Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...67686970717273747576...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 751 - 1 775 z 10 858
 Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.72.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:32:19
« Opcje

Cześć wszystkim... :-) To teraz na poważnie... co się dzieje? :-| Bo nie było mnie długo na idg, jakiś huragan przeszedł a mam tylko strzępki info.

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:32:20

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:35:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 czerwca 2007, 22:40:13 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Kod:

Z przykrością oświadczam, że z dniem dzisiejszym, dysk Dysk
SAMSUNG SP1614N (160 GB)powoli odchodzi na wieczny spoczynek...
Mordowany przez beczelne komórki bad sektorów,
którym stawiał jednak dość solidny opór, odmawia posłuszeństwa,
nie chce wystartowac systemu, zwiesza się podczas wchodzenia w partycje...
Mimo wszystko wierze , że jeszcze kilka dni/tygodni
a może i nawet miesięcy - będzie mi wiernie służył...
w końcu... nie traktowałem go aż tak źle...

cholera no :-(

Podwójny http był? - Dżyszla

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:44:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 czerwca 2007, 22:45:30 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Tak dziś siedziałem w tej pracuni... I... Gdyby mnie nie wygonili, to bym dłużej posiedział... Człowiek wtedy nie myśli o tym, o czym myśli, gdy wraca do tego pustego domu ;( Tylko czemu tak mnie wyganiali z dyspozytorni do serwerowni? :-( Przecież na dyspozycji ciekawiej... [Byłem w dyspozycji, wyszedłem z dyspozycji, nie będę już w dyspozycji :-(]

Dobranoc - jutro znów idę psuć pront.

Vayshan - nie rozwalaj mi Forum.
baenre - nie mylisz się co do tych "wstrętnych istot". :-(
sebastian - Ty się nie pytaj, tylko biegiem bo stylance i siłą ją tu przyciągnij :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:45:05
« Opcje

O! Witaj Sebastianie! :piwo:
Na IDG nas nie chcą- rzeczywiście przeszedł huragan ale szkoda o tym gadać...
Grunt że większość zrezygnowała, poziom forum IDG poszedł na łeb na szyję, GnoM i Piotrus_b dostali dziś po banie za drwine z władzy :-D
Choć do nas- tu jest fajnie i przyjemnie, Dzyszla ciągle nam dogadza, przerabiając forum, mamy od Animka super emotki- jest klimat i jest git.
No i mamy płeć piękną w postaci drogiej Kasi (trzeb się podlizać, udobruchać po wpdace z backupem... :-D)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:50:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 czerwca 2007, 22:49:17 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

*** Dodano o 22:46:48: *** (Autoscalanie)

No i mamy płeć piękną w postaci drogiej Kasi (trzeb się podlizać, udobruchać po wpdace z backupem... :-D)

No tak... Angie się obraziła chyba na mnie :-( Albo w zasadzie woli lepsze towarzystwo od mojego (jak wszystkie, ja dobry na 10 minut a potem się nudzę). Ja tu kobiet wam nie załatwię :-(

*** Dodano o 22:48:00: *** (Autoscalanie)

Jeszcze jedno - można znów dodawać powiadamianie na email, jak ktoś chce (dla monitorowanych). Teraz powinien tylko jeden przychodzić aż do czasu przeczytania wątku.

*** Dodano o 22:50:19: *** (Autoscalanie)

Vayshan - uśiech proszę i zwiększone poczucie humoru!

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony _Analyzer_ Mężczyzna Kopiuj nick (86.63.143.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:51:16
« Opcje

Dżyszla> taki z Ciebie pracoholik ? Zamieńmy się osobowościami :-)

Sbstn_s > ze swojej strony praktycznie nic nie moge dodac, bo w życiu forum idg nie uczestniczę i nie zamierzam. Jednak po wiadomościach zaciągniętych z "opinii publicznej" widać że źle się dzieje. Administracja nie potrafi odbudować starego dobrego forum i zatrzymać userów :/ Dodatkowo nobilitowała na moda osobę, która (oczywiście imho) jest do pełnienia tej funkcji niekompetentna :/ Kolega fire... ale cóż.

Cieszmy się że Dżyszla udostępnia nam swoje Forum :-D :piwo:

Spoczywaj w pokoju, _Analyzer_ - Administrator

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:56:36
« Opcje

Vayshan - uśiech proszę i zwiększone poczucie humoru!

zadnego usmiechu i poczucia humoru, zjaral mi sie telewizor, zaczadzilem sie durnym dymem (bo sobie smacznie spałem jak sie paliło), zdechł niemalze kompletnie dysk, panna zarzucila mi tyle rzeczy ze nie wiem o czym mam myslec dodatkowo - zostyalem chyba singlem, boli mnie leb, gdzie sie nie pojawie tam cos sie sypie jak nie to forum to forum idg, z panna ni jak sie dogadac i chociaz dojsc do tego o co jej chodzi, na jednym forum sie czepiaja, na drugim tez cos nie pasuje, podlaczam sie do kumpla na gg ktory mnie pozdrawia serdecznym spietalaj i ja mam sie smiac ???

daj mi tego bana mnie szlag trafi dzisiaj... i albo rozniose siebie albo ebde wam truc na forum.. z dwojga zlego wole pierwsza opcje - autodestrukcja jest wskazana w eliminowaniu problemu, ktory stwarza problemy..

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:56:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 czerwca 2007, 23:00:04 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Ale Ty wymagający... Ja teraz mechanizmu bana nie będę robił dla Ciebie ekstra! ;-) :-P
Olej babę. To na zdrowie wychodzi. Nie to łaski bez i koniec. (Zaczyna mi to w nawyk wchodzić)

Cytat:

Kto się smuci, ten jest smutas. Kto się kłuci, ten jest k...

I tym miłym akcentem przekazuję automatyce sterowanie Forum :-D

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 22:58:26
« Opcje

Vayshan> nie wiem ktoś Ty, ale piwo Ci postawię :piwo: na rozchmurzenie. Nie martw się, idź spac obudzisz się będzie lepszy dzień, you will see ;-)

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:03:05
« Opcje

dzieki... ja nie wiem juz... cholera czyz ycie faktycznie jest tak popitolone.. ? czy to tylko u mnie wiecznie cos nie teges.. :/

Cytat:

Olej babę. To na zdrowie wychodzi. Nie to łaski bez i koniec. (Zaczyna mi to w nawyk wchodzić)

jak olac kobiete ktorej sie oswiadczyles/chciales oswiadczyc, chciales psedzic reszte zycia z nia... ? heh... czasem chcialbym byc zimny skurczybykiem lac na wszystko i na wszystkich i czerpac radosc z egoistycznego podejscia do zycia...

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:08:27
« Opcje

jak olac kobiete ktorej sie oswiadczyles/chciales oswiadczyc, chciales psedzic reszte zycia z nia... ? heh... czasem chcialbym byc zimny skurczybykiem lac na wszystko i na wszystkich i czerpac radosc z egoistycznego podejscia do zycia...

Ehh... Nie mogę tego tak zostawić.
Czyli uważasz, że lepiej się męczyć z taką do końca życia? Kogo Ty w takim układzie z siebie robisz? A poza tym wiesz, czym są zaręczyny i po co istnieją, zamiast od razu brać ślub? Niech ktoś mu powie. A ja Ci powiem tylko tyle: relax, take it easy! I napij się piwa ze wszystkimi! :piwo: Tu przynajmniej nikt do Ciebie nic nie ma :-) Przynajmniej dokąd sam tego nie będziesz chciał (także podświadomie).

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:16:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 czerwca 2007, 23:16:32 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

*** Dodano o 23:12:24: *** (Autoscalanie)

Ehh... Nie mogę tego tak zostawić.
Czyli uważasz, że lepiej się męczyć z taką do końca życia? Kogo Ty w takim układzie z siebie robisz? A poza tym wiesz, czym są zaręczyny i po co istnieją, zamiast od razu brać ślub? Niech ktoś mu powie. A ja Ci powiem tylko tyle: relax, take it easy! I napij się piwa ze wszystkimi! :piwo: Tu przynajmniej nikt do Ciebie nic nie ma :-) Przynajmniej dokąd sam tego nie będziesz chciał (także podświadomie).

Wiem czym sa zaręczyny, po co istnieją i jaki jest ich sens...
I jasne, że jest sens się meczyć... bo warta jest tego...
I ja też nie jestem bez winy... zreszta jak zawsze...
Nie umiem chociażby dobrac odpowiednich słow czasami i później wychodza jakies chore "kwiatki"...

Czlowieku ja byłbym w stanie oddac życie za jeden dzien z nią spędzony..

i śmiej sie ze mnie i z tego co pisze...

piwa nie pije... wątroba odmawia posłuszeństwa.. ale wiesz... ? jak postawisz 2x 0,75 to chetnie z tobą wypije... jak chcesz to wez sobie sok.. ja wole bez... :-(

*** Dodano o 23:13:32: *** (Autoscalanie)

EDIT

zmieniłem siga...

w 100% zgodny z prawdą...

*** Dodano o 23:16:01: *** (Autoscalanie)

jeszcze jedna rzecz...

Kod:

Tu przynajmniej nikt do Ciebie nic nie ma Przynajmniej dokąd sam tego nie będziesz chciał (także podświadomie)

juz mi sie zarzuca psucie atmosfery i marudzenie wiec...

AvatarZarejestrowany, zwieszony baenre Kobieta Kopiuj nick (87.207.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:19:35
« Opcje

Tiaaa...
Pojeżdzijcie jeszcze troszkę po kobitkach, jakie to sa złe, niedobre i w ogóle nie wiadomo po co one istnieją na świecie, chyba tylko po to, zeby uprzykrzac panom zycie, a będa waliły na to forum drzwiami i oknami...
A faceci oczywiście sa święci i bez winy, jak te lelijki białe :-[

Wiecie co? Idę sobie gdzies na babskie forum załozyc wątek "Wszyscy faceci to świnie" i tam wyżalac się ze swoich złych doświadczen zyciowych z panami i podciągac wszystkich pod wspólny mianownik...
Mam już bana? Dziękuję...

Blondynka ;)

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:26:19
« Opcje

papa

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:29:12
« Opcje

Ja tez na dziś wymiękam, dobranoc...

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.211.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:42:39
« Opcje

*** Dodano o 23:34:58: *** (Autoscalanie)

Kasiu - jeszcze nie przywykłaś? zobacz na wyniki ankiety jeszcze po lewej - sporo mowi o tych, ktorzy tu zagladają ;-) :herbata:

*** Dodano o 23:42:39: *** (Autoscalanie)

Zresztą - zle z paniami? Panow poszukajcie, albo sami sie w pary połaczcie, zeby wspolnie narzekac - proste :]

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:44:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 czerwca 2007, 23:46:17 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

mialem isc spac... ale jak sie poloze to zaczne myslec.. jak zaczne myslec... bedzie niedobrze...

bede siedziec rpzed kompem poki nie zasne... moze to zle dla kregoslupa ale innego wyjscia nie widze.. :-( :-P

@baenre--- pokaz mi gdzie po kimkolwiek pojechalem albo napisalem ze kobiety sa be...

widzisz jakie wy jetescie... ? szukacie dziury tam gdzie jej nie ma...

czlowiek pisze ze zycie bez kobiet jest fuj, z eposwiecil by zycie w zamian za jej dobro i bezpieczenstwo...

a co ty napisalas... ?

Dmestos - jak cie to kreci to znajdz sobie faceta... :-D

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.211.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 czerwca 2007, 23:56:22
« Opcje

*** Dodano o 23:49:12: *** (Autoscalanie)

Mnie nie kreci, ale nie narzekam na wszystkie kobiety - ba, nawet na pojedyncre zazwyczaj nie.

Ale co chwile ktos pisze o samotnosci, problemach z kobietami - a nikt nie pisze o problemach z facetami praktycznie. Moze faktycznie sie polaczcie w pary, nie bedzie tyle narzekania.

*** Dodano o 23:56:22: *** (Autoscalanie)

I moze nie tyle wy, co Ty - generalizacja nie jest git, mimo wszystko.

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 00:33:21
« Opcje

Domi - a kto ma tu narzekać na facetów? Inni faceci? Przeciez w końcu chyba obowiązuje coś takiego jak solidarnośc jąder ;-)

A ja narzekac nie zamierzam - to, że kilku facetów okazało się g*** wartych nie oznacza, że kłade krechę na całej męskiej populacji.

Vayshan - w swoim poście nigdzie nie odniosłam się do Twoich wypowiedzi. Ale jest takie powiedzenie "uderz w stól a nożyce się odezwą".
Z tonu wypowiedzi wynika, że Wy dla kobiet zrobicie wszystko, ba! serce na talerzu, a te brzydkie kobitki bach sercem o podłogę i jeszcze zdeptaja je nowymi szpilkami od Gino Rossi (które być może ów pan im sprezentował...).
To, że jedna czy kilka kobiet nie okazały się warte uczuć nie oznacza, że każda następna zrobi to samo.
Mozna oczywiście pozostac wolnym strzelcem, miec kobiety na jedna bądź kilka nocy, ale jak się do tego ma owo pisanie o potrzebie bliskości? W ten sposób znaleźć bliska osobę? To jakies nieporozumienie.
Pisałam troszkę wcześniej - nie lubie uogólnień (Dzidzia, naprawde się nie gniewam, nie trzeba mnie udobruchiwac ;-) Ot czasem mam ozór za cięty ;-) ) a tu cytat: "widzisz jakie wy jetescie... ? szukacie dziury tam gdzie jej nie ma...".
To co napisałam pisałam od siebie a nie w imieniu całej babskiej populacji, więc napisz jasno, że to ja szukam dziury w calym.
Inna rzecz - że nie szukam. Wyrażam tylko swoje zdanie i odczucia.

Blondynka ;)

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.203.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 00:41:54
« Opcje

Dlategoteż powinnaś w każdym poscie narzekac na facetow - ot, zeby sie wyrownało. EW wprowadzi sie limity unijne na posty z narzekaniami albo cus. Jakiś pararagraf sie na kazdego znajdzie ;-)

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 00:47:32
« Opcje

Kiedy mnie szkoda życia na narzekanie :-)
Jest tyle fajniejszych rzeczy do zrobienia niż wpatrywanie się w dno pustej szklanki :-)

Blondynka ;)

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 00:48:54
« Opcje

baenre - jedna, dwie, trzy - ok zdarza sie... 20, 30, 40 - to juz statystyki... i nie wierze w takie przypadki...

Napisalem " suzkacie dziury w calym" bo nie ejstes pierwsza dzisiaj ktora czegos na sile stara sie dopatrzec wiesz... ?
ogolnbie mam to gdzies.. nie uwazam sie za super macho.. ba... 90% kobiet patrzac na mnie - ma odruch wymiotny ale to nie znaczy ze jestem cholerna zabawka ktora mozna cisnac w kat jak sie znudzi...

tyle ode mnie...
narzekajcie sobie na co chcecie i na kogo chcecie wisi mi to kompletnie...

i nigdy nie powiedzialem, ze jestem cacy, super cool, mega odlot fajny koles ktory z charakteru to istny aniol...
echhh wiecie co???

to bez sensu...

Dzyszla jak bedziesz... - usun moje konto... albo zbanuj po IP... stracilem ochote na wszystko... :-(

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 00:57:40
« Opcje

Statystycznie to ja w połowie jestem facetem...

Vayshan, Tomusio, czy jak tam wolisz - żeby się nie okazało, że jestem zimna suka bez serca - naprawdę współczuję Ci bardzo z powodu twojego nieszczęscia, wiem doskonale, jak czuje sie porzucona osoba.
Ale powiedz mi co zmieni narzekanie jaka ona to jest fuj? Poprawia Ci samopoczucie? Bo ja widzę, że wręcz odwrotnie...

Porzucona kobieta wypłakuje się w poduszkę a potem robi makijaz i wychodzi do świata. I wygląda piekniej niz kiedykolwiek.
Otwórz się zamiast zamykać... To pomaga.

I nochal do góry, ja nie chce nikogo stąd wyganiać, po prostu chce, żeby mozna było tu zajrzec i czasem tez się pośmiać.
A problemy? Któż ich nie ma...
Wziąc byka za rogi zamiast siedziec w kącie - bez względu na to czy się jest Bradem Pittem czy nie.
Ja tez nie jestem cud natury i co? Mam sie zamknąc w 4 scianach?
Bez sensu imo... Życie jest jedno i szkoda za ilestam lat siedziec w bujanym fotelu i żałowac, że sie je zmarnowało.

Blondynka ;)

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.52.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 01:00:01
« Opcje

Kurde... wchodze tu... a tu jest jak przed kilkoma miesiacami na IDG:) aź sie łezką kręci...:)

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 01:02:44
« Opcje

Cytat:

Vayshan, Tomusio, czy jak tam wolisz - żeby się nie okazało, że jestem zimna suka bez serca - naprawdę współczuję Ci bardzo z powodu twojego nieszczęscia, wiem doskonale, jak czuje sie porzucona osoba.
Ale powiedz mi co zmieni narzekanie jaka ona to jest fuj? Poprawia Ci samopoczucie? Bo ja widzę, że wręcz odwrotnie...

nigdy w zyciu nie powiedzialem o niej ze jest zla, nie dobra, afe, be, fuj itd... Jedyne co napisalem to fakt - ze zostalem posadzony sam nie wiem o co... bo analizujac to co jej napisalem ciezko mi znalezc to, o co mi zarzuca... tyle... tylko tyle...

ja nie chce wspolczucia.. nie potrzebne mi ono...
Ja po prostu nie nawidze keidy robi sie ze mnie kogos kim nie jestem...

wiecej nie bede pisal... chce sie skupic tylko na jednej rzeczy... jak mi sie nie uda... wiecej sie nie pojawie... ani tu, ani tam ani gdziekolwiek...

bo nie bedzie sensu...

dobranoc wam

Idź do strony:« Poprzednia12345...67686970717273747576...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek