Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...409410411412413414415416417418...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 301 - 10 325 z 10 858
 Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.70.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 23:10:02
« Opcje

To nie kwestia gifa, tylko odpowiedniego kodu. Ale ja się na tym nie znam.

Duszołap

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 23:10:03

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 maja 2009, 23:22:47
« Opcje

W gifie się nie da. Da się za to w HTML. Jak? nie pamiętam. Poszukaj coś w stylu "On Mouse Over", czy "On Mouse Down". Nie pamiętam dokładnie.

Stasiek

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 maja 2009, 00:12:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 13 maja 2009, 00:15:08 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

html albo java :-/

Czyli gdybymto chcial umiescic np tu na forum to byłaby dupa blada czyż nie ? :-/

ehhhw głownej mierze chodziło min o to by móc to zamieszczacwłaśnie na stronach/blogach/forach innych aniżeli moje...

Taka prosta rzecz...
Wydawać by się mogło, że w gifie by to się dało zrobić a tu lipa...

No nic - dzieki za wyjaśnienie ;-)

*** Dodano o 00:15:08: *** (Autoscalanie)

kurde wyrobiły mi się gumki pod spacjami (??) [choc ich stan wskazuje na to, że są ok] i mi spacja często jakos beznadziejnie działa :-/
musze wciskać albo idealnie na srodku albo przy krawedziach wewnetrznych (mam spacjedzieloną na dwie czesci:P) bo inaczej nie zadziała.. a to utrudnia mi pisanie :-/

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (78.8.65.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 maja 2009, 07:43:13
« Opcje

Ano na tym Forum nie mógł byś tego umieścić.
Ewentualnie flash, ale co nie zmienia faktu, że na forum też się raczej nie umieści.

Robert
Klik!

Wypowiedź dodana: 13 maja 2009, 11:52:20
« Opcje

ehhhh skasowali garfielda na funiaste.pl :-(

Cytat:

Firma uClick, która dzierży prawa autorskie do pomarańczowego sierściucha, poprosiła, żebym zmniejszył liczbę pasków do trzydziestu. Duże archiwum Garfielda było moim oczkiem w głowie, a trzydzieści pasków to mogłem dostawać w liceum za osiągnięcia naukowe, a nie na Funiastych za dokarmianie miauczącego stworzenia.
Decyzja zapadła jak klamka, dlatego z góry mówię, że żadne groźby i prośby nie pomogą. Trochę oblepił mnie żal, bo lubię rude, złośliwe stworzenia wyposażone w dwadzieścia powodów do zadrapań, ale no-niestety-proszę-państwa.

WIęcej na http://garfield.funiaste.net

to ejst ten moment w którym iGogle straciło dla mnie sens :-( :p

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.160.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 maja 2009, 14:59:37
« Opcje

1.060.000.000 Euro...

Komisja Europejska niezłą karę dowaliła Intelowi...
Większą nićż dostał M$...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.16.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 00:04:28
« Opcje

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (77.236.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 09:29:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 maja 2009, 09:30:13 po raz 1-wszy przez: smoterek22
« Opcje

Jakżeś taki mądry to wylicz mi ile potrwa np wysyłanie pliku o wadze 174,4 mb na serwer z prędkość przypuśćmy 27,3 kb/s

ALbo powiedz mi ile bajtów jest w 100mb albo ile w tym jest bitów ;]

Strasznie problemowy człowiek z Ciebie. Wytłumaczyli Ci już co i jak, wystarczy prosty kalkulator w komórce choćby. Nie trzeba być "przesadnie" mądrym do tego...

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 11:37:33
« Opcje

nadal nie podales rozwiązania a przecież to takie proste...

skończ już.

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 12:19:40
« Opcje

23.3 Kb - 1 sekunda
1,37 MB - 1 minuta

1,37 MB - 1 minuta
174,4 MB x minut

x= 127 ,3 minut = 2 godziny 7 minut 20 sekund

Chyba że masz na myśli kilobity, ale wątpię że Twoję łącze ma upload na poziome 2,9 kB.

w 100 MB jest 104857600 bajtów i 8 razy tyle bitów.

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 12:37:27
« Opcje

;)

http://www.t-m-z.za.pl/blog/

Czy ktoś mógłby powiedziec co tu zmienić ?;/
Ewentualnie jak ?
Nie wiem co, ale coś mi tu cholernie nie pasuje...
Tło ? Kolory ? eh :-/

Gość PawloHT Kopiuj nick (88.156.74.*)
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 12:44:37
« Opcje

TMZ> Boshe... Dla ciebe jest problemem wklepanie porstego rownania na kalkulatorze? ;|

kB
http://www.google.com/search?hl=en&lr=&safe=off&q=174%2C4+MB+%2F+27%2C3+kBps&btnG=Search&cts=1242329879038
kb
http://www.google.com/search?hl=en&lr=&safe=off&q=174%2C4+MB+%2F+27%2C3+kbps&btnG=Search&cts=1242330002144

Smoterek>> masz blad na początku.

23.3kb - 1s
powino byc
27.3kb - 1s

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 13:05:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 maja 2009, 13:06:32 po raz 1-wszy przez: smoterek22
« Opcje

Przyznaje rację: wynik to 109 min.... co daję 1 godziną i 49 min

Ale się zmęczyłem....kalkulator to jednak straszna bestia ;]

Kojarzy ktoś obliczanie błędu bezwzględnego pomiaru ciepła właściwego ciała stałego metodą różniczki zupełnej ?

Wczoraj przez godzinę z koleżanką liczyłem na fizyce przy pomocy kalkulatora a i tak nie skończyliśmy :-D

Tyle cyferek na raz co wczoraj to w życiu nie liczyłem :-P

Swoją drogą, na chu... mi to ? :-D

BTW:Nie mogę zmienić sygnatury, przy probie zmiany i zapisania wywala mi panel logowania...

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 13:36:58
« Opcje

Pawlo - nie siedzę w temacie nie wiem ile bitów ma bajt ile bajtów ma megabit czy megabajt itd...

no wybacz ze nie kazdy na swiecie to wie - zabierz sie za to i wyedukuj spoleczenstwo.

ak niektorzy są ograniczeni to aż zal patrzec i czytac...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 14:47:32
« Opcje

Zemsta jest rozkoszą BOGÓW ! :-D

Sam chętnie bym wysłał im trochę kasy.... ;-)
Oczywiście - w kilku przekazach po 1 PLN

Pomysł - BOSKI !

A może by tak wesprzeć kasą Naszego Najukochańszego Niemonopolistę czyli M$:
Oczywiście, M$ Sweden ;-)]
W podziekowaniu za:
[1] prokonsumencką politykę cenową;
[2] wysokoą jakość oferowanych produktów
[3] przykłądanie szczególnej wagi do wydajności softu a nie do wodotrysków interfejsu?
;-))

Gość PawloHT Kopiuj nick (88.156.74.*)
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 14:51:25
« Opcje

No właśnie aż żal patrzeć i czytać...
Biorąc pod uwagę że taka osoba jak Ty pisze posty na lewo i prawo, ma własnego bloga i czyta artykuły z zakresu IT. A nie potrafi korzystać z googli.
Reasumując.
Internet misiu to Ty masz raczej nie od dziś. Nie wymagam od Ciebie czy też kogo innego żeby wiedział ile kB to bitów etc.
Bo od tego są google.pl i wikipedia.pl a siedząc przy komputerze ma się je o dwa kliknięcia myszą.
No ale skoro nie potrafisz znaleźć podstawowych informacji czy też ułożyć prostego równania. To świadczy to źle o Tobie a nie o mnie.

Bajdełej
Jeśli ja jestem w Twoim mniemaniu ograniczony to Ty jaki jesteś?
Aż strach pomyśleć.
Dobra kończę dyskusje na twój temat. Z góry jestem do Ciebie uprzedzony tak jak ty do mnie wiec wszelaką argumentacje można sobie w d... wsadzić.

3maj się misiu ;*!!111

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 15:40:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 maja 2009, 15:48:56 po raz 7-my przez: tmz
« Opcje

Cytat:

reakcja właściciela firmy była do przewidzenia: wszyscy użytkownicy, uczestniczący w akcji zostaną pozwani do sądu.

buahaha

Ciekawe jak to jest być pozwanym za dokonanie przelewu zgodnegoz prawem

No właśnie aż żal patrzeć i czytać...
Biorąc pod uwagę że taka osoba jak Ty pisze posty na lewo i prawo, ma własnego bloga i czyta artykuły z zakresu IT.

Właśnie - Pisze i czyta a co za tym idzie - uzyskuję wiedzę o tym o czym chcę coś wiedzieć - gdybym chciał się zajmować takimi pierdołami jak "ile bita jest w kilobajcie" to polazłbym na studia informatyczne.
Powiem więcej - nie widze sensu by się głowić nad tym która jest godzina na zegarku poniżej [tak wiem - 3:25 ;] ] .:

- o wiele prościej jest się zapytać / lub kupić normalny zegarek ;]

siedząc przy komputerze ma się je o dwa kliknięcia myszą.

Wiesz koteczku ;* gdybym miał to na 2 klikniecia mysza, to nie musiał bym pytac...
muaaaaaaaaah ;*

Co do reszty - n/c

*** Dodano o 15:45:20: *** (Autoscalanie)

Czy tylko ja mam problemy z posypanymi tagami gdy cytuję kilka osób jednocześnie ?

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 18:41:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 maja 2009, 19:06:48 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

O PRZEGLĄDARKACH SŁÓW KILKA
IE 6

FIREFOX

OPERA

Wnioski wyciągnijcie sami...

Paranoja :-/
Pomijam to, że reklamy zamiast w popupach to umieszczane sa w taki a nie inny sposób rpzez co treść strony i jej wyglad odrazu niema znaczenia a jedyna chęć na takiej stronie to alt+f4
ale takie bledy ak rozjezdzanie strony ktora jest napisana do szerokosci 1280 i wysrywanie tła jak ma to miejsce w IE to istna paranoja...

Najlepsze jest to, że gdybym nie sprawdził dziś przypadkowo jak ta strona wygląda na IE to bym nadal uwża, że wszystko jest w porzadku...
Najlepsze jest to, że w wordpress`ie nic nie było zmieniane więc nie mam wpływu na to, jak wygląda to na innych przeglądrakach... xD xD

i znów [b]opera > all[/bv]

*** Dodano o 18:46:12: *** (Autoscalanie)

Jestjakaś wtyczka do WP blokująca wyświetlanie strony na przeglądarce IE ?
A w zamian tego wywalnie komunikatu w stylu "zmien przeglądarke noobie" ?? :lol:

*** Dodano o 18:57:45: *** (Autoscalanie)

wszysktim szukającym powyższej wtyczki znalazłem rozwiązanie :-P

http://wordpress.org/extend/plugins/anti-internet-explorer-6/

HA :-D fuck M$

*** Dodano o 19:06:48: *** (Autoscalanie)

BTW - da się jakoś blokować reklamy z darmowego hostingu ? tak aby wchodząc na moją stronę ona sama już blokowała reklamy ?

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (77.253.196.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 19:13:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 maja 2009, 12:10:32 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Pierwsze klikniecie myszka - w pasek adresu
wpisanie "g kilobajt"/ "w kilobajt" i nacisniecie enter
w pierwszym przypadku drugie klikniecie masz na pierwszy link
w drugim faktycznie, nie masz tego na dwa klikniecia - a na jedno

Mniej czasu zajelo by Ci wyszukanie tego niz napisanie posta.
Lenistwo, wygodnictwo? Ech... a potem sie pieklisz.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 21:05:47
« Opcje

Piwo powinno Ci się lać strumieniami za powyższy tekst,domestosku :-P

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 21:16:43
Za tą wypowiedź odjęto użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

Mniej czasu zajelo by Ci wyszukanie tego niz napisanie posta.
Lenistwo, wygodnictwo? Ech... a potem sie pieklisz.

Gdyyb zajeło mniej czasu - znalażłbym rozwiązanie - nie pisałbym posta - jestes ograniczony czy chciałes "przykozaczyc" ?

Ostatnio coś zbyt wysoko podskakujesz więc uważaj na ząbki zajączku...

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 22:03:11
« Opcje

Według mnie powyższy post łamie regulamin.

3.Wypowiedzi oraz dane publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:

b) zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (77.254.78.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 22:04:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 maja 2009, 22:09:36 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

Pokazalem ile. Wiem, naduzywasz slow ograniczony. Przykozaczyc? Czy Ty dalej masz te swoje problemy emocjonalne? Nie przelewaj ich prosze na innych

Zbyt wysoko podkaskuje... ech... bo wypowiadam swoje zdanie i odwazylem sie skrytykowac dwie osoby? Wytknac cos? A grozby... puszcze mimo ucha. Wiem, masz problemy i ciagle nerwy, o ktorych wypisujesz na Forum jaki to beznadziejny jestes i poirytowany wszystkim. Wiem, wiem. Tak wiec groz sobie.

edit: Punktu nie daje bo sprawa dotyczy mnie. Ban - z tego i innych For Tomusio juz byl wypraszany - ale wrocil. Nie mnie decydowac oraz => patrz pierwsze zdanie.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 14 maja 2009, 22:16:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 maja 2009, 22:17:57 po raz 2-gi przez: tmz
« Opcje

Według mnie powyższy post łamie regulamin.

3.Wypowiedzi oraz dane publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:

b) zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,

Nie widze w tym nic obraźliwego.. z resztą "obraźliwy" to pojęcie względne.. ;]

Pokazalem ile.

Powiedziałem - gdybym znalazł- nie pytałbym.

Czy Ty dalej masz te swoje problemy emocjonalne?

Borderline ;]

Zbyt wysoko podkaskuje... ech... bo wypowiadam swoje zdanie i odwazylem sie skrytykowac dwie osoby? Wytknac cos?

Bo zachowujesz się jakbyś był panem i włatcą :]
BTW - jeszcz enie ocenzurowałeś moich postów ? dzizas -opuszcasz się...

A grozby...

Gdzie ???????? ;|
ostrzegać
Lub za SJP
ostrzegać - poinformować o czymś niebezpiecznym lub niepożądanym, zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo

oboje wieć kolejny raz nie macie racji a plujecie się jakby was ze skóry obdzierano.. ;]

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 10:19:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 maja 2009, 10:29:46 po raz 2-gi przez: abigaill
« Opcje

zastanawiam się nad jednym problemem.
jak można aż do tego stopnia nie zauważać, swoich błędów, być aż tak tolerancyjnym dla siebie a na każdym kroku szukać błędów u innych i je namiętnie wytykać.
to że TMZ nie widzisz nic obraźliwego, to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie, samo konkretne słowo może być nieobraźliwe ale już konkretne jego użycie, już tak. w tym przypadku, Twoja ironia nie była na miejscu.
Tylko dlatego że Domi udowodnił Ci jak olewasz wszystkich i uważasz że wszyscy powinni zasuwać za Ciebie bo "google Tomusia gryzie".

Cytat:

gdybym znalazł- nie pytałbym.

gdybym szukał - nie pytałbym :-)

Zauważyłeś może taką zależność - jeśli ktokolwiek zwróci Ci uwagę na cokolwiek, musi być przez Ciebie odpowiednio obsmarowany a później Ty jesteś zdziwiony że ktoś się ciebie czepia. Ty zawsze jesteś w porządku - prawda.
Twoje ciągle zaczepne, ironiczne i narzekające na wszystko posty na forum są po prostu niesmaczne, szkoda że tak często występują, bo psują chęć czytania i jak widzę nie tylko mi.

i jeszcze tak na marginesie jeszcze jedna rzecz - opera, fakt to dobra przeglądarka i co trzeba można do niej doinstalować, Tobie poleciłbym doinstalowanie słownika polskiego, lub zmianę przeglądarki na taką która posiada w/w słownik.
robisz masę literówek które utrudniają czytanie i zrozumienie tego co piszesz, wystarczy naprawdę chwilkę czasu poświęcić przed wysłaniem posta, by to co piszesz było czytelne.

Idź do strony:« Poprzednia12345...409410411412413414415416417418...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek