Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...408409410411412413414415416417...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 276 - 10 300 z 10 859
 Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.7.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 15:02:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 maja 2009, 15:02:37 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Orientuje się ktoś, czy można sobie jakoś "zamówić" za free technika z TP, w celu sprawdzenia łącza od neostrady ?

Chyba tak, ale jakiego dokładnie "sprawdzenia"?

Duszołap

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 15:02:01

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.200.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 15:43:48
« Opcje

Nie wiem jakiego, poprostu co 10 min wywala połaczenia, zarówna na liveshicie jak i na innym modemie, też z neosrady....

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.161.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 15:51:31
« Opcje

Składasz o prostu reklamację i łaski ci nie robią - muszą przysłać machera celem weryfikacji łącza.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.36.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 18:46:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 maja 2009, 18:47:36 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Świetny jest nowy podział kategorii w komputroniku. Zastanawiam się, jak przeciętny użytkownik czegoś tam szuka. Chce kupić kartę pamięci flash - nie ma problemu, są dostępne w kategorii Fotografia Cyfrowa (ale tylko i wyłącznie!). Szuka płyty CD - Serwery i Storage (tak, zapewne każdy przeciętny użytkownik tam własnie zajrzy najpierw). Chce kupić monitor LCD - hm, gdzieżby mogły być? Ależ oczywiście... Peryferia!

A w firmie pewnie zastanawiają się, dlaczego zanotowano spadek sprzedaży. Ja już wiem - to wszystko przez Kryzys!

;-)

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 21:54:48
« Opcje

To ktoś jescze kupuje w komputroniku ????

Ja osobiście przestałem tamz aglądać jakiśrok temu, widząc te kosmiczne ceny w porównaniu do sklepów w moim mieście ( gdzie zapewniam, że nie jest tanio jesli chodzi o podzespoly do kompów !) i problemy związane z reklamacjami/czasem dostaw...

Wole zapłacić 30zł więcej w sklepie w moim mieście i mieć św spokój niż użerać się tam :-/

Zawsze jeszcze pozostaje Alledrogo ;-)
Ten serwis mnie zadziwia jeśli chodzi o IT - masa przekrętów której mozna się spodziewać, sprzęt z drugiej reki może nie być sprawny, a ludzie masowo kupują i to nawet za cene za którą się nie opłaca...

Ja sprzedałem ostatnio chociazby GF7600AGP od palita z chlodzeniem od pentagrama za coś ponad 200zł :lol:
Nówka kosztuje ok 290zł xD

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.36.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 22:51:38
« Opcje

Ktoś musi kupować. Inaczej sklep by zamknęli. Ja tam oczywiście tylko przeglądam :-)

Sam kupuję w zaufanym sklepie w mieście. Nie jest zbyt tanio, ale za to nigdy nie ma najmniejszych problemów z reklamacjami, gwarancjami itp.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 00:34:22
« Opcje

Może was zaskocze ale czy istnieje Kalkulator który obliczy czas wysyłania pliku na serwer ??

Czyli takie cuś w którym jak wpiszę prędkość mojego uploadu oraz rozmiar pliku jaki chce wgrać to wskaż emi to ile będzie trwało uploadowanie ?

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 04:58:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 maja 2009, 04:59:25 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje
 Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.200.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 10:13:06
« Opcje

Kalkulatora nie masz ?

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.183.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 10:23:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 maja 2009, 08:15:08 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Świetny jest nowy podział kategorii w komputroniku. Zastanawiam się, jak przeciętny użytkownik czegoś tam szuka. Chce kupić kartę pamięci flash - nie ma problemu, są dostępne w kategorii Fotografia Cyfrowa (ale tylko i wyłącznie!). Szuka płyty CD - Serwery i Storage (tak, zapewne każdy przeciętny użytkownik tam własnie zajrzy najpierw). Chce kupić monitor LCD - hm, gdzieżby mogły być? Ależ oczywiście... Peryferia!

A w firmie pewnie zastanawiają się, dlaczego zanotowano spadek sprzedaży. Ja już wiem - to wszystko przez Kryzys!

;-)

[1] Pewnie poszli w ślady Pewnego Wydawnictwa, które na sowjej stronie internetowej ma równie genialny podzial na kategorie oferowanego do ściągnięcia softu.
A może... to właśnie tam Avrook (tu bylo cos, co mod wycial) znalazł dla siebie cichą przystań po tym jak go z wydawnictwa spuścili do kanału i popłukali wodą?

[2] KOMPUTRONIK niedługo pójdzie w ślady SIRIUSA i BARWKOMPU.
Powód?
(a) Przeinwestowanie w sklepy
(b) Spadająca jakośc oferowanych produktów
(c) Olewactwo wobec klientów
(d) Bałagan w systemie informatycznym
[E] - a reasumując - .... a nie zarządzanie :-D
Bo co powiedzieć o tym, że w lipcu mają awarię systemu a we wrześniu system jeszcze nie jest przywrocony z backupu i "zaginęły" im dane dot. reklamacji w związku z czym czują się zwolnieni z zobowiązań wobec skladających reklamacje klientów i na dodatek w ten sposób tłumaczą się przed sądem :-D
Zupełnie jak mały Jasio co to łon nie wiedział, że jak siem rzuci kamieniem w szybę to ją rozbije :-D

Komputronikowi - RIP - ["]

Moderowane przez _domestos_ :

z ta wstzawka moglbys sobie juz odpuscic, Alvin

Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 13:42:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 maja 2009, 13:59:26 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

Repylek aj eni wiem jak Ty to robisz - oc o bym nie zapytał to w 99% masz lekarstwo.. xD
Ja wczoraj szukałem dobrą godzine na googlach i nic :-/
Znalazłem jedynie kalkulator do obliczania ilości bajtów megabitów itd... :-/

Kalkulatora nie masz ?

Jakżeś taki mądry to wylicz mi ile potrwa np wysyłanie pliku o wadze 174,4 mb na serwer z prędkość przypuśćmy 27,3 kb/s

ALbo powiedz mi ile bajtów jest w 100mb albo ile w tym jest bitów ;]

*** Dodano o 13:52:41: *** (Autoscalanie)

omg :-/
Zdecydowanie muszę zaprotestować...

Przy moim uploadzie 100mb bee wysyłal godzine :-/
Damn`t..
Czemu usługodawcy większą wagę przykładają do downloadu a nie uploadu ?? :-/

*** Dodano o 13:54:19: *** (Autoscalanie)

właśnie widzę że mam andawanie 400 kb/s w umowie...
Czyli... 40Kb/s ?
Dzizas k a K sobie nie równe :lol: ;/

*** Dodano o 13:59:26: *** (Autoscalanie)

Hmmm
Śmieszne jest to, że najdroższa klasa w mojej sieci ma 8Mb/s a uploadu jedynie 500kb/s

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.71.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 15:12:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 maja 2009, 15:29:49 po raz 3-ci przez: Soul
« Opcje

8 bit (b) = 1 bajt (B)

czyli 100 MB = 800 Mbit

400 kbit :8 = 50 kB

k i K jest tu akurat równe :-)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 16:13:49
« Opcje

hmm to czemu mi wychodziły jakieś 5 cyfrowe liczby ? :-D

Mniejsza o to w każdym bądź razie moge zapomnieć o upnieciu czegokolwiek na serw...
Mam plik ok 400mb z dodatkami/modyfikacjami do gry i chciałem to upnąć ale trwałoby to niemalże cały dzień :-/
Może i w ten sposób providerzy się zabezpieczają przed hmmm.... nie wiem czym... ale bez przesady ;/ :-(
128kB/s powinno być minimum jesli chodzi o upload.. Ja silnik wpressa na serwer wgrywałem chyba 5 minut :-/

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.71.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 16:33:41
« Opcje

Czemu usługodawcy większą wagę przykładają do downloadu a nie uploadu ??

Żeby ci przypadkiem nie strzeliło do głowy jakiś malutki serwer postawic. Z pewnością mają jednak wystarczająco szeroką ofertę biznesową ;-)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 11 maja 2009, 17:50:23
« Opcje

No właśnie w sieci nie ma takichofert biznesowych.. :-/
A serwer z uploadem 120kB/s ?? eee ciekawe doczego miałby służyć..

Wie ktos jak zrobić obraz/gif tak aby po naciśnięciu na nim pokazywała się jego wersja po obrobieniu ??
W psie probowalem ale on jedynie zapetla czas...
A żeby tak reakowął na "klik"...

Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 00:19:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 maja 2009, 00:23:36 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

BTW czytuje ktoś ? http://michalpol.blox.pl/html

Pol w moim mniemaniu to chyba jedna z najlepszych o ile nie najlepsza w naszym kraju osoba znająca się na piłce nożnej...
Szkoda, że tak mało go w TV i najczęściej jest to albo studio LM w Nsport albo pomeczowe skróty w tvp - Gość wie z "czym to sie je" i jako jedyny jest obiektywny... Może czasem trochę zanudzi ale wolałbym by to on zanudzał prawdziwynmi historiami/zdarzeniami/faktami w trakcie meczu aniżeli szpakowaty ze swoimi wyssanymi z palca hsitoriami nieobiektywizmem i znajomoscią na piłce tak wielką jak moja znajomość na fizyce molekularnej...

*** Dodano o 00:23:36: *** (Autoscalanie)

Żeby nie był że tylko krytykowac umiem

Pamiętam jakieś 10-12 lat temu jak słuchałem szpaka w tv oglądając mecze Realu czy jakiekolwiek inne rozgrywki - wtedy szpaku to był szpaku i chciało się go słuchać..
Dzisiajlata świetności ma za sobą, coraz więcej gaf, coraz gorsza dykcja i ta rażąca stronniczość...
Gość się wypalił...

Szkoda mi też Mateusza Borka- pamiętam mecze któe komentował 3-5 lat temu - świetnie się go słuchało a teraz - coraz rzadziej komentuje i co raz słabiej.. A szkoda...

Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 02:00:32
« Opcje

http://www.ac-s2.com/

Czemu na tą stronę nie mogę wejść inaczej niż przez anonymouse.. ?
Wchodząc normalnie wywala mi, że nienawiązano połączenia...

Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 02:48:36
« Opcje

:lol: szkoda, że nie mam do czego wykorzystać takiego transferu :-D

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 08:01:41
« Opcje

nie narzekaj
w tej chwili sprawdziłem w pracy łącze

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 09:35:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 maja 2009, 09:37:23 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Imć domestos - jakie uwagi? o co pretensje?
MOderuj Waszeć swoje moderowanie boć chyba przeginasz...

I z łaski sowjej - przywróć do stanu pierwotnego.
Skoro nie ma naruszenia prawa jak i dobrych obyczajów - to własne emocje trzymaj na wodzy i nie staraj się być świętszym od Papieża [choć to akurat nie jet w odniesieniu do Heil Ratzingera trudne...]

Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 12:43:33
« Opcje

nie narzekaj
w tej chwili sprawdziłem w pracy łącze...

:lol:
Ja nie narzekam.. Fajnie że po 22 mam taki transfer ale co ja mam z tym robic ? :-P
Jeszcze zeby wujek z ameryki coś miał ciekawego do pogrania to bym się skusił a tak ? :p

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.70.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 12:54:03
« Opcje

Domi? Emocje w decyzjach o moderowaniu? (to jak z reklamy - "facet? tuje?").

Niemniej ciężko się nie zgodzić, że można to było pominąć i wypowiedź z pewnością by nie straciła.

Ale... co tutaj zawinił papież, że jemu też się dostało? :-|

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 15:01:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 maja 2009, 15:01:47 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Skoro domi chce być swiętszy od papieża... - toć to aż się prosi o paralelę
A że Herr Ratzinger jest jaki jest... toć i sympatii zbytniej raczej nie budzi.
Ot, choćby sprawa "biskupa" Williamsona
Ot, choćby sprawa zaleceń zamiatania pod dywan spraw związanych z pedofilią księzy i molestowaniem przez nich nieletnich...

A wobec odchodzenia od linii JP-II znów na porzadku dziennym jawi się pytanie o doktrynalną nieomylność papieży...
To który z nich był - jest nieomylny, skoro wbrew zapewnieniom w warstwie werbalnej nowy prezentuje odmienne opinie od poprzednika?

*** Dodano o 15:01:47: *** (Autoscalanie)

tak więc domi -
Kieprze Paczyńskich!!!

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (77.253.151.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 22:14:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 maja 2009, 22:41:50 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Uznalem, ze bez tego stwierdzenia wypowiedz bedzie lepsza - chcialbys, by Ciebie tak nazywano? Szczegolnie, ze tu samego zainteresowanego nie bylo. Ze masz na pol dosadny/wulgarny/niesmaczny jezyk. ktory ostatnio mnie razi - to jedno (i tego sie nie czepiam - to swiadczy o Tobie i mi w sumie nic do tego). Ale to, jak kogos nazywasz (bez wielkiego ukrywania)- wg wikitionary - wulg. wyzwisko - to druga sprawa i tu bede interweniowal. Nie graj teraz grzecznego pokrzywdzonego - bo nie warto. Moim zdaniem Ty przegiales - i to znacznie. Nie dostales jednak punktu (choc wlasciwie mogles - ale ok, to kwestia uznaniowosci) a tylko wyedytowalem Twoja wypowiedz. Tak bardzo rani edycja moda? Coz... nie mnie oceniac Twoje emocje.

Zastrzezenia odnosnie moich dzialan? PW czy inna forma kontaktu do Dzyszli, niech rozstrzyga.

Odnosnie emocji - zadzialem pelen spokoju, nieimpulsywnie. Ot, zwykle dzialanie. Za to sporo emocji da sie znalezc w Twoich wypowiedziach osatnich - ale odnosnie Twoich emocji - patrz wyzej.

pozdrawiam
Bartek

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 22:35:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 maja 2009, 22:36:29 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Dobra nie kłóćcie się tylko powiedzcie jak mam zrobić tego GIF`a o którego wczesniej pytałem :p

Dla przypomnienia - chcę aby gif robił taki myk,że po kliknięciu myszką na to zdjęcie .:

pokazywało się to zdjęcie .:

natomiast po piszczeniu przycisku - pworacało dopierwszego zdjęcia..
Potrzebne mi to do ukazania efektu obróbki... do tutoriali jakie robię ;-) itd.. ;P

Wiecie OCB bo pewnienie raz sie spotkaliście z czymś takim.. wiec.. HOW TO.. ?

Idź do strony:« Poprzednia12345...408409410411412413414415416417...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek