie żużlu trzeba...PŁACIĆ ABONAMENT/HARACZ zwany przez TVP BILETEM tylko za to by obejrzec na itvp ejden czy dwa wyścigi...

pojeby..

*** Dodano o 14:04:15: *** (Autoscalanie)

A tak BTW -Jak koncerny liczaswoje straty ??
Przykładowo gdybym sciagnął dany program ktory w sklepie kosztuje 2000 zł to koncern taka wlasnie strate poniosl.
Tylko ze jeśli nie znaljdę w sieci owego programu to i tak nie poszedl bym go kupic bo dla mnie to astronomiczna kwota wiec firma i tak nie miala by z mojej strony zysku.

Będę miał klona - będzie ok, nie będę miał- do sklepu nie pójdę i nie kupię bo mnie nie stać, firma nie zarobi czyli nie zyska, a zarazem nie straci. Bo niby co ?
Skoro ze sklepu nie wyniosłem/ukradłem...

Bilans na zero...
Więc gdzie są te astronomicznie wyliczone straty ??

To samo tyczy się muzyki - nie będę lecieć do sklepu po CD za 50zł tylko dlatego, że jest na niej JEDEN KAWAŁEK KTORY CHCĘ MIEĆ :-/

Wypowiedź dodana: 5 maja 2009, 16:16:47
« Opcje

Mam dylemat...

Robiąc stronę - galerię - Wszelkie nazwy w menu itp powinny byc po polsku czy angielsku ?
Ogólnie wszelkie info o będzie w języku PL itd tylko nie wiem jak z menu :-/
Po polsku dość dziwnie to wygląda zwłaszcza gdy zamist landscape uzyje sie krajobraz xD :-P :-/

Idź do strony:« Poprzednia12345...405406407408409410411412413414...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek