Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...428429430431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 10 776 - 10 800 z 10 858
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (77.252.83.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 listopada 2011, 18:52:24
« Opcje

Jakiego dnia? Ja nic nie wiem ;-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 30 listopada 2011, 18:52:25

Zarejestrowany apg2312 Mężczyzna Kopiuj nick (89.25.226.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2011, 19:39:56
« Opcje

A wystarczy czasami poczytać wiadomości :-P
http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

If you win or you lose, It's a question of honour
And the way that you choose, It's a question of honour

Wypowiedź dodana: 2 grudnia 2011, 20:51:05
« Opcje

Hmm... To przegapiłem... Bym sobie zamówił kabelek za 5 zł ;p

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (95.49.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 grudnia 2011, 22:48:30
« Opcje

Generalnie żyję - mam nadzieję, że wy też :-).

Nie lubie tego dnia darmowej wysyłki. Pustoszy konto - no, ale w sumie działa ;-).

Ad. 1 - Żyję - wedle co poniektórych: niestety żyję :->
Ad. 2 - Co ma wisieć nie utonie - co trza kupić to i tak trza a co najwyżej oszczędza sie na kosztach logistyki ;-)

Wypowiedź dodana: 8 grudnia 2011, 07:13:52
« Opcje

Ktoś mi zablokował dostęp do konta bankowego :-[ Ktoś się włamać próbował czy co?

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (95.49.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 grudnia 2011, 07:43:17
« Opcje

A telefon do banku wykonany?

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 grudnia 2011, 16:54:59
« Opcje

Słowo "trzeba" jest relatywne ;-)

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 8 grudnia 2011, 17:57:42
« Opcje

Wykonałem... Ale jak się powtórzy, będzie nieładnie...

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (95.49.55.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 grudnia 2011, 20:39:15
« Opcje

Czy mi się dobrze pod czaszką kołacze, że na płycie instalacyjnej WIN'7 jest WSZYSTKO a o tym co - jaka wersja systemu - zostanie zainstalowane decyduje SN ?

Wypowiedź dodana: 19 grudnia 2011, 07:02:16
« Opcje

Całkiem możliwe...

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Staruch Kopiuj nick (213.238.82.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 kwietnia 2012, 13:30:38
« Opcje

Paranoja!!!
Moja córka przerabia w szkole "Doktora Dolittle i jego zwierzęta". Wypożyczyła książkę w szkole, ka sprawdzam postępy w jej czytaniu (bo idzie jej średnio) i... załamałem się. Czytam - i nie poznaję tego, co czytałem w dzieciństwie. Musiałem sięgnąć do źródeł - porównać tłumaczenie Wandy Kragen (Nasza Księgarnia 1955) i Przemysława Piekarskiego (Liberal 1998).
Pal licho, że "Murzyni" zamienili się w "Afrykańczyków", "czarny książę" w "księcia", a "harujcie jak Murzyni" w "pracujcie ostro"... Natomiast pierwszy wielki zgrzyt to zamiana "Dwugłowca" w jakiegoś "puszmipulju" (tu pewnie tłumacz poszedł na łatwiznę i angielskie "pushmepullyou" zapisał fonetycznie).
Ale dochodzę do tego co zjeżyło mi włosy na głowie. Otóż w starszym wydaniu Murzyni więżą doktora Dolittle. Ten zostaje uwolniony z więzienia przez księcia Bumpo w zamian za obietnicę uczynienia go białym (co było tegoż księcia największym marzeniem). Natomiast w nowym wydaniu wątek ten został ordynarnie wykastrowany i książę Bumpo uwalnia dokotora, owszem, ale zahipnotyzowany przez pomocnicę doktora. O zmianie koloru skóry - ani słowa!!!
Przecież to jakaś wielka ściema jak z "Roku 1984" Orwella. Zmieniamy przeszłość bo nie pasuje do dzisiejszej poprawności politycznej? Czarny nie może marzyć o tym, żeby być biały (najlepiej dodać rozdział jak to doktor, korząc się za przewiny przodków zostaje czarnym!).
Proponuję przepisać inne książki mojego dzieciństwa - z "Tomka na Czarnym Lądzie" wyrzucić ludzi-lamparty (źli czarni - niemożliwe!) i zastąpić ich zabłąkanymi w dżungli członkami Ku-Klux-Klanu, w "Ostatnim Mohikaninie" zastąpić Maguę białym renegatem, a w Muminkach Tatę Muminka zastąpić Drugą Mamą Muminka - żeby było zgodnie z nowymi standardami!!!
Przecież to jakaś paranoja!!!

Wypowiedź dodana: 15 kwietnia 2012, 14:11:24
« Opcje

Hm, ciekawe co by na to autor powiedział... Rzeczywiście taka ingerencja w tekst to jawne jego zbezczeszczenie, a dopatrywanie się na siłę w słowach rasizmu i to w dziele literackim... Nas w szkole zawsze uczyli, że literatura ma swoje prawa i można tam więcej, więc nikt nie wycinał na polskim nawet przekleństw, jeśli padały w dziele. Cóż, widać dzisiejsze standardy kształcenia wolą wypaczać ludzi niż narazić się na jadą z mniejszości, która będzie doszukiwać się zbyt częstego używania literki "a".

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (192.168.101.*->149.156.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 kwietnia 2012, 20:58:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 kwietnia 2012, 21:00:12 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

A to ja, jako ciekawostkę dodam, że w liceum podczas analizy literatury, każdy we wszystkim dostrzegał jakąkolwiek ingerencję Boga

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (91.231.244.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2012, 21:00:06
« Opcje

Kwestia, jak zdefiniujemy Boga...
Opcji jest multum.
A przy tym, jeżeli jeszcze podjąć tak pozornie obrazoburczy wątek jak to, iż BÓG trzech wielkich religii a mianowicie islamu, chrześcijaństwa oraz mojżeszowej jest jednym i tym samym... jest jednością, podobnie jak to, iż święte księgi tych religii są de facto również tą samą księgą a różnią się jedynie didaskaliami dodanymi przez Proroków...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2012, 00:15:04
« Opcje

Dzisiejszy dzień, 22 czerwca, powinien być w całej Europie obchodzony jako święto - albo coś w tym rodzaju.
Dzień uratowania Europy lub coś w tym stylu...
Operacja Barbarossa jednego zbrodniarza uratowała Europę przed dostaniem się w czułe objęcia drugiego mega, giga, tera zbira...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2012, 08:24:42
« Opcje

Ja tam bym nie miał nic przeciwko temu, aby co drugi dzień był świętem wolnym od pracy ;-) A poza tym mamy najdłuższy dzień w roku - wystarczy wyjrzeć przez okno i widać, prawda!? ;-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2012, 13:34:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 czerwca 2012, 13:36:44 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Hmmmm..
Diametralnie zmieniła mi sie opinią o IRA, angolach i okolicach...
Tego, co Lordowie zrobili w Irlandii oraz z Irlandczykami, u nas nie udało sie nawe Hitlerowi i Stalinowi do spółki razem...
Polska nie straciła w przeciągu 2 lat 20% populacji jak Irlandia...

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2012, 14:24:59
« Opcje

"O CURWA!
ALE KYTK!!!"
- JAK MAWIAŁ PEWIEN KOLES, KTÓRY NIE MÓGŁ W SKLEPIE POJĄĆ DLACZEGO "CACAO" CZYTA SIE JAKO \'KAKAO\' A CUKIER JEDNAK JAKO CUKIER....

Wszedłem ci ja na strone firmy KOMPUTRONIK... to takie maleństwo, możliwe, że nikt nie wie coto za firma... :lol: ;-)
I co ja widze?
Ano jakies totalnie odmienione międzymordzie, z którego nic nie można pojąc :\'-(
A najlepsze pokazuje się, gdy człek zacznie tam czegoś szukać "na piechotę"... okazuje sie wowczas, iz np. etui do czegoś tam jest ni mniej ni więcej ale podzespołem komputerowym :-D :lol: :-D ...
Podobnie, podzespołem jest karta pamieci jak również podzespolami sa pendrive\'y

O curwa.... ale KYTK :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (95.160.89.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 września 2012, 21:46:27
« Opcje

O rany, jak dawno tu nie zaglądałem.

Widzę że nie tylko ja dziwię się zawsze jak szukam czegoś w komputroniku :-D

Wypowiedź dodana: 24 września 2012, 00:29:29
« Opcje

Trafiłem ciekawą stronkę STOP GOTOWCOM pod której przesłaniem podpisuję sie wszystkimi ośmioma kończynami.

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (87.101.79.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 września 2012, 17:31:49
« Opcje

No ja to bym trochę ich zaoszczędził... Siostrze też składałem i... Jakoś to nie bardzo chce współgrać, choć powinno. Mam czasem wrażenie, że teraz to wszystko ma grać tylko z wybranymi producentami i kropka.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 września 2012, 20:13:30
« Opcje

Mnie póki co los oszczędził rozczarowań i wszystkie kompy które składałem działały od pierwszego odpalenia.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (79.191.150.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 października 2012, 22:26:06
« Opcje

Którą poprawke w Win'Xp trzeba odisntalować, zeby można bylo zainstalować Civ-II?
Wszystko było OK a teraz system blokuje nawet uruchomienie instalatora gry... :-(

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (95.49.104.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2012, 17:50:40
« Opcje

Mam takie dziwne może zapytanie... skojarzenie...
MIanowicie:
Czy mnie sie zdaje, czy też Wielce Szanowni Władcy Microsoftu stosują mało subtelną, by nie powiedziec - zbójecką i złodziejską metodę przymuszenia ludzi do kupowania nowych wersji ich produktów poprzez psucie wersji starszych przy okazji i pod płaszczykiem tzw. "aktualizacji" - zwłaszcza tych "absolutnie niezbędnych".
Przykłady:
[1] W pewnym momencie, po którejś aktualizacji, jak to zasygnalizowałem w innym poscie, przestał się uruchamiac w Win'XP instalator "Cywilizacji-II" - absolutne, totalne zero reakcji na uruchamianie setupu.
[2] Jeśli chodzi o Office'a - zatrzymałem się na etapie O'2003 oraz Visio 2007 i Outlook 2007 z prostego, prozaicznego powodu - te wersje aplikacji mają jeszcze normalny, w pełni konfigurowalny interfejs zamiast tej pomyłki genetycznej w postaci wstążki. Zarazem, od dłuższego czasu obserwuję, że w Wordzie coraz gorzej działa "słownik" czyli sprawdzaqnie ortografii - dla przykładu, nagle słownik przestał proponować korektę, gdy w słowie np. występuje jakaś literka bazowa zamiast polskiej diakrytycznej, ze szczegółnym omijakniem ą oraz ę zas w Excellu np. zamiast wyników obliczeń pojawiają sie w komórkach tylko formuły i żadne zmiany ustawień czy usiłowanie wymuszenia na programie by zwrócił w komórce wartośc a nie formułe nie dają efektu.
Wczesniej takich objawów nie było.

Mam ci ja paranoję, czy to naprawde te złodzieje z małymi miekkimi w ten sposób brużdzą użytkownikom?>

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (87.101.79.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2012, 21:15:09
« Opcje

Też uważam, że Office 2k by najlepszym pakietem, podobnie jak Windows XP. Wszystko nowsze do mnie nie przemawia.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia12345...428429430431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek