Forum

Potraktowani jak psy

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Komentarze > Blog > Potraktowani jak psy

Komentarze do wpisu na blogu z 3.03.2013
Idź do strony:1
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 1 - 11 z 11
 Gość blok Kopiuj nick (88.199.139.*)
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2013, 20:51:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 listopada 2013, 18:31:32 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Witam, piszę z prośba o zainteresowanie moim problemem, pomoc, lub kontakt do osób które były by w stanie mi pomóc z moim problemem, a raczej jednym z wielu które składają sie na totalną kontrole mojej osoby przez osoby trzecie w cichej zmowie milczenia, bezprawnie, bez podania konkretnych powodów i odebranie mi sensu życia.

Czy ma Pan/Pani pojęcie w jaki sposób zniszczyć mikro robota o napedzie piezoelektrycznym ? (najprawdopodobniej piezo, bo nie wiem jak działa ale opisze funkcje jakie posiada)

Wiem że te mikro roboty wielkości ok 1-1,5 mm (proszę uwierzyć że istnieją, uprzedzam zdziwienie) o okrągłym kształcie, ładowane będąc w zasięgu pola elektromagnetycznego indukcją, będąc w polu elektromagnetycznym lub gdy unikałem urządzeń elektrycznych prowadząc rozmowę przez tel kom w niedużej odległości od ciała ładują się te roboty.

Pytanie mam jak zniszczyć te zabawki, jak zniszczyć ten napęd, sposób ładowania itp zneutralizowac bo wyjąć, wyprowadzić je z mojego ciała było by chyba największym sukcesem ale zadowolę sę zniszczeniem

Przychodzi mi do głowy by udac się na badanie MRI Magnetic resonans image, podobno można zdemagnesowac urzadzenie, ale mam wątpliwości czy w napędzie piezoelektrycznym przyniesie to porządany efekt ?
I czy w takiej tubie wykonując rezonans głowy, silne pole magnetyczne jest na całej długości tuby czy tylko na obszarze głowy co logika podpowiada.

Troche o efektach stosowania tych mikro robotów:
-potrafią błyskawicznie zmrażać ciało, konczyny np w w kilka sekund stają się bardzo zimne i utrzymuje się ten stan dość długo zanim się czyms nie rozgrzeję
poruszają się po ciele bardzo szybko nie czuć jak się poruszają (chyba wibrują bardzo wysoką częstotliwością podczas przemieszczania i sprawnie przy czym operatorzy tych zabawek -potrafią sprawiać nieprzyjemny świąd, bardzo uciążliwy wystarczy to sobie wyobrazić w każdym miejscu na ciele zwłaszcza najwrażliwszych, bardzo upatrzyli sobie intymne miejsca, stymuluja przyrodzenie, niekontrolowany wzwód, wprowadzają w podniebienie, język, języczek, czy nawet małzowinę uszną itp
-Potrafią sprawiać olbrzymi nie do zniesienia przeszywający po nerwach ból np jelit przeszywający aż do ramion, ból mięśni, dyskomfort z każdym ruchem ciała gdy umieszczą tego mikro robota np w stawach i pulsują, w ścięgnach dłoni że zaciśnięcie ręki jadąc rowerem powoduje brak czucia w ręku, doprowadzić do strun głosowych odbierając kompletnie mowę, pulsują np mięśnie pośladków podczas siedzenia tzw tiki bardzo nieprzyjemne teraz to robią w połączeniu z tym co zrobili mi z moja psychiką i wydawac by się mogło prywatnością własnych myśli które ulegają każdej ich sugestii i blokadzie lecz nie o tym chciałem napisać, liczę na pomoc.
-potrafią kłuć, jakby impuls elektryczny wyraźne ukłucia z tym że wszystkie te funkcję operatorzy tych robotów potrafia regulować ze zmiennym natężeniem, siła wibracji czy powolnym zmrażaniem, lekkim ukłuciem aż do bardzo intensywnych, powodują mrowienie, w bardzo wrażliwych miejscach na twarzy powoduj tiki, drętwienie twarzy, bardzo wyraźne uczucie poruszania się praktycznie po całym organizmie w ilości kilkunastu, rozlokowane na całym organizmie.
-wiem że gdybym unikał urządzeń elektryznych, nie oglądał telewizji, nie włączał PC, unikał światła żarówki itp musieli by te implanty ładować przez połączenia tel kom co już się zdarzało dlatego to piszę,

są one sterowane zdalnie mam wrażenie ze używali do tego tel kom, mówili jakie przyciski służą np zmrażaniu a któr ewibrują lub powodują ukłucia elektrycznym impulsem, być może służy do tego jakieś proste oprogramowanie na tel, kompletnie się na tym nie znam ale może ta informacja komuś się przyda gdyby zechciał mi pomóc. Jestem z zachodniopomorskiego, gdyby ktos był w posiadaniu np działającego generatora EMP chętnie bym spróbował przepalic te roboty, nie mam juz nic do stracenia byle sie od tego uwolnić.

Sterują tymi robotami zdalnie z dużych odległości, mam wraźenie że werbalnie, jeśli miałby Pan jakieś rozeznanie w temacie nanoinżynieri, czy silne pole magnetyczne rzeczywiście jest w stanie zniszczyć mikro implanty czymkolwiek sa zasilane, Jakiej specjalizacji osób musze szukac by był mi w stanie pomóc. Przeżywam straszne nie do wyobrażenia męczarnie, tortury we własnym ciele, mam nadzieje że nie muszę przekonywać że jestem zdeterminowany by się tego pozbyć jednak ograniczam mnie brak zrozumienia, nikt nie uwierzy w to przez co przechodze jest też więcej ograniczen jakie z góry na mnie nałozono a które są równie niewiarygodne.
Postanowiłem napisać z moim problemem do elektroników, naukowców, fizyków nanoinżynierów, prosił bym też Ciebie o rozesłanie tej wiadomości do osób która mogła by mi pomóc w unieszkodliwieniu implantów. Nie mam żadnej wiedzy technicznej, a wiem jak niewiarygodnie brzmi to co napisałem nie podając przyczyny dla której ktoś miałby to na mnie robić jednak to nie żart, ani wymysł mojej wyobraźni. To co napisałem jestem pewien w 100%, pilnie potrzebuje pomocy od dobrych ludzi.
Pozdrawiam,

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2013, 20:51:07

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (176.102.83.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 listopada 2013, 18:35:40
« Opcje

Proponuję zacząć od badań u kardiologa oraz neurologa ;-) Na zmrażanie pomoże badanie dopplerowskie, a na mrowienie - elektroencefalograf. :-) Jak coś z tego wyjdzie (albo nie wyjdzie), to można zająć się resztą. Bo jak rozumiem jeszcze żadne z tych badań nie były wykonywane?

Tak BTW - można sobie wyobrazić napęd oparty o piezoelektryki, ale przy małych rozmiarach byłby on równie mało skuteczny :-) Piezoelektryczne materiały charakteryzują się po prostu (niewielkimi) zmianami kształtu/wielkości pod wpływem prądu elektrycznego.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość blokowany Kopiuj nick (88.199.139.*)
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2013, 17:15:52
« Opcje

Witaj i dziękuje za odp

Ten napęd a raczej boty są prawdziwe i to właśnie one wykonują takie a nie inne objawy, wibrują z dużą intensywnością powodując mrowienie to NIE jest zaburzenie mojego organizmu jestem w 100% zdrowy i pewien co do tego że to boty odpowiadają opisanym w komentarzu objawom.

Nie wiem w jaki sposób robią to tak małe boty, wykorzystują jakieś pole EM, mikrofale, jakieś infradźwięki, nie mam pojęcia z czego są zbudowane, nawet owy naped który podałem jako prawdopodobieństwo może nie być źródłem napędu.

Jedno jest pewne, boty jakkolwiek są zbudowane i jakie mają funkcje nie są wprowadzone tylko po to by były, by sie przemieszczały zdalnie bez wiedzy nosiciela.
Funkcje zmrażania są na tyle szybkie nawet pisząc ta wiadomość naglę odczułem jak zmrozili mi dłonie. Takie boty są rozmieszczane być może 2 wzdłuż dłoni i wytwarzają jakieś pole, wibrując może zmrażają, napęd może być zupełnie inny skoro indukują prąd ze zmiennego pola EM. Jest to bardzo zaawansowana technologia by powodowała właśnie takie wymienione wcześniej objawy zupełnie bez powodu i na przemiennie w różnych miejscach na ciele. Poruszają nimi w głąb organizmu a nie tylko na powierzchni, nie wiem nawet w jaki sposób widza gdzie się znajdują ale precyzyjnie nimi poruszają.

Interesuje mnie by je zniszczyć, samo unikanie elektryczności nie jest rozwiązaniem, chyba że postanowiłbym wyemigrować w miejsce mnie cywilizowane co oczywiście też jest możliwościa ale ostateczną. Nie mam najmniejszego wyboru jeśli nie wyłączę botów i przy okazji innych mikro implantów jakie mi wszczepiono nie ma sensu tak żyć, wegetować, być zależnym od tych bydlaków co mi to zrobili. Nie licze że ktoś zaakceptuje mój ból jako realnie istniejący gdzieś w zachodniopomorskim wśród decydujących za mnie ignorantów.
Licze że ktoś pomoże mi pozbyc się tego niezależnie czy w to wierzy czy nie.
Nie robię sobie żartów, zbyt poważny problem, zmowa ludzi którzy to robią nic nie mam do powiedzenia w kwestii swojej egzystencji.

Wypowiedź dodana: 8 listopada 2013, 18:19:49
« Opcje

To jeszcze jedno proponuję - kamera termowizyjna z rejestracją filmu. Przynajmniej można stwierdzić szybkość "zmrożenia" jeśli w ogóle fizycznie ono występuje, a nie jest wyłącznie efektem jakiejś neuropatologi.
Zawsze można iść do sklepu lub na targi energetyczne (nie myl z jakąś bioenergią) lub budownictwa a na pewno znajdzie się stoisko, gdzie za darmo możesz się dać sfilmować w takiej kamerze :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 8 listopada 2013, 23:28:34
« Opcje

A co odnośnie rezonansu magnetycznego , czy wykonując takie badanie głowy silne pole magnetyczne jest na całej długości ciała ?

Czy silne pole magnetyczne jest w stanie zniszczyć układ oparty na piezoelektryce, lub zniszczyć możliwość indukcyjnego ładowania np przeładowaniem ?

Gość PawloHT Kopiuj nick (83.3.139.*)
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2013, 23:51:35
« Opcje

Nie ogarniam tego.
Na to to nawet King chyba jeszcze nie wpadł....

Wypowiedź dodana: 9 listopada 2013, 16:21:22
« Opcje

Wiesz jaka jest jedna z podstawowych zasad taktyk wojennych? Poznanie wroga. A jeśli Ty chcesz niszczyć coś, czego nie znasz a rozpoznanie opierasz wyłącznie na subiektywnych odczuciach, to tak, jakbyś próbował wystawić tygrysa przeciw myszy, bo widziałeś cień potwora.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 9 listopada 2013, 16:37:54
« Opcje

Znam źródło moich objaw, wystarczy je unieruchomić.

Ja tylko chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość zniszczyć silnym polem magnetycznym np wykonując MRI głowy, boty indukujący zmienne pole magnetyczne.

Wróg jest mi znany od strony doznawanych cierpień, nie miałem ich specyfikacji przed oczami, nie mam pojęcia skąd mieli tak zaawansowaną technologie ani gdzie produkują boty, ta wiedza obawiam się że nigdy nie bdzie w moim posadaniu, ratuję się tym co wiem.

Wypowiedź dodana: 9 listopada 2013, 18:08:22
« Opcje

Zawsze można dowiedzieć się więcej. Jak masz gorączkę, to też się pytasz, czy antybiotyk pomoże, nie wiedząc, czy to wina bakterii czy wirusów a może np. choroby popromiennej?
Kto ma dać odpowiedź, skoro nie chcesz ustalać więcej szczegółów? Tak w ogóle wszelkie doznania to tylko impulsy elektryczne w mózgu, które mogą się pojawić na kilka różnych sposobów. Ludzie po amputacji też potrafią odczuwać ból odjętej części ciała.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 9 listopada 2013, 20:11:43
« Opcje

Wiem jedynie że muszę zniszczyć te mikro roboty i szukam pomocy wśród osób mających jakąkolwiek fachową wiedzę i chcący się nią ze mną podzielić.
Jakoś nie za bardzo mi się podoba pomysł, przekonywanie niedowiarków do mojej racji, po tym czego doświadczałem do tej pory, wole wyczytać konkretne propozycje związane z moim prostym pytaniem niż namawianie do szukania pomocy wśród personelu medycznego.
Nie chcę ustalać szczegółów czego ? O Objawach już napisałem, wiem że jak zniszczę te mikro roboty nie będę pamiętał o objawach chyba że znów mi je wstawią ale będę mądrzejszy o doświadczenie w ich niszczeniu.
Nie liczyłem na zwodzące odpowiedzi.

Zanim zacznie się gorączka są objawy które zwalczam naturalnymi środkami bo nic lepszego farmakologia nie wymysli.

Wypowiedź dodana: 9 listopada 2013, 21:51:06
« Opcje

Wiesz, że nic nie wiesz. Nie odpowiadasz na ani jedno zadane pytanie. Nie jesteś w stanie niczego sprecyzować, tylko oczekujesz, że rzeczywistość dostosuje się do Twoich hipotez. Kto i w jaki sposób ma pomóc zatem? Pytasz czy taki a taki sposób da efekt - czemu tego po prostu nie sprawdzisz? I kto niby je wstawia? cały czas wskazujesz na bliżej nieokreślone jednostki osobowe, ale nigdy nie sprecyzowałeś, kim oni są.

Powiem tak, idź i rób te badania rezonansowe. Jest szansa, że dobrze trafiając, komuś uda Ci się pomóc.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:1

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek