Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...410411412413414415416417418419...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 326 - 10 350 z 10 858
AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (93.105.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 11:11:59
« Opcje

abigaill
Dyskusja nie ma sensu. TMZ już kilkakrotnie miał przedstawione argumenty które wymieniłeś i nic sobie z tego nie robi.
Posty tego typu wykorzystuje jedynie do dalszego nakręcania zainteresowania własną osobą.
Nieważne co mówią, ważne że mówią.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 11:12:00

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (83.13.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 11:28:40
« Opcje

zgadza się, ale czytając wątek, człowiek ma nadzieję że dana wypowiedź będzie sensowna a tu nie dość że literówki przeszkadzają to zazwyczaj jest to naśmiewanie się z kogoś lub czegoś. niestety przeszkadza co w czytaniu konkretów

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 12:19:51
« Opcje

zastanawiam się nad jednym problemem.
jak można aż do tego stopnia nie zauważać, swoich błędów, być aż tak tolerancyjnym dla siebie

Człowiekujeśli ja dla siebie jestem tolerancyjny a co więcej bezkrytyczny - to chyba ktoś tu jest "nie z tej ziemi"...
Jesteś jedyną osoba któratak uważa.. xD
To ciekawe...

to że TMZ nie widzisz nic obraźliwego, to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie, samo konkretne słowo może być nieobraźliwe ale już konkretne jego użycie, już tak. w tym przypadku, Twoja ironia nie była na miejscu.

A JA CI POWTÓRZE - gdyby wszyscy byli tacy sami świat byłby nudny.
Po secundo - ja to ja i tego nic nie zmieni, jeśli będę chciał/czuł potrzebe/uznam, że to zabawne to i nawet na środku ulicy sie "zesram" i uznam ze to jest ok. ;]
Ironia ? być może ale pieknie podkreśla to, że w zyciu robie to co chce kiedy chce i jak chce, pod warunkiem ze bedzie to zgodne z prawem a moja wczesniejsza wypoiedz w kontekscie zwrocenia uwagi na niebezpieczenstwo niczego nie naruszala - wiec byla trafiona.

"google Tomusia gryzie".

Cytat:

gdybym znalazł- nie pytałbym.

gdybym szukał - nie pytałbym :-)

Nie żebym chciał urazićDżyszle ale to forum jest ostatnim miejscem w które zaglądam nie uzyskawszyodpowiedzi na moje pytanie w "szukajakach" czy forach ściśle powiązanych z konkretnym tematem.

Nie podoba ci się fakt, że ktoś woli zapytac niż godzinami szukać nie znajdując odpowiedzi ? :->
Co do samego kalkulatora - potrzebny był mi nie do jednego glupiego obliczenia a do calej masy dzialan z tym związanych - no sorry ze nie zamierzam marnować swojego czasu i pytam, bo być może ktoś kiedyś tez tego szukał a co więcej - znalazł... taaa
Kto tu ma jakieś problemy ? bo chyba jednak nie ja...

Zauważyłeś może taką zależność - jeśli ktokolwiek zwróci Ci uwagę na cokolwiek, musi być przez Ciebie odpowiednio obsmarowany a później Ty jesteś zdziwiony że ktoś się ciebie czepia. Ty zawsze jesteś w porządku - prawda.

Większej bzdury w życiu nie słyszałem ale jak znam ciebie to być moż ei to prawda jest - najlepiej ocneiać człowieka gdy się nic o nim nie wie :-D
Więc ok tak to prawda jestem zuuoooo

Twoje ciągle zaczepne, ironiczne i narzekające na wszystko posty

Twoje ciągle nudne i czepliwe posty...
A tak poważnie - to źle, ż enie jestem hurraoptymista ??
A może źle, że zwracam uwage na to co mi nie pasuje, że słusznie wytykam błedy... Marudze ? Nie.. nie patrze na swiat przez różowe okulary i nie wmawiam sam sobie ze biale to zółte.
Chciałbym tylko zauważyć taką ciekawostkę, że zawsze gdy się czegośczepiam, to po jakimśczasie wychodzi na to, że to ja miałem racje ;]
Nie żebym sobie schlebiał...
whatever...

i jeszcze tak na marginesie jeszcze jedna rzecz - opera, fakt to dobra przeglądarka i co trzeba można do niej doinstalować, Tobie poleciłbym doinstalowanie słownika polskiego, lub zmianę przeglądarki na taką która posiada w/w słownik.

Ponieważ opera to BDB przeglądarka - słownik juz ma wbudowany i nie trzeba nic doinstalowywać...
Sęk w tym, że nie mam czasu na pisanie referatów na forach a pośpiech + stan mojej klawiatury a dokładniej jej trochę nietypowy układ sprawiaja, że pisanie najkrótszej wiadomości z zachowaniem wszelkich możliwych znaków diakrytycznych i bez literówek trwa dosyć długo...
Poza tym spacja często i gęsto mi"siada" - konkretniej - nie łapie w miejscu w którym powinna łapac przez co bywa, że wciskajac spacje i tak nie ma przerw miedzy wyrazami ktore pisze. :-/
Ale co ja ci bede tlumaczyl...

A co do posta odnosnie przeglądarek - Do FF`a nic w nim nie miałem, może poza tym, że wyświetla reklamę o której się dowiedziałem po upływie 6-mcy - bo do dziś a raczej wczoraj - nie miałem pojęcia, że na mojej stronie w miejscu widocznym na screenie widnieje reklama..

Najgorzej jest z IE która w dupie ma to co jest w CSS przez co strona wygląda tak jak wygląda a dopasowana do szerokości (specjalnie sutawiłem wczoraj mniejsza) - 960pix - rozjeżdza się w "psiazdu" xD
Z tąd było suzkanie skryptu na blokowanie tego gówna i pytanie odnosnie blokowania reklam przez moją stronę/serwer na którym stoi - bo jeśli się da to chętnie bym się dowiedział jak, niestety - nie chcę kupowac kolejnego hostingu, wystarczy mi jeden do i tak marnego folio.. ;-)
Z resztą ja u siebie reklam nie widzę...
Ale wiem jak wkurza wchodzenie na taką stronę na której u góry zamist treści jest reklama... alt+f4

ET

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 13:15:43
« Opcje

Tomusio, nie po to pozwoliłem na to drugie konto, abyś wracał znów do swoich nawyków. Na prawdę, nie nadużywaj mojej tolerancji.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 13:19:46 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 maja 2009, 13:24:02 po raz 1-wszy przez: abigaill
« Opcje

Człowiekujeśli ja dla siebie jestem tolerancyjny a co więcej bezkrytyczny - to chyba ktoś tu jest "nie z tej ziemi"...
Jesteś jedyną osoba któratak uważa.. xD
To ciekawe...

jak byś był bardziej krytyczny dla tego co robisz, nie było by tego problemu, odpowiedź będzie niżej

A JA CI POWTÓRZE - gdyby wszyscy byli tacy sami świat byłby nudny.
Po secundo - ja to ja i tego nic nie zmieni, jeśli będę chciał/czuł potrzebe/uznam, że to zabawne to i nawet na środku ulicy sie "zesram" i uznam ze to jest ok. ;]
Ironia ? być może ale pieknie podkreśla to, że w zyciu robie to co chce kiedy chce i jak chce, pod warunkiem ze bedzie to zgodne z prawem ...

nie był by nudny, był by przyjaźniejszy.
reszta Twojej wypowiedzi z cytatu powyżej, jest odpowiedzią na pierwszy cytat.
ja, ja, ja, itd - niestety ciężko jest żyć z człowiekiem który widzi tylko siebie i to co swoje.

Nie żebym chciał urazićDżyszle ale to forum jest ostatnim miejscem w które zaglądam nie uzyskawszyodpowiedzi na moje pytanie w "szukajakach" czy forach ściśle powiązanych z konkretnym tematem.
Nie podoba ci się fakt, że ktoś woli zapytac niż godzinami szukać nie znajdując odpowiedzi ? :->
....
Kto tu ma jakieś problemy ? bo chyba jednak nie ja...

właśnie, jak byś pomyślał nad tym że przebywają, chcą przebywać tutaj inne osoby to może byś pomyślał jak pisać, zachowywać się.
nie wnikałbym co będziesz pisał na swoim prywatnym blogu, twój blog - twoje warunki, jak się komuś nie podoba to wypad, wszystko jest ok, jednak tutaj nie jesteś u siebie ale zachowujesz się tak jak by tobie się wszystko należało i wszyscy musieli się podporządkować właśnie pod ciebie. zachowanie czysto dziecinne, niedojrzałe.

Większej bzdury w życiu nie słyszałem ale jak znam ciebie to być moż ei to prawda jest - najlepiej ocneiać człowieka gdy się nic o nim nie wie :-D
Więc ok tak to prawda jestem zuuoooo
[/qoute]
oceniam tylko to co widzę i czytam, staram się nawet nie brać pod uwagę tego co było wcześniej na idg, nie chcę się tym sugerować. nie zależy mi na ocenianiu ciebie, to żadna radocha, i wcale tego nie chcę robić. próbuję ci zwrócić uwagę na to że przebywają tu również inni.
Twoje ciągle nudne i czepliwe posty...
A tak poważnie - to źle, ż enie jestem hurraoptymista ??
A może źle, że zwracam uwage na to co mi nie pasuje, że słusznie wytykam błedy... Marudze ? Nie.. nie patrze na swiat przez różowe okulary i nie wmawiam sam sobie ze biale to zółte.
Chciałbym tylko zauważyć taką ciekawostkę, że zawsze gdy się czegośczepiam, to po jakimśczasie wychodzi na to, że to ja miałem racje ;]
Nie żebym sobie schlebiał...
whatever...

tak moje posty są nudne, dlatego staram się jak najmniej pisać a częściej czytać. optymistą też nie jestem ale to nie znaczy ze musze wszędzie pakować swoje utyskiwania jaki ten świat jest dla mnie niesprawiedliwy

tak często wychodzi na to że masz rację - tak często piszesz o czymś co już dawno wiadomo

Ponieważ opera to BDB przeglądarka - słownik juz ma wbudowany i nie trzeba nic doinstalowywać...
Sęk w tym, że nie mam czasu na pisanie referatów na forach a pośpiech + stan mojej klawiatury a dokładniej jej trochę nietypowy układ sprawiaja, że pisanie najkrótszej wiadomości z zachowaniem wszelkich możliwych znaków diakrytycznych i bez literówek trwa dosyć długo...
Poza tym spacja często i gęsto mi"siada" - konkretniej - nie łapie w miejscu w którym powinna łapac przez co bywa, że wciskajac spacje i tak nie ma przerw miedzy wyrazami ktore pisze. :-/
Ale co ja ci bede tlumaczyl...

nigdzie nie twierdziłem że ff jest lepszy od opery :-), osobiście lubię obie, choć z tego co wiem opera nie ma domyślnie zainstalowanego sprawdzania pisowni, być może moja jest zbyt stara a teraz coś się zmieniło, nieważne.
jeśli chodzi o skrypt - do tego też się nie doczepiałem, takiego szukałeś, twoja sprawa, nic mi do tego.
ja próbowałem zwrócić ci uwagę na pisownię, że masz niesprawną klawiaturę to wiem z wcześniejszych postów, nie zwalnia cię to jednak z przestrzegania podstawowych zasad netykiety by pisać poprawnie, każdemu zdarzają się błędy, mi również i to często. jednak miło by było jak byś swoje posty edytował by poprawić błędy a jeszcze lepiej przed wysłaniem postu warto przeczytać co się napisało.
nie masz czasu! - a może po prostu nie masz szacunku dla innych, olewając ich takimi postami

Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 14:46:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 maja 2009, 15:01:54 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

Tomusio, nie po to pozwoliłem na to drugie konto, abyś wracał znów do swoich nawyków. Na prawdę, nie nadużywaj mojej tolerancji.

Do niczego nie wracam...
Nie moja wina, że od początku tego roku miejsce ma jakaś kosmiczna paranoja i praktycznie wszystko co możliwe to się "puszcza"...
Po otwarciu oczu każdego dnia zastanawiam się co jeszcze może się spieprzyć i cholera - zawsze coś mnie zaskoczy...
5 miesięcy porażek frustruje niestety i nie mam sił godzić się olewac i niereagowac na jakieś kretynizmy pod moim adresem.. Zbyt długo pozwalałem sobie dmuchać w kasze...

ja, ja, ja, itd - niestety ciężko jest żyć z człowiekiem który widzi tylko siebie i to co swoje.

Cóż po 23 latach bycia wszystkim dla wszystkich, pora bym w końcu zaczął myśleć o sobie samym i swoje sprawy stawiał na pierwszym miejscu a nie na ostatnim...

Jakto śpiewał Oasis

Cytat:

So dont try to fuck up my head with your problems
I'm just tryin' to fix up my bed in the doldrums..

Od tylu lat w końcu coś dla siebie robie i z myślą osobie...
Egoistyczne? Myślę, że w perspektywie ostatnich 15 lat przez które to ja musiałem być za wszystko i wszystkich odpowiedzialny mam do tego prawo.
Zwłaszcza, że to zawsze ja byłem dla innych ale nikogo nie było dla mnie, zas "prrzyjaciól" miałem wtedy gdy czegoś potrzebowali ode mnie a nie ja od nich. na dzień dzisiejszy jestem ja i nic poza mną, pozrywane kontakty, olewka na innych... ;] przykre ale prawdziwe i poniekąd przyznam, że bywa, iż doskonale się z tym czuje....
Choć fakt - cżłowiek to istota "stadna" ale to też daje się jakoś przezwyciężać...

Mniejsza o to, nie zamierzam sie kolejny raz bawić w spowiedz przed psychologiem :-D
Pocieszam się faktem,że tacy jak ja jeśli dożyją do 40stki to po 40stce sa juz w miare normalni :-D
Jeśli dożyję.. ;-)

właśnie, jak byś pomyślał nad tym że przebywają, chcą przebywać tutaj inne osoby to może byś pomyślał jak pisać, zachowywać się.

1 - nie mam zwyczaju pisać monologów więc gdybym uważał, że tu nikogo nie ma to bym nie pisał.
2 - powtarzam kolejny raz - ja to ja i nie będę się zmieniał BO TAK TRZEBA. wolę być znienawidzony za to kim jestem niż lubiany za kogoś kogo musze udawać - to takie proste...
3 - gdyby to wszystko bylo tak prostę jak myslisz to ludie nie byliby takimi burakami jakimi sa, w autobusach wszystkie siedzenia byłyby.. WOLNE bo przez całą drogę pasażerowie by wymieniali uprzejmosci ze soba w stylu
-prosze usiaść, pan jest starszy..
-alez nie, niech pan sobie usiadzie pan byl pierwszy...
- oj prosze pana blablabla..

nie wnikałbym co będziesz pisał na swoim prywatnym blogu, twój blog - twoje warunki, jak się komuś nie podoba to wypad, wszystko jest ok, jednak tutaj nie jesteś u siebie ale zachowujesz się tak jak by tobie się wszystko należało i wszyscy musieli się podporządkować właśnie pod ciebie.

Widzisz mam tylko i wyłącznie jednego bloga do którego chyba nikt nie czyta ale to i dobrze... Pisze, bo gdzieś muszę wylać swoje żale..
Jak ktos skomentuje to ok... azkolwiek olewam to, nie szukam zrozumienia współczucia czy pocieszenia... Piszę bo tak.
Strona którą wyżej linkowałem to tylko i wyłacznie rozpoczety i niedokonczony projekt czegoś co z załozenia miało być fajne... ale nie wyszło..
Słomiany zapał.. ? tak.. chyba tak..
Nie reklamuję swojej stronki - podałem link by ktoś rzucił okiem i powiedział co i jak.. stara się sam, nie mając [b] zadnego pojęcia o pisaniu stron www, nie znajac skryptow, nie wiedzac nic o html css java, flash itd - napisać swoją własną stronę...
Ba.. nawet udało mi sie zrobić gównianą galerię w ten sposób... beznadziejną... ale moją własną, flashową...

Normalne, że gdy nie wiem to pytam/szukam...
A jaka tam jest treść.. cóz.. taka jak moje poglądy na pewne sprawy... o czympewnie napisze poniżej..

zachowanie czysto dziecinne, niedojrzałe.

"Ten który jako dzieciak musiał podejmować szereg
Dorosłych decyzji, w tym dorosłym życiu wymiękł
Ja podejmę ten wysiłek, wiem, że nie ma na co czekać
Tylko w tym dorosłym życiu dziś jest niedojrzały dzieciak
"
i mógłbym na tym zakończyć cały wywód...
Nie kręci mnie taka muzyka, ale ten kawałek naprawdę w dziwny sposób mnie "boli" i cholernie utożsamiam się z tym co w nim jest .:Zawsze muszę coś sp***ć
znajdź tekst - może zrozumiesz czym jestem od dłuzszego czasu...

Uwierz - nie jest fajnie i nigdy nie było..

tak często wychodzi na to że masz rację - tak często piszesz o czymś co już dawno wiadomo

Wużej pisałem już o tym a tu dokoncze - nie wyrabiam sobie opinii na jakiś temat tylko dlatego, że coś zaslyszalem, wyczytałem choć może nieraz tak to wyglądać - ja sam albo do tego podchodzę probując to poznać (patrz Vista linux ATI/Nvidia (do której znów się przekonałem), FF i cała reszta rzeczy o których wypowiadam się na "nie" jeśli chodzi o IT) i wtedy powiedziec - to jest do dupy - albo nie wypowiadam się na dany temat...
Grałem kiedyś w piłkę...
Powiem więcej - wokól niej kręcił się i kręci nadal - choć niestety już nie tak jakbym chciał - cały mój świat..
Pisałem już, że piłka nożna dla mnie to jest niemalże jak religia... Wielkie mocje pasja ehh.. dobra koniec bo znów sie zapominam..
Mam spore obeznanie w temacie i śmieszy mnie błazenada komentatorów w postaci chciażby głupoty szpaka i jego nieobiektywizmu, stronniczości i historii z palca wyssanych, błędów sedziów które wiem jak cholernie sa w stanie frustrować i jak wiele psują a po ostatnim meczu z udziałem sedziego OVREBO stałem się zwolennikiem wprowadenia zapisu wideo w kontrowersyjnych sytuacjach...
Odnosnie Kubicy to samo - raz mowi jedno, raz drugie - wszyscy dookola winni ale nie on.. Media polskie też podkrecają ta idiotyczną atmosferę a wielu ludzi niestety uznaje za opiniotworcze taki onet, wp czy fakt ;]
Wnerw mnie bierze gdy ogladam wyscig i slysze komentarz w studio z ust takiej osoby jak Zientarski - który kiedyś na prawdę cieszyl sie u mnie szacunkiem i uznaniem, zaczyna pieprzyć, że BMW dało dupy, ze kubica jechal ok ale w teamie to tamto owamto.. ja **************.

To są moje i tylko moje opinie wynikające z obserwacji, doświadczenia, znajmości danego tematu w takim a nie innym stopniu - dlatego przede wszystkim dla mnie zawierają one prawdę, która poźniej i tak wychodzi na jaw..
A ze to uznajecie za narzekanie - cóż - polacy to dziwna spolecznosc... Cholernie dziwna.. Nikt nie lubi kogos kto marudzi/uzala sie, ale wszyscy to robią :lol:
Ale drugiemu wytykać będą..

olać to..

JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM...

Odnosnie opery - wersja 9.64 słownik już ma...
Aczkolwiek nigdy jej nie uruchmiałem i nie konfigurowałem...

a jesli to taki wielki problem - wystarczy napisać wyjdź
A z pewnością mnie tu nie będzie, nie pcham się tam gdzie zamyka mi się drzwi.. ;]
Z resztą.. gdyby nie problem z fotkami (tymi ktore zostały skradzione prawdopodobnie przez kogos kto rpzeglądał to forum bo tylko tu było to foto udostepnione/zlinkowane z efotka) od ktorego zaczelo się bawienie z tym kontem to bym nie wlazil tu...

Gość PawloHT Kopiuj nick (88.156.74.*)
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 15:06:00
« Opcje

Weź ty sobie stad idź co?

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (89.74.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 16:36:05
« Opcje

WYJDŹ!
wystarczy?

Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 20:08:00
« Opcje

rozbawiłeś z tymi 5 miesiącami. Pod niewłaściwy adres ten argument trafił :-)

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 21:53:01
« Opcje

Wyjdź.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 22:09:01
« Opcje

rozbawiłeś z tymi 5 miesiącami. Pod niewłaściwy adres ten argument trafił :-)

Gdziekolwiek trafił - tak jest i w pewnym stopniu powinienes to zrozumiec.. ;]

whatever :-D

Branoc :-D

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.250.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 22:09:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 maja 2009, 22:10:45 po raz 1-wszy przez: smoterek22
« Opcje

Wszyscy zgodni.
Bardzo się cieszę, że społeczność sama oczyszcza swoje szeregi :-)

Dawid : możesz mi wyczyścić sygnaturę do naga ? Sam nie potrafię :-P

Wypowiedź dodana: 15 maja 2009, 22:40:15
« Opcje

Dawid : możesz mi wyczyścić sygnaturę do naga ? Sam nie potrafię :-P

Proszę

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.211.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 maja 2009, 13:03:50
« Opcje

Dzięki, kiedy próbowałem sam, i dawałem tam wyślij dane czy zapisz zmiany ( nie pamiętam) to prosiło mnie o logowanie i tak w kółko, jakiś błąd ?

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (88.156.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 maja 2009, 15:34:48
« Opcje

A wpisywales haslo podczas zmiany danych?

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (83.29.211.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 maja 2009, 17:05:44
« Opcje

Mam wpisywać hasło w ten formularz ? Tak to działa...

Nie wiedziałem :-D

Wypowiedź dodana: 16 maja 2009, 20:03:12
« Opcje

Adam Mickiewicz napisał(a):

A kto prośby nie posłucha,
W imią Ojca, Syna, Ducha.
Widzicie pański krzyż?
Nie chcecie jadła, napoju,
Zostawcież nas w pokoju;
A kysz, a kysz!

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 maja 2009, 23:05:40
« Opcje

Dżyszla... a może by tak... TUWIMA? ;-)

Wypowiedź dodana: 16 maja 2009, 23:06:22
« Opcje

O!
Mickiewicz na forum u Dżyszli! :-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (62.87.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 maja 2009, 12:38:08
« Opcje

Robert
Klik!

Wypowiedź dodana: 17 maja 2009, 19:40:45
« Opcje

Dżyszla, strona jest niemiecka :-D

___

Wypowiedź dodana: 17 maja 2009, 19:56:41
« Opcje

Dżyszla, strona jest niemiecka :-D

Tak, serwer zlokalizowany jest w Niemczech.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 19 maja 2009, 13:50:15
« Opcje

___

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 maja 2009, 08:19:03
« Opcje

Przez takie szmatławe i k.....kie teksty już jakiś czas temu pożegnałem się z w p.p l. Jak fakt i se to brukowce, to w p przy nich kreci sie w zbiornikach oczyszczalni sciekowych :-[ :-[ :-[
http://film.wp.pl/id,97827,title,Patrick-Swayze-jeszcze-zyje,wiadomosc.html?ticaid=180f0

Wypowiedź dodana: 21 maja 2009, 07:59:15
« Opcje

jak to właściwie jest, works 9 dla użytkowników domowych ma być rozprowadzany w wersji adware, ale nie widzę nigdzie możliwości pobrania go. są możliwości jedynie kupienia wersji oem o box, jak rówież rzuciła mi się w oczy wersja z pcformat. jak to jest naprawdę z dostępnością tego pakietu

Idź do strony:« Poprzednia12345...410411412413414415416417418419...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek